Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie, takie bardziej konkretne do Wuja...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> FAQ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agent Tomek
Proszę oczyść posty w DR



Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 795
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 13:21, 11 Maj 2018    Temat postu:

Agent Tomek napisał:
Dorozumiewam przy tem, że podziwianie jest równoprawne z kłopotami gastrycznymi!?
rabbit-raubritter napisał:
Czy to na pewno jest pytanie z gatunku "często zadawanych"?


Cytat:
Podziwiam cierpliwość Wuja w tłumaczeniu niedorozwojowi prostych kwestii.
rabbit-raubritter napisał:
... null ...
Rozumiem, że w tym przypadku żadnych wątpliwości nie miałeś!?
Jednakowoż dziękuję, bo już wiem, że stan podziwu nie jest równoprawny w ekspresywności z dyskomfortem trawiennym!
___________________________________
"Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata." Mt 7,1-5
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rabbit-raubritter
Mediator



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 128
Przeczytał: 10 tematów


PostWysłany: Pią 20:28, 11 Maj 2018    Temat postu:

Agent Tomek napisał:
Agent Tomek napisał:
Dorozumiewam przy tem, że podziwianie jest równoprawne z kłopotami gastrycznymi!?
rabbit-raubritter napisał:
Czy to na pewno jest pytanie z gatunku "często zadawanych"?


Cytat:
Podziwiam cierpliwość Wuja w tłumaczeniu niedorozwojowi prostych kwestii.
rabbit-raubritter napisał:
... null ...
Rozumiem, że w tym przypadku żadnych wątpliwości nie miałeś!?


Wątpliwości miałem, ale po przejrzeniu twórczości hushka trudno się z tą diagnozą nie zgodzić. Jest to personalne, ale wyjątkowo trafne.
Zamierzałem od irbisolowej wypowiedzi (włącznie) przerzucić to wszystko do Gwiezdnych Wojen, ale - wzorem Wuja - pozostawię to jako pomnik hushkowatowego ... nie mam tu dobrego określenia, a zasugerowane "niedorozwinięcie" najbardziej pasuje, tylko że mnie nie wypada tego używać. Nawet, jeżeli jest to stwierdzenie faktu, a nie inwektywa.

Pytania Adriatyka to oczywiście kolejny żarcik w jego stylu, ale odpowiem, że patrząc z szerszej perspektywy powodem zbanowania hushka jest to, że hushek tego bardzo chciał.
A jak ktoś czegoś bardzo chce, to prawdopodobieństwo osiągnięcia upragnionego celu dramatycznie wzrasta.
Bo raczej trudno mieć pretensje do policji, że zabiera prawo jazdy kierowcy, który ostentacyjnie przejeżdża obok trąbiąc wódę z gwinta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agent Tomek
Proszę oczyść posty w DR



Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 795
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 20:52, 11 Maj 2018    Temat postu:

Oryginał:
http://www.sfinia.fora.pl/kawiarnia-script-src-http-wujzboj-com-sfinia-desec-js-script,17/archiwum,11259.html#391945

sfinia napisał:
Drodzy panowie. Pierwsza zasada jest prosta: unikać osobistych wycieczek.
http://www.sfinia.fora.pl/kawiarnia-script-src-http-wujzboj-com-sfinia-desec-js-script,17/sfinskie-sekrety,10877.html#383743
____________________________________
"Po tamtej stronie jutra znów rzeczywistość smutna." Jeden Osiem


Ostatnio zmieniony przez Agent Tomek dnia Sob 16:15, 14 Lip 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adriatyk
Proszę oczyść posty w DR



Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 3005
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 3:14, 12 Maj 2018    Temat postu:

Ja też jestem obrażony za to, że Hushek nie został zbanowany za antykomunizm, a jeno za byleco.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sfinia
Założyciel, admin



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Hlefik

PostWysłany: Wto 13:54, 22 Maj 2018    Temat postu:

Drodzy panowie. Pierwsza zasada jest prosta: unikać osobistych wycieczek. Druga też nie jest zbyt zawiła: nie kopać się z koniem. Chyba, że komuś zależy na roli męczennika.

Praca moderatora jest niewdzięczna i wymaga silnych nerwów. Te mogą puścić i nie ma się czemu dziwić. Powinien wiedzieć o tym szczególnie ktoś, kto sam prowadzi bloga i spotkał się z reakcją na swoje własne próby utrzymania jakiegoś minimalnego poziomu kultury wśród gości, co z reguły wymaga wkładania palca między drzwi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adriatyk
Proszę oczyść posty w DR



Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 3005
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:31, 22 Maj 2018    Temat postu:

Ja nie wiem, co to jest praca niewdzięczna, już jak ja co robię, to wszyscy musza być mi za to wdzięczni, bo jak nie, to w mordę, dlatego najlepiej nadaję się na moderatora. Gdybyś mnie zrobił moderatorem, to już ja pokazałbym tej starej kurwie MMM, gdzie raki zimują, oj, pokazałbym, że hej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
testoteron




Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 16:44, 29 Maj 2018    Temat postu:

To jest test dla Huśka. Pisząc ten tekst, mam pełne uprawnienia użytkownika forum. Zaraz te uprawnienia stracę, podobnie jak tobie się to zdarzyło, Huśku drogi, ale zachowam prawo do edytowania moich postów tutaj, tak jak i ty je zachowałeś. Zobaczymy, czy uda mi się ten post wtedy zmienić. Czuj duch!

I oto jestem z powrotem. Gdy próbuję odpowiedzieć na ten post, widzę wiadomość:

Mimo to, mogę edytować moje posty. W prawym górnym rogu mojego postu widzę przycisk "zmień":

Klikam i mam.

Nie narzekaj więc i weź się do roboty.

Zdrówko! :*


Ostatnio zmieniony przez testoteron dnia Wto 16:56, 29 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rabbit-raubritter
Mediator



Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 128
Przeczytał: 10 tematów


PostWysłany: Wto 19:10, 29 Maj 2018    Temat postu:

Przede wszystkim trzeba też uwierzyć w siebie i nie przejmować się pierwszymi niepowodzeniami.
Edycja własnych postów to w końcu wyższa szkoła jazdy, czego dowodzi powyższa instrukcja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Atlantyk




Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ho ho

PostWysłany: Wto 21:36, 29 Maj 2018    Temat postu:

Już prokurator będzie wiedział jak zakwalifikować to wyśmiewanie się z upośledzenia umysłowego Husheka, a Adriatyk jutro z samego rana puści zawiadomienie do prokuratora i będziesz siedział kanalio plugawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> FAQ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin