Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prośba o usunięcie mojego konta z Forum 'Sfinia'..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monitor/konto_usuniete
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 656
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW

PostWysłany: Pią 10:51, 01 Lip 2011    Temat postu: Prośba o usunięcie mojego konta z Forum 'Sfinia'..

Proszę Wuja ('Sfinię Naczelną') o usuniecie mojego konta z tutejszego Forum. Proszę to uczynić w trybie natychmiastowym! Uzasadnienie jest poniżej. Nic się tutaj nie zminia. Dziękuję za wieloletnią gościnę i często miłe dyskusje. Uważam jednak ,ze nie jest to miejsce odpowiednie dla rzetenej dyskusji oraz miejsce dla chrześcijanina. Więc w myśl słów apostoła Pawla :" nie dajcie sie wprowadzić w bład:złe towarzystwo psuje dobre obyczaje" uważam iż moja decyzja jest słuszna. Mogę dyskutować w dalszym ciągu ,lecz w odpowiednich warunkach. Fakty cytowane poniżej zaważyły o mojej decyzji. Nie życzę sobie sugerowania ,że ja jestem "bezmyślny" itd. Nikt nie jest z kamienia. Znam swoją dawną naturę ("starego Slawka") i zdaję sobie sprawe do czego mogą mnie doprowadzić takie bezczelne pozbawione znamion honoru, godności i ambicji tchórzliwe zaczepki. Z resztą nikt nie jest z kamienia...Moja decyzja jest nieodwołalna !!! Oless dlaczego on z tąd odszedł?
pozdrawiam.
Cytat:

http://www.sfinia.fora.pl/genesis,36/szymonie,5771.html#147357

Ganger:

"No cóż... Człowieka można doprowadzić do wiedzy, nikt jednak nie nauczy go myśleć. "

monitor:

Daruj sobie te ad-personalne wycieczki dzieciaku ,bo na nikim madrym nie robią one wrażenia. To Ty naucz sie uzywać mózgu i zajrzyj na mojego bloga. Wiem ,co twierdzi Miller (wiem też ,że Ty nie pojmujesz ,gdzie tkwią błedy w jego argumentacji). Jeden tekst Millera na ten temat juz przetłumaczyłem (który z was potrafiłby przetłumaczyć techniczny tekst biologiczny?, nawet taki prosty ,jak ten Millrea?) i temat (setny raz powtarzam) będzie omówiony na moim blogu. A teraz narazie!. Narazie zajmuję się artykułem dotyczacym abiogenezy, rozumiesz??

[link widoczny dla zalogowanych]


Zapoznaj się też z regulaminem, bo inaczej twoje frojdasowe teksty będa ladować w więzieniu. Kolejny amator-gawędziarz. Rutus "fachowiec" teraz Gangel... Do dalszej dyskusji zapraszam na mojego bloga. Nie mam zamiaru tracić czasu na robienie trzody. U mnie za kazdy taki fchamskie tekst kazdy wyladuje w koszu.

Na moim blogu pojawią się kolejno tematy:
[link widoczny dla zalogowanych]
1)Mozliwość abiogenezy a)replikacha DNA,b)transkrypcjac)translacja ,mozliwość stopniowej ewolucji rybosomów. Na pierwszy ogień idzie replikacja DNA.

2) A naliza możliwych dróg ewolucji (a właściwie niemożliwych) ukladow sekrecyjnych (popy rotacyjnej ATPazy, układu sekrecyjnego typu III, oraz wici bakteryjnej). Na podstawie modelu kooptacji Matzkego.

3)Możliwośc ewolucji kaskady krzepnięcia krwi na podstawie modelu Millera i opracowań R. Dollittle.

Wszystkie teksty i tłumaczenia na moim blogu będa w języku polskim ,dyskutantów rownież obowiązuje język polski. Dyskustanci zobowiązani sa do cytowania i merytorycznego odnoszenia się do tekstów. Są zobowiązani do tłumaczenia cytowanych fragmentów z literatury fachowej:

a)Aby każdy przypadkowy i nie przypadkowy czytelnik NIEanglojęzyczny mógł zrozumieć ,co napisał.

b)Aby można zobaczyć czy adwersarz rozumie ,co pisze.

c)Zabroniona jest praktyka argumentowania na zasadzie wrzucania linków. "Nie masz racji bo tu,tu,tu,tu i tu jest tak napisane (i tutaj linki).

4) Samodzielne opracowania na temat ewolucji przez ewolucjonistów będa zamiszczane na moim blogu. Mogę w tym celu nawet otworzyć osobny dzial.

To na tyle--pozdrawiam i zapraszam,ja na tym forum kończę definitywnie karierę.


monitor napisał:
PS: W wątku 'Definicja projektu według Dawkinsa 'pierwsza część artykułu odpowiada na Twoje wątpliwości.

Awarian:
Zostałeś tam zmiażdżony przez Lamesza, nie ustosunkowałeś się do żadnej merytorycznej uwagi co do określenia ram projektu. Ten wątek nie odpowiada na żadne wątpliwości. Niestety...

monitor:

Jego "kumple" są nawet innego zdania:-)

[link widoczny dla zalogowanych]

"> Masz prawo tak pisać ,le nie to mnie tak na prawdę interesuje. Mnie interesuje
> to ,co tak na prawdę myślisz.

Mogę ci napisać co ja myślę. Myślę ,że rzeczywiście zdemolowałeś tego lamesza.
Ale co z tego wynika ? Może o tym napiszesz ? Nie ? To ja ci napiszę. Dorwaleś
jakiegoś barana ,który nie ma pojęcia o biologii ,metodologii ,jak i samej
nauce, i pastwiąc się nad słabszym od siebie usiłujesz stworzyć mitomański
precedens ,że niby to udało ci się zakwetinować wieloletni dorobek naukowy !(....)Nie jest to zwycięstwo nad nauką . Jest to zwycięstwo nad kolejną sierotą
intelektualną, która się porywa z motyką na słońce. "

A oto jak lameszowy "kumpel" uzasadnił dlaczego ja nie mam racji ,tyle z tego ad-personalnego bełkotu mozna było wyłowić:

"Recepta na twoje urojenie brzmi: ludzkie definicje są niedoskonałe ,a nauka
nie musi ci dawać odpowiedzi na wszystkie pytania ,ponieważ w przeciwnym razie
nauka nie byłaby nauką."



Eeee--szkoda farby,zapraszam na mój teren ,tam się nauczysz odpowiedzialności na swoje słowa.
A jak wymiękasz to kiś się w tym "sfiniowatym" sosie dalej. Jeżeli chodzi o mnie ,to dalsze pisanie tutaj uwlacza mojej godności i poziomowi mojej wiedzy.




Cytat:
Na forum pojawiły się rózne 'rutusopodobne' gawędziarze, więc zakladam osobny watek. Twoja argumetacja przypomina argumentacje gościa ,z którym kiedyś dyskutowałeś. Jak Ci z tym było?

[link widoczny dla zalogowanych]
Cytat:

Jesli sam fakt odnajdywania sie dwoch czasteczek posrod calego mrowia innych nie pasujacych jest ciezki do przyjecia, to mozemy rozwazyc istnienie elfow i magicznych wrozek kwantowych ktore beda kierowac ruchem albo zaciagac sila bialka do pracy.



No cóż mam wrażenie ,ze Ci sięudzieliło. No cóż 'złe towarzystwo psuje pożytecznie obyczaje',zapraszam więc na mojego bloga--mimo wszystko nawołuję-wróc do dawnego poziomu!


Ostatnio zmieniony przez monitor/konto_usuniete dnia Pią 11:06, 01 Lip 2011, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awaryjan




Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 18:27, 01 Lip 2011    Temat postu:

Piękna taktyka: na koniec obrzucić wszystkich błotem, trzasnąć drzwiami i zrejterować, bo argumentów brak. Twojej prywatnej wiadomości nie wkleję, bo nie mam tego nawyku co ty, ale zastanawia mnie, gdzie się podział ten reklamowany przez ciebie monitor 2.0? Już zapomniałeś jak to starałeś się być choć nieco bardziej kulturalny? Tak oto przygodę kończy Sławek Bednarski, największy bojownik Internetu. Szkoda gadać... Parafrazując "Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy". Trzymaj się ciepło.

Ostatnio zmieniony przez awaryjan dnia Pią 18:28, 01 Lip 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 22:13, 01 Lip 2011    Temat postu:

Cóż. w sumie to moja wina, bo nie dopilnowałem porządku, chociaż obiecywałem. Tak się złożyło, że ostatnio jestem jedyną osobą zajmującą się w praktyce moderacją, a czasu bardzo mi brakuje. (Zgłoszeń naruszenia Regulaminu jednak nie było.)

Natomiast wypraszam sobie uwagę, że "nie jest to miejsce dla chrześcijanina". Jest to uwaga wielce obraźliwa.


Ostatnio zmieniony przez wujzboj dnia Pią 22:18, 01 Lip 2011, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awaryjan




Dołączył: 05 Maj 2011
Posty: 53
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 22:27, 01 Lip 2011    Temat postu:

wujzboj napisał:
(Zgłoszeń naruszenia Regulaminu jednak nie było.)

Bo było całkiem kulturalnie i spokojnie. Niestety monitor strzelił kolejną już niepokrytą informacją, którą sprostował tak Gengar, jak i ja. Gengar użył może nieco ostrego zwrotu, ale zdecydowanie nie były to pomyje tego kalibru, którymi obrzucił wszystkich Sławek. Stąd mi się zdaje, że nie ma tu absolutnie żadnej Twojej winy. Bez żartów, może jeszcze mamy przeprosić, bo akurat jemu brakło argumentów i nerwy puściły?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 23:17, 01 Lip 2011    Temat postu:

Nie wiem, nie czytałem :(. I na tym polega moja wina. Bo obiecałem, że będę pilnował i obietnicy nie dotrzymałem.

Oczywiście, ponieważ monitor nie zgłaszał naruszenia Regulaminu, jego oponenci mają wszelkie prawo utrzymywać, że zrezygnował z dyskusji z braku argumentów. Mogą tak uważać niezależnie od tego, czy faktycznie było kulturalnie i spokojnie, czy też ktoś się do monitora zaczął niegrzecznie odzywać. Obowiązkiem monitora jako uczestnika dyskusji było bowiem zgłoszenie konfliktów moderacji, o tym była mowa już gdy ustalaliśmy zaostrzone zasady prowadzenie dyskusji w Genesis. Prośba o usunięcie konta jest w normalnych warunkach posunięciem ostatecznym i w tej sytuacji jet po prostu obraźliwa. Ale w niczym nie zmienia to faktu, że powinienem był mieć na wszystkich oko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin