Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bohoha do wuja osobiste zarzuty
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 23:41, 02 Lut 2006    Temat postu:

Wuj Zbój napisał:
Najpierw zgodzmy sie na najprostszy fakt: zjedzenie ciastka polega na tym, że "w odpowiedzi na pewne wyslane informacje uzyskuje inne informacje".


Wujek, naucz ty się w końcu traktować rozmówców jak rozmówców a nie jak debili; praktycznie cały poprzedni post Ryja był poświęcony krytyce takiego ciastkożarcia jakie proponujesz. Na bezczelnego powtarzasz się po kilka razy byle tylko odejść od meritum, które dla ciebie było by kompromitujące... A chyba na swoim własnym forum nie będziesz robił z siebie pajaca i nie uciekniesz "obrażony" jak z Ateisty.pl, co?

Btw: 1. Co z listem pożegnalnym?
2. Co z publikacją rozmowy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 0:27, 03 Lut 2006    Temat postu:

Bohohu, regulamin SFINI znasz, wiec prosze stosuj sie.

Co do Listu i publikacji naszej rozmowy - dziekuje za przypomnienie, milo mi, ze o mnie pamietasz. Jesli wirus trzeciolistopadowy mnie nie zezre (skanowalem, nie ma, ale skanowalem po lebkach), to bedziesz mial sie nad czym glowic juz jutro.

Mam niesmiala nadzieje, ze obietnicy dotrzymasz i Listu Pozegnalnego nie przeniesiesz - jak na poczatku groziles - z dzialu "Bog vs. ateista" do dzialu "Groch z kapusta" (czy jak on tam sie nazywa). A skoro przypominasz sie na SFINI, to na SFINI umieszcze kopie (w Rozbieralni Irracjonalizmu - bo to bedzie przyczynek do rozbierania ateisty.pl na irracjonalne kawalki). Jesli bedziesz chcial sie bronic, to tez na SFINI; powod znasz, a przypomniec go nie omieszkam. O ile pamietam, jest on zreszta tak pieknie wylozony w ostatnich naszych slowach na gg, ze az milo.

Do jutra (czyli do dzis), Bohohu drogi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 20:33, 03 Lut 2006    Temat postu:

MODERACJA
Niniejsze posty pochodzą z TEGO wątku:
Jak widać Bohoh przerwał dyskusje ryjowo - wujową, na korzyść swoich personalnych do wuja zarzutów. Post był niemerytoryczny i nie na temat - idealnie nadawał się do pierdla.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 21:07, 03 Lut 2006    Temat postu:

Był arcymerytoryczny, bowiem zwracał uwagę na na wujowe chwyty erystyczne, których moderacja (regulaminem zobowiązana do interwencji, bowiem, przypomnijmy, niniejsze forum promuje racjonalną dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii) nie zechciała ukrócić.

Poza tym, co to za absurdalny zarzut, że pisałem nie będąc zaangażowany w dyskusję? Na listę oczekujących mam się zapisać? :| Drogi Drizzt, już ci kiedyś wspominałem o nadgorliwości...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 21:13, 03 Lut 2006    Temat postu:

Bohohu jeśli arcymerytoryczność posta ma polegać na tym, że w środku dyskusji wuja z kimś wtrącisz informacje, że wuj jest zły i przy okazji przypomnisz mu o waszych osobistych umowach - to choćbyś nawet miał racje co do swoich przekonań mamy na pewno inne pojęcie merytoryczności.

Innymi słowy:
1. Chcesz pokazać, że wuj sie powtarza oraz, że twoim zdaniem jest to chwyt erystyczny - zacytuj powtórki i uzasadnij dlaczego wuj ich stosować nie powinien.
2. Chcesz przypomnieć wujowi o waszych umowach - zrób to na privie albo w kawiarni.

P.S.
Jak widzisz - posty Ryja, pomimo że zarzuty co do wuja miał podobne w więzieniu się nie znalazł. Nie pojawił się znikąd, miał swój kontkest i zawierał jeszcze inne treści. Tymczasem ty ograniczyłeś się do zarzutu i przypominajki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 21:27, 03 Lut 2006    Temat postu:

Drizztcie,


Drizzt napisał:
1. Chcesz pokazać, że wuj sie powtarza oraz, że twoim zdaniem jest to chwyt erystyczny - zacytuj powtórki i uzasadnij dlaczego wuj ich stosować nie powinien.

problem nie w powtarzaniu, ale w traktowaniu przez Wuja
Bohoh napisał:
rozmówców (...) jak debili

co w istotny sposób wpływa na owej rozmowy przebieg, co, by nie być gołosłownym, napisał Świński Ryj:
Cytat:
Rzucając od niechcenia takie bzdury, na dodatek nie poparte żadnymi wyjaśnieniami ani argumentami, po prostu zniechęcasz mnie (i nie tylko mnie, sądząc po reakcjach Kuby czy post-nihilisty w podobnych sytuacjach) do dalszej dyskusji z Tobą.


Skoro już to mamy za sobą, to twoje pytanie Drizztcie, dlaczego Wuj nie powinien stosować chwytów erystycznych, nadaje się do kabaretu. Macie tu taki dział?


Drizzt napisał:
2. Chcesz przypomnieć wujowi o waszych umowach - zrób to na privie albo w kawiarni.

Dlaczego więc nie przeniosłeś tej części mojego postu, która nie miała związku z tematem do Kawiarni, tylko wprost do tego działu, do tematu o tendencyjnym tytule Bohoha do Wuja osobiste zarzuty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 21:31, 03 Lut 2006    Temat postu:

Zarzuty byly i sa osobiste, nie poparte nawet teraz zadnymi argumentami. I dlatego OBAJ powedrowalismy do wiezienia. Ty za ataki osobiste, ja za odpowiadanie na nie. (JOJ, kurde Drizzt, ja przeciez nie odpyszczylem Bohohowi, wiec w zasadzie moj post powinien poleciec do Kawiarni! Skladam apelacje!)

Ostatnio zmieniony przez wujzboj dnia Pią 21:33, 03 Lut 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 21:33, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
Cytat:
1. Chcesz pokazać, że wuj sie powtarza oraz, że twoim zdaniem jest to chwyt erystyczny - zacytuj powtórki i uzasadnij dlaczego wuj ich stosować nie powinien.

problem nie w powtarzaniu, ale w traktowaniu przez Wuja

A to jakoś uzasadnisz czy będziesz tylko różnie interpretował własne zarzuty?
Cytat:
Cytat:
rozmówców (...) jak debili

co w istotny sposób wpływa na owej rozmowy przebieg

To faktycznie - arcymerytoryczne...
Cytat:
co, by nie być gołosłownym, napisał Świński Ryj:
Cytat:
Rzucając od niechcenia takie bzdury, na dodatek nie poparte żadnymi wyjaśnieniami ani argumentami, po prostu zniechęcasz mnie (i nie tylko mnie, sądząc po reakcjach Kuby czy post-nihilisty w podobnych sytuacjach) do dalszej dyskusji z Tobą.

I dlatego posty świnśkiego ryja nie znajdują się w więzieniu a twoje tak.
Cytuj więc siebie a nie ryja skoro uzasadniasz obecność swoich postów w wątku.
Cytat:
Skoro już to mamy za sobą, to twoje pytanie Drizztcie, dlaczego Wuj nie powinien stosować chwytów erystycznych nadaje się do kabaretu. Macie tu taki dział?

To jest tylko merytoryczne czy już arcy?
Cytat:
Dlaczego więc nie przeniosłeś tej części mojego postu, która nie miała związku z tematem do Kawiarni, tylko wprost do tego działu, do tematu o tendencyjnym tytule Bohoha do Wuja osobiste zarzuty?

Odpowiedź na to masz wyżej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 21:37, 03 Lut 2006    Temat postu:

Wuj Zbój napisał:
Zarzuty byly i sa osobiste, nie poparte nawet teraz zadnymi argumentami.

Zarzuty nie były i nie są osobiste, że Wujo traktuje rozmówców jak debili, to FAKT, który uzasadniłem w pierwszym poście niniejszego wątku. Przypomnijmy:
Bohoh napisał:
(...) praktycznie cały poprzedni post Ryja był poświęcony krytyce takiego ciastkożarcia jakie proponujesz. Na bezczelnego powtarzasz się po kilka razy byle tylko odejść od meritum, które dla ciebie było by kompromitujące...

Trzymając się łacińskiego rodowodu słowa debil (łac. debilis, debile), to co napisałem, znaczy tyle, że Wujo ma za ułomnych swoich adwersarzy (jak i widzów dyskusji), którzy chyba tylko przez grzeczność nie wskazują w ostrzejszych słowach na Wujowe zbaczanie z tematu i przeciąganie rozmów w nieskończoność.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 21:38, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
JOJ, kurde Drizzt, ja przeciez nie odpyszczylem Bohohowi, wiec w zasadzie moj post powinien poleciec do Kawiarni! Skladam apelacje!)

Bez sensu - to by tylko rozbijało wątek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 21:40, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
Trzymając się łacińskiego rodowodu słowa debil (łac. debilis, debile), to co napisałem, znaczy tyle, że Wujo ma za ułomnych swoich adwersarzy (jak i widzów dyskusji), którzy chyba tylko przez grzeczność nie wskazują w ostrzejszych słowach na Wujowe zbaczanie z tematu i przeciąganie rozmów w nieskończoność.

A gdybym ja teraz orzekł, że traktujesz nas jak debili powołując się na łaciński źródłosłów to byłoby to merytoryczne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 21:45, 03 Lut 2006    Temat postu:

Bohoh napisał:
Na bezczelnego powtarzasz się po kilka razy byle tylko odejść od meritum, które dla ciebie było by kompromitujące...

Dlatego też napisałem ci:
Drizzt napisał:
Chcesz pokazać, że wuj sie powtarza oraz, że twoim zdaniem jest to chwyt erystyczny - zacytuj powtórki i uzasadnij dlaczego wuj ich stosować nie powinien.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 21:45, 03 Lut 2006    Temat postu:

Drizzt napisał:
To faktycznie - arcymerytoryczne...

Arcymerytoryczne to jest, problem polega na tym, że gdy moderator naigrawa się ze zdania wyrwanego z kontekstu, to świadczy o tym, że administrator forum powierzył moderatorstwo niewłaściwej osobie.

Cytat:
I dlatego posty świnśkiego ryja nie znajdują się w więzieniu a twoje tak.
Cytuj więc siebie a nie ryja skoro uzasadniasz obecność swoich postów w wątku.

Mogę przepisać słowa Ryja i podać je za swoje, po co? A racz waść zauważyć, że mój zarzut dotyczy wymiany zdań między Wujem a Ryjem więc jest wskazane, abym cytował ich oboje, gdy chcę uzasadnić swoje zarzuty.


Cytat:
To jest tylko merytoryczne czy już arcy?

A uważasz, że pytanie dlaczego X nie powinien stosować chwytów erystycznych nie jest kabaretowe? :mrgreen:

Dlaczego więc nie przeniosłeś tej części mojego postu, która nie miała związku z tematem do Kawiarni, tylko wprost do tego działu, do tematu o tendencyjnym tytule Bohoha do Wuja osobiste zarzuty? <---- pytanie nadal pozostaje w mocy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 21:47, 03 Lut 2006    Temat postu:

Drizzt napisał:
A gdybym ja teraz orzekł, że traktujesz nas jak debili powołując się na łaciński źródłosłów to byłoby to merytoryczne?

Nie byłoby, bo to nie jest merytoryczne, tylko chamskie zagranie ad personam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 21:52, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
Cytat:
To faktycznie - arcymerytoryczne...

Arcymerytoryczne to jest, problem polega na tym, że gdy moderator naigrawa się ze zdania wyrwanego z kontekstu, to świadczy o tym, że administrator forum powierzył moderatorstwo niewłaściwej osobie.

Przypomnij jaki to kontekst miało twoje zdanie oraz twój własny komentarz do niego? Co wyciąłem (poza powołaniem się na ryja, które masz punkt dalej)
Cytat:
Cytat:
I dlatego posty świnśkiego ryja nie znajdują się w więzieniu a twoje tak.
Cytuj więc siebie a nie ryja skoro uzasadniasz obecność swoich postów w wątku.

Mogę przepisać słowa Ryja i podać je za swoje, po co? A racz waść zauważyć, że mój zarzut dotyczy wymiany zdań między Wujem a Ryjem więc jest wskazane, abym cytował ich oboje, gdy chcę uzasadnić swoje zarzuty.

Strasznie mieszasz. Ale to nie ma znaczenia - posty ryja w przeciwieństwie do twojego pojedynczego ataku mają swoją historie i kontekst - dlatego one nadal siedzą sobie grzecznie w wątku.

Cytat:
Cytat:
To jest tylko merytoryczne czy już arcy?

A uważasz, że pytanie dlaczego X nie powinien stosować chwytów erystycznych nie jest kabaretowe?

A "pytanie" wbrew sugestiom Bohoha brzmiało:
Drizzt napisał:
Chcesz pokazać, że wuj sie powtarza oraz, że twoim zdaniem jest to chwyt erystyczny - zacytuj powtórki i uzasadnij dlaczego wuj ich stosować nie powinien.

Cytat:
Dlaczego więc nie przeniosłeś tej części mojego postu, która nie miała związku z tematem do Kawiarni, tylko wprost do tego działu, do tematu o tendencyjnym tytule Bohoha do Wuja osobiste zarzuty? <---- pytanie nadal pozostaje w mocy.

Cały post wyleciał z działu - oba wyrzucone elementy uzasadniłem:
Drizzt napisał:
1. Chcesz pokazać, że wuj sie powtarza oraz, że twoim zdaniem jest to chwyt erystyczny - zacytuj powtórki i uzasadnij dlaczego wuj ich stosować nie powinien.
2. Chcesz przypomnieć wujowi o waszych umowach - zrób to na privie albo w kawiarni.

A może nie wolno się powtarzać? :mrgreen:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 21:53, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
Cytat:
A gdybym ja teraz orzekł, że traktujesz nas jak debili powołując się na łaciński źródłosłów to byłoby to merytoryczne?

Nie byłoby, bo to nie jest merytoryczne, tylko chamskie zagranie ad personam.

Czyli mentalność Kalego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 21:56, 03 Lut 2006    Temat postu:

Skądże. Konteksty w jakich pisaliśmy o traktowaniu kogoś jak debila były całkowicie odmienne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 21:58, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
Skądże. Konteksty w jakich pisaliśmy o traktowaniu kogoś jak debila były całkowicie odmienne.

Przeciwnie - na śFini nasza dyskusja ma jakikolwiek kontekst a twój pojedyńczy atak na wuja nie miał żadnego!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 22:00, 03 Lut 2006    Temat postu:

To poczytaj sobie jeszcze parę razy mój pierwszy post, który raczyłeś bezzasadnie umieścić w tym dziale; może zmienisz zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 22:02, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
To poczytaj sobie jeszcze parę razy mój pierwszy post, który raczyłeś bezzasadnie umieścić w tym dziale; może zmienisz zdanie.

Mam go czytać dopóki nie zmienie zdania czy wolno mi podtrzymywać decyzje na podstawie uzasadnienia które podałem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 22:19, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
Mam go czytać dopóki nie zmienie zdania czy wolno mi podtrzymywać decyzje na podstawie uzasadnienia które podałem?

Po pierwsze: nie MASZ czytać; ja cię nie zmuszam, ja sugeruję... :wink:

Po drugie: rozmawialiśmy jeszcze przed chwilą o kontekstach przy debilis, debile; napisałem więc, żebyś poczytał sobie i poczuł tę jakościową różnicę między jednym a drugim kontekstem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 22:23, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
Po pierwsze: nie MASZ czytać; ja cię nie zmuszam, ja sugeruję...

Ufff - to będe obstawał przy tym, że już przeczytałem.
Cytat:
Po drugie: rozmawialiśmy jeszcze przed chwilą o kontekstach przy debilis, debile; napisałem więc, żebyś poczytał sobie i poczuł tę jakościową różnicę między jednym a drugim kontekstem.

A ja napisałem, że kontekst ma nasza rozmowa a nie twój pojedyńczy atak na wuja - przechodzimy do etapu powtarzania co napisaliśmy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 22:30, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
A ja napisałem, że kontekst ma nasza rozmowa a nie twój pojedyńczy atak na wuja - przechodzimy do etapu powtarzania co napisaliśmy?

Chyba przechodzimy istotnie do tego etapu, ale nie z mojej winy. Sugerowałem ci, żebyś przeczytał mój pierwszy post, bo może w ten sposób przekonasz się, że oba przypadki miały odmienny kontekst. Potem napisałeś coś o zmianie zdania co wydawało mi się mało związane z tematem... a teraz, za TWOJĄ sprawą znów wracamy do kontekstów... ehh.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 22:41, 03 Lut 2006    Temat postu:

Cytat:
Chyba przechodzimy istotnie do tego etapu, ale nie z mojej winy.

No to zostaje tylko ja :cry:
Cytat:
Sugerowałem ci, żebyś przeczytał mój pierwszy post, bo może w ten sposób przekonasz się, że oba przypadki miały odmienny kontekst.
Potem napisałeś coś o zmianie zdania co wydawało mi się mało związane z tematem... a teraz, za TWOJĄ sprawą znów wracamy do kontekstów... ehh.

Chyba przechodzimy już nawet do etapu "osohozi". Jak dla mnie stoimy na merytoryczności zarzutu o traktowaniu dyskutantów wuja jak debili. Dla mnie mój teoretyczny zarzut byłby tak samo merytoryczny jak twój bo pozbawiony kontekstu na forum śFinia. W jaki sposób ty myślisz o słowie kontkest - pojęcia nie mam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bohoh




Dołączył: 08 Gru 2005
Posty: 67
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 22:49, 03 Lut 2006    Temat postu:

Ok, więc moją wypowiedź, iż Wuj traktuje rozmówców jak debili poparłem w tym konkretnym przypadku sytuacją jaka miała miejsce w jego rozmowie z Świńskim Ryjem; domagał się on odpowiedzi na pytanie, na które Ryj odpowiadał już wielokotnie, w tym samym wątku (sic!). Ale nie wszczynał bym interwencji, gdyby to był jednorazowy wypadek. Niestety, forumowicze na ŚfINI, na forum Ateisty.pl, na APPA, wielokrotnie podnosili taki zarzut przeciwko Wujowi. Dlatego też miałem pełne prawo napisać to co napisałem.

Twój zarzut merytoryczny nie był, uważam, że nigdy w rozmowach z tobą nie dałoby się odczuć, że mam cię za debila.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin