Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Inwazja jaszczurów (z onetu)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Gwiezdne Wojny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigMac
Wizytator



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Zachodu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 14:10, 30 Paź 2010    Temat postu:

"Poszukiwacze Zaginionego Kontekstu"

No barycki, teraz to już dupskiem zawadziliście o dno. Uderzenia o twarde podłoże jednak ku mojemu rozczarowaniu nie poczuliście, bo nadal konsekwentnie gadacie do samego siebie i w eter jakieś żale swoje wysyłacie zupełnie nie w tym kierunku, z którego ja do Was nadaje.
Nadal też nie chcesz niczego doczytac do końca ani porządnie przygotować się do omawianego tematu a potem wpadasz w moje sieci (jak nie chcecie ze mną gadać to mi po prostu nie odpisujcie – zaoszczędzicie sobie mój czas i swój – zapraszałem kogo?). Barycki – wy i biologia rozminęliście się w liceum a potem wasze drogi się już więcej nie spotkały – rozpoznam to od razu, wierzcie mi. Tylko czasem macie krótki romans jak włączysz sobie National Gheographic albo przypadkiem wejdziesz na jakiś popularnonaukowy serwis internetowy.

barycki napisał:
Nie tylko HSD17B10, AGTR2 mają wpływ na inteligencję, systematyczne tłuczenie głowy kamieniem, też ma na nią zasadniczy wpływ.
Tak, barycki i pewnie tym rzeczonym kamieniem musieliście przypieprzyć sobie solidnie w łeb w młodości (a dokładniej w okolicy kości ciemieniowej) co spowodowało obniżenie Waszego intelektu a dokładniej skutkiem tego było utrudnienie Wam rozumienia słowa pisanego. Skąd to wiem? Wystarczy spojrzeć nieco niżej.

barycki napisał:
Jednak z kontekstu wynika, że pisałem o genie działającym w przeciwnym kierunku od kamienia.
Ach tak? Barycki i myślisz, że ktoś w tę jawną ściemę teraz uwierzy :) Nie, nie spisałeś dokładnie swojej "prośby" do mnie we wcześniejszym poście a teraz mnie nie specjalnie obchodzi co tam pod Waszym czerpem się konkretnie kotłowało.
Gdzie niby w tej Twojej byle jak napisanej, na odczepnego oczywiście, odpowiedzi znajduje się jakiś kontekst? Przecież Twoja pożal się prośba było zawarta tylko w jednym zdaniu pojedyńczym! I na dodatek była składową, krótkiej czterozdaniowej wypowiedzi, z której połowę zdań stanowił nafaszerowany inwektywami bełkot rozeźlonego dzieciaka.
barycki w poście z Śro 0:17, 27 Paź 2010 napisał:
Pokaż jebany faszysto gen majacy zasadniczy wpływ na inteligencję. Pokaż też gen, który ma jakikolwiek wpływ na inteligencję, a który nie występuje u niektórych ras, czy grup społecznych. Jak to już zrobisz faszystowskli huju, to w nagrodę dostaniesz ode mnie samochód, albo statek, wybierzesz sobie (oprócz statku, który mi się wziął i sukinsyn utopił, mam jeszcze drugi, też duży). A huj ci w dupę hitlerowski pokurczu, mozesz se wybrać jesze samolot, ale samolot mam tylko mały.

Barycki czy wy jesteście tacy tępi zawsze czy tylko tak od święta macie?
Myślałeś, że haka na mnie zastawiłeś a jak zwykle czegoś nie dopisałeś i potem świecisz oczami, zgrywając cnotkę w dzielnicy czerwonych latarni. To nie moja wina, że nie chciało ci się (domyśliłem się tego wcześniej) ze zrozumieniem przeczytać czterech zdań Twojego własnego autorstwa. Prestensje kieruj wyłącznie do samego siebie, że innych w bambuko nie możecie zrobić. Chciałeś żebym Ci taki gen wskazał, który ma zasadniczy wpływ na inteligencję, tak? Mam Ci jeszcze teraz w pysk "wylakierować", żeby pobudzić funkcjonowanie Twojej mózgownicy abyś docenił udzieloną przeze mnie odpowiedź?

barycki napisał:
Inteligencji się nie dziedziczy, dziedziczy się genotyp ludzki, szympansy tego jednak nie wiedzą, szympansie.

Pewnie też pisząc to zdanie byliście z siebie bardzo zadowoleni. Niestety obawiam się, że byliście tak rozweseleni wyzywaniem mnie od szympasów iż umknął Wam (całkiem przypadkowo oczywiście – co złego to nie Wy) pewien detal. W ogóle nie zobaczyliście sobie jak definiowana w nauce jest inteligencja. No cóż głupi zawsze się cieszy nie więdząc z czego.
Nadal konsekwentnie olaliście badania, które wstawiłem a które wykazywały zależność struktury mózgu oraz metabolizmu jego komórek (dziedziczonej – przypominam jakby wam umknęło) do inteligencji i zadowoleni z siebie jesteście jak dziecko. Ciekawi mnie też bardzo jak nabyliście zdolność uczenia się oraz zapamiętywania?

barycki napisał:
Widzisz małpo, jak człowiek króciutko potrafi się uporać ze stosem banialuków małpozwierza.
Tak mistrzu barycki, Wy całą mądrości rzekę umiecie w czterech oświeconych zdaniach, posiadających głęboki i niedostrzegalny dla śmiertelnika kontekst, zawrzeć. A tak na serio: Twoja wypowiedź była króciutka, bo jako laik z definicji macie nie wiele do powiedzenia w danym temacie.

PS. barycki, małpiszonie jeden, dobrze takich jak Ty określił Ruse – jesteście religiantami. Z teorii ewolucji wybieracie to co Wam najbardziej odpowiada i na tej podstawie tworzycie swoje wierzenia i nowe ideologie.


Ostatnio zmieniony przez BigMac dnia Sob 17:40, 30 Paź 2010, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:00, 30 Paź 2010    Temat postu:

Tak, muszę się przyznać, jestem idiotą. Pozwoliłem sobie na trzyzdaniową dyskusję z małpą, teraz się poprawiam i nadaję dyskusji właściwy wynmiar, jedno zdanie - BigMac jesteś popierdółka.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigMac
Wizytator



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Zachodu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:39, 30 Paź 2010    Temat postu:

Barycki wraca do domu bez tarczy

barycki napisał:
Tak, muszę się przyznać, jestem idiotą.
Powód jest prosty: wdajesz się w dyskusję o inteligencji nie znając nawet jej definicji. Rzeczywiście to pod idiotyzm podchodzi.
barycki napisał:
Pozwoliłem sobie na trzyzdaniową dyskusję z małpą,
Chyba ośmio zdaniową, matematyczny imbecylu (i ty rafała chciałeś krytykować :) dzieciaku). Przypomnę też, że sam jesteś małpą zgodnie z mainstream'owymi teoriami naukowymi, religiancie.
barycki napisał:
teraz się poprawiam i nadaję dyskusji właściwy wynmiar,
Tej dyskusji nie powinno w ogóle być, ale ja po prostu musiałem się z ciebie ponabijać - wszak śmiech to zdrowie a głupka mieniącego się mądrym łatwo w pole wyprowadzić.
Wystarczy spojrzeć pod ten adres: "Association between the CHRM2 gene and intelligencein a sample of 304 Dutch families". No, ale wy prawdziwą nauką, jak przystało na religijnego fundamentalistę, gardzicie. Tym lepiej dla mnie.
barycki napisał:
jedno zdanie - BigMac jesteś popierdółka.
A Ty jesteś wielką wsiową pierdołą, małpiszonie barycki :rotfl:

PS. Szkoda, że nie mogę ci wyśmiać się w prosto w twego ryja barycki, no ale może w przyszłości postęp technologiczny uczyni coś w tym kierunku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:39, 30 Paź 2010    Temat postu:

Mój idiotyzm nie ma granic i jedno zdanie dla małpy to za wiele. Teraz chyba będzie dobrze - cipka.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigMac
Wizytator



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Zachodu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 20:50, 30 Paź 2010    Temat postu:

Barycki wyznaje prawdę o sobie

barycki napisał:
Mój idiotyzm nie ma granic i jedno zdanie dla małpy to za wiele.
Barycki, wasze dokonania w robieniu z siebie idioty wyznaczają nowe granice dla pojęcia idiotyzmu.
barycki napisał:
Teraz chyba będzie dobrze - cipka.

Dokładnie barycki. Cipka jesteś. Jajec nie macie. Tylko ja tutaj robię za h*ja jakbyś zapomniał.
Stoczyliście się barycki, dna sięgnęliście. Nie mam zamiaru dłużej na tę tragedię patrzyć, bo się rozckliwiam, więc teraz z łaski swojej zabieraj stąd swoją nadobna dupencję...


Ostatnio zmieniony przez BigMac dnia Sob 20:52, 30 Paź 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 21:07, 30 Paź 2010    Temat postu:

Robisz za huja obciętego, cipko.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigMac
Wizytator



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Zachodu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 21:52, 30 Paź 2010    Temat postu:

Barycki, anatomiczny ciemniak
To powyższe istnieje tylko w twojej chorej wyobraźni, którą najwyraźniej wspomagasz tanim winem zaprawionym siarczanami.

Co znacznie ciekawsze, ty zaś jesteś nieumiejącą liczyć i czytać, niedorozwiniętą niemotą.
Zabierzesz w końcu stąd swoją niedorobioną dupę płazie czy nadal chcesz w innych sraczką miotać? W sianiu odchodami jesteś dobry, nawet bardzo... Ale w tym prawie każdy podwórkowy luj przoduje.
Dam ci radę: wracaj do swoich kumpli-meneli ze śmietnika, bo tam możesz zaszpanować ilością gnoju, którą z siebie wyrzucisz w jak najkrótszym czasie. Rozpuszczalnika też się z przyjemnością wśród nich napijesz, bo każda społeczna menda tak jak ty to lubi.

PS. Sam sobie odcinałeś siuraka? I co piczka po odcięciu pozostaje? Skąd takie wieści macie?? Może wy barycki sobie tylko plastikowego fiutka odcięliście stąd tak anatomiczne bajki potem próbujecie ludziom wciskać.


Ostatnio zmieniony przez BigMac dnia Nie 14:25, 31 Paź 2010, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 4:03, 31 Paź 2010    Temat postu:

Z tą cipką to przesadziłem, to tylko zwykła dziurka. Powodem mojej naiwności było moje dobre szlachetne serduszko, które ulitowało się nad tym patogenem społecznym.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 10:44, 31 Paź 2010    Temat postu:

Najpierw jedna babajaga (witwos) latała za mną po forum z miotłą, abym za mocno nie krzywdował Dąbrowskiego, teraz dziura w cywilizacji (BigMac) swoją moderatorską „mocą” zemścił się na mnie za swoje krzywdy i usunął wszelki ślad po zachwycie powszechnym jaki tu na tym forum wzbudzam, usunął też możliwość wyrażania swojego zachwytu dla mnie wszystkim moim miłośnikom. Najbardziej szkoda mi Dysyńskiego, jak teraz on biedaczek wyrażał będzie swój zachwyt dla mnie, no sami powiedzcie, jak? A to wszystko działo się ciemną nocą we mgle skrywającej tę niecność, aby nikt nie widział Dąbrowskiego jak z uciechy zacierał swoje brudne łapska.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigMac
Wizytator



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Zachodu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 13:35, 31 Paź 2010    Temat postu:

Recydywista barycki skrzywdzony przez system

barycki napisał:
Z tą cipką to przesadziłem, to tylko zwykła dziurka. Powodem mojej naiwności było moje dobre szlachetne serduszko, które ulitowało się nad tym patogenem społecznym.
Tylko ty barycki jest taki "zdolny" aby dziurkę z "brzoskwinką" pomylić. Następnym razem niechaj okulary sobie kupi.

Barycki, nie zgrywaj teraz niewiniątka i poszkodowanego, bo za każdym razem kiedy tak postępujesz przypominasz taką panienkę lekkich obyczajów, która narzeka, że jej dwuznaczne propozycje składano gdy pod latarnią stała. Sam widziałeś, że lubię takich jak ty prowokować, do potknięć zmuszać i ich mankamenty ujawniać szerszemu gronu - ostrzegałem ciebie o tym wcześniej.
Zaś twoje popisy w sianiu plugastwa i wszeteczeństwa każdy może sobie obejrzeć, chociażby w tym dziale, teraz ku pamięci zachowane.
Brzydzę się wami barycki z tego powodu właśnie - jak was przycisnąć obsrać jedynie człeka umiecie a to wyczyn niezbyt wielki - każdy miejski gołąb na rozstrój jelit cierpiący to potrafi.

Jednak jeszcze mam odrobinę litości dla was...
Dałem wam wpierw krótką lekcję a mimo to postępów w nauce nie odnotowałem u was. Straszaka więc użyłem, publiki i jej aplauzu pozbawiając ciebie, żeby do porządku was barycki przywrócić, bo serce mi się kraja jak na dno się staczacie...


Ostatnio zmieniony przez BigMac dnia Nie 14:25, 31 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:11, 31 Paź 2010    Temat postu:

Oj, ujawniaj BigMacu moje mankamenty, ujawniaj wytrwale. A może by tak wszyscy kupą zaczęli ujawniać? Śmiało, tu tylko Polska, czyli nic, nikt wam w pyski wasze nie napluje, ba, niczego nawet nie zauważy, nikogo ta polska peryferia nie obchodzi, wiec śmiało, wstydzić się nie musicie nikogo.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BigMac
Wizytator



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 319
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Zachodu
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:36, 31 Paź 2010    Temat postu:

Belka w oku baryckiego

Barycki twoje wady są jak smród w przydomowym szambie. Nikt ujawniać ich nie musi - same się wybiją z czasem. Potem wystarczy je jedynie wyeksponować w odpowiednim miejscu.

A teraz spadaj dzieciaku, bełkoczesz sam do siebie.


Ostatnio zmieniony przez BigMac dnia Nie 15:37, 31 Paź 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:50, 31 Paź 2010    Temat postu:

Już spadnąłem, nie ma mnie tu, czyli nigdzie, teraz jestem gdzieś i na nieczęsty widok Polaka przechodzę na drugą stronę ulicy.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 5:53, 02 Gru 2010    Temat postu:

barycki napisał:
Już spadnąłem, nie ma mnie tu, czyli nigdzie, teraz jestem gdzieś i na nieczęsty widok Polaka przechodzę na drugą stronę ulicy.

Adam Barycki

No i po śp. Baryckim.
Wpierw przejechali się po nim na forum, potem jak przechodził na drugą stronę ulicy.
No i święty spokój i cisza jak w rodzinnym grobowcu. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 8:44, 02 Gru 2010    Temat postu:

Na początku lat dziewięćdziesiątych było jeszcze wielu baryckich, ale komuż oni byli potrzebni, to widać na tym forum, jak i na wszystkich innych. Ale jeść trzeba, więc jedni jęli miło pozdrawiać oczekujących miłego, a inni poszli sobie w pizdu. Dzisiaj pozostały już tylko takie głupki jak ja, rzucające grochem o ścianę.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 10:23, 02 Gru 2010    Temat postu:

barycki napisał:
Na początku lat dziewięćdziesiątych było jeszcze wielu baryckich, ale komuż oni byli potrzebni, to widać na tym forum, jak i na wszystkich innych. Ale jeść trzeba, więc jedni jęli miło pozdrawiać oczekujących miłego, a inni poszli sobie w pizdu. Dzisiaj pozostały już tylko takie głupki jak ja, rzucające grochem o ścianę.

Adam Barycki

Jak sie nie chciało do szkoły nosić teczki,
trzeba teraz ściskać udami woreczki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 13:04, 02 Gru 2010    Temat postu:

Jakbyś mi wysłał chytrusie pieniążki, to bym mógł sobie ściskać magnesiki. Nie mogę zrozumieć twojej chciwości, przeciąż za dwa lata Nubiru rozpieprzy całą planetę razem z tobą, a tak, ja bym z magnesików zrobił parasol ochronny. Wystarczy na długich patykach porozwieszać wysoko kiełbasy na sznurkach, a do kiełbasek przyczepić magnesiki na sprężynkach i wszystko samo by się kręciło.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 14:13, 02 Gru 2010    Temat postu:

barycki napisał:
Jakbyś mi wysłał chytrusie pieniążki, to bym mógł sobie ściskać magnesiki. Nie mogę zrozumieć twojej chciwości, przeciąż za dwa lata Nubiru rozpieprzy całą planetę razem z tobą, a tak, ja bym z magnesików zrobił parasol ochronny. Wystarczy na długich patykach porozwieszać wysoko kiełbasy na sznurkach, a do kiełbasek przyczepić magnesiki na sprężynkach i wszystko samo by się kręciło.

Adam Barycki
Jakbym ci twoje kutenalia magnesikami obłożył to by była elektrownia atomowa tak by się jądra rozbijały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Gwiezdne Wojny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin