Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Historia mało znana

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kretowisko / Blog: Malina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malina
Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 520
Przeczytał: 26 tematów

Pomógł: 6 razy

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 14:57, 08 Kwi 2018    Temat postu: Historia mało znana

Jak do tego doszło:

1066:W zamian za wsparcie finansowe Wilhelm Zdobywca sprowadził do Anglii razem ze sobą Żydów, którzy to wkrótce potem uzyskali reputację jako wyłudzający lichwiarze, co uczyniło ich bardzo niepopularnymi zarówno w Kościołach, jak i przed ogółem społeczeństw.

1290: Król Edward I w końcu wyrzucił Żydów z Anglii. Żydzi przysięgli zemstę.

1649: Żydzi sfinansowali Olivera Cromwella aby pozbył się Króla Karola I Stuarta i ścieli mu głowę po tym, jak odmówił im kontroli nad finansami Anglii.

1655: Żydzi zostali ponownie przyjęci do Anglii przez marionetkę Olivera Cromwella.

1660: Kiedy Brytyjczycy zaczęli chorować na oszczędność pod Żydowskimi rządami marionetkowego Olivera Cromwella, Charles Stuart znalazł się w Dover w maju 1660 roku i został przywrócony jako Król Charles II w Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii poprzez powszechne uznanie. Żydzi zaplanowali zemstę.

1688: Żydzi nakazali Wilhelmowi III Orańskiemu (dawnemu żołnierzowi Holenderskiemu o nazwisku William Stadholder) dostać się do Anglii w Torbay. Ze względu na trwającą tam Campaign L’Infamie (Niesławną Kampanię) zaaranżowaną przez Żydów, przeciwko Królowi Jakubowi II Stuartowi, który zrzekł się tronu i uciekł do Francji.

1694: Wilhelm III Orański (AKA William Stadholder), którego Żydzi zainstalowali jako Króla Anglii, zwrócił się do Żydów o pomoc finansową, aby utrzymać Stuartów w zatoce. Żydzi wydali pierwsze bankowe papiery z oprocentowaniem dla Wilhelma Orańskiego i pierwszy bank centralny miał swoje początki - Bank Anglii został ustanowiony.

1697: Giełda Papierów Wartościowych w Londynie stała się największą na świecie "torebką". Dwanaście rządzących miejsc zarezerwowanych było wyłącznie dla Żydów.

1701: Bank Anglii ustanawia Synagogę Bevis Marks w Londynie.

1714: Żydzi wprowadzają Króla Jerzego I Hanowerskiego (AKA Georg Ludwig 1660-1727) z Dynastii Hanowerskiej jako Brytyjskiego Króla. Były i nadal są zarzuty, że Dynastia Hanowerska była potajemnie Żydowska.

1715: Jakub Stuart (AKA Stary Pretendent), syn Króla Jakuba II, zaatakował Szkocję i usiłował bezskutecznie odebrać Koronę Brytyjską od Żydów.

1745: Stuart podjął ostateczną próbę odzyskania Wielkiej Brytanii od Żydów, wkraczając do Anglii z armią stworzoną przez Szkockie Górskie Klany pod wodzą Króla Karola Edwarda Stuarta (1720-1788), nazywanego młodszym pretendentem (Bonnie Prince Charlie) i wnuka Jakuba II Stuarta. Ostatecznie został pokonany w Bitwie pod Culloden w 1746 roku. Bonnie Prince Charlie wyjechał na emigrację, a Brytyjska Dynastia Królewska Stuartów dobiegła końca.

Bonnie Prince Charlie dokonał ostatniej próby uwolnienia Brytyjczyków od niewoli Żydowskiej w 1745 roku.

1750: Dynastia Czerwonej Tarczy (Rothschild) została założona i stali się głównymi kredytodawcami dla Brytyjskiej Korony.

1753: Król Jerzy II Hanowerski, pionek Rothschildów i Amsterdamskich banków Żydowskich, wydał ustawę o naturalizacji, która umożliwiła Żydom stawanie się Brytyjskimi podmiotami.

1757: Po zwycięstwie Roberta Clive'a w Bitwie pod Palasi, Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska przejęła kontrolę w Bengalu, najbogatszej prowincji w Indiach i poważnie zaangażowała się w handel opium. Również potroili lokalne podatki, co doprowadziło do zagłodzenia 10 milionów Indyjczyków.

1773: Warren Hastings zorganizował całą produkcję opium pod monopolistyczną kontrolą Banku Anglii. Rocznie eksportowano 2000 sztuk skrzyń opium, a ostatecznie zmarło 17 milionów Chińczyków z powodu uzależnienia od narkotyków.

1773: Mayer Rothschild utworzył Światowy Ruch Rewolucyjny i Socjalizm Czerwono-Flagowy jako narzędzie bankierów do obalenia narodowych elit rządzących (np. Rewolucje Francuska i Rosyjska). Socjalizm Czerwono-Flagowy i grupy polityczne, które przylegały do niego, zawsze były tworzone i kontrolowane przez Rothschildów. Czerwona flaga jest flagą rodziny Rothschildów - Rothschild oznacza czerwoną tarczę.

1789: Mayer Rothschild zorganizował rewolucję Francuską oraz masowe mordowanie Francuskiej arystokracji, aby przejąć kontrolę nad Francuską gospodarką poprzez prywatyzację Banku Francji.

1803: Bank Francji został sprywatyzowany, a zadłużenie krajowe, miało być spłacane przez podatek dochodowy, który został nielegalnie ustanowiony.

1808: Napoleon został władcą Europy po przejęciu z powrotem kontroli nad Francją od Żydów. 17 Marca 1808 roku wydał dekret, który Żydzi nazwali Decret Infame (Niesławny Dekret). Dekret ustanawiał wiele uzasadnionych ograniczeniach wobec Żydów. Żydzi planowali zemstę.

Napoleon walczył o to by uwolnić Europę od biedy pochodzącej od zniewolenia-długiem sterowanym przez Żydowskie banki centralne.

1814-1815: James i Nathan Rothschild nakazali wszystkim Europejskim władcom zgromadzenie się na Kongresie Wiedeńskim. Rothschildowie opracowali plan, który uniemożliwiłby innemu Napoleonowi zbudowanie potęgi przez tworzenie Europejskiej "równowagi sił". Oznaczało to w zasadzie, że gdyby jakikolwiek Naród Europejski zbuntował się przeciwko Żydowskiej kontroli, to wszystkie Żydowsko kontrolowane Narody wtedy by go zaatakowały.

1815: Bitwa pod Waterloo oznaczała koniec heroicznej anty-Żydowskiej władzy Napoleona i dominację Chrześcijańskiej Europy. Zarówno James Rothschild z Francji, jak i Nathan Rothschild z Anglii finansowali zwycięstwo Wellingtona nad Napoleonem pod Waterloo. Nathan Rothschild wykorzystał fałszywe informacje o pokonaniu Napoleona pod Waterloo, by zdefraudować Londyńską giełdę papierów wartościowych i przejąć kontrolę nad gospodarką Wielkiej Brytanii.

1882: Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska sfinansowała "zaufanie do Opium".

1884: Założono Stowarzyszenie Fabianów finansowane przez Żydowskich inwestorów. Grupa sztucznych elit, pseudo-intelektualistów i dewiantów seksualnych, którzy utworzyli pół-tajemnicze społeczeństwa dla celu wprowadzenia socjalizmu Czerwonej-Flagi (AKA Żydowskiej rasowej supremacji i Globalizacji) na Świat poprzez infiltrację Grup Robotniczych oraz Partii Politycznych np.: Partia Pracy (Labour Party).

1890: Największa fabryka amunicji na świecie, Vickers z Anglii, została założona przez Rothschildów. Scena została przygotowana dla Rothschild-owskiego doprowadzenia do I Wojny Światowej oraz wszystkich przyszłych wojen.

1906: Odkrycie radia przez Guglielmo Marconi jest promowane i zostaje przejęte przez Żyda, Davida Sarnoffa. Sarnoff założył firmę Marconi w Anglii i RCA w Ameryce. W ten sposób zaczęła się Żydowska kontrola Światowych mediów.

1910: Żydzi obejmują urzędy Ministrów Finansów w całej Europie. Louis Klotz został Ministrem Finansów Francji; Michael Luzzati Włoch; Bernhard Dernburg Niemiec; Rufus Isaacs Anglii; oraz Djavid Bey Turcji. Wszyscy Żydzi.

1914: Firma Vickers Munitions, należąca do Rothschildów, doprowadziła do I Wojny Światowej.

1916: Niemcy wygrywali I Wojnę Światową. Żydzi obiecali uzyskać Amerykańskie wsparcie w zamian za wspieranie Syjonizmu przez Brytyjczyków. Premier Lloyd George przyjął ofertę. Samuel Untermeyer zaszantażował Amerykańskiego Prezydenta Wilsona tak aby USA dołączyły do I Wojny Światowej.

1917: Hrabia Arthur Balfour ogłosił formalnie kapitulacje Lloyda George'a względem Chaim Weizmanna w liście dla Lorda Rothschilda, znanym jako Deklaracja Balfour. Syjonistyczna kradzież Arabskich ziem stała się "oficjalna".

1917: Rothschildowie sfinansowali Lenina i Trockiego kwotą 20 milionów dolarów (prawdziwe imiona Vladimir Ilyich Ulyanov oraz Lev Bronshtein - obydwaj Żydzi) za pośrednictwem rodziny banków Schiffa, pozbyli się Rosyjskiego Cara, zabijając go oraz jego rodzinę w wyniku rewolucji Czerwonej Flagi. Następnie Rothschildowie sparaliżowali Rosyjski Bank Centralny i zniewolili Rosjan do Czerwono-Flagowych socjalistycznych elit Żydowskich. Rosja była pierwszą dyktaturą Żydowskiej Czerwonej Flagi, gdzie zamordowano w orgii egzekucji, gwałtu, tortur i zniewolenia około 20-100 milionów białych Chrześcijan.

Flaga Komunistycznej Rosji – jest tam żółta gwiazda Dawida przedstawiająca Żydów (rządzących) nad pracownikami przemysłowymi (młot) i pracownikami rolniczymi (sierp). A tłem jest znajdująca się z tyłu czerwona flaga Rothschildów.

1919: Żydzi zapewnili upokorzenie Niemiec poprzez Traktat Wersalski. Żyd Bernard Baruch doradzał Wilsonowi na konferencji. Żyd Phillip Sassoon, Parlamentarny Prywatny Sekretarz, doradzał Lloydowi George'owi. Żyd Georges Mandel (AKA Louis Rothschild), doradzał Francuskiemu Ministrowi Spraw Wewnętrznych Georgesowi Clemenceau.

1922: Żyd Richard Coudenhove-Kalergi założył Ruch Europejski w Wiedniu w celu stworzenia Nowego Porządku Świata opartego na federacji Narodów pod przewodnictwem USA. Bankier Max Warburg przekazał 60,000 Marek (waluty), aby to zaplanować.

1922: Żyd Richard Coudenhove-Kalergi napisał książkę Practical Idealism (Praktyczny Idealizm), która zaznaczała drogę do celu utworzenia Nowej Europy. W swojej książce Kalergi wskazał, że rezydenci przyszłej Europy nie będą Biali, ale z powodu krzyżowania się ras Azjatyckich/Białych/Czarnych będą służyli Żydowskiej arystokracji. Sugerował on również zniszczenie Indywidualnych Narodowych Państw w celu utworzenia Stanów Zjednoczonych Europy. Nadal odbywa się konkurs Coudenhove-Kalergi, który co dwa lata przyznaje nagrodę dla Europejskiego Polityka, który zrobi wszystko, aby poprzeć to ludobójstwo.

1933: Międzynarodowe Żydostwo wypowiedziało wojnę z Niemcami i przysięgło, że ich zniszczą po tym jak zrzucą kajdany Żydowskiego ucisku.

1939: Żydowska marionetka i Brytyjski Premier Neville Chamberlain ogłosili wojnę z Nacjonalistycznie Socjalistycznymi Niemcami w dniu 3 września 1939 r., Po tym, jak Niemcy walczyli o wyzwolenie się z Żydowskiego ucisku. Pretekstem była wojna między Polską a Niemcami, którą zainicjowała Polska.

1945: Żydowsko kontrolowani sojusznicy, poprowadzeni przez Żydowską marionetkę Winstona Churchilla, pokonali Nacjonalistyczne Socjalistyczne Niemcy. Po ich poddaniu się, sojusznicy Żydowscy wymordowali ponad milion Niemieckich żołnierzy, w tym chłopców mających zaledwie 14 lat. Około 1 miliona więcej Niemców zostało zabranych przez Bolszewickich Żydów Rosyjskich jako niewolnicy i pracowali aż do śmierci. Masowe gwałty na Niemieckich kobietach w Prusach Wschodnich były efektywnym ludobójstwem.

1946-1949: Żydowsko kontrolowani Alianci zrobili show wystawiając pokazową rozprawę sądową nazwaną "Trybunałem Norymberskim", w której Niemcy zostały uznane za winne i powstał mit o Holocauście. Niemcy zmuszeni zostają do płacenia za tworzenie Izraela.

1948: Żydzi zaczynają ludobójstwo Białych Brytyjczyków wraz z przybyciem (statku) Windrush 22 czerwca 1948 r., który był wypełniony czarnymi imigrantami z Indii Zachodnich (Jamajka itp). Prasa Syjonistyczna twierdziła, że miało to dotyczyć rzekomego niedoboru siły roboczej w Wielkiej Brytanii.

1958: W Notting Hill pojawiły się zamieszki, gdy Murzyni dążyli do utrzymania się tam poprzez przemoc, naśladując członków Brytyjskiej Białej Klasy Roboczej sprzeciwiającej się anty-Białemu ludobójstwu.

1965: Żydzi wprowadzili znaną Ustawę o Związkach Rasowych z 1965 r., czyniąc to przestępstwem cywilnym (a nie przestępstwem kryminalnym), by móc odmawiać zajmowania się ludźmi ze względu na pochodzenie Narodowe lub pochodzenie rasowe.

1966: Żydzi zaprezentowali Komisję do Relacji Rasowych tak aby rozpatrywać skargi na podstawie Ustawy o Relacjach Rasowych. Chodziło o to, aby rozbić wszelkie opory wobec integracji AKA Białego ludobójstwa.

1973: Żydowska marionetka, moralny degenerat, cośtam i Brytyjski Premier Edward Heath (1916-2005) wprowadził Wielką Brytanię do Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej. Później został nadany mu tytuł szlachecki przez Królową Elżbietę II

Brytyjski premier Edward Heath - internacjonalista, degenerat, cośtam i zdrajca.

1976: Żydzi wprowadzili Ustawę o Związkach Rasowych w 1976 roku w celu dalszego promowania białego ludobójstwa i rozbijania wszelkiego oporu.

1981: W Brixton pojawiły się zamieszki, gdy Murzyni odmówili poddania się Brytyjskim Prawom i zwyczajom.

1994: Lider Partii Pracy, John Smith, umiera na atak serca i zostaje zastąpiony przez Żydowską marionetkę Tony Blaira. Partia Pracy zostaje przemianowana na Nową Pracę AKA Żydowską Pracę. Członek partii pracy Tam Dalyell skarży się publicznie na temat Żydowskiej intrygi sterującej ruchem robotniczym. Tony Blair nawołuję do wyzwolenia Nowej Pracy od wszystkich rasistów, tzn. od każdego przeciwstawiającego się Białemu ludobójstwu.
1997: Żydowska Praca, wykorzystuje osobistą marionetkę Żydowskiego Hrabiego Levy, Tony'ego Blaira aby go reprezentował, wygrał wybory z przytłaczającą przewagą dzięki Syjonistycznemu wsparciu mediów.

1997: Żydowski lider Tony Blair i jego Żydowscy kolesie, w tym Jack Straw, Barbara Roche i Johnathan Portes otworzyli bramy powodzi dla imigracji z rejonów Trzeciego Świata, aby przyspieszyć ludobójstwo Białej Brytanii. Pomiędzy 1997 i 2010 r. Żydowska Partia Pracy dopuściła 8 milionów Trzecio Światowców do Wielkiej Brytanii.

1998: Lider Żydowskiej Partii Pracy Tony Blair publicznie stwierdza: "nadszedł czas na wdrożenie Praktycznego Idealizmu." Większość Brytyjskich Ludzi nie zauważyła tego pozornego politycznego oksymoronu i jego ukrytego odniesienia do białego ludobójstwa.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malina
Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 520
Przeczytał: 26 tematów

Pomógł: 6 razy

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 14:59, 08 Kwi 2018    Temat postu:

Co mają wspólnego Bolszewizm (Rosja), NAZI (Niemcy), oraz Amerykańska Partia Komunistyczna?


Wszystkie zostały stworzone i były kontrolowane przez organizację, której członkowie nazywają się ŻYDAMI.

1903
Konstantin Tsiolkovsky (Rosja), zainspirowany książkami Juliusza Verna, opublikował “Eksplorację Przestrzeni Kosmicznej w znaczeniu Urządzeń Rakietowych” ("The Exploration of Cosmic Space by Means of Rocket Devices"), przedstawiając, że ludzko-stworzony konstrukt nazywany Kosmosem był fizycznym miejscem, które może być zbadane. Konstantin Tsiolkovsky jest znany jako ojciec założyciel kosmonautyki.

Rosyjska Partia Socjaldemokratyczna Partii Robotniczej dzieli się na frakcje Bolszewików i Mienszewików.

1905
Pierwsza Rosyjska Rewolucja. Naukowcy łączą ruch dla podstaw wolności.
Albert Einstein (Żyd) poddaje teorię względności. E = Mc2 to kolejna opowieść Fantastyki Naukowej, która może teraz zostać przekazana do największych uniwersytetów pod pozorem Fizyki TEORETYCZNEJ (udawanej); stworzyło to Nowy Porządek Światowy - Religię - zwaną SCJENTYZM.

Od urodzenia jesteśmy indoktrynowani by czcić niebo i kosmos.

1913
Kongres Stanów Zjednoczonych wprowadza 16-tą poprawkę, która uprawnia do pobierania podatku dochodowego (od zysków korporacyjnych?).

1914
Początek I Wojny Światowej
To początek czasu kiedy rozpoczyna się proszenie kobiet o zastąpienie mężczyzn w fabrykach, za niższe wynagrodzenia oraz z oddawaniem części swojego wynagrodzenia w wyniku Wojny (opodatkowania)

1917
Październik, rewolucja. Bolszewiccy ŻYDZI dochodzą do władzy. Lenin (Żyd) wybrany na przewodniczącego. Rząd Bolszewicki nacjonalizuje przemysł na wielką skalę. Duże gałęzie przemysłu wymagają dużej liczby robotników do masowej produkcji towarów po niskich kosztach.

Kongres Stanów Zjednoczonych uchwalił Ustawę o Dochodach z Wojny (War Revenue Act), obniżając liczbę zwolnień i znacznie zwiększając stawki podatkowe (dla zysków korporacyjnych?).

1918
Koniec I Wojny Światowej
Nasi walczący mężczyźni wracają do domu do nowego opodatkowania miejsca pracy.

1922
3 Kwietnia, Stalin (Żyd) staje się generalnym sekretarzem Partii Komunistycznej.

1924
21 Stycznia, Lenin umiera
31 Stycznia, Ustanowiona zostaje Konstytucję Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich.
Wielka Brytania, Włochy, Francja, Szwecja uznają ZSRR

1929
Czerwiec, założenie Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych (CPUSA).
CPUSA od lat dwudziestych do lat czterdziestych XX wieku odegrała znaczącą rolę w ruchu robotniczym Stanów Zjednoczonych, mając główną rolę w tworzeniu większości przemysłowych UNII w tym kraju.

Październik, Załamanie Wall Street. Depresja się zaczyna.

1931
Jezuici wymyślają teorię Wielkiego Wybuchu (aka, Kosmiczne Jajko lub Pierwotny Atom)
Jezuici to krypto-Żydzi (Jesuits-JEWsuits)

1932
Rysunek Tsiolkovksy-ego do filmu ‘Cosmic Voyage’ pokazuje kosmonautę wychodzącego z rakiety przez śluzę w próżni kosmosu.

1939
23 Sierpnia, podpisano tajny pakt o nieagresji NAZI-Komunistycznej.
Niemieccy Syjonistyczni Żydzi dobrze się dogadują z Syjonistycznymi Żydami z ZSRR.

Albert Einstein (Żyd) piszę list do prezydenta Franklina D. Roosevelta ostrzegając że NAZI budują Bombę Atomową - tworzy fundament dla projektu Manhattan.
Jak mówi piosenka: "WOJNA, do czego jest to dobre?" ZYSK - REFORMACJA - DYSTRYBUCJA ZDROWIA

Początek II Wojny Światowej w Europie. Niemcy dokonują inwazji na Polskę.

1941
22 Czerwca, Niemcy dokonują inwazji na ZSSR
24 Czerwca, Prezydent Roosevelt przyrzeka pomoc USA dla Związku Sowieckiego.
07 Grudnia, Japonia bombarduje Pearl Harbor, USA przystępują do wojny.

1942 – Październik
NAZI twierdzi że jako pierwsze osiągnęło Kosmos, podróżując na wysokość 119 mil (189,9 km).

1945
Sir Artur C. Clarke wynajduje geostacjonarną komunikację satelitarną dla swoich opowieści Fantastyki Naukowej.

Kwiecień, Krąży historia, że ‘eksperci’ USA i ZSSR systematycznie zbierają oprzyrządowanie Niemieckiej V-2, projekty, Inżynierów i Techników w celu utworzenia (Fałszywej) Agencji Kosmicznej.

12 Kwietnia, Prezydent Roosevelt umiera. Wice-Prezydent Harry S. Truman zostaję Prezydentem.

09 Maja, Kończy się Wojna Przeciwko Niemcom. Zadeklarowano Dzień Zwycięstwa

16 Lipca, Pierwszy Test Bomby Atomowej na świecie, "Trinity" Alamogordo, Nowy Meksyk

04 Lipca, Szczyt w Poczdamie. Prezydent Truman mówi do Stalina: "Mamy nową broń o niezwykłe destrukcyjnej sile." Stalin skinął głową: "Dziękuję."


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malina
Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 520
Przeczytał: 26 tematów

Pomógł: 6 razy

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 15:03, 08 Kwi 2018    Temat postu:

OBALENIE CARATU I PRZEJĘCIE ROSJI (Początek Bolszewizmu)

Fiodor M. Dostojewski (1821-1881) był jednym z największych Rosyjskich pisarzy. Dostojewski napisał wiele nowel, takich jak Zbrodnia i Kara (1866), Idiota (1868), Biesy (1871), oraz Bracia Karamazow (1880), wszystkie cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem.

W jego książce, Dziennik Pisarza, opublikowanej w 1877, Dostojewski napisał sekcje: Kwestia Żydowska. Za czasów Dostojewskiego było tam około 3 miliony Żydów w Rosji. Pogardzając szczerą pracą, Żydzi przywiązali się do Rosyjskich chłopów i rzemieślników, jak armia pijawek. Preferowanymi środkami wsparcia były pożyczki pieniężne, handel alkoholem, niewolnictwo – w celu niszczenia narodu Rosyjskiego.

Tak wielkie były obawy Rosjan wobec Żydowskich dręczycieli, że Rosyjscy władcy byli zobowiązani do ustanowienia specjalnego ustawodawstwa, chroniącego Żydów i ograniczającego ich grabież wobec Rosjan. Wśród tego ostatniego był zakaz osadnictwa Żydowskiego w centralnej Rosji; Byli ograniczeni do regionów zachodnich i południowo-zachodniej Rosji ("strefa osiedlenia"), gdzie byli oni najbardziej ostro skoncentrowani w tym czasie kiedy Katarzyna Wielka ogłosiła zakaz w XVIII wieku.

To oczywiście, było uważane przez Żydów za "prześladowanie", i było to ich nieustannym płaczem, że nie wolno było im czepiać się mieszkańców centralnej Rosji, która po raz pierwszy przeniosła twórczość Dostojewskiego z pióra na papier na temat kwestii Żydowskiej. W części jego pamiętnika, opublikowanej w marcu 1877, pisarz zauważył:
„... Wiem, że na całym świecie z pewnością nie ma takich innych ludzi, którzy by tak narzekali na swój los, nieustannie, na każdym kroku i w każdym ich słowie - o upokorzeniu, cierpieniu, męczeństwie. Ktoś mógłby pomyśleć, że to nie oni panującymi w Europie, którzy kierują przynajmniej giełdą papierów wartościowych i zarazem polityką, sprawami wewnętrznymi i moralnością państw.
... A jak to by było, gdyby w Rosji nie było trzech milionów Żydów, ale trzy miliony Rosjan i osiemdziesiąt milionów Żydów - na co by przeobrażali Rosjan i jak by ich traktowali? Czy pozwoliliby im na uzyskanie równych praw? Czy pozwoliliby im czcić się swobodnie w środku kraju? Czy nie zamienili by ich w niewolników? Co gorsza: czy nie ograbili by ich zupełnie? Czy nie pozabijali by ich do ostatniego człowieka, do całkowitej zagłady, jak to zwykli czynić z przyjezdnymi w starożytnych czasach, w czasach ich starożytnej historii?
... Możliwe jest przedstawienie przynajmniej pewnych symptomów tego państwa w państwie – będącego tylko zewnętrznymi. Te objawy to: alienacja i wyobcowanie w kwestii dogmatu religijnego; Niemożność fuzji; wierzenie że w świecie istnieje tylko jeden podmiot narodowy, Żyd, chociaż istnieją inne istoty, należy jednak przypuszczać, że są one, jak się okazuje, nieistniejące. Wyjdź z rodziny narodów i stwórz swoją własną istotę, a dowiesz się, że odtąd jesteś jedynym przed Bogiem; Wyeliminuj resztę, czyniąc z nich niewolników. Miej wiarę w podbój całego świata; Przestrzegaj przekonania, że wszystko będzie Ci podlegać. Nienawidź dosłownie wszystko i nie utrzymuj kontaktów z nikim kto ma zmienny styl życia. I nawet jeśli będziesz tracić ziemię, twoją indywidualność polityczną, nawet jeśli będziesz rozproszony po całej ziemi, pośród wszystkich narodów – nie przejmuj się i wierz we wszystko, co zostało obiecane, raz i na wieki; wierz że wszystko to minie, a w międzyczasie żyj, nienawidź, jednocz się i wykorzystuj - i poczekaj, poczekaj ... "

Dostojewski potępiał zwłaszcza wykorzystywanie ubogich, nieświadomych i bezradnych Rosyjskich chłopów przez żarłocznych i bezlitosnych Żydów. Na przykład:
"W ten sposób Żydostwo rozkwita dokładnie tam, gdzie ludzie są nadal ignoranccy, a nie wolni, czy ekonomicznie zabezpieczeni. To tam Żydostwo ma mistrzowską wagę. I ze względu na swój wpływ, zamiast podnosić poziom wykształcenia, zamiast zwiększać poziom wiedzy, generują ekonomiczne sprawności w krajowych społeczeństwach - zamiast tego, gdziekolwiek Żydzi się osiedlali, jeszcze bardziej upokarzali i deprawowali ludzi; ludzkość była jeszcze bardziej znieważana, a poziom wykształcenia spadał jeszcze niżej; ta nieunikniona, nieludzka nędza , a wraz z nią rozpacz, coraz bardziej się rozpraszała. Zapytaj ojczystych mieszkańców w naszych regionach przygranicznych: co napędza Żydów - i napędza ich od wieków? Otrzymasz jednomyślną odpowiedź: bezlitosność. ‘Żydzi przez wiele wieków byli napędzani tylko poprzez brak litości wobec nas, przez pragnienie naszego potu i krwi’. Prawdę mówiąc, cała działalność Żydów w tych regionach przygranicznych polegała na tym, że ludność miejscowa była w możliwie najszerszym stopniu uzależniana od nich poprzez wykorzystanie lokalnych praw. Zawsze potrafili utrzymywać przyjazne warunki z tymi, od których ludzie byli zależni. Wskaż jakiekolwiek plemię spośród Rosyjskich cudzoziemców, które mogłoby rywalizować z Żydami w ich strasznym wpływie ze swoimi połączeniami! Nie znajdziesz żadnego takiego plemienia. W tym względzie Żydzi zachowują całą swoją oryginalność w porównaniu z innymi przybyłymi do Rosji, a oczywiście powodem dlaczego jest to ich państwo w państwie, jest ten duch, który szczególnie oddycha bezlitosnością za wszystko, co nie jest Żydowskie, z pogardą dla wszystkich ludzi, plemion, oraz każdego człowieka, który nie jest Żydem ....

A jeśli z jakiegoś powodu, nasza wiejska gmina, czyli zinstytucjonalizowany system Rosyjskiego społeczeństwa chłopskiego się rozpada, ta gmina, która chroni naszego biednego chłopa przed tak wieloma problemami; Co, jeśli Żyd i cała ich kahała (zorganizowane Żydostwo) powinno polegać na tym wyzwolonym chłopie - tak niedoświadczonym, niezdolnym do opierania się pokusom i który do tej pory był dokładnie chroniony przez gminę? Dlaczego, oczywiście natychmiast, to byłby jego koniec; Jego cała własność, cała jego siła, następny dzień podupadłby pod władzę Żydów, taka epoka byłaby porównywalna nie tylko z czasami poddaństwa, ale nawet z jarzmem Tatarskim."

Dostojewski przewidywał rosnącą dominację nad sprawami społecznymi i politycznymi przez Żydów wraz z ich nowo nabywanymi prawami:
"Żydzi oczekują panowania nad światem, co wymaga od nich utrzymania własnej ścisłej tożsamości. Jeśli Żydzi otrzymają równe prawa w Rosji i będą mogli pozostać "państwem w państwie", to będą bardziej uprzywilejowani niż Rosjanie, konsekwencje takiej sytuacji są już jasne w Europie."

"To nie jest przypadek że wszędzie w Europie nad giełdami panują Żydzi, nie bez powodu kontrolują kapitał, nie bez powodu są mistrzami kredytu i powtarzam, nie bez powodu są mistrzami całej polityki międzynarodowej. To, co nadchodzi, jest kompletnym triumfem idei Żydowskich, przed którym muszą się kłaniać ludzkie uczucia, pragnienie prawdy, wartości duchowe oraz narodowa i popularna duma Europy. A co będzie w przyszłości jest znane dla samych Żydów: ich panowanie się zbliża, ich całkowity reżim!"

Do października 1917 roku Bolszewicy obalili demokratyczny rząd Rosji - Żydowski zamach stanu.
4 kwietnia 1919, Kronika Żydowska:
"…Żydzi to Bolszewicy, w wielu miejscach ideały Bolszewizmu są zgodne ze znakomitymi ideałami Judaizmu."
8 lutego 1920 r., Ilustrowany Sunday Herald
Sir Winston Churchill napisał: "Z godnym uwagi wyjątkiem Lenina, większość czołowych postaci to Żydzi."

Jednak nawet i tutaj po dogłębnym zbadaniu tematu okazuje się, że i Lenin miał korzenie Żydowskie:

"(MOSKWA) - niedawno otwarta wystawa w Moskiewskim Państwowym Muzeum Historycznym rzuca światło na długo-strzeżoną Rosyjską tajemnicę: pochodzenie Sowieckiego założyciela Władimira Lenina, jak ujawniła wystawa, dziadek ze strony matki był urodzonym Żydem.” - TIME, poniedziałek, 13 czerwca 2011

Władimir Ilich Ułanowski (1870-1924) służył jako szef rządu Republiki Rosyjskiej w latach 1917-1918, Rosyjsko Sowieckiej Federalistyczno Socjalistycznej Republiki od 1918 do 1924, i Związku Radzieckiego w latach 1922-1924. Urodzony w 1870 roku Lenin po prostu określił siebie jako Rosjanina. Jego oficjalna biografia dotyczy tylko jego pochodzenia Rosyjskiego, Niemieckiego i Szwedzkiego. Ale jeden z bezcennych elementów wystawy dodaje nowy klucz do oficjalnej narracji.

W liście do Stalina w 1932 r. - sześć lat po śmierci Lenina - Anna Ulyanova, starsza siostra Lenina, pisała, że dziadek "pochodził z biednej rodziny Żydowskiej, a według jego świadectwa chrztu był synem Moses Blanka." Blank urodził się w Żytomierzu na Ukrainie. W swoim liście Ulyanova powiedziała, że jej brat "zawsze myślał o Żydach." Zaapelowała również do Stalina, aby ujawnił Żydowskie pochodzenie Lenina, stwierdzając, że "złe byłoby ukrywać je przed masami." Stalin jednak nakazał Ulyanovie, aby utrzymać Żydowskie korzenie Lenina w ukryciu.
[link widoczny dla zalogowanych]

"Wystawa ujawnia list napisany przez siostrę Lenina, twierdząc, że matka jego dziadka była Ukraińską Żydówką; Stalin powiedział siostrze, żeby nic nie mówiła o liście" -Jerusalem Post, 24 maja 2011,
ŻYDOWSKIE KORZENIE LENINA WYSTAWIONE NA WYSTAWIE W ROSYJSKIM MUZEUM
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Bolszewicka frakcja Marksistowsko Rosyjskiej Socjalno Demokratycznej Partii Robotniczej, została założona przez Vladimira Lenina i Alexandera Bogdanova w 1903r.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malina
Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 520
Przeczytał: 26 tematów

Pomógł: 6 razy

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 15:07, 08 Kwi 2018    Temat postu:

słynny cytat Lenina:
„NAJLEPSZY SPOSÓB NA KONTROLOWANIE OPOZYCJI TO ZAŁOŻENIE I PROWADZENIE JEJ SAMEMU.”

Aleksander II był Cesarzem Rosji od 2 marca 1855 aż do jego zamordowania w 1881 roku. Po kilku próbach zastrzelenia Cara, 1867 r. - przez Żyda Beresowskiego, 1879 r. oraz przez Żyda Solowjewa, ostatecznie Rosyjski car Aleksander został zabity w 1881 r.
(Podczas gdy źródła żydowskie twierdzą, że tylko jeden z 5 morderców był żydem - wszyscy byli żydami: [link widoczny dla zalogowanych] )

Trzydzieści-sześć lat później, Żydzi wreszcie przejęli Rosję.
W 1903 Bolszewicy, zostali założeni przez Lenina.

Jakub Schiff, Żydowsko-Amerykański bankier, zabrał Leona Trockiego do Nowego Jorku w lutym 1916 roku (Leon Trotcky "Lew Davidovich Bronstein", urodził się u Żydowskich rolników 7 listopada 1879 r. na terenach dzisiejszej Ukrainy). Trocki zwerbował Rosyjskich Żydów z Nowojorskiej populacji imigrantów Żydowskich i wyszkolił ich jako rewolucjonistów.
27 marca 1917 r. Trocki i jego 300 dobrze-wyszkolonych żydowskich komunistów z dolnej części Manhattanu przybyło na Norweski statek parowy "Kristianiafjord" zabierający ich w podróż, która doprowadziła ich do Petersburga w Rosji.

Przed odpłynięciem, Jacob Schiff dał tej grupie 20 milionów dolarów w złocie.
Ich celem było ustanowienie Marksistowskiego rządu pod przywództwem Lenina, Trockiego i Stalina.

Po rewolucji:
22 kwietnia 1918 r., Jakub Sverdlov (Żyd) był pierwszym Prezydentem Związku Radzieckiego, który wysłał swojego pomocnika, Żyda Yankel Yakovlev’a, do Tobolsk-a, aby przekonać Cara Mikołaja II do
zgody na sankcjonowanie traktatu pokojowego w Brześciu-Litewskim.

Car Mikołaj II Romanow odmówił uznania traktatu jako "wieczną hańbę wobec Rosji". Zgodził się powrócić do Moskwy, gdy mu powiedziano, że Niemcy chętnie udzielą mu azylu.
4 lipca 1918 r. Yurovsky zwolnił wszystkich Rosyjskich żołnierzy, którzy pilnowali Cara, z wyjątkiem Pawła Miedwiediewa, Żydowskiego szpiega z Cheki. Yurovsky zastąpił lojalnych żołnierzy Rosyjskich lojalnością wobec Żydów korzystając z komunistycznych Żydowskich zabójców z Węgier.

17 lipca 1918 r., chwile po północy, Yurovsky zaprowadził Cara oraz Carycę (Mikołaja i Aleksandrę) wraz z ich czterema córkami, pokojówką, lekarzem, kucharzem i kelnerem do piwnicy. Yurovsky następnie wyciągnął swój rewolwer, wymierzył go bezpośrednio w głowę Cara i wystrzelił. Car Mikołaj II zmarł natychmiast. Potem zastrzelił resztę rodziny.
Ich ciała zostały następnie okaleczone, spalone i pochowane w polu zwanym Porosenkov Log w lesie Koptyaki. To są oficjalne dane, że rodzina Romanowa została zabita przez oddziały Bolszewickie pod przewodnictwem Jakowa Jurowskiego.

Komunistyczne ZSRR powstało 30 grudnia 1922 r. i trwało aż do 1991 r.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kretowisko / Blog: Malina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin