Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Z działu wiezienie, wątek mord (4928), str. 32100

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie / Śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Pią 21:31, 23 Lip 2021    Temat postu:

WLR napisał:

Byłem, gdzie byłem.


KRYPTONIM JAWOREK

- O dobrze, jesteś punktualny
- Z Panem Bogiem.
- Z Czarną Madonną się widziałeś?
- Potem, potem.
- Masz to żelazo?
- Mam w teczce.
- Kule są?
- Wszystko jest.
- 25 tysięcy na naszą Parafię od wiernych.
- Tyle?
- Babka chce na czarną godzinę.
- Ja ciebie nie rozumiem ojcze Władysławie?
- Udusiła męża świeżo po spowiedzi.
- Karana jakaś?
- Nigdy nie będzie karana. Mąż incognito w ziemi świętej. Masz nie wiedzieć. Ona dostanie teczkę w ramach gwarancji a twoi wierni wpłacą na naszą parafię ku chwale Jezusa Chrystusa do końca miesiąca. Zaklepujemy?
- W ratach możemy wpłacić do końca roku.
- Jak było na początku teraz i zawsze na wieki wieków Amen.
- Jak jak mówisz?
- Widzisz tego Żuka z plandeką?
- No widzę.
- Jutro ten Jaworek ma się tam zakopać w ziemniakach na pace.
- Mam go tu przywieźć?
- Punkt w południe w bagażniku.
- A potem wrócić do siebie?
- No nie. Przesiądziesz się do mojego Merca i przyjedziesz na moją Parafie.
- A ty?
- W bagażniku będę baranie. Tylko w Południe!
- Zaraz zaraz, a co z moją Toyotą. Zostawić na Jasnej Górze?
- No wiesz? Przecież to szmelc. Włożysz kanister a Jaworek podpali.
- Kto to wymyślił?
- Kurwa przepraszam Pana Boga ale kierowca Żuka czyli Czarna Madonna.
- A niech cie chuj stoi!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Pią 22:43, 23 Lip 2021    Temat postu:

Lukrecja napisał:
Bóg ŁP JWPB napisał:
Lukrecja napisał:
jesienią trupy zaszczepionych będą walały się po ulicach

Nie, nie będzie, aż tak strasznie, ale nie wiele mniej strasznie, jednak będzie. Aby leczyć masowe powikłania poszczepienne, kolejki do lekarzy specjalistów wydłużą się jeszcze bardziej


No ba!
Pytanie jednak pozostaje: czy jesteś w stanie podeprzeć się jakimiś dowodami, badaniami, zweryfikowanymi opiniami naukowców, które w sposób nie pozostawiający wątpliwości, potwierdzałyby twoje opinie?
Jeżeli tak, bądź łaskaw zamieścić.


Ja od 10 lat jestem zorientowany na Filozofię dr Hamera.
Cytat:

Ryke Geerd Hamer (ur. 17 maja 1935 w Mettmann, zm. 2 lipca 2017 w Sandefjord[1]) – niemiecki teolog, wynalazca i lekarz w latach 1963–1986 (posiadał tytuł zawodowy „doktora medycyny” równoznaczny z tytułem lekarza), twórca pojęcia „nowa medycyna” (systemu mającego zakwestionować współczesną wiedzę medyczną), twórca systemu pseudomedycznego nazwanego przez siebie „Germańską Nową Medycyną” (nazwa wprowadzona w 2003 roku, inne nazwy wcześniejsze, używane zamiennie to „Niemiecka Nowa Medycyna” i nowa medycyna), zawierający sposoby diagnostyki i leczenia opierające się na hipotezie, że każda choroba ma podłoże psychiczne odwzorowane zmianami w mózgu. Jest twórcą 8 opatentowanych wynalazków (w latach 1976–1978, nowe rodzaje skalpeli i pił chirurgicznych).

W 1981 roku przedstawił na Uniwersytecie w Tybindze rozprawę habilitacyjną opisującą hipotezę o zależności pomiędzy psychiką a powstawaniem nowotworu oraz hipotezę dotyczącą metody diagnozowania raka na podstawie przeżytych przez pacjenta traum. Hipotezy nie zostały jednoznacznie odrzucone, ponieważ w 1982 roku podjęto decyzję o nierozpatrywaniu przedłożonej pisemnej pracy habilitacyjnej. Jako oficjalny powód wskazano braki w dokumentacji opisywanych przypadków, co mogło wskazywać na fałszerstwo. Sam Hamer w autobiografii tłumaczy braki w dokumentacji tym, że opisane przypadki to leczeni przez niego nieodpłatnie bezdomni mieszkańcy Włoch[2]. Sprawa została skierowana przez Hamera do sądu. Według innych źródeł prawdopodobną przyczyną niedopuszczenia do przeprowadzenia rozprawy habilitacyjnej były nie błędy w samej pracy pisemnej, a bardzo zły stan psychiczny Hamera, natomiast jego zwolennicy odrzucenie pracy tłumaczą spiskiem bliżej nieokreślonych „elit”[3]. W latach 1982–1992 Hamer próbował dowieść słuszności swoich odkryć opisanych pracą habilitacyjną na uniwersytetach w Szwajcarii, Francji i we Włoszech, jednak w każdym przypadku wyniki badań zaprzeczały hipotezom. Hamer dowodził skuteczności swoich terapii na podstawie wywiadów z pacjentami, którzy w swojej subiektywnej ocenie czuli się lepiej. Jednak w dłuższej perspektywie nie zaobserwowano poprawy i pacjenci umierali[4].

W 1986 roku wyrokiem sądu lekarskiego zostało mu cofnięte prawo wykonywania zawodu lekarza, utrata tytułu lekarza została potwierdzona przynajmniej dwukrotnie wyrokiem sądu, w tym w 2003 roku. Równocześnie w procesach tych nie wniesiono o wymierzenie kary ze względu na stwierdzoną u Hamera chorobę psychiczną. W 2001 roku podejście Hamera zostało zweryfikowane negatywnie przez organizację Schweizerische Studiengruppe für Komplementäre und Alternative Methoden bei Krebs na podstawie przypadków pacjentów Hamera, ze względu na zalecenia rezygnacji z terapii medycznych[5].

W 1995 roku Hamer wyznał publicznie pogląd, że AIDS nie istnieje i jest wynikiem spisku, do tego publicznie podważał sens szczepień uznając, że jest to sposób znakowania (chipowania) ludzi przez tajną organizację[4].

Był wielokrotnie oskarżany i sądzony, między innymi za: praktykowanie bez zezwolenia, podawanie się za lekarza po utracie uprawnień, bezpodstawne posługiwanie się tytułem naukowym doktora czy narażenie na niebezpieczeństwo zdrowia pacjentów w tym Olivii Pilhar, której sprawa była szeroko nagłośniona w Austrii[6].

Do 1995 roku w procesach, w których był oskarżany o udzielanie porad lekarskich bez uprawnień lub podawanie się za lekarza, nie był karany ze względu na chorobę psychiczną i niepoczytalność lub zasądzano leczenie w zakładzie psychiatrycznym. Dopiero na skutek wydarzeń z lipca 1995 roku, a więc po zorganizowaniu wyjazdu Olivii Pilhar do Hiszpanii, mimo przeciwwskazań medycznych i nakłonieniu rodziców Olivii do przerwania leczenia został uznany za osobę groźną, która stosuje metody znane z sekt religijnych[7][8][9].

Po 1995 roku przynajmniej dwukrotnie skazany na karę więzienia: 12 miesięcy pozbawienia wolności w Niemczech za praktykowanie bez uprawnień lekarskich oraz we Francji za oszustwo i współudział w prowadzeniu nielegalnej placówki medycznej[10]. Wyroki więzienia wykonano w latach 1997–1998 oraz 2004–2006. W marcu 2007 roku został oskarżony przed hiszpańskim sądem o przyczynienie się do śmierci pacjentów, których można było uratować. Według oskarżycieli Hamer miał przekonać chorych do hipotezy, że metody terapeutyczne takie jak chemioterapia, radioterapia i stosowanie morfiny są sposobem na zabijanie ludzi przez domniemaną żydowską organizację spiskową[11]. Nie został osądzony, ponieważ opuścił Hiszpanię.

W latach późniejszych był podejrzewany o propagowanie treści antysemickich poprzez publiczne wypowiedzi dotyczące „spisku żydowskiego prowadzącego do ludobójstwa na nie-żydach". W 2007 roku Hamer wyemigrował z Niemiec, kontynuował wypowiedzi o „spisku żydowskim”, w tym poprzez personalną stronę internetową, co w obawie przed aresztowaniem doprowadziło do wielokrotnej zmiany kraju pobytu[12].
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Pią 23:05, 23 Lip 2021    Temat postu:

Co można wstrzyknąć człowiekowi?

Oczywiście najlepiej rozpuszczoną w wodzie substancję chemiczną, czyli popularne Nawozy sztuczne. Bo Przemysł Chemiczny jest bodaj najbardziej rozwiniętą gałęzią produkcji.

Osobiście ja bym polecał się szczepić jadem. Jad po łacinie nazywa się Virus. Zaczynamy się uodparniać wstrzykując jad od najsłabszego i dochodzimy do jadu najmocniejszego.

1. Jad pokrzywy
2. Jad pszczoły
3. Jad żmiji

Wiele naturalnych substancji jadowych jest w ślinie lub innej wydzielinie przy okazji picia krwi ludzkiej:

3. Jad komara
4. Jad gza
5. Jad kleszcza

To wszystko sa Virusy i jednocześnie AntyVirusy gdy się je stosuje z umiarem. Są ludzie którzy są odporni na najstraszliwsze jady, gdyż byli wielokrotnie szczepieni jadem w pustyni, puszczy i buszu, a także na zwykłej łące w Polsce.

Szczepić się też można kotem. Podrażnić kota żeby nas podrapał, pogryzł. Gwarantowana skuteczność, a przede wszystkim tanio i poręcznioe, w domu.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Pią 23:11, 23 Lip 2021    Temat postu:

bardzo dobrym szczepieniem jest pogryzienie człowieka przez człowieka. I znowu mamy ślinę jako podstawowy preparat antyVirusowy.
Najlepiej się pogryźć wzajemnie, aby lekarz był pacjentem a pacjent jego lekarzem. I wszystko za darmo.

Można by pogryzienie wprowadzać we wszystkich publicznych miejscach.

Na przykład przez kasjerkę w sklepie. Codziennie inna kasjerka by gryzła klientów. Świetna sprawa. Gwarantowana medycznie tylko bez recepty niestety i bez zwolnienia chorobowego.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Pią 23:24, 23 Lip 2021    Temat postu:

Osobiście uważam że mój Jado_Virus może być zabójczy dla normalnego człowieka. Dlatego nie podejmę się leczenia pacjentów nawet za kwotę 5 tysięcy za jedno pogryzienie prywatne.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Sob 0:10, 24 Lip 2021    Temat postu:

Nie pozdrawiam Państwa
Wasza śmierć to moja wygrana
Liczę na wasze dzieci że staną po mojej stronie

muzyczka Rozkwitały pąki białych róż
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Sob 0:30, 24 Lip 2021    Temat postu:

Człowiek bez zębów trzono napisał:
Nie pozdrawiam Państwa
Wasza śmierć to moja wygrana
Liczę na wasze dzieci że staną po mojej stronie


Cytat:
W nocy z 12 na 13 grudnia 2014 r. 18-letni Kamil N. i jego dziewczyna Zuzanna M. zamordowali rodziców Kamila. Do zbrodni doszło w małej miejscowości Rakowiska w woj. lubelskim
Kamil i Zuzanna zadali liczne ciosy nożem.
Powodem zbrodni miała być zemsta na rodzicach, którzy nie akceptowali związku młodych. "Toksyczność tej znajomości widział każdy", mówił znajomy chłopaka
Nastolatkowie przyznali się do zabójstwa. Sąd skazał oboje na 25 lat pozbawienia wolności i orzekł, że o wcześniejsze zwolnienie mogą ubiegać się dopiero po 20 latach odsiadki
Kamil N. stracił możliwość dziedziczenia majątku po rodzicach. Przypadł on w udziale dalszej rodzinie. Dom w Rakowiskach został wystawiony na sprzedaż. W ogłoszeniu nie podano informacji o tym, co się w nim wydarzyło


Wielu ludzi praktycznie zaczyna żyć po czterdziestce a może nawet po sześćdziesiątce tak jak ja żyję. Odżyłem po sześćdziesiątce. I każdemu życzę aby nie traktować życia zbyt poważnie.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Sob 0:33, 24 Lip 2021    Temat postu:

chuj z domem w Rakowiskach. Miłość jest ważniejsza niż dom, chociaż nie wiadomo czym jest.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Sob 0:39, 24 Lip 2021    Temat postu:

Człowiek bez zębów trzono napisał:
chuj z domem w Rakowiskach. Miłość jest ważniejsza niż dom, chociaż nie wiadomo czym jest.550.000zł
Na sprzedaż duży dom, wraz z dzałką obok lasu w pięknej okolicy - Gotowy do Zamieszkania

Bardzo spokojna okolica (bez sąsiadujących gospodarstw rolnych, czyli brak niemiłych zapachów:-), w końcowej części miejscowości Rakowiska, kilka kilometrów od miasta Biała Podlaska.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Sob 0:44, 24 Lip 2021    Temat postu:

Człowiek bez zębów trzono napisał:
Nie pozdrawiam Państwa
Wasza śmierć to moja wygrana
Liczę na wasze dzieci że staną po mojej stronie

Cytat:
W nocy z 12 na 13 grudnia 2014 r. 18-letni Kamil N. i jego dziewczyna Zuzanna M. zamordowali rodziców Kamila. Do zbrodni doszło w małej miejscowości Rakowiska w woj. lubelskim
Kamil i Zuzanna zadali liczne ciosy nożem.
Dom w Rakowiskach został wystawiony na sprzedaż.

550.000zł
Na sprzedaż duży dom, wraz z działką obok lasu w pięknej okolicy - Gotowy do Zamieszkania
Bardzo spokojna okolica (bez sąsiadujących gospodarstw rolnych, czyli brak niemiłych zapachów:-), w końcowej części miejscowości Rakowiska, kilka kilometrów od miasta Biała Podlaska.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Sob 6:18, 24 Lip 2021    Temat postu:

Cytat:
Jacek Jaworek zabił brata, jego żonę i 17-letniego syna. Zapewne ich pochowano w grobie i nie żyją. I jest prawdopodobne że żyje Jacek Jaworek.
Gdyby dostał karę Śmierci to też by nie żył. Mielibyśmy 4 trupy, a dokładniej zwłoki pochowane w ziemi. Dusze ich wszystkich można zbagatelizować i zostawić Panu Bogu.
Według mnie Jacek Jaworek zadziałał w wysokim uniesieniu, we wzburzeniu, czemu sprzyjała jego trudna sytuacja materialna, za którą odpowiada całe społeczeństwo.
Społeczeństwo nie jest takie głupie, aby nie miało świadomości tych rzeczy które się stały i się nie odstaną. Ale Jacek Jaworek ścigany przez własne społeczeństwo jest tylko w połowie winny, bo jest i będzie dzieckiem tego Społeczeństwa.
Popatrzmy na niego jak na dziecko. Przychodzi do księdza i się jak dziecko spowiada, ja grzeszny i tak dalej dalej, a ksiądz mu daje rozgrzeszenie.
Ksiądz jest obowiązany zachować tajemnicę spowiedzi, a jednocześnie wie, że Jacek Jaworek ścigany przez Społeczeństwo, przez jego służby represyjne może się czuć jak zwierzę. Znikąd pomocy, brak chleba, wody, zmęczenie i koszmary, lęki. Albo desperacja i zagrożenie, że wpadnie do sklepu, porwie chleb i mleko, a zastrzeli ekspedientkę której się coś nie spodoba w wyglądzie Jacka Jaworka.Jacek Jaworek to ja.
Czy i TY jesteś Jackiem Jaworkiem? Czy ubezpieczyłeś się na wypadek jak byś nim był? Czy pokładasz nadzieje w szczepionce przeciwko Jackowi Jaworkowi?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Sob 6:30, 24 Lip 2021    Temat postu:

Jeśli jesteście Ekspedientami lub wasze dzieci będą Ekspedientami, jakie zachowanie Jacka Jaworka spowoduje że po jego wyjściu sięgniecie po telefon i zdzwonicie na Policję?

a/ Jacek Jaworek kupi cokolwiek, zapłaci i szybko wyjdzie
b/ Jacek Jaworek weźmie cokolwiek, nie zapłaci i powoli wyjdzie
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Człowiek bez zębów trzono
Gość


PostWysłany: Sob 6:35, 24 Lip 2021    Temat postu:

Musicie to przemyśleć, bo od tego jednego ruchu wobec każdego Jacka Jaworka może zależeć wasze życie i życie waszych dzieci.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie / Śmietnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin