Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MaPysk
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 123, 124, 125  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 10:56, 20 Sie 2010    Temat postu:

Sobą? To znaczy, kim? Wyjmij tego siebie z siebie, popróbuj, popatrzymy sobie. Gdyby ci się nie udało, to nie szkodzi, pozostanie dobre wrażenie o twoich chęciach.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 10:58, 20 Sie 2010    Temat postu:

Zawszeć to miło robić dobre wrażenie.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Budyy




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 1735
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 13:51, 20 Sie 2010    Temat postu:

barycki napisał:
To bardzo pięknie, że trzykrotnie większa. Jak byłbyś jeszcze uprzejmy podać w czym ta trzykrotność jest liczona, to byłoby już całkiem cudnie.

Adam Barycki


No jeżeli panie liczysz w kilogramach to przepadamy teraz sromotnie.
Jakbyś nie wiedział to produkcję liczy się w wartości przeliczonej na dolary do roku bazowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abangel666
Opiekun Kawiarni



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3123
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Piekła

PostWysłany: Pią 17:13, 20 Sie 2010    Temat postu:

Krowa, ja niestety, nie mogę powiedzieć jak Jacek:

"Nie nauczono mnie paciorka,
Nigdy nie byłem u spowiedzi "


Niestety, mnie nauczono paciorka i pchnięto mnie do spowiedzi i było to traumatyczne przeżycie.
Nienawidzę katolicyzmu.... a jeszcze bardziej nienawidzę islamu.

ENTER!
HOWGH!
RZEKŁAM!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 18:42, 20 Sie 2010    Temat postu:

No, teraz jak mi już Budyy rozświetliłeś w mojej ciemnej łepetynie, to już mi prościutko policzyć, że mamy teraz lepiej, oj jak bardzo lepiej. Kiedyś, lud uciśniony przez wrażą komunę zarabiał dwadzieścia dolarów na miesiąc, a teraz, cho cho, aż tysiąc, a najmniej to z pięćset. Gdyby mi tumanowi tego nie wyjaśnił wybitny ekonomista Budyy, to zmarłbym nieszczęśliwy w swojej głupocie, a dzięki jego wybitnej mądrości, będę mógł umierać szczęśliwym z dobrobytu.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 18:48, 20 Sie 2010    Temat postu:

Jaki to człowiek durny, sam nie potrafi zauważyć oczywistych faktów, dopiero musi mieć szczęście spotkać na swej drodze wybitnego myśliciela, takiego jak Budyy, aby dostrzec najprawdziwszą prawdę. Za zbrodniczej komuny zjadałem chleba tylko za cztery centy dziennie, a teraz, proszę bardzo, jem sobie jak panisko, aż za pięćdziesiąt centów, a nawet za całego dolara. Jak tu nie być wdzięcznym mędrcowi Budy’emu, że uświadomił mi moje szczęście.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 18:57, 20 Sie 2010    Temat postu:

Ponieważ analfabetyzm jest powszechny, to dodam, że mędrzec Budyy, wyjaśnił mi, że obecnie wypieka się dwadzieścia razy więcej chleba niż za PRL-u. Podziwiajcie analfabeci jego dostojną wybitność, podziwiajcie, bo już tylko to wam pozostało.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 23:51, 20 Sie 2010    Temat postu:

Masz ci los. Abi znów zapomniała dodać słówka "narodowy" przed "katolicki". Co wciąż mnie wprowadza w zdumienie. Bajania baryckiego nie zdumiewają mnie bowiem już ani trochę, do tego jakoś się przyzwyczaiłem. Może to zasługa avatara i innych takich?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abangel666
Opiekun Kawiarni



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3123
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Piekła

PostWysłany: Sob 4:59, 21 Sie 2010    Temat postu:

Nic nie zapomniałam; moi rodzice wtarli mnie w katolicyzm, choć wcale nie są narodowcami; bo rodzina, bo otoczenie, bo szkoła, bo.... zafundowali mi 'dom wielkiego brata' z powodów katolickich, a nie narodowych.
Jasne?

A co do Baryckiego; to ja go lubię; jego cynizm jest prześmiewczy; pozdrawiam Barycki!

ab.
"Niech żyje Wolność i Komunizm!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 6:17, 21 Sie 2010    Temat postu:

Perfidny komunista Barycki baja jak najęty, że za PRL-u ludziom żyło się lepiej niż obecnie, a przecież to jest wierutne kłamstwo. Budyy udowodnił niezbicie, że Dąbrowski za czasów okrutnej komuny zjadał ledwie jeden bochenek chleba dziennie, a teraz Dąbrowski nareszcie może się najeść do syta i najada się, zjada sobie codziennie dwadzieścia bochenków chleba, co jest zaksięgowane w oficjalnych dokumentach, a tego niepodważalnego faktu nawet sam Barycki nie da rady podważyć. Prawda jak oliwa zawsze na wierzch wypływa. Dąbrowski teraz też wypływa, za komuny to była chudzina ino same kości, szedł na dno jak kamień, teraz od tego chleba jest tłuściutki jak pączek w maśle i unosi się po wierzchu razem z prawdą.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abangel666
Opiekun Kawiarni



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3123
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Piekła

PostWysłany: Sob 15:53, 21 Sie 2010    Temat postu:

Pieprznęłam ze śmiechu; genialne!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:40, 21 Sie 2010    Temat postu:

Tu się nie ma co śmiać, tylko trza rapapholin łykać, aby zrobić ujście gazom od tego nadmiaru chleba. Niekontrolowany dobrobyt może człowiekowi bok wyrwać.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 22:48, 21 Sie 2010    Temat postu:

abi napisał:
Nic nie zapomniałam; moi rodzice wtarli mnie w katolicyzm, choć wcale nie są narodowcami; bo rodzina, bo otoczenie, bo szkoła, bo.... zafundowali mi 'dom wielkiego brata' z powodów katolickich, a nie narodowych.

Z tego, co piszesz, wynika raczej, że były to powody konformistyczne, a nie katolickie.

abi napisał:
Pieprznęłam ze śmiechu; genialne!

Z mocy przerobowej został mu tylko kabaret, ale kabarety mają swoją siłę przekonywania. Ciekawe, jaki był wkład, na przykład "60 minut na godzinę" i dowcipów politycznych w doprowadzeniu PRL do upadku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 0:42, 22 Sie 2010    Temat postu:

No i z kogo się śmiejecie, sami z siebie się śmiejecie.

Kłamco perfidny, pozostał mi jeszcze dramat. Zdecydowałem się wszystko zło, jakie tu zastałem, wszystkie niesprawiedliwości, które zdarzają się w miejscach i w przypadkach najbardziej wymagających sprawiedliwości od człowieka, wyśmiać.

Adam Barycki za Gogolem
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abangel666
Opiekun Kawiarni



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3123
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Piekła

PostWysłany: Nie 18:22, 22 Sie 2010    Temat postu:

"św. pamięci ojciec święty i jego syn" (tv-trwam, o ks. Jankowskim) - kurde.... chyba coś mi umknęło, bo o synu ks. Jankowskiego nic nie słyszałam.... wiem, że Jankowski był gejem, mam nawet fotki, ale że miał syna? Ale jaja....

"10 mln. ludzi było w Solidarności, a na obchodach rocznicy było 16 osób" (słuchacz)

"Powiesili się na znaczku Solidarności" (studio)


Ostatnio zmieniony przez abangel666 dnia Nie 18:24, 22 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 19:46, 22 Sie 2010    Temat postu:

Wniosek z tego płynie jeden. Jeżeli czegoś chce nawet 10 milionów ludzi, to ich liczba nie jest argumentem słuszności tego chcenia. Chyba dla każdego jest jasny wniosek płynący z tego przykładu, że trzeba zacisnąć zęby i słuchać, co jeden Barycki każe.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abangel666
Opiekun Kawiarni



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3123
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Piekła

PostWysłany: Pon 5:28, 23 Sie 2010    Temat postu:

W kościołach diecezji płockiej klechy zrobiły ankietę; wyniki są zdumiewające!
25% praktykujących katolików nie wierzy w życie pozagrobowe!
(to na cholerę, oni chodzą do kościoła? z przyzwyczajenia?)

Blisko połowa akceptuje seks przed ślubem; ale uwaga(!) antykoncepcje akceptuje już tylko 20%.

Może to tłumaczy wyniki badań z Niemiec sprzed kilku lat; gdzie wyszło, że najwcześniej w ciążę zachodzą katoliczki..... najpóźniej muzułmanki i ateistki (też niezłe zestawienie!)


-----------------------

Bardzo ciekawe fotki!

[link widoczny dla zalogowanych]

:)


Ostatnio zmieniony przez abangel666 dnia Pon 6:34, 23 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 7:43, 23 Sie 2010    Temat postu:

Wniosek z tego prosty. Islamiści i ateiści to najwięksi fanatycy religijni. Religia ateistyczna rośnie w siłę, co widać na Racjonalista.pl, fanatyzmu tam krzewionego pozazdrościć mogą wodzowie fundamentalizmu muzułmańskiego, a racjonalizmu tyle, co siarki w zapałce. Abi przy Alicji Dudzie (moderator), to piaskownica przedszkolna.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Budyy




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 1735
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 8:45, 23 Sie 2010    Temat postu:

No cóż. Jeżeli produkcję przemysłową przyrównujemy do konsumpcji kowalskiego to każdą daną statystyczną można obśmiać. Jaśnie oświecony Barycki robi sobie kabaret z tym, że przypomina mi to śmiech chłopka ze wsi z teorii względności. Nie rozumie o co chodzi więc wymyśla prześmiewczą anegdotkę z której będą się recholić podobne osiołki jak on. To już najprostsza droga do zostania bohaterem wiejskim, który to obalił teorię względności na przykładzie kury i koguta wystrzelonego z armaty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:19, 23 Sie 2010    Temat postu:

No, to już pokazałeś jaki z ciebie kogut, a z Baryckiego kura, teraz tylko pozostało ci kogucie wypietruszyć kurę. Pokaż te polskie obrabiarki, co to Kowalski ich nie zjada i może jeszcze jaką kosteczkę z płytką kwarcową o barwach biało czerwonych (montownie sobie daruj). Już nie mogę się doczekać tej kupy śmiechu z Baryckiego, więc podrzucę ci pomysł, oblicz za ile marnych dolarów wyprodukował PRL-owski Polar lodówek, a za jaką furę dolarów teraz się ich montuje. A może lokomotywy przeliczysz, ach, zapomniałem, lokomotyw już nawet nie montujemy. To może czołgi, albo najlepszy na świecie seryjnie produkowany karabin snajperski, ach, racja, też już zaprzestaliśmy, nie opłacało się. No, to już nie wiem jak ci pomóc, sam coś wymyśl, bo inaczej wyjdzie, że to kura wypietruszyła koguta.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:29, 23 Sie 2010    Temat postu:

PS. A ja jaj, muszę się ukorzyć, jednak w lokomotywach nie jest źle, w 2009 roku zmodernizowano dwie lokomotywy z czterech zamówionych. Kroczek po kroczku i znowuż będziemy potęgą światową w lokomotywach. Za jakie 800 lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 9:37, 23 Sie 2010    Temat postu:

PS. 2. Zapomniałbym, lokomotywy produkuje polski gigant, 5 milionów kapitału założycielskiego, tyle co nieduży warsztat samochodowy. Może se nawet kupię tę fabrykę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbigniewmiller




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 3210
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: urodzony w szklarskiej porebie ,aktualnie we wrocławiu nad fosa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:34, 23 Sie 2010    Temat postu:

wczoraj przeczytrałem któryś tam z kolei rzs Gracza Dostojewskiego i ci,niby nie na temat?co? ano wskoczcie sobie do rozdziału 13-14-15 i zobaczycie siebie (poza Baryckim i kilku sprawiedliwych...) zbobaczycie polaczków ,którzy nadskakiwali babuszce przy grze w ruletkę..;
taki sam obraz mamy z naszymi (tfu..)rodakami w każdym europejskim dużym mieście ,pijane brudasy,złodzieje,nieroby i amatorzy lekkiego grosza...;to rzeczywiście jest obraz polskiego sukcesu ekonomicznego i (tfu...niezawisłościowego..);jeśli tylko dodać ,ze 60% polskich dzieci idzie na głodniaka do szkoły,która przestała być szkołą nauczaj ąca i wychowującą -formalne tesy kompetencji,,,i na tym koniec ,jeśli tylko dodamy,że studenci nie kupuja podręczników,bo takich nie ma na rynku(choćby słynna na cały swiat Biblioteka matematyczna...)jeśli tylko zważyć ,że stalismy się magazynem użuwanych aut,ubrań z drugiej ręki,kiepskich produktów żywnościowych....-a tu ,oto proszę zamiast łożyć pieniądze w badania mamy Euro2012...kilka stadionów i wielki obszar dla korupcji..,to trudno mi doprawdy zrozumiec te racjonalizacje (efekty fałszywej świadomości),że to niby przeliczamy na dolary czy na euro(niemcy rosyjscy mówią "...jewro..."ważny jest całokowity czas pracy iczas opracy najednostke a ten jes obecnie znacznie mniejszy ,,,,;12,5 oficjalne bezrobocie ,7,5 ukryte,pezerost administracji,likwidacja armii,upadek większości dziedzin Gospodarki Narodowej(np.przemysł stoczniowy z przyległościami,górnictwo no i na deser Obecny prezydent-miał rację Bocheński,że polski naród ma tendencje samobójcze...;
swoją drogą ,dlaczego na cześc obecnego prezydenta nie wznawiają "kariery Nikodema Dyzmy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbigniewmiller




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 3210
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: urodzony w szklarskiej porebie ,aktualnie we wrocławiu nad fosa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 16:00, 23 Sie 2010    Temat postu:

:shock: buddy mógłbys moze porozmawiać z PANEM MILLEREM ,porozmawiać o teorii względności,tak ignotum per ignotum sie nie praktykuje nawet przy stoliku kawiarnianym;kłopot w tym,że myślę o tobie żeś przespał w szkole ,bądz na wykładach ten temat,a teraz per analogiam się mądrzysz;żebyś się nie załamywał ,to opowiem ci prawdziwą anegdotke:pewien matematyk spytał Dawida Hilberta "co to za jeden ten Einstein?a Hilbert mu na to"taki neptyk co go każdy ulicznik w Getyndze z matematyki zagnie ...ale to geniusz..;nie wykłuczam ,ze i ty nosisz buławe marszałkowska(Co to za marszałka sejmu mamy dzisiaj..?) i na ciebie przyjdzie kolej,wczoraj wy dzis my..,jak brzmi oficjalna doktryna posolidarnosciowego Jelitanctwa(do elita) abyś mógł zrozumieć zawiłości ekonomii kapitalizmu radzę ci przeczytaj Ekonomie polityczną kapitalizmu Oskara Langego(światowy Best),nie radze ci jednak czytac Rękopisów Hist-Ekonom. K.Marxa bo są za trudne,alee jakbyś jednak chciał zajrzeć to służę konsultacjami......;
jak by nie liczył to po 20 latach zaledwie dochodzimy czasami w kilku dziedzinach do poziomu przed1989 ale przyszłość dla Polski jest...masakkrraa..
:fight:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 21:26, 23 Sie 2010    Temat postu:

Panie Miller jak pan może, ja nie jestem aż tak głupi jak Einstein.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 123, 124, 125  Następny
Strona 65 z 125

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin