Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OPĘTANIE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Komentarze: Kretowisko (blogosfera)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołania

Przeczytał: 45 tematów

PostWysłany: Pon 23:46, 03 Sie 2020    Temat postu: OPĘTANIE

Zawsze tylko ja.

Za wszystkich odpowiadam ja. Ja który nazwałem się krowa, któregoś dnia, a chyba wczoraj w butach byłem i idę niedaleko w lewo i zatrzymuję się przy schodach w dół, a z tyłu mam schody wejściowe do góry w przód. I grzebię ja w trawsku skotłowanym na piasku.
Nagle ktoś mię przeszywa głosem ukosem.

- Ładny dzień? - oświadcza pytająco Dyrektor w czapce
- Może ładny, ale co z nim zrobić? - odpowiadam grzebiąc dłonią w suchym
- Cieszyć się. - a gęba dyrektora rozdziawiona jak by był nie tego
- Dobrze, zrobili ładny dzień, ale nie powiedzieli co dalej.
- To co zawsze.
- Ale duszno jest i parno. Zrobili duszno i parno na złość mi. Bo nie dali mi nikogo do pary. Pan wie.
- PiS jest winien i Kaczyński.
- Nie.
- To kto to są ci Oni?
- Organizacja Narodów Zjednoczonych czyli Bóg.

Minęły dwa dni i nie nastąpiła żadna poprawa u Pana Boga. Nikt nie wykazał potrzeby istnienia dni Janka. Ktoś przemykał w czapce jaką miał Dyrektor, wyglądał z ruchów jak Dyrektorowa, a był córką uwsteczniającą się w stosunku do zwrotu daszka, ktoś przemawiał językiem PiS w szumie pojazdów za drogą, wydając głos pożyczoną krtanią Kazika.

Ktoś też w noc jasną uchylił szeroko firankę aby widzieć co porabia Janek krowa o 3-ciej nad ranem, ale jak Janek wyszedł na ganek to firanka opadła. A za firanką był chyba znów PiS.
Być może że za firanką stał sam Pan Bóg, to znaczy kucała Matka Boska, ale wstydziła się pokazać mi swą oryginalną cipę.

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Wto 0:00, 04 Sie 2020, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Komentarze: Kretowisko (blogosfera) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach