Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O co chodzi tu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kretowisko / Blog: Piotr Rokubungi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Rokubungi
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 6081
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska, Pomorze Zachodnie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 17:03, 12 Lis 2017    Temat postu: O co chodzi tu?

Witam na moim blogu. Przypuszczam, że będę tu mało aktywny, ponieważ..no, cóż- wielu nie zasługuje na dyskusje ze mną, a ja nie "zasługuję" na czytanie tylu bzdur i psucie swoich nerwów na tym.
Tematy tutaj zapoczątkowane przeze mnie będą na ogół poważnej treści merytorycznej i istotnych zagadnień, głównie filozoficznych dotyczące. Dlatego usunąłem wątek, który już wcześniej się tu pojawił, założony bodajże przez forumowicza krowę.
W związku z tym, że nie mam zamiaru dyskutować z ludźmi o ograniczonych horyzontach myślowych, ani z tymi z fobiami i obsesjami, zatem dopuszczam do komentowania wpisów na tym blogu jedynie osoby przeze mnie wybrane, które- moim zdaniem- na to "zasługują". Może nie powinienem tego robić, ale i tak to prędzej czy później by raczej "wyszło", więc już napiszę tutaj, kto na razie uzyskał takie przyzwolenie. Są to- od początku i bez wahania: JanelleL., O.K., oraz wujzboj; po dniu namysłu zdecydowałem się również "dopuścić" Michała Dyszyńskiego (na okres próbny;-P), Taza, Jana Lewandowskiego (też się okaże, czy nie będzie zbyt "nawiedzonych" tekstów tu zamieszczał), oraz Dyskurs (nad nią wahałem się najdłużej, jak dotychczas, ponieważ nie lubię bałaganu;-P). Oczywiście grupa ta nie jest ustalona raz na zawsze, ani zamknięta, więc może być tak, że kogoś jeszcze "przyjmę", a kogoś innego "wyrzucę"- choć wolałbym raczej przyjmować, niż banować.
To na razie tyle, jeśli chodzi o przybliżenie mego bloga i zasad na nim używanych.
Ups! Zapomniałem o Banjankrim i dopiero sobie przypomniałem o nim. Już cię "dziadku leśny", "papieszu" dodaję do "moich komentatorów.:) Facet ma całkiem interesujący światopogląd, dość zbliżony do mego, choć jednak trochę ograniczony...

Dodaję jeszcze Błażeja do komentatorów na moim blogu.

I lucjusza jeszcze dodaję, czyli lucka.


Ostatnio zmieniony przez Piotr Rokubungi dnia Nie 22:23, 17 Gru 2017, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał Dyszyński
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 31028
Przeczytał: 79 tematów

Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 22:04, 12 Lis 2017    Temat postu: Re: O co chodzi tu?

Piotr Rokubungi napisał:
Witam na moim blogu. Przypuszczam, że będę tu mało aktywny, ponieważ..no, cóż- wielu nie zasługuje na dyskusje ze mną, a ja nie "zasługuję" na czytanie tylu bzdur i psucie swoich nerwów na tym.

Z tym Twoim blogiem to dobry pomysł. Mogę tu czasem zajrzeć, a jak mi się nie spodoba, to na długo tu nie zerknę, a status banity spowoduje, że będą miał od Ciebie spokój w działach merytorycznych.
Może u siebie zaczniesz pisać na temat, a nie tylko samo się chwalić. W końcu jak sam sobie zasrasz bloga, to będziesz miał to łajno nigdzie indziej, tylko u siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JanelleL.
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 2310
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 22:40, 12 Lis 2017    Temat postu:

Dziękuję za to "od początku i bez wahania" :* ... dołączam się do słów Michała o tym dobrym pomyśle :)
Na pewno nie raz tu zagoszczę (sama, bez głupotek :wink: ), ale dziś jak dla mnie, już chyba pora na dobranoc. Zatem do jutra :)

P.S. Fajnie, że jest funkcja edycji postów :*


Ostatnio zmieniony przez JanelleL. dnia Nie 22:43, 12 Lis 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 23:11, 12 Lis 2017    Temat postu: Re: O co chodzi tu?

Michał Dyszyński napisał:
Piotr Rokubungi napisał:
Witam na moim blogu. Przypuszczam, że będę tu mało aktywny, ponieważ..no, cóż- wielu nie zasługuje na dyskusje ze mną, a ja nie "zasługuję" na czytanie tylu bzdur i psucie swoich nerwów na tym.

Z tym Twoim blogiem to dobry pomysł. Mogę tu czasem zajrzeć, a jak mi się nie spodoba, to na długo tu nie zerknę, a status banity spowoduje, że będą miał od Ciebie spokój w działach merytorycznych.
Może u siebie zaczniesz pisać na temat, a nie tylko samo się chwalić. W końcu jak sam sobie z*srasz bloga, to będziesz miał to łajno nigdzie indziej, tylko u siebie.
Z tym terminem na "z" nie mogłeś tego załatwić prywatnie i w toalecie? :)

[* = moja korekta]

I nie tylko nie przypuszczam ale jestem pewna, że możesz przez pracę nad sobą pozwolić sobie uwolnić się od protekcjonalnego tonu, bo zasada dobrego wychwania przypomina, że będąc u kogoś w gościach trzeba być uprzejmym, bo można nie tylko być wyproszonym ale można również spotkać się z odesłaniem karty wizytowej. Nikomu swoją osoba łaski nie robisz. Po Twoim szowinistycznym występie w wątku najpierw o mnie ("Przypadek Dyskurs") a następnie zmianą nazwy aby w dalszym ciągu mnie atakować, straciłeś u mnie bezpowrotnie swój autorytet. Piszę Ci to, bo coś Ci na łączach neuronowych nie "styka" i wydaje Ci się, że jesteś kimś lepszym od innych. Widzisz, ten Twój self-made katolicyzm oparty na pysze zawsze się na Ciebie zaczai i będzie Cię atakował. Miałam 3 lata gdy nauczono mnie, że nie koniecznym jest obniżać godności człowieka aby się skomunikować. Oczywiście nie kontrolujemy wrażliwości innych i nie jesteśmy w stanie przewidzieć reakcji innych na nasze przekazy. Co możemy jedynie uczynić to starać się nie krzywdzić. Twoj protekcjonalny ton u Piotra powoduje u mnie zniesmacznie - ale to nic dziwnego "wyszedles z szafy" w styu full exposure a mam awersję do ekshibicjonistów :)


Ostatnio zmieniony przez Dyskurs dnia Pon 1:18, 13 Lis 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 23:15, 12 Lis 2017    Temat postu:

JanelleL. napisał:
Dziękuję za to "od początku i bez wahania" :* ... dołączam się do słów Michała o tym dobrym pomyśle :)
Na pewno nie raz tu zagoszczę (sama, bez głupotek :wink: ), ale dziś jak dla mnie, już chyba pora na dobranoc. Zatem do jutra :)

P.S. Fajnie, że jest funkcja edycji postów :*
Ba, tylko jak przewidzieć Nadobna kiedy Piotr jest w module podwyższonej wrażliwości na "głupotki", bo on ma taka fascynująca rozpiętość emocjonalna - taki chodzący dynamit :) :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Rokubungi
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 6081
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska, Pomorze Zachodnie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 1:09, 13 Lis 2017    Temat postu: Re: O co chodzi tu?

Michał Dyszyński napisał:
Piotr Rokubungi napisał:
Witam na moim blogu. Przypuszczam, że będę tu mało aktywny, ponieważ..no, cóż- wielu nie zasługuje na dyskusje ze mną, a ja nie "zasługuję" na czytanie tylu bzdur i psucie swoich nerwów na tym.

Z tym Twoim blogiem to dobry pomysł. Mogę tu czasem zajrzeć, a jak mi się nie spodoba, to na długo tu nie zerknę, a status banity spowoduje, że będą miał od Ciebie spokój w działach merytorycznych.
Może u siebie zaczniesz pisać na temat, a nie tylko samo się chwalić. W końcu jak sam sobie zasrasz bloga, to będziesz miał to łajno nigdzie indziej, tylko u siebie.
No, proszę- nawet Michałek bluzgać potrafi... Tą część wpisu zmieniłem, bo wcześniej zbyt ekstremalnie i zbyt wulgarnie odniosłem się w niej do Michała.

Ostatnio zmieniony przez Piotr Rokubungi dnia Śro 1:26, 03 Lip 2019, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Rokubungi
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 6081
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska, Pomorze Zachodnie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 1:12, 13 Lis 2017    Temat postu:

JanelleL. napisał:
Dziękuję za to "od początku i bez wahania" :* ... dołączam się do słów Michała o tym dobrym pomyśle :)
Na pewno nie raz tu zagoszczę (sama, bez głupotek :wink: ), ale dziś jak dla mnie, już chyba pora na dobranoc. Zatem do jutra :)

P.S. Fajnie, że jest funkcja edycji postów :*
Spoko. Prosię.:wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Rokubungi
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 6081
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska, Pomorze Zachodnie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 1:14, 13 Lis 2017    Temat postu:

Dyskurs napisał:
JanelleL. napisał:
Dziękuję za to "od początku i bez wahania" :* ... dołączam się do słów Michała o tym dobrym pomyśle :)
Na pewno nie raz tu zagoszczę (sama, bez głupotek :wink: ), ale dziś jak dla mnie, już chyba pora na dobranoc. Zatem do jutra :)

P.S. Fajnie, że jest funkcja edycji postów :*
Ba, tylko jak przewidzieć Nadobna kiedy Piotr jest w module podwyższonej wrażliwości na "głupotki", bo on ma taka fascynująca rozpiętość emocjonalna - taki chodzący dynamit :) :*
Są głupotki, głupoty, brednie i idiotyzmy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 1:20, 13 Lis 2017    Temat postu:

A robocze definicje (za)podasz? :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 0:48, 14 Lis 2017    Temat postu:

Witaj Piotrku w swych opłotkach :)

Dzięki za dopisanie mnie do grupy. Będę starał się dawać głos. Zawsze zresztą możesz mnie pociągnąć za język mailowo, bo mogę przeoczyć. Ale pamiętaj proszę, że skrzynka PW wujazbója na śfini nie działa i że tak chyba już zostanie - wzięła, zdechła i zmartwychwstać nie zamierza!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Rokubungi
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 6081
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska, Pomorze Zachodnie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 20:54, 17 Lis 2017    Temat postu:

wujzboj napisał:
Witaj Piotrku w swych opłotkach :)

Dzięki za dopisanie mnie do grupy. Będę starał się dawać głos. Zawsze zresztą możesz mnie pociągnąć za język mailowo, bo mogę przeoczyć. Ale pamiętaj proszę, że skrzynka PW wujazbója na śfini nie działa i że tak chyba już zostanie - wzięła, zdechła i zmartwychwstać nie zamierza!
Spoko Jarku. Z tobą dyskusja jest raczej zawsze na pewnym dość wysokim poziomie nie tylko merytorycznym, ale i- może przede wszystkim- kulturalnym. O "zdechłej" skrzynce PW będę już pamiętał- jakby co, to napisze PW do śfini.:) Ale postaram się ciebie nie nagabywać zbytnio. Poza tym, to chyba sam będę na tym forum mniej aktywny, a w bieżącym okresie szczególnie mniej, bo okoliczności mi niezbyt aktualnie pozwalają, bym mógł tu pisywać...

Teraz napisze coś odnośnie ostatnio zaszłych zmian w moim rozumowaniu, wartościowaniu: Doszedłem do wniosku i w pewnym stopniu zaakceptowałem to, iż faktycznie byłem zbytnio wywyższający się, z góry traktujący innych ludzi [nie tylko na tym forum]. Nie jest to na razie bardzo silne postanowienie, ale chcę zmienić taką moją postawę i zachowanie. Na razie po prostu informuję o tym. Nie będę [jeszcze?] obiecywał poprawy, ani- na razie- nie zmienię, ani nie usunę moich wpisów z wulgaryzmami chociażby. Po pierwsze dlatego, że aktualnie nie mam na to czasu; po drugie- bo zastanawiam się, czy w ogóle to zrobić, ponieważ to już się stało. Niby mogę się z tego wycofać, usunąć, wyedytować, ale może nich to pozostanie, nawet jako świadectwo, że tak postępowałem, że w ten sposób pisałem. Ale jestem ciekawy, co na to administracja, moderacja tego forum oraz forumowicze, których poobrażałem być może. Jeśli komuś będzie naprawdę zależało na tym, bym takie "obcesowe połajanki" zmodyfikował lub/i usunął, to jestem gotów zrobić to tylko, gdy minie u mnie czas, gdy już będę mógł więcej czasu poświęcać na to forum...
Nie proszę też- jak na razie- o przywrócenie mi pełni praw forumowicza, bo w sumie jest mi dobrze tak, jak jest obecnie.
;-P


Ostatnio zmieniony przez Piotr Rokubungi dnia Pią 20:57, 17 Lis 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 15:10, 18 Lis 2017    Temat postu:

Wszystkiego najlepszego w dobrze, Piotrze i do miłego :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 16:32, 19 Lis 2017    Temat postu:

Myślę, że takie posty umieszczone w ciekawie rozwijających się wątkach, przeszkadzają co w czytaniu całości i byłoby dobrze dla wszystkich, gdybyś się nimi zajął. Do takich wątków się czasami wraca, przyciągają one także uwagę gości i ich treść i forma mają wpływa na to, czy ktoś onietuzinkowy zechce się do nas dołączyć, czy nie. Co do reszty, to pewno tak czy owak niewielka jest szansa, że ktokolwiek je jeszcze przeczyta. Wobec tego jest to tylko kwestia tego, jak czujesz się że świadomością, że są one publicznie dostępne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 16:55, 19 Lis 2017    Temat postu:

Wujzboj napisał:
... że są one publicznie dostępne.
I u prywatnych kolekcjonerow w kontekście niedawnego "wernyhorowania" gdybających w aspekcie futurologii SFiNiA :)

BTW, czy zamówić już movers czyli profesjonalistów od przeprowadzki? :)


Ostatnio zmieniony przez Dyskurs dnia Nie 16:57, 19 Lis 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Rokubungi
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 6081
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska, Pomorze Zachodnie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 18:19, 20 Lis 2017    Temat postu:

wujzboj napisał:
Myślę, że takie posty umieszczone w ciekawie rozwijających się wątkach, przeszkadzają co w czytaniu całości i byłoby dobrze dla wszystkich, gdybyś się nimi zajął. Do takich wątków się czasami wraca, przyciągają one także uwagę gości i ich treść i forma mają wpływa na to, czy ktoś onietuzinkowy zechce się do nas dołączyć, czy nie. Co do reszty, to pewno tak czy owak niewielka jest szansa, że ktokolwiek je jeszcze przeczyta. Wobec tego jest to tylko kwestia tego, jak czujesz się że świadomością, że są one publicznie dostępne.
Czuję się w związku z tym nawet nieźle...;-P Ale pousuwam moje wulgarne wpisy bez treści merytorycznych, gdy będę miał więcej czasu na to.

Ostatnio zmieniony przez Piotr Rokubungi dnia Pon 18:48, 20 Lis 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 18:37, 20 Lis 2017    Temat postu:

Piotr Rokubungi napisał:
wujzboj napisał:
Myślę, że takie posty umieszczone w ciekawie rozwijających się wątkach, przeszkadzają co w czytaniu całości i byłoby dobrze dla wszystkich, gdybyś się nimi zajął. Do takich wątków się czasami wraca, przyciągają one także uwagę gości i ich treść i forma mają wpływa na to, czy ktoś onietuzinkowy zechce się do nas dołączyć, czy nie. Co do reszty, to pewno tak czy owak niewielka jest szansa, że ktokolwiek je jeszcze przeczyta. Wobec tego jest to tylko kwestia tego, jak czujesz się że świadomością, że są one publicznie dostępne.
Czuję się w związku z tym nawet nieźle...;-P Ale posuwam moje wulgarne wpisy bez treści merytorycznych, gdy będę miał więcej czasu na to.
"posuwasz"? :nie:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Rokubungi
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 6081
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska, Pomorze Zachodnie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 18:50, 20 Lis 2017    Temat postu:

Dyskurs napisał:
Piotr Rokubungi napisał:
wujzboj napisał:
Myślę, że takie posty umieszczone w ciekawie rozwijających się wątkach, przeszkadzają co w czytaniu całości i byłoby dobrze dla wszystkich, gdybyś się nimi zajął. Do takich wątków się czasami wraca, przyciągają one także uwagę gości i ich treść i forma mają wpływa na to, czy ktoś onietuzinkowy zechce się do nas dołączyć, czy nie. Co do reszty, to pewno tak czy owak niewielka jest szansa, że ktokolwiek je jeszcze przeczyta. Wobec tego jest to tylko kwestia tego, jak czujesz się że świadomością, że są one publicznie dostępne.
Czuję się w związku z tym nawet nieźle...;-P Ale posuwam moje wulgarne wpisy bez treści merytorycznych, gdy będę miał więcej czasu na to.
"posuwasz"? :nie:
"pousuwam"- już zmieniłem słówko. Dzięki za zwrócenie uwagi.:wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 0:13, 16 Lip 2018    Temat postu:

Tu moge pisac :)

Gdzie sie "szwendasz"? Wuj Zboj rowniez znany jako Administrator Forum SFiNiA bany daj "cichaczem" :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr Rokubungi
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 31 Maj 2014
Posty: 6081
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska, Pomorze Zachodnie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 1:30, 03 Lip 2019    Temat postu:

wujzboj napisał:
Myślę, że takie posty umieszczone w ciekawie rozwijających się wątkach, przeszkadzają co w czytaniu całości i byłoby dobrze dla wszystkich, gdybyś się nimi zajął. Do takich wątków się czasami wraca, przyciągają one także uwagę gości i ich treść i forma mają wpływa na to, czy ktoś onietuzinkowy zechce się do nas dołączyć, czy nie. Co do reszty, to pewno tak czy owak niewielka jest szansa, że ktokolwiek je jeszcze przeczyta. Wobec tego jest to tylko kwestia tego, jak czujesz się że świadomością, że są one publicznie dostępne.
Dobra, większość „paskudztw” stąd zmieniłem albo usunąłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kretowisko / Blog: Piotr Rokubungi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin