Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

człowiek człowiekowi...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 14738
Przeczytał: 34 tematy

Skąd: z Łękawy
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 13:33, 14 Sty 2012
PRZENIESIONY
Sob 14:58, 14 Sty 2012    Temat postu:

Przerażony napisał:
W najjaśniejszej III RP ...
...genialni Polacy
...w niedofinansowanych szpitalach położniczych z brudu, braku leków i aparatury, a i z powodu wyczerpania sie limitów finansowych niepozwalających wykorzystać jeszcze obecnej aparatury
... nie robi się badań podstawowych...


- złośliwe w zamiarze określenia "najjasniejsza III RP" oraz "genialni Polacy" od razu wskazuja na tendencyjny nieobiektywizm

- szpitale nie są niedofinansowane tylko komercyjne otoczenie kapitalistów-monopolistów żąda za wysokich pieniędzy i w istocie okrada cały system lecznictwa

- badania podstawowe i szczepienia wyalienowały się z potrzeb zdrowotnych a stały narzędziami pozyskiwania pieniędzy

Pic na wodę fotomontaż jest z tym pseudolecznictwem i farmakologią - ja nie robię żadnych badań, nie zachowuję higieny, nie chodzę od ćwierć wieku do żadnego konowała a jestem zdrowy.
pimpuś
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Sob 18:35, 14 Sty 2012    Temat postu:

Siły piekła oszalały z wściekłości jakem im soli pod ogon zasypał i z bezsilnej zemsty na synu dobra wcielonego, poprzemieszywywały moje z serca płynące dobro, aby jełopom we łbach pokręcić jeszcze bardziej niż mają pokręcone. Ale nic to, nie cieszcie się pomioty diabła i dzikiej małpy z fioletową dupą, dobro wróciło i gorącym żelazem wypali fiolet z dup waszych.

Panie Kotasiński, skoro Pan zapomniał, ze podważyłem Pańskiego emceka, to przypomnę Panu po raz kolejny, że podważyłem. Podważyłem Pańskie twierdzenie, ze istotą nawigacji satelitarnej jest promieniowanie elektromagnetyczne, coś takiego może powiedzieć absolutny nieuk niemający absolutnie żadnej wiedzy o TW. Podważyłem również Pańskie twierdzenie, że TW nie wynikają cząstki o masie ujemnej i, że cząstki wirtualne nie oddziaływają z materią, co jest sprzeczne z podstawową wiedzą o TW. Tym samym Pański emcek nie ma absolutnie nic wspólnego z TW i nie jest w najmniejszym stopniu teorią naukową, a tylko gównem wymieszanym z marmoladą z fioletowych śliwek węgierek i tym samym jest podobny do Pańskiej fioletowej dupy.

Pańska nowa teoria o kierowaniu przez boga ręcyma obiema chirurga we wnętrznościach pacjenta, zapewne również wynikająca z emceka, jest jak najbardziej na czasie, teraz każdy motorniczy tramwaju, czy konduktor w pociągu będzie mógł jadącemu niepotrzebnie do doktora, wetknąć brudne łapy we wnętrzności, a już pan bóg tak pokieruje ręcyma temi, że będzie można polikwidować jeszcze więcej niepotrzebnych przecie nikomu szpitali, na pohybel wstrętnej komunie, która je budowała zapewne tylko na złość Panu Krowie.

Proponuje mi Pan nową debatę naukową, a przecież żadnej rozpoczętej ze mną, jeszcze Pan nie zakończył. Każda stanęła na Pańskim stwierdzeniu, że jestem tak głupi i niegrzeczny, że na złość mi, nie przedstawi Pan żadnych argumentów, abym z tego powodu cierpiał. I ja cierpię Panie Kotasiński, bo jakże to tak być może, aby mi prawda absolutna przelatywała koło nosa, a ja musiał się za nią tylko oblizywać ze smakiem. Wiec chętnie rozpocznę z Panem nową debatę, Pan naopowiada pierdołów, ja zachowując z trudem powagę, wskażę logiczną absurdalność Pańskich banialuków, Pan uda ja zwykle, że nic nie wskazałem i napisze coś na zupełnie inny temat, ja Pana sklnę, a Pan znowu ogłosi swoją wygraną, informując mnie, że nie powie na czym ta wygrana polega, bo jestem za głupi żeby to zrozumieć, a poza tym niegrzeczny i za karę nie powie, abym cierpiał z niewiedzy. I ja znowu cierpiał będę. No, to możemy zaczynać.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Sob 19:05, 14 Sty 2012    Temat postu:

Polska-Communitas Pana Krowy:
Cytat:
Lwy mogą rozszarpywać jakąś ofiarę z mojego stada, a ja się pasę trawą dla siebie abym był silny i nie dał się rozszarpać.


Martin Niemöller (Dachau 1942):
Cytat:
"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."


Już wielokrotnie wskazywałem, że Pańskie idee społeczne, Panie Krowa, to przedsionki ubojni, do których chcesz Pan prowadzić nie tylko siebie, ale i wszystkich, aby tak jak i Pan, w zupełnej nieświadomości oczekiwać na likwidację swoich resztek jeszcze człowieczeństwa przez kapitał światowy, aby stać się bezwolnym mięsem gospodarki kapitalistycznej. Pan, Panie Krowa, nie tylko jest głupi, Pan jest obrzydliwy w swoim bydlęctwie wyzutym zupełnie z godności ludzkiej. I nie lwy, a tylko kruki i wrony rozdziobią Pańską padlinę.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Sob 19:25, 14 Sty 2012    Temat postu:

Pani Niepoprawna, Pani sobie pochlebia, a mnie nie docenia. Gdybym chciał złożyć życzenia Pani, to przesłałbym je kanałem prywatnym, a nie epatował nimi w przestrzeni publicznej. Pani jest typową przedstawicielką współczesnej młodej inteligencji, tak ostatnio hurtowo „kształconej” w śmieciowych szkołach. Reprezentuje Pani sobą, co najmniej kilkanaście milionów Polaków, jest Pani, można powiedzieć, jak metka, czy logo i właśnie przez Panią, złożyłem moje życzenia tym kilkunastu milionom Polaków. To wam wszystkim, absolutnie pewnym absolutnych prawd o PRL-u, życzę śmierci noworodków przy porodach, śmierci waszej i waszych najbliższych z powodu braku opieki medycznej, a i śmierci z zimna i głodu w tej waszej niepodległej, wolnej i demokratycznej Polsce.

Życzę również tego samego wszystkim walczącym o demokrację Libijczykom, Egipcjanom i najświeższym bojownikom o wolność, Syryjczykom. Jak również ich dzieciom i również tym w wieku niemowlęcym.

Skoro niewystarczającą przestrogą jest dla nich Irak, to w pełni sobie zasługują na moje życzenia. Może po ich spełnieniu, ich wnuki wyciągną z tego nauczkę.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Załamany
Gość


PostWysłany: Sob 20:35, 14 Sty 2012    Temat postu:

Jestem Ci niewymownie wdzięczny PP za Twoją walkę o dobro ludzkości (czyli moje), tym bardziej,
że robisz to z trawnika pod Reichstagiem jeszcze donosząc nalewki Baryckiemu, z aniołami pospołu.
Zaiste wielkie to poświęcenie! :szacunek:
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Sob 21:01, 14 Sty 2012    Temat postu:

Takie to los ogromne ciężary nakłada, ledwo mi utrzymać jest ciężar odpowiedzialności za los Polski, a tu już spadł na mnie ciężar odpowiedzialności za los Niemiec. Nie ma rady, trza tyrać, a i tyrał będę, ogromu pomocy potrzebują, oj, ogromu i ja podołam, pomogę Niemcom, otoczę ich swoją dobrocią.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Załamany
Gość


PostWysłany: Sob 21:44, 14 Sty 2012    Temat postu:

Ja to rozumiem PP, troskam się jeno czy te Niemce Cię zrozumieją?
Toż nacja jest taka, że "... jedną ręką wypłacać jurgielt, a drugą walić w mordę.” :think:
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Sob 23:45, 14 Sty 2012    Temat postu:

Chcą zrozumieć, starają się pilnie, a nie wychodzi im to. Jurgielt wypłacać są chętni, a w mordę walić się boją, straszny respekt przede mną czują, no i tak po prawdzie, nie maja powodu, bo musi Pan wiedzieć, Panie Załamany, że jam największym patriotą niemieckim jest. Namawiam ich do takich rzeczy, że włosy im na głowach stają z przerażenia, a choć przerażeni, to i zachwyceni, bo ja, musi Pan wiedzieć, namawiam ich do plwania na Amerykę i panowania nad światem. Bardzo mnie za to kochają i kto wie, czy nie zdecyduję się zostać ich wodzem.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Nie 0:24, 15 Sty 2012    Temat postu:

Ślepce, co wy byście beze mnie zrobili, gdybym nie pokazał wam drogi, dalej dawalibyście się oszukiwać Panu Dyszyńskiemu, a to kanalia nad kanalie. Przecież On nie zaprotestował nawet jednym słowem przeciwko perfidnie drwiącym uśmieszkom moim z mordowanych niemowląt. A dlaczego? Oto jest pytanie. I ja już na nie odpowiadam, bo to bestia w ludzkiej skórze jest, zacierał swoje zbrodnicze łapska z uciechy, kiedym drwił z zamordowanych dzieci i tylko gały mu na wierz wyłaziły z radości, że znalazł kompana zamiłowanego w krwawym modzie niewiniątek. Pamiętacie jak opowiadał, niby to o swoim śnie, w którym był ohydnym krwawym mordercą, a kto z was może przysiąc, że to był sen? Gówno, a nie sen, to maskujący się zbrodniarz dzieci i nie tylko nienarodzonych, ale i już narodzonych. No i co nam przyzwoitym i uczciwym ludziom teraz powiesz Panie Dyszyński?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Załamany
Gość


PostWysłany: Nie 1:14, 15 Sty 2012    Temat postu:

Przerażony napisał:
Ślepce, co wy byście …
Cóż PP, winno być „ślepcy”, ale furda tam regułki, czniamy to, liczy się „treść”!

Przerażony napisał:
No i co nam przyzwoitym i uczciwym ludziom teraz powiesz …
Nie byłeś łaskaw zdefiniować zarówno „przyzwoitości” jak i „uczciwości”!
Cóż to za zwierzęta są?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Nie 2:49, 15 Sty 2012    Temat postu:

To są pojęcia zdefiniowane przez pana Rokitę jego osobą u szczytu swojej uczciwej i przyzwoitej kariery.

PS. Ślepcy, to są od ślepców, a one są ślepce od ślepych śleporajdów.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Nie 3:00, 15 Sty 2012    Temat postu:

Treść jest samosennie potwierdzona z myślą moją detektywistyczną. Właśnie przebudziłem się zlany zimnym potem ze snu strasznego, w którym, to z malutkim dzieckiem jeszcze będącą Panią Niepoprawną zamknęliśmy w ubikacji szkolnej Pana Dyszyńskiego, któren chciał zabić nieboraczkę, alem ja się w porę zjawił i udaremniłem mordercy zabójstwo dziecka. Jednak łotr ów drzwi od ubikacji wyłamał i właśnie zadzwonił dzwonek na przerwę, a wtedy powyłazili na korytarz inni nauczyciele mordercy. Co było dalej nie wiem, obudziłem się, a co się stało z Panią Niepoprawną, też nie wiem, jednak należy przypuszczać z dużą dozą prawdopodobieństwa, że jest ukatrupiona.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niepoprawna
Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 1671
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 21:01, 15 Sty 2012    Temat postu:

Prosiłam, aby w moim wątku nie pisać o swoich pretensjach do użytkowników tego forum. W związku z tym, chciałabym, aby użytkownik Przerażony, usunął stąd trzy swoje posty: wysłany: Sob 18:35, 14 Sty 2012, wysłany: Nie 0:24, 15 Sty 2012 i wysłany: Nie 3:00, 15 Sty 2012.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7727
Przeczytał: 6 tematów

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 21:13, 15 Sty 2012    Temat postu:

W razie, gdyby Przerażony nie zechcial usunąć swych postów ( a podejrzewam, że nie zechce) to na mój wątek moderacja może przerzucać co tam sobie zechce.
Gość w domu, Bóg w dom, jak mawiali starożytni Rzymianie. Zapraszam do siebie.


Ostatnio zmieniony przez luzik dnia Nie 21:15, 15 Sty 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Pon 2:38, 16 Sty 2012    Temat postu:

Dzięki bogu, że Pani żyje, już myślałem, że Pan Dyszyński Panią ukatrupił, na szczęście udało się Pani zbiec z łap oprawcy. Teraz jak widzę szantażuje Panią, aby pousuwała Pani moje demaskacyjne posty, żeby zbrodniarz dalej mógł cieszyć się nieskazitelną opinią. Nie ze mną te numery, Michał. Mogę wszystkich państwa zapewnić, że ten pan już nigdy więcej nikogo nie zabije. Nie musi się już Pani, Pani Niepoprawna, lękać, teraz już może Pani bez obaw całować mnie w dupę.

PS. Pojawiła się tu niejaka Pani Luzik, wspólniczka zbrodni ludobójstwa przyklaskująca drwiącemu z roztrzaskanego dziecięcia, zbrodniarzowi. Oj, dobre to ziółko, oj, dobre, już nadchodzi czas na demaskację owej wspólniczki piekła.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Pon 20:46, 16 Sty 2012    Temat postu:

Pani Niepoprawna zażądała usunięcia moich postów, a jedynym warunkiem, który sobie zastrzegła, ma być nie wyrażanie swoich pretensji do użytkowników forum, no, a ja przecież nie mam pretensji do Pana Dyszyńskiego, że morduje niemowlęta, a nawet, wręcz przeciwnie, pochwalam jego mordy. Jedynie wylewam tu zgodnie z zaleceniem Pani Niepoprawnej, tylko to, co mnie bulwersuje, a bulwersuje mnie to, że Pan Dyszyński skrywa przed nami swoje wspaniałe hobby i nie opowiada publicznie o krwawych szczegółach swoich mordów. Dlatego uważam żądanie Pani Niepoprawnej, usunięcia mich bulwersujących mnie żalów (wylewanie tu żalów, też Pani Niepoprawna zalecała) za absolutnie nieuzasadnioną fanaberię, której trzeźwa moderacja stojąca na twardym gruncie sprawiedliwości nie ulegnie.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Wto 7:32, 17 Sty 2012    Temat postu:

Nie mogę, nie mogę już wytrzymać, żal rozrywa mi serce i żal ten ogromny wyleję tu strumieniem ogromnym. Zbulwersowany jestem lekce sobie ważeniem przez moderację Pani Niepoprawnej, toż tak nie uchodzi, oj, nie uchodzi. Więcej nie mogę pisać, łzy leją mi się z oczu strumieniem.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
udka Marcina
Gość


PostWysłany: Wto 7:37, 17 Sty 2012    Temat postu:

Przerażony napisał:
Nie mogę, nie mogę już wytrzymać, żal rozrywa mi serce i żal ten ogromny wyleję tu strumieniem ogromnym. Zbulwersowany jestem lekce sobie ważeniem przez moderację Pani Niepoprawnej......Ale ona jest chłopem, imię Marcin.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyc Mariana Ka
Gość


PostWysłany: Wto 7:39, 17 Sty 2012    Temat postu:

udka Marcina napisał:
Przerażony napisał:
Nie mogę, nie mogę już wytrzymać, żal rozrywa mi serce i żal ten ogromny wyleję tu strumieniem ogromnym. Zbulwersowany jestem lekce sobie ważeniem przez moderację Pani Niepoprawnej......Ale ona jest chłopem, imię Marcin.


Nie Marcin, tyko MarianKa.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Wto 10:54, 17 Sty 2012    Temat postu:

Zwracam się do moderacji o usuniecie postu wyrażającego pretensje do Pani Niepoprawnej, że jest mężczyzną. Narusz ten post jednoznacznie wyraźnie określoną zasadę zabraniającą wyrażania tu swoich pretensji do userów. Tylko migiem sukinsyny, bo się wkurwię zaraz.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Wto 14:55, 17 Sty 2012    Temat postu:

I właśnie dlatego, że pleni się tu kumoterstwo, od samego początku namawiałem Panią, abyśmy zebrali się w kupę, ja i Pani, i ruszyli hurmem przeciwko złu. Ale Pani mnie zdradziła, co spowodowało strumienie łez lejących się z moich oczu. I teraz jak ten Prometeusz jestem przykuty do pala przez tego (już wszyscy wiedzą kogo) łotra, któren posłał sępa w osobie Pana Krowy, aby mi wydziobywał wątrobę, a to wszystko za to, że niosę ludzkości kaganek z iskierką nadziei.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Wto 15:51, 17 Sty 2012    Temat postu:

A gdybyśmy tak przygotowali pozew o naruszenie naszych dóbr osobistych przez wraże czynniki i posłali do sądu? Jest duża szansa, że udałoby sie zamknąć te mroczne korytarze przesiąknięte siarką. To co, zawalczymy razem o dobo? Pomożecie?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niepoprawna
Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 1671
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 1:08, 22 Sty 2012    Temat postu: wana by fuckin' perfect

A teraz bilans...
kawa z mlekiem 20 kcal
kawałek ciastka [reszta pogryziona i wypluta] ok.43 kcal
kromka chleba z masłem 73 kcal
jajko 90 kcal
3 kostki czekolady 108 kcal
jogurt Activia truskawkowy 124 kcal
łyżka musli 30 kcal
woda, 2 zielone herbaty 0
Razem: 488 kcal
Tanya (18:05)

źródło: [link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez Niepoprawna dnia Nie 12:41, 22 Sty 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Przerażony
Gość


PostWysłany: Nie 2:47, 22 Sty 2012    Temat postu:

Pani Niepoprawna, gdyby Pani miała taką dupę, to zapewniam Panią, że nigdy bym w coś tak lichego nie kopnął, toż mi nawet coś takiego nawet by nie uchodziło.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niepoprawna
Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 1671
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 12:51, 22 Sty 2012    Temat postu:

Autorka tego bloga (to nie było jej foto, a "ideał", do którego dąży), wystarczająco sama siebie nienawidzi. Myślę, że nawet w Pańskim kopniaku nie byłoby tyle nienawiści. Naigrywać się z takich dziewczyn jest podłością.

P.S. Moja pupa też nie jest do kopania :nie:


Ostatnio zmieniony przez Niepoprawna dnia Nie 12:53, 22 Sty 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin