Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lusia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Gwiezdne Wojny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 5:20, 12 Sty 2020    Temat postu: Lusia

dyskurs napisał:
Proszę, by usunąć z Więzienia wpisy, które Administracja [kolektywnie Administrator Sfinia Naczelna i Mediatorka Aurelka Bocianek] uzna za niewłaściwe w wiadomym wrażliwym kontekście.

Deklaruję jasno, że zdecydowałam dzięki stałej modlitwie do św. Franciszka
[link widoczny dla zalogowanych]
h*ttps://stacja7.pl/modlitwa/panie-uczyn-narzedziem-twego-pokoju/
zakończyć tę destruktywną wymianę i obiecuję nie pisać niczego na temat tej sytucaji, której dotyczy złamany przeze mnie i innych zakaz.

Dla dobra foSFiNiA jako kolektywu, nie będe wspominać o tej sytuacji ani żadnej z jej stron ani na tym forum, ani nigdzie indziej w przestrzeni publicznej. Jest to moja ostateczna i nieodwołalna decyzja. Mimo, iż uważam, że trudne sytuacje są kowalem naszego charakteru, często wymykają się spod naszej kontroli i są na dłuższą metę niezdrowe. Przez lata mojej obecności na polskich forach internetowych w celu pielęgnacji języka polskiego, którym od 35 lat się nie posługuję na co dzień, moje doświadczenia nauczyły mnie, że zachowanie wet-za-wet jest zabójcze nie tylko dla wszystkich w nim biorących udział ale dla całego środowiska w którym ma miejsce. Takie zachowanie jest tylko powielaniem zła i absencją dobra.

Wobec tego wybaczam osobom, które mnie i moich żyjących i nieżyjących członków rodziny skrzywdziły oraz proszę o wybaczenie wszystkich, których skrzywdziłam moimi słowami o nich i o osobach im bliskich.

Dziękuję za uwagę Administratora i Mediatorki i pozostaję z nadzieją na pozytywne podejście do mojej petycji. Howgh :)

Uprzejmości diakona Marcina Gajdy, lek. med. "Patrzę do tyłu, uśmiecham się"
https://youtu.be/Q6pLm-AOlko


Śnił mi się Dom Studencki, w którym były studentki.
Moim głównym zajęciem było palenie papierosów, gdyż żadna studentka nie objawiała chęci współżycia ze mną.

No a potem znalazłem się we wojsku, dostałem czołg i pudełka powiedzmy z nabojami. Ale nie porwałem się zaiwaniać tym czołgiem, tak że skupiłem się na powolnym rozpakowywaniu pudełek i żebym nie zabłocił tego czołgu.
Nie mam o co i kogo walczyć.
Żadna ze studentek mnie nie chce, to nigdzie się nie spieszę. Ponadto ciągle mi ginęła kurtka z dowodem osobistym. Błąkałem się po Domu Studenckim, aż okazało się że jest to Psychiatryk.


Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Nie 5:52, 12 Sty 2020, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 5:48, 12 Sty 2020    Temat postu:

dyskurs napisał:
Co jeśli pójdziemy do stworzonego przez siebie nieba na Ziemi i znajdziemy kwiat pasujący do naszej radości? W mojej wizji konceptualnej i uczuciowej radość tkwi między innymi w pięknie tulipanów, które nasza liderka przyniósła do pracy.

Akt przebaczenia jest jednocześnie prosty i złożony. Moim zdaniem przebaczenie samemu sobie jest aktem znajdowania się na „prostej i wąskiej ścieżce” (Hawkins, 1995) w podróży odkrywania siebie znanej jako ludzkie życie. Samo wybaczenie to powrót do stanu łaski lub stanu serca doceniającego (McCraty i Childre, 2002) po emocjonalnym niepokoju. Przebaczenie samemu sobie opiera się na autorefleksji, po - miejmy nadzieję - chwilowym i krótkotrwałym zaburzeniu stanu rownowagi emocjonalnej do samokierowania, aby wstać, otrzepać się i kontynuować podróż samoświadomości.

Nauka zdecydowanie popiera wybaczenie sobie. Milyavskaya i in. (2015) omawiali samoregulację jako rownowage zachowań konstruktywnych i destrukcyjnych, które wynikają z naszych stanów emocjonalnych. Milyavskaya i in. (2015) omówili kluczową rolę dorozumianych reakcji afektywnych wynikających z ulegania pokusom autodestrukcji, które w kontekście społecznym mają szerokie implikacje, i podkreślili rolę samoregulacji i motywacji do skupienia się na konstruktywnych celach życiowych. Pierro i in. (2018) ustalili, że ludzie z orientacją na przyszłość są bardziej skłonni do wybaczania sobie, aby isc naprzód. Oceniający są bardziej skłonni do ponownego badania przeszłości, aby pozostać w znanej i wygodnej strefie, nawet w obliczu cierpienia. Fincham i May (2019) zidentyfikowali silną korelację między wybaczaniem samemu siebie, co u osób skłonnych duchowo prowadzi do boskiego przebaczenia oraz do emocjonalnego, psychologicznego i fizycznego samopoczucia. Wreszcie Krause i Hayword (2013) ustalili, że ludzie wykształceni i wybaczający sobie żyją dłużej i radośniej.

[link widoczny dla zalogowanych]
h*ttps://wordpress.com/block-editor/post/alinawreczyckiphd.wordpress.com/146

Uprzejmości diakona Marcina Gajdy, lek. med. [ChTI w celu leczenia nerwic] "Wolny w ramionach [ale nie ramionkach] najwyższego"/instynktu samopoznania, który tradycja katolicka określa mianem Boga
https://youtu.be/upqXgwptrU0


To wszystko co powyżej dyskurs napisała uważam za banialuki. Od banialuków czyli luków w bani są specjaliści od srania w banie. I wymienię, że zarówno osoby duchowne jak i naukowe są srającymi podobnie.
I ja mam lukę w bani. Tylko jedną mam lukę, gdzie by mogła się zmieścić jedna dziewczynka komunijna. Więcej komuny nie.


Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Nie 5:50, 12 Sty 2020, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:06, 12 Sty 2020    Temat postu:

Skąd wzięła się Lusia?

https://www.youtube.com/watch?v=z2X2HaTvkl8
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:08, 12 Sty 2020    Temat postu:

krowa napisał:
Skąd wzięła się Lusia?

https://www.youtube.com/watch?v=z2X2HaTvkl8


Nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:18, 12 Sty 2020    Temat postu:

Może Lusia wyszła z wody?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:26, 12 Sty 2020    Temat postu:

Człowiek jest bardzo wodnisty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:41, 12 Sty 2020    Temat postu:

Postanowiłem pisać tylko o Lusi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:51, 12 Sty 2020    Temat postu:

krowa napisał:
Postanowiłem pisać tylko o Lusi.


Gdyby nie Lusia nie byłbym sobą. Lusia musi gdzieś być. https://www.youtube.com/watch?v=yHm1F2cI0Gw&list=RDz2X2HaTvkl8&index=6
Tylko gdzie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 17:53, 12 Sty 2020    Temat postu:

Słuchaj Lusiu, wiem gdzie się chowasz. Ale nie licz na moją litość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 18:26, 12 Sty 2020    Temat postu:

krowa napisał:
Słuchaj Lusiu, wiem gdzie się chowasz.


https://www.youtube.com/watch?v=V1lJXQr5F6Y
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Gwiezdne Wojny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin