Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy Ni obraził wuja i kontrowersyjny Pokój Konferencyjny
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 1:11, 03 Paź 2006    Temat postu: Czy Ni obraził wuja i kontrowersyjny Pokój Konferencyjny

Posty wydzielone z tematu Czy apokatastaza jest zgodna z nauką Kościoła?. Prośba wuja zbója o usunięcie uwagi Gościa, który mówi Ni wywołała burzę gorących postów, tyczących się spraw regulaminowych, jak również krytyczne uwagi odnośnie idei Pokoju Konferencyjnego - nie związanych z tematem wątku, którym jest apokatastaza.

Zapraszam wszystkich do przedstawiania swoich uwag, opinii, ewentualnie propozycji w tym wątku.

Pan Gąsienica, 00:07 7.10.2006


--------------------------------------------------------------------------

wuj zbój napisał:

Ni napisał:
Pójdę ci na rękę i omówię tylko część tych punktów i nawet nie będę robił przypuszczeń, z jakich to powodów po raz kolejny opuściłeś parę spraw, o których wyjaśnienie cię prosiłem.

Wydaje mi sie, ze ta uwaga jest rownowazna glosnemu wolaniu o tych przypuszceniach. Prosze wiec usun ja; nie powinno cie to bolec, bo domyslam sie, ze nie stanowi ona istotnego elementu twojej argumentacji - mam racje?

Kiedy ja usuniesz, bede mogl gladko przeczytac reszte.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 1:47, 03 Paź 2006    Temat postu:

wujzboj napisał:
Wydaje mi sie, ze ta uwaga jest rownowazna...


Nie interesuje mnie Wujek co tobie się "wydaje". Jeśli czujesz się obrażony, to pokaż KONKRETNIE, w jaki to sposób ciebie obraziłem. I dobrze byłoby, gdyby to podpisał jeszcze jakiś niezależny Mod.

Jak na razie to ja mam prawo potraktować twoje słowa jako atak osobisty, gdyż gołosłownie oskarżasz mnie, że ciebie obrażam.

Jeśli nie rozumiesz, wyjaśniam.

Byłaby inna sytuacja, gdybym napisał na przykład "nie będę robił przypuszczeń, że jesteś zapatrzonym w siebie pyszałkiem". Wtedy rzeczywiście mógłbyś się obrazić, bo jest w tych słowach nieprzyjemna sugestia. Ja natomiast napisałem jedynie, że nie będę robił przypuszceń i ani słowa, jakie to mogłyby być przypuszczenia. Niestety, nie mogę odpowiadać za to, co TY OSOBIŚCIE sobie pod to podstawisz. Ja tylko deklaruję, że w twoje osobiste motywacje wnikać nie będę. I teraz proszę mi pokazać, który punkt regulaminu narusza taka deklaracja.

Jeśli jest taki punkt i niezależny moderator to potwierdzi, to oczywiście post zmienię. Jeśli punktu nie ma, to chyba będziesz musiał mnie Wujek przeprosić za pomówienie powstałe na skutek twoich wobec mnie uprzedzeń.

My fikajonce chmórki wprawdzie o gupstwa sie nie kucimy, ale besztanie nas też ma swoje granice.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 20:10, 03 Paź 2006    Temat postu:

Ni, piszac:

Ni napisał:
Będę jeszcze bardziej dobrotliwy, Wujek. Pójdę ci na rękę i omówię tylko część tych punktów i nawet nie będę robił przypuszczeń, z jakich to powodów po raz kolejny opuściłeś parę spraw, o których wyjaśnienie cię prosiłem.

piszesz jasno, ze ujawnienie tych przypuszczen postawiloby mnie w klopotliwej sytuacji; co wiecej, owe klopotliwe dla mnie powody wystepowaly twoim zdaniem wielokrotnie. Byc moze jest to po prostu niefortunne sformulowanie, ale napisane to jest i nie ma co tu kombinowac. Nie zycze sobie takich "przypuszczen ukrytych w widoczny sposob". Jak wygladalaby rozmowa, w ktorej wymienialibysmy sobie uprzejmosci brzmiace "bede dla ciebie mily i nie bede snul przypuszczen, dlaczego znow nie dostalem od ciebie zadawalajacej odpowiedzi"? Ile sensu mialaby rozmowa polegajaca na wzajemnym cytowaniu w celu pokazania, ze ten drugi klamie mowiac, ze odpowiedz byla zadawalajaca?

Jest OCZYWISTE, ze nie ma mozliwosci odpowiadania na kazde zdanie, na kazde pytanie, na kazdy komentarz. Nie robisz tego ty, nie tobie tego ja, nie robi tego nikt. Bog gdybysmy tak robili, to po niewielu rundach nowy post mialby objetosc ksiazki, potem encyklopedii, a potem internetu. Wyobraz sobie, ze na kazde zdanie odpowiadamy tylko dwoma zdaniami...

Odpowiada sie na to, co uwaza sie za najwazniejsze, albo na to, co jest na poczatku. Nie odpowiada sie na komentarze, ktore opieraja sie na zakwestionowanych opiniach z wczesniejszej czesci postu. Nie odpowiada sie na zbyt wiele uwag na raz. Komu zalezy na przejrzystosci i doglebnosci dyskusji, ten ogranicza ilosc poruszanych na raz problemow do niezbednego minimum. Czasami mozna odpisac dluzej i na wszystko, ale to raczej wyjatek, niz regula.

Wracajac do twoich "niewypowiedzianych przypuszczen": Jesli nie miales na mysli zadnych przypuszczen, ktorych ujawnienie mogloby miec twoim zdaniem niemile dla mnie konsekwencje lub byloby atakiem na moja osobe, to prosze usun wspomniany fragment. Nie ma on bowiem wtedy dla twojej wypowiedzi zadnego znaczenia, a dla mnie jest on obrazliwy. Usun go wiec, a ja usune wtedy wszelkie zwiazane z tym komentarze. Problem zniknie wraz z jego sladami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 22:05, 03 Paź 2006    Temat postu:

wujzboj napisał:
Usun go wiec


Wybacz Wujek, ale tego nie zrobię, bo to kwestia zasad i mojego sumienia.

Chodzi o to, czy na tym forum rządzi w miarę spójny regulamin odnoszący się do faktów, czy też rządzą twoje uprzedzenia i luźne domysły na temat intencji twoich przeciwników w dyskusji.

Jeśli potrafisz KONKRETNIE wskazać obraźliwe sformułowanie pod twoim adresem, to pokaż. Jeśli nie potrafisz to raczej sam przeproś za pomówienie.

Uprzejmie proszę też Wujek o czytanie ze zrozumieniem.

Cytat:
piszesz jasno, ze ujawnienie tych przypuszczen postawiloby mnie w klopotliwej sytuacji;


Nieprawda! Ja nie piszę o żadnym "ujawnianiu" przypuszczeń, bo to zakładałoby, że już jakieś przypuszczenia mam. Ja piszę akurat odwrotnie, że żadnych przypuszczeń robić nie będę.

Może byś tak też przypomniał sobie, do czego odnosi się słowo "dobrotliwy" i wyrażenie "pójdę ci na rękę". Czy przypadkiem wcześniej nie wystosowałeś do mnie jakiejś prośby, na którą ja odpowiadałem? Czy nie była to właśnie prośba o skoncentrowanie się teraz na problemach, które ty wybrałeś? Czemu ten cały kontekst kompletnie pomijasz?

Cytat:
Byc moze jest to po prostu niefortunne sformulowanie, ale napisane to jest i nie ma co tu kombinowac.


Jeśli ktoś tu uparcie kombinuje, to nie ja. A nie przyszło ci do głowy, że to może to twoje przekombinowane odczytanie jest niefortunne?

Cytat:
Jak wygladalaby rozmowa, w ktorej wymienialibysmy sobie uprzejmosci brzmiace "bede dla ciebie mily i nie bede snul przypuszczen, dlaczego znow nie dostalem od ciebie zadawalajacej odpowiedzi"?


A może tak: "będę dla ciebie miły i spełnię twoją prośbę o dyskutowanie tylko podanych przez ciebie punktów, a nawet dodatkowo powstrzymam się od snucia przypuszczeń, dlaczego nie dostałem od ciebie ŻADNEJ odpowiedzi na trzykrotnie wklejany ten sam kawałek". Widzisz różnicę?

Poza tym ty sam wielokrotnie na tym forum nie to, że "powstrzymywałeś się" od negatywnych przypuszczeń, ale wprost bez żadnego skrępowania i powstrzymywania SNUŁEŚ PRZYPUSZCZENIA, że na przykład ktoś napisał to, co napisał, bo skończyły mu się argumentów i różne inne w tym guście. Tylko nie zmuszaj mnie zaprzeczeniami do zapuszczenia wyszukiwarki, bo to nudne zajęcie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:27, 03 Paź 2006    Temat postu:

wuj napisał:
Usun go wiec
Ni napisał:
Wybacz Wujek, ale tego nie zrobię, bo to kwestia zasad i mojego sumienia.

Wobec tego nie zamierzam czytac dalej tamtego listu. Jego pierwsze zdanie jest dla mnie mocno obrazliwe, szczegolnie wobec twojej niecheci do jego usuniecia; przyczyny wytlumaczylem i powtarzac nie mam zamiaru.

Mozesz zwrocic sie do moderatorow o interwencje.


Ostatnio zmieniony przez wujzboj dnia Wto 22:28, 03 Paź 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 23:28, 03 Paź 2006    Temat postu:

wujzboj napisał:

Wobec tego nie zamierzam czytac dalej tamtego listu. Jego pierwsze zdanie jest dla mnie mocno obrazliwe


Już nie tyllko "obraźliwe", ale nawet "mocno obraźliwe"? A przecież wszystko, co mi potrafiłeś w tym zdaniu "obraźliwego" pokazać, to tylko twoje spekulacje na temat moich intencji. Domysł na domyśle i domysłem pogania.

Cytat:
Mozesz zwrocic sie do moderatorow o interwencje.


No więc zwracam się do moderatorów.

Uprzejmie donoszę, że Wujek odchodzi od merytorycznej dyskusji koncentrując się na domysłach dotyczących moich intencji i z góry zakładając (co jest atakiem osobistym), że intencje te muszą być złe. Tematem tego wątku jest apokatastaza, a nie dywagacje na temat tego, czy wyrażenie "nawet nie będę robił przypuszczeń" może przy pewnych dodatkowych założeniach oznaczać jednak, że jakieś przypuszczenia już mimo tej deklaracji zrobiłem i że z pewnością sugerują one, że Wujek znalazł się w "kłopotliwej sytuacji", co jest dla Wujka "mocno obraźliwe". Powtarzam raz jeszcze, że za bujne domysły Wujka nie mogę brać odpowiedzialności i protestuję przeciwko temu, by właśnie takie domysły - otwarcie mi nieżyczliwe - decydowały o interpretacji regulaminu i umożliwiały blokowanie dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 17:44, 04 Paź 2006    Temat postu:

gosc... napisał:
Uprzejmie donoszę, że Wujek odchodzi od merytorycznej dyskusji koncentrując się na domysłach dotyczących moich intencji i z góry zakładając (co jest atakiem osobistym), że intencje te muszą być złe. Tematem tego wątku jest apokatastaza, a nie dywagacje na temat tego, czy wyrażenie "nawet nie będę robił przypuszczeń" może przy pewnych dodatkowych założeniach oznaczać jednak, że jakieś przypuszczenia już mimo tej deklaracji zrobiłem i że z pewnością sugerują one, że Wujek znalazł się w "kłopotliwej sytuacji", co jest dla Wujka "mocno obraźliwe". Powtarzam raz jeszcze, że za bujne domysły Wujka nie mogę brać odpowiedzialności i protestuję przeciwko temu, by właśnie takie domysły - otwarcie mi nieżyczliwe - decydowały o interpretacji regulaminu i umożliwiały blokowanie dyskusji.

Nie pozostaje mi nic innego niż zaprosić obu panów o dziwnych nickach (wuj i gościa...) do pokoju konferencyjnego, na "danie sobie po razie". O szczegółach technicznych zostaniecie poinformowanie na priwie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 9:46, 05 Paź 2006    Temat postu:

Dziędobry, to ja, wasza fikajonca chmórka!

Bynajmniej nie milczem zmiaszczony drózgoconcymi Wujka ómysłowymi wypsztyclami, ale konferujem se podobnieź w osobnym pokoiku ze zgrajom moduf w sprawie, ktura jest tu jusz świeckom tradycjom, a mianowicie, czy Wujek może ómówić siem sam ze sobom na chwilkem, isz ogon kota to jego ep i w ten sposup odwracać wzmiankowanego kota utrzymujonc przy tym, isz zgodnie z definicjom ep dalej jest z przodu.

Przy okazji mam uwagem do juzera Pipokze, któren siem wprost naprasza do wienźnia sugerujonc, isz jakoby Wujek jezd Jackiem Kurskim filozofii. Uwaga ta brzmi: cusz czynisz nieszczensny!

___________________________
Pisaże do pjur, studęci do nałuki, Wujek do pułprzewodników!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pipokze




Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 391
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 10:54, 05 Paź 2006    Temat postu:

Dziędobry fikajonca chmórko!
Gość który mówi Ni napisał:
Bynajmniej nie milczem zmiaszczony drózgoconcymi Wujka ómysłowymi wypsztyclami, ale konferujem se podobnieź w osobnym pokoiku ze zgrajom moduf w sprawie, ktura jest tu jusz świeckom tradycjom, a mianowicie, czy Wujek może ómówić siem sam ze sobom na chwilkem, isz ogon kota to jego ep i w ten sposup odwracać wzmiankowanego kota utrzymujonc przy tym, isz zgodnie z definicjom ep dalej jest z przodu.
Widze, rze te rozmowy som tajne... Nie morzna tam zaglondać? Dlaczego tu nie ma okien? A dlaczego tu nie ma klamek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 14:00, 05 Paź 2006    Temat postu:

pipokze napisał:
Widze, rze te rozmowy som tajne... Nie morzna tam zaglondać?


Naprawdem nie moszesz tam nawet ypnonć okiem? Tosz to apsurt! Sprubuj jednak ypnonć raz jeszcze. Jak ci sie nie óda, to jako wruk spiskuf ójawniem natychmiast wszystko pro póbliko bono. Najlepiej od razu przeklejajonc wontek do wienźnia.


___________________________
Pisaże do pjur, studęci do nałuki, Wujek do pułprzewodników!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pipokze




Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 391
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 14:34, 05 Paź 2006    Temat postu:

Gość który mówi Ni napisał:
pipokze napisał:
Widze, rze te rozmowy som tajne... Nie morzna tam zaglondać?


Naprawdem nie moszesz tam nawet ypnonć okiem? Tosz to apsurt! Sprubuj jednak ypnonć raz jeszcze. Jak ci sie nie óda, to jako wruk spiskuf ójawniem natychmiast wszystko pro póbliko bono. Najlepiej od razu przeklejajonc wontek do wienźnia.
Naprawdę.

Cytat:
Przepraszamy, ale tylko użytkownicy z uprawnieniami dostępu mogą czytać tematy na tym forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zbanowany Uczy




Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 647
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gdzieś między niebem a czyśćcem

PostWysłany: Czw 14:38, 05 Paź 2006    Temat postu:

Litości, przestańcie tak pisać, bo mam już ortograficzny obłęd w oczach... :shock:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 14:44, 05 Paź 2006    Temat postu:

Cytat:
Najlepiej od razu przeklejajonc wontek do wienźnia.

A przeklejaj se, to jest "ustronne" miejsce (czytaj opis) a nie "tajne" miejsce. Wykażesz tylko, że nie masz ochoty na dogadanie tylko na awanturę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 16:52, 05 Paź 2006    Temat postu:

Drizzt napisał:
A przeklejaj se, to jest "ustronne" miejsce (czytaj opis) a nie "tajne" miejsce.


O widzem, że metoda ómawiania siem na chwilkem, isz ogon kota to jego ep, staje siem jósz regóom.

Skoro rozmowy nie som tajne to czemusz juzer Pipokze nie morze na nie nawet ypnonć?

My maue fikajonce chmórki nie kucimy siem o gópstwa, ale jesteśmy za pełną jawnością życia forumowewgo. Zwłaszcza, gdy rozmowa dotyczy tak naprawdę zasad obowiązujących na forum oraz reguł ich interpretacji. Takie rzeczy powinien móc przynajmniej przeczytać każdy!

___________________________
Pisaże do pjur, studęci do nałuki, Wujek do pułprzewodników, Drizzt do Baldórsgejta!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 18:08, 05 Paź 2006    Temat postu:

Bo user obecnie zwany pipokze nie został na rozmowę zaproszony, między innymi dlatego że się na nią nie prosił. Na tym polega ustronność miejsca, że można tam sobie posiedzieć sam na sam. Prosta sprawa - pokoik jest po to, żeby obgadać sprawy z tymi, którzy chcę je obgadać nie przeszkadzając jednocześnie w normalnej dyskusji - jeśli uważasz, że to spisek to kopiuj sobie co zechcesz zobaczymy jakież to niecne zjawiska ujawnisz :D
Acha - Drizzt nie jest z baldórsgejta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 18:39, 05 Paź 2006    Temat postu:

Drizzt napisał:
Bo user obecnie zwany pipokze nie został na rozmowę zaproszony


To ja, fikajonca chmórka, juzera Pipokze niniejszym zapraszam, jak rufniesz wszystkich innych chentnych.

___________________________
Pisaże do pjur, studęci do nałuki, Wujek do pułprzewodników, Drizzt do Fejrunu
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 18:46, 05 Paź 2006    Temat postu:

Jak założysz własny to sobie będziesz zapraszał. Tyle, że na śfini to najwyżej w kawiarni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pipokze




Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 391
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 18:57, 05 Paź 2006    Temat postu:

Drizzt napisał:
Bo user obecnie zwany pipokze nie został na rozmowę zaproszony, między innymi dlatego że się na nią nie prosił.

Fikajonca chmórko, czy Ty prosiłaś się o zaproszenie na rozmowę w zamkniętym pokoju?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 19:25, 05 Paź 2006    Temat postu:

Nie Wojtku, ja go (ich) zaprosiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pipokze




Dołączył: 09 Sty 2006
Posty: 391
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 20:00, 05 Paź 2006    Temat postu:

Gość który mówi Ni napisał:
Skoro rozmowy nie som tajne to czemusz juzer Pipokze nie morze na nie nawet ypnonć?

My maue fikajonce chmórki nie kucimy siem o gópstwa, ale jesteśmy za pełną jawnością życia forumowewgo. Zwłaszcza, gdy rozmowa dotyczy tak naprawdę zasad obowiązujących na forum oraz reguł ich interpretacji. Takie rzeczy powinien móc przynajmniej przeczytać każdy!
Drizzt napisał:
Bo user obecnie zwany pipokze nie został na rozmowę zaproszony, między innymi dlatego że się na nią nie prosił.
Gość który mówi Ni napisał:
To ja, fikajonca chmórka, juzera Pipokze niniejszym zapraszam, jak rufniesz wszystkich innych chentnych.
Drizzt napisał:
Jak założysz własny to sobie będziesz zapraszał. Tyle, że na śfini to najwyżej w kawiarni.
pipokze napisał:
Fikajonca chmórko, czy Ty prosiłaś się o zaproszenie na rozmowę w zamkniętym pokoju?
Drizzt napisał:
ja go (ich) zaprosiłem.
No i sprawa jasna - wiadomo na jakich zasadach i z jakich powodów się to odbywa. Moderatorzy mianowani przez Administratora w osobie Wuja Zbója zapraszają niewygodną dla śfińskiej ekipy osobę na rozmowy do zamkniętego pokoju.

Drizzt napisał:
Na tym polega ustronność miejsca, że można tam sobie posiedzieć sam na sam. Prosta sprawa - pokoik jest po to, żeby obgadać sprawy z tymi, którzy chcę je obgadać nie przeszkadzając jednocześnie w normalnej dyskusji
Żeby taka rozmowa nie przeszkadzała w dyskusji, wystarczy, że będzie prowadzona poza wątkiem dyskusji. Czemu nie jest prowadzona w dziale "Kawiarnia" albo "Regulamin"? Tylko dlatego, że moderatorzy nie chcą, żeby takie rozmowy były publicznie widoczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:09, 05 Paź 2006    Temat postu:

pipokze napisał:
Fikajonca chmórko, czy Ty prosiłaś się o zaproszenie na rozmowę w zamkniętym pokoju?


Nie. Ja prosiłem tylko o interwencję moderatora, ponieważ w ewidentny sposób został złamany regulamin. Wujek mianowicie notorycznie zakładał moją złą wolę i przypisywał mi złe intencje, z czym nawet się specjalnie nie krył. Jest zresztą do mnie uprzedzony o czym świadczy choćby to wypowiedziane wcześniej zdanie na mój temat:

Cytat:
Po prostu facet zajmuje sie glownie sugerowaniem w niewybrednych slowach, ze jestem glupek i pyszalek


Wujek nigdy tego krzywdzącego i fałszywego zdania nie odwołał. Ja już prawie puściłem sprawę w zapomnienie (w czym wydatnie pomaga mi jeden z moderatorów, który od poniedziałku zalega mi z uzasadnieniem swojej decyzji), ale Wujek znowu wynalazł u mnie jakiś podobno obrażliwy dla niego zwrot. Potem nawet uznał, że "mocno obraźliwy".

O tym, że rozmowy w pokoju konferencyjnym są tajne dowiedziałem się dopiero z uwagi juzera Pipokze. Gdybym to wiedział w ogóle bym tam nie wchodził. Tajne rozmowy mają może jakiś sens, gdy chodzi o różne ludzkie intymności. Gdy na przykład dwóch juzerów chce spokojnie przedyskutować przepis na maść na hemoroidy dla trzeciego juzera. Ale w tym wypadku nic takiego nie ma miejsca! Dyskusja dotyczy wszystkich, bo tak naprawdę dotyczy tego, jak na forum interpretuje się regulamin. Toteż wszyscy powinni móc się z nią zapoznać. Dla zachowania porządku wystarczyłoby, żeby w wydzielonym "pokoju" mogli pisać tylko uczestnicy sporu i moderatorzy, natomiast każdy chętny mógłby skomentować przebieg dyskusji na przykład w kawiarni.


Ostatnio zmieniony przez Gość który mówi Ni dnia Czw 21:16, 05 Paź 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trabka




Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 256
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:10, 05 Paź 2006    Temat postu:

Drizzt napisał:
Nie Wojtku, ja go (ich) zaprosiłem.


wpipokze?! :wink: :D :* :brawo: :gitara: :pidu: :D

Niech no jeszcze okaże się, że nasza fikajonca chmórka ma coś wspólnego z pewnym całkiem nowiutkim aniołkiem! :wink: :D

Panie Drizzt, Kochanieńki, okaże się? :wink:

PS Co oni tam Ci robią w tym "ustronnym miejscu" chmórko? :shock: :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:25, 05 Paź 2006    Temat postu:

trabka napisał:
PS Co oni tam Ci robią w tym "ustronnym miejscu" chmórko? :shock: :wink:


No nie mogę powiedzieć, żeby torturowali albo chociaż molestowali :D

Jak na razie to trochę tendencyjnie streścili "sprawę", a jeden z moderatorów zdziwił się, dlaczego nie chcę sobie "odpuścić" zdania, które w Wujku wywołało aż tak przykrą reakcję, że musiał złamać regulamin, biedaczek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:31, 05 Paź 2006    Temat postu:

Tak na zupełnym uboczu. Czy może mnie ktoś wytłumaczyć, o co siem rozchodzi w nazwaniu juzera Pipokze Wojtkiem przez moda Drizzta, co wywołało z kolei niebywały ętuzjazm juzera Trombki i jakomś aluzjem do fikajoncej chmórki?

___________________________
Pisaże do pjur, studęci do nałuki, Wujek do pułprzewodników, Drizzt do Fejrunu
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trabka




Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 256
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:40, 05 Paź 2006    Temat postu:

Wybacz chmórko, ale skojarzyłaś mi się z pewnym aniołkiem, którego od dawna już tu nie ma, a za którym bardzo tęsknię! Ale pomylić chmórkę z aniołkiem to nie jest chyba strasznie wielki błąd? :wink: :D

Resztem uwentualnie nieh wytlomaczy Sianowny Pan Drizzt, bo z tym wojtkiem to mnie siem może terz cóś popiepszyłom.

Przepraszam, więcej jusz nie bede...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin