Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

skok ewolucyjny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kretowisko / Blog: IroB
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IroB
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 997
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z pogranicza
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 18:08, 23 Maj 2021    Temat postu: skok ewolucyjny

][link widoczny dla zalogowanych]


:brawo: :brawo: skok ewolucyjny :gitara: :rotfl:


Ostatnio zmieniony przez IroB dnia Nie 18:14, 23 Maj 2021, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 19:11, 23 Maj 2021    Temat postu:

Tylko poniekąd.
To wcale nie jest tak, że wszyscy Polacy klękają przed księdzem.
W ogóle Polacy to są średnie bogobojni. Niby chodzą na mszę co niedzielę, do spowiedzi w każdy pierwszy piątek miesiąca, ale dekalogu to już średnio przestrzegają.
Myślę że to w grę wchodzi bardziej tradycja..
To oczywiście jedynie moje zdanie, ja jednak tak to widzę.
W kwietniu zmarły nam dwie osoby z grona bliskich krewnych. Nagle, bez żadnych chorób, bez covid-19, czy szczepień.
Pewnie wstali lewą nogą i stwierdzili, że dzisiaj umrę..
To już nieistotne.
Problem w tym że Ci zmarli, ostatnio byli w kościele przy okazji jakiegoś tam chrztu, czy ślubu. Wieki temu.
No, a rodzina chciała żeby jednak ksiądz tą trumnę pokropił. Kolo bierze za to 900 zł i to do piętnastej!
Ludzie w rozpaczy, w szoku, płacą.
Za 40 minut pitolenia nad trumną- 900 zł.
Babcie które mają 1250 zł emerytury netto, nie są w stanie pochować swoich bliskich tak jakby sobie tego życzyli...
Tutaj nie ma z czego się śmiać Iro.
Spróbuj wejść w ich buty, ludzi przywiązanych do tradycji, ludzi którzy żyją w przeświadczeniu, że ksiądz być musi.
To nie jest do końca ich wina. Tak byli wychowywani, tak
nauczeni.
Ekstremalne rządy wszelakich konserwatystów, telewizja publiczna oraz kanał Polsatu, w każdą niedzielę to jest jedna wielka dewocja.
Ale to nie ludzi trzeba winić, a władze która zamiast na onkologię przekazuje kasę na Rydzyka.
Właśnie obcięlii refundacja na lek ratujący życie kobiet z rakiem piersi.
Na Rydzyka co miesiąc wpływają wielotysięczne kwoty od różnych ministerstw.
I co mam zrobić?
Pojechać sama do Warszawy, z taczką i widłami?
To nie od dziś wiadomo, że już żywa do domu nie wrócę.

Przestań oceniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yoyo
Gość






PostWysłany: Pon 7:01, 24 Maj 2021    Temat postu:

Trzeba być wydziarany tatuażem, pół rozneglzowanymi, poruszać się jak w malignie, być nieokreślonej orientacji seksualnej, trzeba być odzwierciedleniem standardów Uni Europejskiej.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 19:35, 24 Maj 2021    Temat postu:

Nic bardziej nie wzmacnia kk jak wymysły o setkach płci, czy tam dziesiątkach.
Nic bardziej ortodoksyjnych wierzących nie utwierdza w przekonaniu, iż kk stoi na straży normalności, niż ludzie którzy uważają, że nie są kobietami i mężczyznami, nie są homo, hetero, ani bo.
To wychodzenie z szafy, w świetle jupiterów, ludzi którzy mieli w związkach, płodzili/ rodzili dzieci, zakładali rodziny, a nagle im się coś odkleiło i już nie są matkami, ojcami, są niebinarni..
Co to w ogóle jest?
Że skrajności w skrajność.
Kościół katolicki to średniowiecze, ale paradoksalnie, jest przeciwwagą dla idiotyzmu nowomody.
Nowomody, której przyznaje i sama zaczynam się obawiać.
Będąc w Krakowie poszłyśmy z córką do knajpki, w samym ryneczku. Facet, umalowany jak kobieta, w peruce, w damskim stroju..
Wzbudzał niejakie zainteresowanie, ale bez przesady.
Kiedy przyszedł kelner, zaczął się ostentacyjnie zachowywać, gestykulować, nie wyglądem, a zachowaniem zwracał na siebie uwagę.
Pretensjonalny narcyz. Kelner dwoił się i troił, i naprawdę grzeczny sympatyczny chłopak. Nie wiem o co poszło, ale ten facet w damskich ciuchach jechał go jak burą sukę....
Powtarzam raz jeszcze, będę to powtarzała w nieskończoność, trzeba równowagi. Każde przegięcie, każde skrajności spowodują jedynie chaos.
Tolerancje nie można narzucać, tę należy sobie wypracować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 19:39, 24 Maj 2021    Temat postu:

Standardowo przepraszam za literówki.
Myślę jednak, że nie przeszkadzają zrozumieniu sensu mojej wypowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IroB
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 997
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z pogranicza
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 15:07, 26 Maj 2021    Temat postu:

nie przepraszaj za literowki bo normalny umysl literowek nie zauwaza, normalny umysl koryguje literowki w czasie czytania i rozumie sens wypowiedzi pod warunkiem ze wypowiedz jest sensowna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IroB
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 997
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z pogranicza
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 11:01, 03 Lip 2021    Temat postu:

milego wykendu zyczy kaganek :) :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzięcioooooł
Gość






PostWysłany: Pon 19:15, 12 Lip 2021    Temat postu:

Lukrecja napisał:

I co mam zrobić?
Pojechać sama do Warszawy, z taczką i widłami?


Cytat:
Według dr. Skrzydlewskiego problemem tutaj może być wychowanie i zachowanie kobiet. Dlatego kluczowe jest ich właściwie wychowanie, czyli "ugruntowanie dziewcząt do cnót niewieścich".

- Dziś obserwujemy w kulturze bardzo niebezpieczne zjawisko moralne, także religijne, pewnego zepsucia duchowego kobiety polegającego na rozbudzeniu w kobiecie pychy, która się przejawia próżnością, zainteresowaniem wyłącznie sobą, egotyzmem, zwalczaniem obiektywnego porządku na rzecz widzenia siebie - powiedział "Naszemu Dziennikowi" dr Skrzydlewski.


Osobiście przychylam się do odosobnienia kobiet względem mężczyzn. W domu zanadto śmierdzą skarpetki, odpadki obiadowe i zapycha się kanalizacja podpaskami.

Mamy lato i aż prosi się aby mieszkać w namiotach. Ale można mieszkać w domu czy mieszkaniu. największym problemem jest kwestia zameldowania. Jest to relikt wojskowy, żeby meldować stan osób, iiość zabitych, chorych.

Ja nie wiem co zrobić trzeba. Najlepiej żeby nic nie było trzeba robić. Żeby samemu z siebie wiedzieć co robić.
Osobiście ubolewam nie dlatego że żadnej kobiety na moim gospodarstwie nie ma, tylko dlatego że ani one do mnie nie przychodzą, ani ja do nich. A nie przychodzę bo ich jest za dużo tych kobiet w jednym miejscu.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzięcioooooł
Gość






PostWysłany: Pon 19:35, 12 Lip 2021    Temat postu:

Lukrecja napisał:

Powtarzam raz jeszcze, będę to powtarzała w nieskończoność, trzeba równowagi. Każde przegięcie, każde skrajności spowodują jedynie chaos.
Tolerancje nie można narzucać, tę należy sobie wypracować.


Pomiędzy mężczyzną a kobietą jest rów. Ci zaś co okrakiem na tym rowie staną są w równowadze, ani nie w lewo ani nie w prawo. To jest właśnie LGBT, wiszące nad rowem przyrodzenie i tylko kupa i siki do rowu.

Tolerancja to jest takie coś co się toleruje, ale samemu nie wchodzi. Że mnie nie interesuje czy ktoś ma cipkę czy chuja, byleby pracował dla mnie.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IroB
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 997
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z pogranicza
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:40, 17 Lip 2021    Temat postu:

tolerancja to jest chore dziecko akceptacji, tolerowac znaczy przymuszac sie, cierpiec z powodu odmiennosci innych ich nie atakujac oficjalnie, akceptowac znaczy rozumiec odmiennosc innych i zyc z odmiennymi w spokoju ducha bez emocji nienawisci, nieznoszenia i checia zwalczania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bajerant
Gość






PostWysłany: Pią 6:00, 23 Lip 2021    Temat postu:

IroB napisał:
tolerancja to jest chore dziecko akceptacji, tolerowac znaczy przymuszac sie, cierpiec z powodu odmiennosci innych ich nie atakujac oficjalnie, akceptowac znaczy rozumiec odmiennosc innych i zyc z odmiennymi w spokoju ducha bez emocji nienawisci, nieznoszenia i checia zwalczania.


Boże przebacz

Chcę się wyrazić
i dlatego akceptuję imię Boga chociaż go wokół mnie nie ma

Z pewnością Boga wokół mnie nie ma
ale muszę się komuś zwierzyć z mojego życiowego problema

Mianowicie nienawidzę ludzi !
nie pałam przy tym nienawiścią gniewną, nie tupię nogą i nie macham szablą

Ja tylko albo aż
uważam że bardzo wielu ludzi ma ohydną posturę i ohydną twarz
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IroB
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 997
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z pogranicza
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:01, 24 Lip 2021    Temat postu:

wybitny polski profesor............hyhyhy

https://www.youtube.com/watch?v=oa_AVn6YLjY
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kretowisko / Blog: IroB Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin