Autor Wiadomość
Adriatyk
PostWysłany: Sob 11:18, 12 Maj 2018    Temat postu:

No i sam widzisz Krowo, ileż to ja mam utrapienia z tym Banjankri.
krowa
PostWysłany: Śro 6:38, 09 Maj 2018    Temat postu:

Janku, wypadało by pozdrowić kogo przy okazji.
Ja proponuję wysłać kartkę do Banjankirego i Adama Baryckiego.
https://www.youtube.com/watch?v=gIpKfg5JJ4s
janek Maślanka
PostWysłany: Śro 6:31, 09 Maj 2018    Temat postu: kultura - MAŁPA W ZOO

Dziś mam dla was zupełną nowość - rozprawienie się z kulturą, jak z nietykalną cnotą. Kultura to jest małpa w zoo!

Naokoło wszystko zda się uprawą, skąd kultura się wywodzi. Nauczyliśmy się spędzać czas kulturalnie, czy to rok w rok sadząc ziemiopłody, czy dzień w dzień żrąc śniadanie.

Jesteśmy w klatkach małpami z lusterkami. Robimy miny na pokaz i chichoczemy się pokazując jeden na drugiego. Ja jem i on je, mnie jest przyjemnie i jemu jest przyjemnie....Ha ha ha ha....

Kulturalnie taka dżdżownica przepuszcza przez swe ciało ziemię... Na przodzie ma aparat gębowy a w tyle odbytowy. Byt i odbyt. Mielenie, tarcie żarcia i popierdywanie przy ogonie.
A odbywa się to życie kulturalne prawie za przykazaniem by czynić sobie ziemię poddaną uprawie. I pokazuje się od dziecka małego, uczy i kazuje że trud uprawiania będzie nagradzany a odstępstwa od kultu karane.

W naszym ZOO Kulturalnym jest wesoło i smutno. Miarodajnie mielimy wszystko, dzieląc rzeczywistość na przypływy i odpływy. Stroimy miny, ubieramy się w kolory śmiechu i płaczu, sytości i głodu, odnawiając wciąż to samo bytowanie kulturalne, zapisując na czym się tylko da daty i zdarzenia, utwierdzające kulturalne zwyczaje rzekomej natury.

A jakże by inaczej żyć, jak nie prawnie wprawnie, uprawnie, przykładnie, ładnie, jak Bóg przykazał, jak w telewizji pokazywali?

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group