Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skarga Dyskurs: MMM (2)

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin / Zgłoszenia naruszeń Regulaminu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 18:00, 15 Cze 2018    Temat postu: Skarga Dyskurs: MMM (2)

Intencja (ponowna) lamania prawa polskiego przez wklejanie linku z danymi osobowymi z premedytacja przez MMM.

http://www.sfinia.fora.pl/blog-mmm,67/pogaduchy-luzne,10863-25.html#385829
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MMM
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 2021
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 7:16, 16 Cze 2018    Temat postu:

Śpij spokojnie ORMO czuwa ;-P
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sfinia
Założyciel, admin



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Hlefik

PostWysłany: Sob 12:32, 16 Cze 2018    Temat postu:

1. Wpis pojawił się w miejscu publicznym omyłkowo, teraz nie jest już publicznie dostępny. Dziękuję!

2. Jak już była o tym mowa, wklejenie linku do publicznie dostępnej strony nie łamie prawa, chyba, że właściciel SERWISU, do którego jest linkowane, zastrzegł sobie, by tego nie robić (bo mu to generuje koszty przez przeciążanie serwera).

3. Ponieważ umieszczenie na tym forum jakiegokolwiek publicznego wpisu przez jedną z was i dotyczącego tej drugiej grozi nawrotem do tego, co nie tak dawno działo się między wami, każdy taki wpis będzie od tej chwili do odwołania uznany za naruszenie albo Paragrafu 1.4.1, albo Uzupełnienia 1 konstytucji Kretowiska, wraz zz zagrożeniem stosownymi sankcjami. Dotyczy to także publicznych zgłoszeń sytuacji konfliktowych. Takie zgłoszenia proszę kierować albo bezpośrednio do mnie przez PW, albo w pokoju zamkniętym dla publiczności, który specjalnie dla was zbuduję dziś wieczorem. Link dostaniecie przez PW.

4. Obie panie (Dyskurs i MMM) są uprzejmie proszone o REZYGNACJĘ z czytania tego, co druga z nich pisze na swoich blogach. Z tego też powodu zaznaczam, że każde ewentualne zgłoszenie będzie z reguły świadczyło przeciwko obu paniom: jednej że umieściła, a drugiej że była tam, gdzie być nie powinna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 14:29, 16 Cze 2018    Temat postu:

sfinia napisał:
1. Wpis pojawił się w miejscu publicznym omyłkowo, teraz nie jest już publicznie dostępny. Dziękuję!
W kontekście faktu, że takich "pomyłek" było już tutaj multum, to czy jest intencją Administracji zachęcanie sprawców aby uczyli się na błędach biorąc pod uwagę, że ewolucja fenomenu nękania w polskim prawie galopuje i każdy serwis polskojęzyczny wyświetla stosowną informację zanim użytkownik ma dostęp do serwisu.

sfinia napisał:
2. Jak już była o tym mowa, wklejenie linku do publicznie dostępnej strony nie łamie prawa, chyba, że właściciel SERWISU, do którego jest linkowane, zastrzegł sobie, by tego nie robić (bo mu to generuje koszty przez przeciążanie serwera).
Uprzejmie polecam galop aby nadążyć za galopem ewolucji percepcji fenomenu nękania w prawie polskim. To tylko jeden z przykładów -> [link widoczny dla zalogowanych]

Rozumiem tendencję zinterpretowania wczorajszego przypadku ujawnienia moich danych osobowych przez MMM w celu nękania czyli interpretacji w kontekście Forum SFiNiA ale nie zapominajmy, że prawo polskie na Forum SFiNiA obowiązuje i żebyśmy nie musieli przerabiać ponownie tego samego doświadczenia, które zaowocowało poprawką do Regulaminu Forum SFiNiA, bo to ja ukłoniłam się w stronę Administracji i wniosek o umieszczenie rodzinnego zdjęcia przedstawiającego mnie, moją Mamę, i 2 Synów oraz ujawnianie danych osobowych mojej Mamy (imienia, nazwiska, i nazwiska panieńskiego) w celu nękania mnie z Prokuratury Rejonowej w Warszawie Śródmieściu przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie wycofałam i umieściłam tutaj odpowiednią adnotację wraz z linkiem na moim blogu w ścieżce Współpraca z Administracją Forum SFiNiA. Ewidentnie, poczyniła liczne i konstruktywne kroki w dobrostan Forum SFiNiA jako społeczności i nie trudno się domyśleć/wydedukować, że nie jestem zainteresowania infantylnymi działaniami "podżegania". Więc oczekuję sprawiedliwego traktowania z autentycznym i publicznym naświetleniem sytuacji jaka miała miejsce wczoraj - czyli ujawnieniem linku do moich zdjęć z mojego profilu na portalu nasza-klasa (przypominam, że zdjęcie Rodzinne pochodziło z profilu portalu nasza klasa mojej Mamy) zawierającego moje imię i nazwisko. Rozumiem pojętność inaczej sprawczyni i brak samodyscypliny, lecz nie rozumiem "rozmywania" spowodowania wykroczenia przeciw polskiemu prawu i Regulaminowi Forum SFiNiA i nazwijmy to metaforycznie "ubierania tego" w pelerynę "pomyłki". Rozumiem potrzebę spokoju, ale nie buduje się go na braku przejrzystości - fenomenie znanym u nas jako transparency

sfinia napisał:
3. Ponieważ umieszczenie na tym forum jakiegokolwiek publicznego wpisu przez jedną z was i dotyczącego tej drugiej grozi nawrotem do tego, co nie tak dawno działo się między wami, każdy taki wpis będzie od tej chwili do odwołania uznany za naruszenie albo Paragrafu 1.4.1, albo Uzupełnienia 1 konstytucji Kretowiska, wraz zz zagrożeniem stosownymi sankcjami. Dotyczy to także publicznych zgłoszeń sytuacji konfliktowych. Takie zgłoszenia proszę kierować albo bezpośrednio do mnie przez PW, albo w pokoju zamkniętym dla publiczności, który specjalnie dla was zbuduję dziś wieczorem. Link dostaniecie przez PW.

4. Obie panie (Dyskurs i MMM) są uprzejmie proszone o REZYGNACJĘ z czytania tego, co druga z nich pisze na swoich blogach. Z tego też powodu zaznaczam, że każde ewentualne zgłoszenie będzie z reguły świadczyło przeciwko obu paniom: jednej że umieściła, a drugiej że była tam, gdzie być nie powinna.
W kontekście tego zabawnego zakazu czytania bloga MMM, skąd mam wiedzieć czy jest potrzeba coś zglaszac i po co prywatne miejsce zgloszen? Znając "stan uśpienia" reszty społeczności Forum SFiNiA i faktu, że sprawczyni nie zglosi siebie samej jako sprawczyni a samo się nie zgłosi - to czy mam wierzyć w cuda? :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32546
Przeczytał: 41 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 17:06, 16 Cze 2018    Temat postu:

... no i znów zacznie się "w koło Macieju".
Bez sensu jest tolerowanie bolga np. IroBe który ma wszystko w dupie i twierdzi że żadnych danych personalnych ze "swojego" blogu nie bedzie usuwał.
Koniec końców i tak uderzy to w całą śfinię, w czarnym scenariuszu śfinia zostanie wypieprzona w kosmos.
Zupełnie nie rozumiem po co komu tolerowanie jakiejkolwiek wojenki na dane personalna - jesli takowe się pojawią to obowiązkiem własciciela bloga jest ich usunięcie.
Jesli sam właścieniel bolga zamieszcza takie dane personalne to po kilku ostrzeżeniach bolg taki, moim zdaniem należy posłać w kosmos np. blog IroBe dawno temu powinien być w kosmosie bo to hipokryta cieszący się z wojenek na dane personale w tym jego "gównie".
Sorry, takie jest moje zdanie.

P.S.
Co do Pań naszych to ich wzajemne zacietrzewienie sięgnęło zenitu tzn. wzajemne prowokacje nigdy się nie skończą, dotyczy to obu stron.


Ostatnio zmieniony przez rafal3006 dnia Sob 17:09, 16 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 17:19, 16 Cze 2018    Temat postu:

rafal3006 napisał:
... no i znów zacznie się "w koło Macieju".
Bez sensu jest tolerowanie bolga np. IroBe który ma wszystko w dupie i twierdzi że żadnych danych personalnych ze "swojego" blogu nie bedzie usuwał.
Koniec końców i tak uderzy to w całą śfinię, w czarnym scenariuszu śfinia zostanie wypieprzona w kosmos.
Zupełnie nie rozumiem po co komu tolerowanie jakiejkolwiek wojenki na dane personalna - jesli takowe się pojawią to obowiązkiem własciciela bloga jest ich usunięcie.
Jesli sam właścieniel bolga zamieszcza takie dane personalne to po kilku ostrzeżeniach bolg taki, moim zdaniem należy posłać w kosmos np. blog IroBe dawno temu powinien być w kosmosie bo to hipokryta cieszący się z wojenek na dane personale w tym jego "gównie".
Sorry, takie jest moje zdanie.

P.S.
Co do Pań naszych to ich wzajemne zacietrzewienie sięgnęło zenitu tzn. wzajemne prowokacje nigdy się nie skończą, dotyczy to obu stron.
Możesz uprzejmie podać linki do moich "prowokacji" po "przewrocie" 28 maja 2018 roku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 18:51, 16 Cze 2018    Temat postu:

Malina napisał:
hahahahah
Będzie jak zwykle. Fosfinia wejdzie w konflikt z a****ą wcześniej czy później, tego jestem pewna bo scenariusz zawsze jest ten sam. Ktoś się postawi a****e i ta przystępuje do ataku. Będzie oczywiście groźba sądami, prokuratorem, będzie szastała prawem bla. bla bla.

Z tego co widzę to admini i moderatorzy fosfinia to cienkie k*tasiki. Niby wolność słowa panuje na ich forum, niby nie ma banowania ale wprowadzają tylnymi drzwiami ograniczenia wolności słowa i ograniczają prawo wypowiedzi użytkownikom gdzie, co, kiedy i jak mogą pisać.
Donosicielka a****a w zgłasza teraz już wszystko, nawet gdzie sprawa jej nie dotyczy. Bardzo często dyskutanci potrafią sobie "nawsadzać" a potem dojść w dyskusji to porozumienia, jeśli nikt się nie będzie wtrącał. Jednak a***a na fosfinia ma poczucie misji, wydaje jej się, że jest moderatorem albo nawet prawą ręką założyciela forum.
Urojenia tej osoby, zniszczyły już niejedno forum, myślę, że jeśli admini i moderatorzy fosfinia nie zmienią swego podejścia do a****i/tymczasem/dyskurs itd. to skończy jak większość, czyli ludzie zamilkną lub odejdą, szukając miejsca gdzie indziej. I chyba zasługują na taki koniec.
To rzekłam ja - Malina


Ode(j)szla i zamilkla ale "nadaje" :)


Ostatnio zmieniony przez Dyskurs dnia Sob 18:53, 16 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarna_Mańka




Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 2534
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 19:15, 16 Cze 2018    Temat postu:

Dyskurs napisał:
Malina napisał:
hahahahah
Będzie jak zwykle. Fosfinia wejdzie w konflikt z a****ą wcześniej czy później, tego jestem pewna bo scenariusz zawsze jest ten sam. Ktoś się postawi a****e i ta przystępuje do ataku. Będzie oczywiście groźba sądami, prokuratorem, będzie szastała prawem bla. bla bla.

Z tego co widzę to admini i moderatorzy fosfinia to cienkie k*tasiki. Niby wolność słowa panuje na ich forum, niby nie ma banowania ale wprowadzają tylnymi drzwiami ograniczenia wolności słowa i ograniczają prawo wypowiedzi użytkownikom gdzie, co, kiedy i jak mogą pisać.
Donosicielka a****a w zgłasza teraz już wszystko, nawet gdzie sprawa jej nie dotyczy. Bardzo często dyskutanci potrafią sobie "nawsadzać" a potem dojść w dyskusji to porozumienia, jeśli nikt się nie będzie wtrącał. Jednak a***a na fosfinia ma poczucie misji, wydaje jej się, że jest moderatorem albo nawet prawą ręką założyciela forum.
Urojenia tej osoby, zniszczyły już niejedno forum, myślę, że jeśli admini i moderatorzy fosfinia nie zmienią swego podejścia do a****i/tymczasem/dyskurs itd. to skończy jak większość, czyli ludzie zamilkną lub odejdą, szukając miejsca gdzie indziej. I chyba zasługują na taki koniec.
To rzekłam ja - Malina


Ode(j)szla i zamilkla ale "nadaje" :)


:think:

Ktoś już to proponował: zbanuj ją Wuju lub zrób moderatorem

Była okazja, gdy sama prosiła o bana czy tam likwidacje konta
Nie wykorzystałeś.
Mam nadzieję, że żałujesz


Ostatnio zmieniony przez Czarna_Mańka dnia Sob 19:21, 16 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dyskurs
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 9844
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: USA
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 19:34, 16 Cze 2018    Temat postu:

Czarna_Mańka napisał:
Dyskurs napisał:
Malina napisał:
hahahahah
Będzie jak zwykle. Fosfinia wejdzie w konflikt z a****ą wcześniej czy później, tego jestem pewna bo scenariusz zawsze jest ten sam. Ktoś się postawi a****e i ta przystępuje do ataku. Będzie oczywiście groźba sądami, prokuratorem, będzie szastała prawem bla. bla bla.

Z tego co widzę to admini i moderatorzy fosfinia to cienkie k*tasiki. Niby wolność słowa panuje na ich forum, niby nie ma banowania ale wprowadzają tylnymi drzwiami ograniczenia wolności słowa i ograniczają prawo wypowiedzi użytkownikom gdzie, co, kiedy i jak mogą pisać.
Donosicielka a****a w zgłasza teraz już wszystko, nawet gdzie sprawa jej nie dotyczy. Bardzo często dyskutanci potrafią sobie "nawsadzać" a potem dojść w dyskusji to porozumienia, jeśli nikt się nie będzie wtrącał. Jednak a***a na fosfinia ma poczucie misji, wydaje jej się, że jest moderatorem albo nawet prawą ręką założyciela forum.
Urojenia tej osoby, zniszczyły już niejedno forum, myślę, że jeśli admini i moderatorzy fosfinia nie zmienią swego podejścia do a****i/tymczasem/dyskurs itd. to skończy jak większość, czyli ludzie zamilkną lub odejdą, szukając miejsca gdzie indziej. I chyba zasługują na taki koniec.
To rzekłam ja - Malina


Ode(j)szla i zamilkla ale "nadaje" :)


:think:

Ktoś już to proponował: zbanuj ją Wuju lub zrób moderatorem

Była okazja, gdy sama prosiła o bana czy tam likwidacje konta
Nie wykorzystałeś.
Mam nadzieję, że żałujesz
Wyobraź sobie Drogi Czytelniku, że zamiast powyższego zmaterializowały się uprzejme pytania do Administratora :)

John Lenon "Imagine"
https://youtu.be/YkgkThdzX-8

Ale nie myśl Drogi Czytelniku, że powietrze górskie po czeskiej stronie szkodzi. Czarna tak ma :)


Ostatnio zmieniony przez Dyskurs dnia Sob 19:40, 16 Cze 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Apolonia
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 329
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 22:50, 16 Cze 2018    Temat postu:

Za stodołą, gdzieś na płocie,
Kogut gromko pieje.
Zaraz przyjdę, miła do cię
Tylko się odleję.


Andrzej Sapkowski (z książki Coś się kończy, coś się zaczyna)

I uśmiechnij się Administratorze :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sfinia
Założyciel, admin



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Hlefik

PostWysłany: Nie 0:52, 17 Cze 2018    Temat postu:

Moje drogie panie, przede wszystkim nie zamierzam zgłębiać kwestii winy czy intencji którejkolwiek z was. Moje reakcje nie są i nie będą karą za to, co któraś z was zrobiła. Każda z was jest dla mnie osobą poszkodowaną i każdą z was zamierzam ochraniać przed tym, by to, co się między wami dzieje, nadal rujnowało jej życie.

A co do moich reakcji, to proszę szanownych pań, sprawa jest prosta i nie podlega żadnej dyskusji:

1. Jeśli zobaczę w publicznie widocznym miejscu jakiegoś blogu Kretowiska jakąkolwiek uwagę o tej drugiej, to zastosuję Uzupełnienie 1. Czyli uczynię blog publicznie niedostępnym do momentu, w którym ta uwaga nie zostanie schowana lub usunięta przez blogera. Przy czym nie ma znaczenia, kto dokona zgłoszenia. Ani nie ma znaczenia, jakiego rodzaju będzie to uwaga, jakiego słownictwa będzie używała, z jakich materiałów będzie korzystała i w jaki sposób będzie to robiła.

2. Jeśli coś takiego pokaże się w jakimś innym publicznym miejscu forum, to zastosuję Paragraf 1.4.1, przenosząc taki post w miejsce ukryte. Dotyczy to także publicznych skarg jednej z was na drugą i publicznych skarg osób trzecich na temat jednej z was prowokującej czymś drugą z was. Zaskarżone posty spotka wtedy ten sam los, ale publicznie skarżąca osoba ryzykuje czasowym zakazem pisania w publicznym miejscu, szczególnie jeśli to będzie recydywa.

3. Nie interesuje mnie wasza interpretacja prawa polskiego. Waszych awantur ma tutaj nie być niezależnie od tego, co wzajemnie sądzicie waszych dotychczasowych dokonaniach i o waszych wzajemnych intencjach. Powtórzę: każdy nawrót awantury będę wypalał żelazem bez znieczulenia. Jak bowiem widać, inaczej się nie da.

4. Recydywa powodująca, że będę miał zbyt wiele pracy będzie skutkowała działaniami prewencyjnymi. Czyli może skończyć się tym, że pani przysparzająca mi zbyt wiele pracy będzie musiała na pewien czas pożegnać się albo z pisaniem na forum poza swoim blogiem, albo z publicznym dostępem do swojego blogu.

I jeszcze jedna kwestia organizacyjna. Nie dziwi mnie przy tym wcale, że chcecie się wzajemnie kontrolować. Ale jeśli będziecie robiły to same, wtedy nigdy nie wyrwiecie się z błędnego koła wzajemnych prowokacji. Proponowałbym więc, by każda z was poprosiła kogoś zaufanego, by robił to w jej imieniu. Niech ewentualne zgłoszenia przychodzą do mnie od tych trzecich osób, które was w ogóle o zajściu informować nie powinny (bo inaczej mija się to z celem). Jeśli byłyby to osoby zarejestrowane na forum, to dam także i im uprawnienia do pisania w pokoju interwencyjnym, który dla was utworzę.

A teraz wybaczcie, ale wątek zamykam, żeby sprawy nie przeciągać. Dalszą rozmowę będziemy mogli kontynuować na osobności. Mam nadzieję, że nie okaże się przy tym konieczne rozdzielenie wspomnianego pokoiku na dwa jeszcze mniejsze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin / Zgłoszenia naruszeń Regulaminu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin