Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wydarzenie polityczne, krajowe i zagraniczne...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 136, 137, 138  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kretowisko / Blog: hushek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sfinia
Założyciel, admin



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Hlefik

PostWysłany: Wto 0:14, 06 Gru 2016    Temat postu:

Drogie Panie. Czy naprawdę musicie dręczyć swoimi sporami akurat blogera Huśka? Co wasz konflikt ma wspólnego z jego blogiem?

Przenieście proszę cały wasz spór poza Kretowisko. Na przykład, jak proponował Rafał, do Gwiezdnych Wojen.

Mogę pomóc w tych przenosinach, jeśli się na to zgodzicie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 1:26, 06 Gru 2016    Temat postu:

Tak całkiem całkowicie, wicie rozumicie, poza tematem kudeł szarpania,
objawił się tęgi witz a mianowicie fuckt, że sam Luminescencja Założyciel
tegoż "hlefika" od 2005 roku był łaskaw przeczytać ledwie sześc tematów
na własnym przecież forum. Opierdalacie sie tow. Śfiniak w tym "hlefiku".
Fstyt! :nie:

Cytat:
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1355
Przeczytał: 6 tematów
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 1:41, 06 Gru 2016    Temat postu:

sfinia napisał:
Drogie Panie. Czy naprawdę musicie dręczyć swoimi sporami akurat blogera Huśka? Co wasz konflikt ma wspólnego z jego blogiem?

Przenieście proszę cały wasz spór poza Kretowisko. Na przykład, jak proponował Rafał, do Gwiezdnych Wojen.

Mogę pomóc w tych przenosinach, jeśli się na to zgodzicie.


Fiu, fiu na oczach tłumu "Sfinia" będzie gwałcić wolność nazywając to "pomocą w przenosinach".
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AGAFIA
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1702
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 4:13, 06 Gru 2016    Temat postu:

sfinia napisał:
Drogie Panie. Czy naprawdę musicie dręczyć swoimi sporami akurat blogera Huśka? Co wasz konflikt ma wspólnego z jego blogiem?

Przenieście proszę cały wasz spór poza Kretowisko. Na przykład, jak proponował Rafał, do Gwiezdnych Wojen.

Mogę pomóc w tych przenosinach, jeśli się na to zgodzicie.


Nie widzę problemu. Ma śfinia moją zgodę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AGAFIA
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1702
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 4:17, 06 Gru 2016    Temat postu:

Hushek, odbierz pw. Ułatwi to nam wszystkim sprawę, jeśli w miarę szybko odpowiesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaKrów
Gość






PostWysłany: Wto 5:18, 06 Gru 2016    Temat postu:

AGAFIA napisał:
Hushek, odbierz pw. Ułatwi to nam wszystkim sprawę, jeśli w miarę szybko odpowiesz.


PRYWATA.
BARDZO NIE LUBIĘ PRYWATY.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 5:18, 06 Gru 2016    Temat postu:

sfinia napisał:
[color=red]Drogie Panie. Czy naprawdę musicie dręczyć swoimi sporami akurat blogera Huśka? Co wasz konflikt ma wspólnego z jego blogiem?

Przenieście proszę cały wasz spór poza Kretowisko. Na przykład, jak proponował Rafał, do Gwiezdnych Wojen.

Mogę pomóc w tych przenosinach, jeśli się na to zgodzicie.[olor]
Sporu nie ma, Wuju Zboju wiec nie ma co przenosic. "Krzaczasci" czyli goscie/anonimy znani jako AGAFIA, Czarna Manka i Komandor swieca w oczy nagimi z*dkam. Tyle bylo patosu o permanentnym odchodzeniu, a im blizej krzakow to ta kupke czuc nieprzyjemnie. Wypalili sie na FoNIE i tutaj faszyzm usiluja prostytuowac i poprawiac Gospodarza, bo leczenie uzaleznien jest skomplikowane lojalnoscia do kupki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 5:24, 06 Gru 2016    Temat postu:

Anonymous napisał:
Tak całkiem całkowicie, wicie rozumicie, poza tematem kudeł szarpania,
objawił się tęgi witz a mianowicie fuckt, że sam Luminescencja Założyciel
tegoż "hlefika" od 2005 roku był łaskaw przeczytać ledwie sześc tematów
na własnym przecież forum. Opierdalacie sie tow. Śfiniak w tym "hlefiku".
Fstyt! :nie:

Cytat:
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1355
Przeczytał: 6 tematów
No widzisz, Wuju Zboju. Wlozysz glowe w krzaki i Cie kruki i wrony zadziobia. Trzeba bylo siedziec wygodnie na zapiecku i nie ruszac kupki :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaKrów
Gość






PostWysłany: Wto 5:25, 06 Gru 2016    Temat postu:

sfinia napisał:
Drogie Panie. Czy naprawdę musicie dręczyć swoimi sporami akurat blogera Huśka? Co wasz konflikt ma wspólnego z jego blogiem?

Przenieście proszę cały wasz spór poza Kretowisko. Na przykład, jak proponował Rafał, do Gwiezdnych Wojen.

Mogę pomóc w tych przenosinach, jeśli się na to zgodzicie.



Właśnie wpadło mi do głowy, aby one pisały do siebie na pv.
Ale....
aleale, chwila moment.... przecież to JEDNA I TA SAMA OSOBA !
AGAFIA jest to to samo co dyskurs. Jedna i ta sama osoba, pragnąca zaistnieć.

Kiedyś napisałem pochwalę Agafii, coś w stylu ze jest trupem. No bo ona jest trupem, który chce zaistnieć a nie może. Ona usilnie prosi nas żywych, o usunięcie przeszkody na drodze do życia. A tą przeszkodą jest "dyskurs".

KIM JEST OWA "dyskurs" ?
Dyskurs Agafii stoi na przeszkodzie aby ona zaistniała, aby ożyła.



NIECH ŻYJE TRUP AGAFII !
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaKrów
Gość






PostWysłany: Wto 5:31, 06 Gru 2016    Temat postu:

ABC napisał:
a) dyskurs złamala prawo o ochronie danych osobowych podając tutaj , na tym blogu dane osobowe Agafii łącznie z jej adresem zamieszkania
b) dyskurs jest sprawcą pomówień karalnych oskarżając Agafię o to, że ta pije i zaniedbuje powierzone jej opiece dzieci, które chodzą głodne i brudne i powinny byc Agafii odebrane przez opieke społeczną


Ja mówię, żeby Prawo i Sprawiedliwość mieć w dupie.

Agafia to 'dyskurs". Ona ujawnia dane o samej sobie.

Rozejść się A, B, C, itd.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 5:34, 06 Gru 2016    Temat postu:

AGAFIA napisał:
Hushek, odbierz pw. Ułatwi to nam wszystkim sprawę, jeśli w miarę szybko odpowiesz.
SOS z krzakow. AGAFIA i Czarna Manka ostatnio goscinnie jako pierwsze 3 litery alfabetu angielskiego najprawdopodobniej uwolnily Komandora nie tylko z marynarki ale niechybnie czegos jeszcze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AGAFIA
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1702
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 5:34, 06 Gru 2016    Temat postu:

Niech żyje!

Cytat:
dyskurs bryka, bo mieszka w USA i czuje się bezkarna, gdyby mieszkała w Polsce nie byłaby taka "odważna",
prawo mówi jasno - kara jest surowsza, jeżeli sprawca dopuszcza się czynu pomówienia za pomocą środków masowego komunikowania (np. internet), ( podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku),

prawo równie jasno precyzuje obowiązki admistratora i moderatora zarówno:
a) w przypadku łamania ustawy o ochronie danych osobowych jak i
b) w przypadku żądania usunięcia wpisów stanowiących stanowiących pomówienia karalne


Zgadza się, ale po stronie ADM jest jakaś tam wola zakończenia/ rozwiązania problemu. Napisałam, że jakaś tam, bo było do przewidzenia, że nie będzie zgody ze strony sprawczyni, z tego względu, że obecny burdel jest jej na rękę. No i byłoby to jedynie rozwiązanie doraźne i w moim przekonaniu nie załatwia do konca sprawy. Mamy też trochę do czynienia z przerzucaniem odpowiedzialności, ale to już chyba takie nasze polskie piekiełko. Cieszy jednak, że coś się zaczyna dziać.
Jest też druga opcja, o której ewentualnie napiszę, ale to po uzyskaniu odpowiedzi od Gospodarza bloga, ale póki co, na przeszkodzie stoi ośli upór hushka, który najwidoczniej nie zdaje sobie sprawy z tego, w co wdepnął.
Pytanie, co wygra; zdrowy rozum, czy galopująca głupota. Tego się dowiemy niebawem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 5:37, 06 Gru 2016    Temat postu:

Krowa, ktora jest godzina w Twojej strefie czasowej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 5:45, 06 Gru 2016    Temat postu:

AGAFIA napisał:
Niech żyje!

Cytat:
dyskurs bryka, bo mieszka w USA i czuje się bezkarna, gdyby mieszkała w Polsce nie byłaby taka "odważna",
prawo mówi jasno - kara jest surowsza, jeżeli sprawca dopuszcza się czynu pomówienia za pomocą środków masowego komunikowania (np. internet), ( podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku),

prawo równie jasno precyzuje obowiązki admistratora i moderatora zarówno:
a) w przypadku łamania ustawy o ochronie danych osobowych jak i
b) w przypadku żądania usunięcia wpisów stanowiących stanowiących pomówienia karalne


Zgadza się, ale po stronie ADM jest jakaś tam wola zakończenia/ rozwiązania problemu. Napisałam, że jakaś tam, bo było do przewidzenia, że nie będzie zgody ze strony sprawczyni, z tego względu, że obecny burdel jest jej na rękę. No i byłoby to jedynie rozwiązanie doraźne i w moim przekonaniu nie załatwia do konca sprawy. Mamy też trochę do czynienia z przerzucaniem odpowiedzialności, ale to już chyba takie nasze polskie piekiełko. Cieszy jednak, że coś się zaczyna dziać.
Jest też druga opcja, o której ewentualnie napiszę, ale to po uzyskaniu odpowiedzi od Gospodarza bloga, ale póki co, na przeszkodzie stoi ośli upór hushka, który najwidoczniej nie zdaje sobie sprawy z tego, w co wdepnął.
Pytanie, co wygra; zdrowy rozum, czy galopująca głupota. Tego się dowiemy niebawem.
twoja atrapa "zdrowego rozumu" rozlozy sie na obie lopaki, potomku piasku i wiatru pustyni czyli tumanie. Jesli cos od kogos potrzebujesz to popros a nie gryz ja/jego w reke. Na FoNIE juz ci nie odpisuja. Zmeczylas wszystkich swoimu "jazdami". Tu bylo milo dopoki ciebie nie bylo. Teraz chcesz za mediatora funkcjonowac obrazajac, jak zwykle Gospodarza. Wyspij sie, bo trzeba miec cos nie tak ze "zdrowym rozumem", zeby konfliktem ktoregi nie ms zyc. Popros Wuja Zboja niech ci zalozy blog i tam faszyzm prostytuuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 5:45, 06 Gru 2016    Temat postu:

AGAFIA napisał:
Niech żyje!

Cytat:
dyskurs bryka, bo mieszka w USA i czuje się bezkarna, gdyby mieszkała w Polsce nie byłaby taka "odważna",
prawo mówi jasno - kara jest surowsza, jeżeli sprawca dopuszcza się czynu pomówienia za pomocą środków masowego komunikowania (np. internet), ( podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku),

prawo równie jasno precyzuje obowiązki admistratora i moderatora zarówno:
a) w przypadku łamania ustawy o ochronie danych osobowych jak i
b) w przypadku żądania usunięcia wpisów stanowiących stanowiących pomówienia karalne


Zgadza się, ale po stronie ADM jest jakaś tam wola zakończenia/ rozwiązania problemu. Napisałam, że jakaś tam, bo było do przewidzenia, że nie będzie zgody ze strony sprawczyni, z tego względu, że obecny burdel jest jej na rękę. No i byłoby to jedynie rozwiązanie doraźne i w moim przekonaniu nie załatwia do konca sprawy. Mamy też trochę do czynienia z przerzucaniem odpowiedzialności, ale to już chyba takie nasze polskie piekiełko. Cieszy jednak, że coś się zaczyna dziać.
Jest też druga opcja, o której ewentualnie napiszę, ale to po uzyskaniu odpowiedzi od Gospodarza bloga, ale póki co, na przeszkodzie stoi ośli upór hushka, który najwidoczniej nie zdaje sobie sprawy z tego, w co wdepnął.
Pytanie, co wygra; zdrowy rozum, czy galopująca głupota. Tego się dowiemy niebawem.
twoja atrapa "zdrowego rozumu" rozlozy sie na obie lopaki, potomku piasku i wiatru pustyni czyli tumanie. Jesli cos od kogos potrzebujesz to popros a nie gryz ja/jego w reke. Na FoNIE juz ci nie odpisuja. Zmeczylas wszystkich swoimu "jazdami". Tu bylo milo dopoki ciebie nie bylo. Teraz chcesz za mediatora funkcjonowac obrazajac, jak zwykle Gospodarza. Wyspij sie, bo trzeba miec cos nie tak ze "zdrowym rozumem", zeby konfliktem ktoregi nie ms zyc. Popros Wuja Zboja niech ci zalozy blog i tam faszyzm prostytuuj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 5:48, 06 Gru 2016    Temat postu:

Jak widze ta skradziona fote w awatarze to mam odruch zwrotny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 5:53, 06 Gru 2016    Temat postu:

Dyskurs napisał:
Krowa, ktora jest godzina w Twojej strefie czasowej?


W mojej żadna.
Wstaję najczęściej gdy zamiałczy kot. Gdybym miał kochankę to bym wstawał razem z nią.

Zastanawiam się ostatnio, czy na taką nie wziąć Edytki. Ona ma 41 lat a to nie jest za dużo. A jak wygląda! Malutka pupcia, taka że byłoby miło dawać klapsy. Cycki ma duże, ale w sumie pasują i takie.

Wczoraj, nie, przedwczoraj tak mi się przyglądała mięciutkim wzrokiem, ze jestem pewien przyjaźni z nią. Siedziała na podłodze, właściwie to kucała w tych swoich czarnych rajtuzkach i patrzyła na mnie jak jem zupę i czy mi smakuje.

Smak jest bardzo ważnym uczuciem. Jest uczuciem na miarę przyjaźni, gdy jedna osoba czuje ten smak co druga.

Nie wiem co będzie z moją narzeczoną Nadzią. Ona jest córką Edytki, ale bardzo dużą. Powiedziałem jej kiedyś, ze ją kocham i dałem różę.


PS
Jest taka sprawa, że zamierzam nabyć pierścionek. Po to chcę go nabyć, żeby wybrać spośród tych dwu, Nadzi i Edytki, tę na której palec pierścionek będzie pasował.
(pierścionek jest w kawiarni)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sfinia
Założyciel, admin



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Hlefik

PostWysłany: Wto 12:08, 06 Gru 2016    Temat postu:

Śfinia Naczelna napisał:
Drogie Panie. Czy naprawdę musicie dręczyć swoimi sporami akurat blogera Huśka? Co wasz konflikt ma wspólnego z jego blogiem?

Przenieście proszę cały wasz spór poza Kretowisko. Na przykład, jak proponował Rafał, do Gwiezdnych Wojen.

Mogę pomóc w tych przenosinach, jeśli się na to zgodzicie.
AGAFIA napisał:
Nie widzę problemu. Ma śfinia moją zgodę.
Dyskurs napisał:
Sporu nie ma, Wuju Zboju wiec nie ma co przenosic.

Jak rozumiem, Dyskurs nie daje zgody na przeniesienie postów.

Problem jednak istnieje, co widać gołym okiem. Do tego to jest on bardzo zaawansowany i głośny: piszecie do siebie liczne posty sprowadzające się do negatywnych emocji wyrażanych za pomocą obraźliwych sformułowań. Obojętne, to jak nazwiemy - czy nazwiemy to sporem, czy konfliktem, awanturą, zaczepkami, jednostronną agresją, oszczerstwami, niewłaściwym albo właśnie właściwym korzystaniem z wolności słowa, czy nawet wygłupami lub swobodną twórczością niededykowaną żadnej konkretnej osobie, a może jeszcze jakoś inaczej - problem istnieje, bo sprawa wyzwala coraz więcej złej energii i czyni to ze stale rosnącą prędkością.

Nie zamierzam próbować oceniać, kto ma tutaj rację. Możemy jednak wypracować proste rozwiązanie, pozwalające przeciąć to błędne koło.

Proponuję, żeby od tej pory żadna z was pisząc na tym forum (czyli zarówno na tym blogu, jak i na całym forum Śinia) nie wspominała ani słowem o drugiej z was. Ani bezpośrednio, ani pośrednio. Pilnować będziecie się same: każda siebie i jedna drugiej. Każdy przypadek naruszenia tej umowy będziecie zgłaszać w specjalnie do tego celu przeznaczonym miejscu na forum, z podaniem pełnego cytatu, bezpośredniego linku do postu, oraz krótkiego uzasadnienia ograniczającego się do wyjaśnienia, dlaczego inkryminowany post można uznać za złamanie tej umowy. Tylko wam i moderacji będzie wolno tam publikować. Aby uzasadnienie zostało przyjęte, nie będzie mogło zawierać żadnych, absolutnie żadnych uwag dotyczących autorki zgłoszonego postu. Posty uznane przez moderację za łamiące umowę zostaną wyrzucone do Śmietnika, a w przypadkach drastycznych - całkowicie usunięte z publicznego widoku. Decyzja o tym, jakie działanie trzeba podjąć, należeć będzie wyłącznie do moderacji. Jakiekolwiek dodatkowe posty będą w tym dziale interwencyjnym zabronione, a każda próba umieszczenia takiego postu będzie automatycznie traktowana przez moderację jako powód do podjęcia decyzji niekorzystnej dla jego autorki.

Bardzo proszę, żebyście się na tę umowę zgodziły i do niej stosowały.

PS. Kopię tego postu wysyłam obu Paniom także na PW.


Ostatnio zmieniony przez sfinia dnia Wto 12:12, 06 Gru 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AGAFIA
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 1702
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:15, 06 Gru 2016    Temat postu:

Nie widzę problemu. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 14:22, 06 Gru 2016    Temat postu:

AGAFIA napisał:
Nie widzę problemu. :)


Agafia- nie zgadzaj sie !
dobrą wola możesz sie podetrzeć .

już jesteś ,, dymana,, ale jeszcze o tym nie wiesz .

a jak ?
przeczytasz za chwile poniżej.

KAnakk.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janek 12 kg
Gość






PostWysłany: Wto 14:36, 06 Gru 2016    Temat postu:

sfinia napisał:
Śfinia Naczelna napisał:
Drogie Panie. Czy naprawdę musicie dręczyć swoimi sporami akurat blogera Huśka? Co wasz konflikt ma wspólnego z jego blogiem?

Przenieście proszę cały wasz spór poza Kretowisko. Na przykład, jak proponował Rafał, do Gwiezdnych Wojen.

Mogę pomóc w tych przenosinach, jeśli się na to zgodzicie.
AGAFIA napisał:
Nie widzę problemu. Ma śfinia moją zgodę.
Dyskurs napisał:
Sporu nie ma, Wuju Zboju wiec nie ma co przenosic.

Jak rozumiem, Dyskurs nie daje zgody na przeniesienie postów.

Problem jednak istnieje, co widać gołym okiem. Do tego to jest on bardzo zaawansowany i głośny: piszecie do siebie liczne posty sprowadzające się do negatywnych emocji wyrażanych za pomocą obraźliwych sformułowań. Obojętne, to jak nazwiemy - czy nazwiemy to sporem, czy konfliktem, awanturą, zaczepkami, jednostronną agresją, oszczerstwami, niewłaściwym albo właśnie właściwym korzystaniem z wolności słowa, czy nawet wygłupami lub swobodną twórczością niededykowaną żadnej konkretnej osobie, a może jeszcze jakoś inaczej - problem istnieje, bo sprawa wyzwala coraz więcej złej energii i czyni to ze stale rosnącą prędkością.

Nie zamierzam próbować oceniać, kto ma tutaj rację. Możemy jednak wypracować proste rozwiązanie, pozwalające przeciąć to błędne koło.

Proponuję, żeby od tej pory żadna z was pisząc na tym forum (czyli zarówno na tym blogu, jak i na całym forum Śinia) nie wspominała ani słowem o drugiej z was. Ani bezpośrednio, ani pośrednio. Pilnować będziecie się same: każda siebie i jedna drugiej. Każdy przypadek naruszenia tej umowy będziecie zgłaszać w specjalnie do tego celu przeznaczonym miejscu na forum, z podaniem pełnego cytatu, bezpośredniego linku do postu, oraz krótkiego uzasadnienia ograniczającego się do wyjaśnienia, dlaczego inkryminowany post można uznać za złamanie tej umowy. Tylko wam i moderacji będzie wolno tam publikować. Aby uzasadnienie zostało przyjęte, nie będzie mogło zawierać żadnych, absolutnie żadnych uwag dotyczących autorki zgłoszonego postu. Posty uznane przez moderację za łamiące umowę zostaną wyrzucone do Śmietnika, a w przypadkach drastycznych - całkowicie usunięte z publicznego widoku. Decyzja o tym, jakie działanie trzeba podjąć, należeć będzie wyłącznie do moderacji. Jakiekolwiek dodatkowe posty będą w tym dziale interwencyjnym zabronione, a każda próba umieszczenia takiego postu będzie automatycznie traktowana przez moderację jako powód do podjęcia decyzji niekorzystnej dla jego autorki.

Bardzo proszę, żebyście się na tę umowę zgodziły i do niej stosowały.

PS. Kopię tego postu wysyłam obu Paniom także na PW.



Ty durniu taki owaki pomogłeś tylko 15 razy, a ja więcej niż 233.
Lepiej mi durniu odpowiedz dlaczego mi nie lecą pochwały?

Moje nazwisko to krowa.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Król Edyt
Gość






PostWysłany: Wto 14:41, 06 Gru 2016    Temat postu:

Agafia? nie zgadzaj się! próbują Cię zrobić w konia i wyłagać się od odpowiedzialności prawnej, Babsko z USA łamie prawo polskie, co wiele osób juz tu udowodniło a oni udają, że to tylko zwykle pyskówki dwóch pań
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 14:48, 06 Gru 2016    Temat postu:

sfinia napisał:
Śfinia Naczelna napisał:



Jak rozumiem, Dyskurs nie daje zgody na przeniesienie postów.

Problem jednak istnieje, co widać gołym okiem.


Proponuję, żeby od tej pory żadna z was pisząc na tym forum (czyli zarówno na tym blogu, jak i na całym forum Śinia) nie wspominała ani słowem o drugiej z was. Ani bezpośrednio, ani pośrednio. Pilnować będziecie się same: każda siebie i jedna drugiej. Każdy przypadek naruszenia tej umowy będziecie zgłaszać w specjalnie do tego celu przeznaczonym miejscu na forum, z podaniem pełnego cytatu, bezpośredniego linku do postu, oraz krótkiego uzasadnienia ograniczającego się do wyjaśnienia, dlaczego inkryminowany post można uznać za złamanie tej umowy. Tylko wam i moderacji będzie wolno tam publikować. Aby uzasadnienie zostało przyjęte, nie będzie mogło zawierać żadnych, absolutnie żadnych uwag dotyczących autorki zgłoszonego postu. Posty uznane przez moderację za łamiące umowę zostaną wyrzucone do Śmietnika, a w przypadkach drastycznych - całkowicie usunięte z publicznego widoku. Decyzja o tym, jakie działanie trzeba podjąć, należeć będzie wyłącznie do moderacji. Jakiekolwiek dodatkowe posty będą w tym dziale interwencyjnym zabronione, a każda próba umieszczenia takiego postu będzie automatycznie traktowana przez moderację jako powód do podjęcia decyzji niekorzystnej dla jego autorki.

Bardzo proszę, żebyście się na tę umowę zgodziły i do niej stosowały.



PS. Kopię tego postu wysyłam obu Paniom także na PW.


Wóju Zbóju, Śfinio, Hjuston, etc.. etc..
macie PROBLEM!

piszę w ten sposób i post ten dedykuje tylko i wyłacznie do adresata powyżej.
na jakiekolwiek komentarze innych os ób odpowiadac nie mam zamiaru , wyjątkiem jest jeszcze Hushek.
śFINIA---Wto 1:14, 06 Gru 2016
Drogie Panie. Czy naprawdę musicie dręczyć swoimi sporami akurat blogera Huśka? Co wasz konflikt ma wspólnego z jego blogiem?
Przenieście proszę cały wasz spór poza Kretowisko. Na przykład, jak proponował Rafał, do Gwiezdnych Wojen.
Mogę pomóc w tych przenosinach, jeśli się na to zgodzicie.

AGAFIA---Wysłany: Wto 5:13, 06 Gru 2016
Nie widzę problemu. Ma śfinia moją zgodę.

DYSKURS---Wto 6:18, 06 Gru 2016
Sporu nie ma, Wuju Zboju wiec nie ma co przenosic.

ŚFINIA- WÓJ ZBÓJ HJUSTON(mamay problem)---- Wto 13:08, 06 Gru 2016
Jak rozumiem, Dyskurs nie daje zgody na przeniesienie postów.

AGAFIA---Wto 13:15, 06 Gru 2016
Nie widzę problemu.
----------------------------------------------------------------------------------
i wszystko niby wygląda w miare normalnie , gdyby nie fakt że w innym temacie , Dyskurs zrobiłą TO :

DYSKURS---Wto 7:25, 06 Gru 2016
Chyba cytat/cytata--- w watku o właściwym tytule----
Piersi bez mleka.
Łono bez nasienia.
Suche wiadro.
Suche wiadro pełne cudzych butów. Suche wiadro pełne cudzych butów i śmierdzące cudzym potem.
Śmierdzisz.

IDŻ STĄD I ZABIERZ TEN SMRÓD.
Tworczosc samozwanczej "mediatorki" dyplomatycznej do "bulu".
--------------------------------------------------------------------------------

i znowu niby nic , jakiś tam cytat/ta -gdyby nie data i godzina....

i według mojego rozumowania, wspomniana Dyskurs, świadomie odmówiła zgody na rozwiązanie PROBLEMU(Hjuston????), ale by uniknąc oskarżenia o sranie w blogu ( co podkreśliłem w czerwonym/ej cytatcie , z PAKTU HJuSTON(mamy problem??), usiłuje tymże ( cytatem) przenieśc spór na inny grunt....

Pomijam tak drobny fakt jak podwójne wysłanie tego samego posta , co według domorosłej wiedzy psychologicznej inkryminowanej Dyskurs, już powinno świadczyć o mocno rozchwianej psychice i stanie emocjonalnym.....

tak więć , WÓJU ZBUJU, ŚFINIO, HJUSTON ----

MACIE PROBLEM!!!!
całą wasza obrona Dyskurs , oraz próby zachowania twarzy i braku regulaminu włąśnie poszły sie JEBAC na szczaw i mirabelki....

Z wyrazami szacunku , buzi buzi , pucio pucio

Kanakk
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto 16:06, 06 Gru 2016    Temat postu:

Anonymous napisał:
Dyskurs zrobiłą TO :

DYSKURS---Wto 7:25, 06 Gru 2016
Chyba cytat/cytata--- w watku o właściwym tytule----
Piersi bez mleka.
Łono bez nasienia.
Suche wiadro.
Suche wiadro pełne cudzych butów. Suche wiadro pełne cudzych butów i śmierdzące cudzym potem.
Śmierdzisz.

IDŻ STĄD I ZABIERZ TEN SMRÓD.


Tworczosc samozwanczej "mediatorki" dyplomatycznej do "bulu".
--------------------------------------------------------------------------------
Kanakk[/quote]

Panie Kanak, morderco rozjeżdżający na ulicach bogu ducha winnych przechodniów, ten cytowany przez Pana, nie tylko morderco, ale i do tego, analfabeto, post jest zacytowanym przez Panią Dyskurs, postem Pani Agafi relacjonującym w nim zalety Pani Dyskurs, a nie odwrotnie, debilu.

A, co do Pana Wuja Zbója, to szubrawiec nad szubrawcami i jak Mu kto da w mordę, to nie będę szubrawca żałował, ale i jednocześnie w mordę dam dającemu w mordę, aby sprawiedliwości stało się zadość, bom niespotykanie sprawiedliwym i nie ma dla mnie nic ważniejszego, ponad obicie mordy niesprawiedliwym.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32721
Przeczytał: 41 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 16:23, 06 Gru 2016    Temat postu:

Panie Barycki,
Pełna zgoda, ale jak się coś cytuje to powinno się podać link do cytatu.
Jeśli Agafia takie epitety napisała, następnie posypała sobie głowę popiołem i je skasowała to czy nie lepiej o tym zapomnieć?
Swoją drogą to są skromne epitety w porównaniu z tymi co Pan czasami serwujesz.
Kobitki nie mają takiego poczucia humoru jak Pan ma ...
Pan Barycki wygląda tak:
"Piersi pełne mleka.
Penis bez nasienia.
Ledwo zauważalny ..."

Panie Barycki, kobitki nie mają takiego poczucia humoru, jak Pan czasami miewa.
Propozycja Wuja jest tu bardzo dobra ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kretowisko / Blog: hushek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113 ... 136, 137, 138  Następny
Strona 112 z 138

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin