Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Posty omyłkowo przesunięte z wątku "Nowa ciekawa książk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Genesis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makaron czterojajeczny




Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 714
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Znikąd

PostWysłany: Nie 13:42, 04 Lut 2007    Temat postu:

levis napisał:
Makaronie, zgodnie z Regulaminem śfinii możesz przerwać czytanie posta w miejscu, w którym natkniesz się na uwagę ad personam skierowaną do Ciebie. Możesz żadąć usunięcia takich uwag, a gdy to nastąpi, odpowiedzieć na posta.


No to niniejszym uprzejmie prosze Szanownego Kolege Jana Lewandowskiego by zechcial pousuwac ze wszystkich postow do mnie skierowanych wszystkie uwagi pod moim adresem zostawiajac tylko merytoryczna tresc.

Moderatora natomiast pytam co sie dzieje kiedy taka prosba nie zostaje jednak spelniona?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makaron czterojajeczny




Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 714
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Znikąd

PostWysłany: Nie 16:31, 04 Lut 2007    Temat postu:

levis napisał:
Makaron:
Jeśli rozmówca nie usunie uwag ad personam z posta, masz święte prawo nie odpowiadać na argumenty merytoryczne umiejscowione w poscie pod uwagami ad personam.


A co robic jesli rozmowca konczy swoj post obelgami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makaron czterojajeczny




Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 714
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Znikąd

PostWysłany: Pon 14:28, 05 Lut 2007    Temat postu:

Jan Lewandowski napisał:
Tyulko, że zdaniem ateistów ta wiara jest nic nie warta a te szczątki kopalne jej i samej zasadności istnienia jej wyraźnie przeczą.


Ja tam dochodze do wniosku ze wiara chrzescijanska jest nic nie warta nie wtedy kiedy mi ktos pokazuje jakies kosci i mowi ze mu naukowo wyszlo ze sa bardzo stare ale wtedy kiedy chrzescijanski apologeta wymysla mi od debilow kabotynow i socjotechnikow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makaron czterojajeczny




Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 714
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Znikąd

PostWysłany: Czw 11:50, 08 Lut 2007    Temat postu:

Jan Lewandowski napisał:
Czasem tak sobie myślę, że gdyby odbyły się tu wybory Kononowicza śfini, to miałbyś chyba największe szanse jako ewentualny kandydat.


Dziekuje za bardzo merytoryczna odpowiedz i czekam na reakcje moderatora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Genesis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin