Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto jest administratorem tego forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 9:12, 05 Sty 2006    Temat postu: Kto jest administratorem tego forum

(Sfinia: przeniesione z watku "Dlaczego nie potrzebuję religii: Religia i śmierć rozumu")

wujzboj napisał:
wkotwica napisał:
Moje zdanie, na temat celowości takich uwag,wyrażone powyżej jest chyba zrozumiałe?

Nie; ono jest co najwyzej obelzywe. Dostales konkretne pytanie. Czekam na odpowiedz.

(Sfinia Naczelna: wkotwico, ostrzegam, ze jesli twoj nastepny wpis w tym watku nie bedzie zawieral odpowiedzi na powyzej postawione pytanie, to pojdzie do Wiezienia; bedziesz mogl go potem sam przeniesc we wlasciwe miejsce.)
Można prosić, żeby wuj zbój występował zawsze w swoim imieniu, zamiast do swoich własnych listów pisać komentarze jako pozornie niezalezny arbiter - Świnia Naczelna? Z góry dziękuję.
(Tak, jestem świadomy, że ten list zostanie przez Śfinię na mocy śfńskiej władzy przesunięty do Więzienia).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 9:46, 05 Sty 2006    Temat postu:

wkotwica napisał:
wujzboj napisał:
wkotwica napisał:
Moje zdanie, na temat celowości takich uwag,wyrażone powyżej jest chyba zrozumiałe?

Nie; ono jest co najwyzej obelzywe. Dostales konkretne pytanie. Czekam na odpowiedz.

(Sfinia Naczelna: wkotwico, ostrzegam, ze jesli twoj nastepny wpis w tym watku nie bedzie zawieral odpowiedzi na powyzej postawione pytanie, to pojdzie do Wiezienia; bedziesz mogl go potem sam przeniesc we wlasciwe miejsce.)
Można prosić, żeby wuj zbój występował zawsze w swoim imieniu, zamiast do swoich własnych listów pisać komentarze jako pozornie niezalezny arbiter - Świnia Naczelna? Z góry dziękuję.
(Tak, jestem świadomy, że ten list zostanie przez Śfinię na mocy śfńskiej władzy przesunięty do Więzienia).


Ponieważ nie widzę ani słowa odpowiedzi, rozumiem, że wuj nie zamierza porzucić tej praktyki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sfinia
Założyciel, admin



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Hlefik

PostWysłany: Czw 9:53, 05 Sty 2006    Temat postu:

Pelna nazwa forum brzmi: Swiatopogladowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum wuja zboja, czyli moje. Administratorem forum jestem wiec ja. W dyskusjach nie wystepuje jako administrator, lecz jako uzytkownik. Ze wzgledow praktycznych, nick wujzboj ma uprawnienia moderatora; korzystajac z tych uprawnien, podpisuje sie jednak nickiem Sfinia Naczelna, aby oddzielic moje funkcje administracyjne od mojego udzialu w dyskusji. Jesli ci to przeszkadza, to przykro mi. Ale tak zostanie, bo:

1. tak mi jest wygodnie.;
2. nie widze zadnego problemu;
3. jak ktos zajmuje sie glownie zarzucaniem nieuczciwosci, to i tak zawsze znajdzie punkt zaczepienia.

(PS. Interesujacy jest czas, jaki wkotwica "zostawil" sfini na ustosunkowanie sie do jego wypowiedzi :D )
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 10:25, 05 Sty 2006    Temat postu:

sfinia napisał:
Pelna nazwa forum brzmi: Swiatopogladowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum wuja zboja [..]


sfinia napisał:
(PS. Interesujacy jest czas, jaki wkotwica "zostawil" sfini na ustosunkowanie sie do jego wypowiedzi :D )
Pozwolę sobie zauważyć, że swój list wysłałem do zupełnie innego wątku. Śfinia znalazła czas na to, żeby założyć nowy wątek w zupełnie innym dziale Forum, opatrzyć go tytułem, następnie przenieść tam mój list i pozostawić bez słowa komentarza, ale Śfinia sugeruje, że nie dałem Śfini wystarczającego czasu na odpowiedź?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 10:44, 05 Sty 2006    Temat postu:

Sfinia stwierdza fakt, ze w czasie, gdy dokonywala czynnosci administracyjnych ( skladajacych sie ze stukania w klawisze, klikania w prztyczki, kopiowania i wklejania linkow i przerzucania okienek) niezbednych do przeniesienia linku, p[ozostawienia sladu w ogyginale, i skomentowania faktu przeniesienia, uzytkownik wkotwica zdazyl wpisac odpowiedz na swiezo przeniesiony list i tam potraktowac sfinie tradycyjnie nieuprzejmymi sformulowaniami.

Moze wrocimy do spraw regulaminowych, jesli masz co do nich jeszcze komentarze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin