Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jezus i Jego Brat w POLSCE
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 14:04, 03 Maj 2008    Temat postu: Jezus i Jego Brat w POLSCE

Wszędzie gdzie możliwe się wcisnąć - jest Jezus z Opola ROMUALD STATKIEWICZ patrzgoogle
występuje pod poniżej wymienionymi nick'ami powielając te same teksty zaczynając od forum Świadków Jehowy;

1) Mesjasz
2) grypp144
3) k1234g
4) Asef
5) Bellum
6) smok bellum
7) xara
8) old spirit
9) Megi
10) malisa
11) czoło27
12) Hatszepsut
13) Pan Zastępów,
14) dryf
15) abrambag
16) Antonius
17)deszcz
18)ola - od 3.05.08
i tworzą następne klony w celu agitacji na maiwnych członków tej nielegalnej SEKTY - uciekiniera ze szpitala psychiatrycznego, byłego Świadka Jehowy, potem jako "Napoleon" a teraz WYBAWCA NARODÓW od Jaszczurów z Orinona i Kasjopean chanelingowych i za opłatą "co łaska" gwarantują zaufanym Niebo przy boku Boga Ojca - Ojca Mesjasza grypp144.
Powoli, powoli, - nie pchajcie się wszyscy naraz, jeszcze 5 lat czasu przed Wami !
Miliony już czekają w kolejce
u Gryfa na [link widoczny dla zalogowanych]
Jezus pisze blog
Twierdzi, że jest Światłem, że przybył znów na Ziemię, bo kończy się nasz czas. Nie jest tu sam. W Opolu mieszkają Maria Magdalena i Piotr Apostoł...

Jestem Jezus Chrystus, Syn Boży.
Urodziłem się powtórnie, w Grodkowie, w tym szpitalu.
Kierunek wskazuje zamaszyście, jakby chciał przedziurawić palcem ścianę w kawiarni "Inka” na grodkowskim rynku. - Albo się pije kawę, albo mleko - uśmiecha się szeroko, na biało, i zamawia kawę czarną, z ekspresu.
Jest Jezusem od 44 lat, dokładnie od 30 kwietnia 1962 roku, wystarczy zliczyć cyfry, pododawać, wyjdzie siódemka, co znaczy Wola Boża. Oczy ma brązowe. Włosy krótkie, zaczesane w górę, szpakowate. Wzrost trochę ponadprzeciętny. Postura szczupła. Ciało to tylko "garnitur” - zauważa - który trzeba na Ziemi na siebie włożyć i o który trzeba dbać.
A TAM? Ma pan TAM, u góry, jakiś wygląd?
Mam. Anioły nie mogą spojrzeć w moją twarz. TAM jestem Światłem. Czas dojrzał, żeby ludziom o tym powiedzieć.

Naczynie Pana
Tu, na Ziemi, jest wielu Jezusów - ten z Grodkowa znów się uśmiecha, zna jednego "nawiedzonego” z Syberii - żaden nie jest prawdziwy. Tylko ja. Nie będę nikogo przekonywał. To się czuje. Pani nie czuje? Mojej sąsiadce już 20 lat temu pojawiałem się ze złotą aureolą. Niektórzy widzą mnie w zbroi. Przyciągam ludzi obdarzonych łaską objawień. Ale byli też tacy, którzy mnie poznali - wyjaśnia dalej Jezus Chrystus - a nie poszli za mną.
Na Ziemi nazywa się Romuald Statkiewicz.
A dlaczego? - pyta, bo taki ma sposób na rozmowę. - Bo nic nie jest przypadkiem. Niech pani przestawi litery. ROMUALD. LORD MUA - JA PAN. Teraz STATKIEWICZ. STATEK to NACZYNIE. A w połączeniu z imieniem - NACZYNIE PANA. Każdy siebie odkryje w swoim imieniu i nazwisku. AGATA. TA AGA. Boli panią kręgosłup szyjny. Ma pani jeszcze wiele pracy nad sobą... Człowiek, który przychodzi na Ziemię, albo dowiaduje się czegoś o sobie, albo nie.

Praca ma być ciężka, walka prawdziwa. To ćwiczenie ducha. Trzeba się nim zająć. Zaniedbany mocno, jak u większości z kilku miliardów ludzi. Trzeba zbudować wewnętrzną harmonię pomiędzy rozumem a duchem. Myśl i czuj. Czuj i myśl. Rozum ma jedynie pomagać w tej walce. Mózg (przedni - podkreśla Jezus) jest bowiem związany z Ziemią, a ona jest pod panowaniem Ciemności.
Jezus przyznaje, że sam - jako człowiek - stoczył w sobie walkę podobną. To nie tak, że Romuald Statkiewicz nagle się przebudził, niczym jakaś mumia. Przeszedł żmudny proces dochodzenia do prawdy o sobie samym. Inni też mogliby to zrobić, ale nie mają wystarczająco dużo siły. Niestety, ludziom, nawet prorokom, często siły nie starcza. Poczułabym to, gdybym porozmawiała z Mojżeszem, Mahometem albo Buddą.

Teraz Romuald Statkiewicz, już jako Jezus ponownie przybyły na Ziemię, może już czuć w pełni.
Uczucia - mówi - są zapisane w duszy jak na komputerowym dysku.
Wizytówkę ma błękitną jak Niebo. Na niej oprócz prawdziwego, tego nieziemskiego imienia i nazwiska (Jezus Chrystus) oraz nieziemskiej funkcji (Syn Boży), całkiem ziemskie dane teleadresowe - numery telefonów stacjonarnego i komórki oraz adres mailowy. Albowiem Jezus nie stroni od nowinek. W internecie pisze blog.

Ludzie nie żyją naprawdę
Czas, jako że jest tylko pojęciem wymyślonym przez rozum, nie istnieje, chociaż Jezus nosi zegarek i umawia się na określoną, ziemską godzinę (jestem otwarty - podkreśla). Ale opowie o czasie. Najpierw o tym niedawnym.
- Po szkole średniej, grodkowskiej poszedłem do Wyższej Szkoły Marynarki Wojennej. Lubiłem, lubię pływać. Zostałem sternikiem jachtowym, silne wiatry, windsurfing i ja. Stąd taka szkoła. W latach 80. dowiedziałem się, co znaczy siedzieć w cieknącej łodzi pod wodą albo płynąć z kurtuazyjną wizytą do Władywostoku. Czy to był dobry czas? Każdy czas jest dobry. Byłem żołnierzem zawodowym, szkoliłem służby specjalne, pracowałem w kontrwywiadzie, rozumie pani. Trzeba przeżyć, dotknąć wiele, poznać bagno, wejść do niego, żeby dojść do Prawdy.

Potem przez 10 lat pracował ponoć w handlu (w biznesie - mówi), a dokładniej sprzedając towary bezpośrednio w domach (tłukłem pieniądze - nie ukrywa). Poznał wtedy mechanizmy manipulacji człowiekiem, bo klient to przecież człowiek.
Odwiedził Nowy Jork, kiedy jeszcze na Manhattanie stały obydwie wieże i przeraził się tym, jak żyją ludzie. Jak żyją? Nie będzie ich osądzał. Powie tylko, że nie żyją naprawdę. Chodzą do pracy, wracają z niej zmęczeni, zależy im na kredytach i nowych samochodach, radość czują z miliona w środę albo miliona w sobotę, w społeczeństwie plagi, o duchu się zapomniało. A czasu dał ludziom Stwórca aż nadto. Nie wykorzystali go. Stracili bezpowrotnie.

Wybrał Polskę
- To już koniec - zapowiada Jezus. - Zwiastunów jest wiele, naukowcy o nich mówią. To Sąd Ostateczny. Każdy będzie cierpiał, oprócz kilku, i każdy wróci tam, skąd przyszedł. Całkiem nieświadomy.
Jezus chce wyznać, po co przybył na Ziemię, dwa tysiące lat temu, a po co jest teraz.
Wtedy: żeby wskazać drogę do Światła. Wybrał naród izraelski, bo on był wtedy najbardziej otwarty. Jezus chciał ludzi ostrzec przed Sądem Ostatecznym.
Teraz: wybrał Polskę. To kraj doświadczony przez historię. Poza tym nigdzie indziej tylu ludzi nie deklaruje, że wierzy w Pana. Po raz drugi Jezus przybył, żeby zakończyć Sąd. Nie po to, żeby nas głaskać. Albowiem Miłość jest surowa i wymagająca. Przybyłem dla tych kilku ludzi, którzy się uratują, a nie dla całego świata. Reszta zginie. Wiem kiedy, ale po co o tym mówić? Schron sobie pani wybuduje?
Nie wybuduję. Zamiast tego pytam: Czym się pan zajmuje na co dzień?
- Sobą - mówi Jezus. - Przecież nie panią. Nie wytrzymałaby pani. Ludzie się o mnie zderzają.
Jak się ratować? Najpierw trzeba pokochać i poznać siebie, a potem innych. Trzeba się otworzyć na Miłość. Każdy jeszcze ma szansę.
reklama


Uczniów ma mało
Tyara Elżbieta z Opola, uzdrowicielka, szukała Prawdy przez 20 lat, ostatnio także w internecie. Tak znalazła Romualda Statkiewicza - uzdrowiciela ze Światła. Płynie od niego duża energia - wyczuła ją. Spotkali się 7 lipca 2006 roku. Czytali razem Przesłania, potem ona miała pierwsze objawienie:
"Twarz z całunu Jezusa Chrystusa - opowiada Tyara na własnej stronie w internecie - kilka razy, a raz z ustami otwartymi, tak jakby przemawiała do mnie, na początku nie miałam pojęcia o co chodzi, ale gdy obraz z całunu pokazywał się na zmianę z twarzą Romualda Statkiewicza, to oczywiste, że ten człowiek jest Jezusem Chrystusem”.

Teraz Tyara Elżbieta i jej partner życiowy Patrycjusz Bogusław są dwójką oficjalnych uczniów Jezusa z Grodkowa. Na spotkania przychodzą także inni. Ostatnio cztery osoby. To mało, ale Jezus wcale się tym nie przejmuje.
A ilu miałem uczniów dwa tysiące lat temu? Ilu stało pod krzyżem?

Maria Magdalena
Dwa tysiące lat temu było mi łatwiej niż teraz. Ludzie bardziej otwarci. Gdybym tam, wtedy stanął na rynku, jak teraz, od razu zgromadziłoby się ze trzydzieści osób. Na Ziemi zawsze była Ciemność. Ale nigdy tyle, co dzisiaj. Ludzie nie chcą słuchać ostrzeżeń. Nie wierzą w niebezpieczeństwo. Odsuwają Prawdę, bo się boją.
- Gdyby pani spotkała tygrysa połączonego z niedźwiedziem - Jezus lubi jaskrawe przykłady - toby pani z nim rozmawiała?
Są trzy zasady, którymi Jezus się kieruje: tych, którzy zawiedli, zostawia samym sobie (to nie Stwórcy zależy na ludziach, ale ludziom MUSI zależeć na Stwórcy). Unika też miejsc niebezpiecznych i ludzi ciemnych, mdłych, ponurych, zamkniętych na Miłość, hołdujących fałszywym naukom Lucyfera. Na szczęście Lucyfer nie potrafi się inkarnować.
Inkarnacja, czyli wcielenie się w kogoś żyjącego, dotyczy jednak wielu z tych, którzy już byli.

Jezus jest uzdrowicielem (to cecha naturalna, z tego, jak twierdzi, na skromnym
poziomie się utrzymuje). Kiedyś - wspomina - miał leczyć niegojące się rany u małego dziecka. Rany ponoć zniknęły. Ale w tym dziecku Jezus rozpoznał starego znajomego. Tyberiusza, cesarza Rzymu.
W Opolu mieszka Maria Magdalena, nie jest świadoma, trzeba ją dopiero wyciągnąć z bagna, obudzić (dziś nie jest ruda, dwa tysiące lat temu naprawdę miała płomienne włosy - uśmiecha się Jezus i dodaje, że rządzą mężczyźni, ale to kobiety są dla nich drogą do upadku lub do zrozumienia Prawdy).
Żyje też w Opolu Piotr Apostoł. Jako pierwszy Jezusa rozpoznał, kiedy się spotkali. Piotr - ujawnia Jezus - jest teraz, na Ziemi, taksówkarzem.
Dlaczego oni wszyscy mieszkają w okolicy. To proste: przybyli na sąd, musieli się pojawić. Kiedyś otarli się o Światło. Teraz do niego dążą. A ja, który mieszkam w Grodkowie, jestem Światłem.

Przekopię ogródek
Wracając do tych ziemskich spraw...
Mam prawo jazdy, miałem rodzinę, moja partnerka nie wie, kim jestem, ani moja ziemska matka. Moja ziemska matka czyta waszą "Trybunę”. Mój brat nie jest w stanie pojąć Prawdy. Mam pięcioletnią córkę. Spotykam się z nią. Płacę alimenty.
Był pan na wyborach?
Nie. Oddziaływałem na nie, ale na głosowania nie chodzę.
A teraz, dokąd pan pójdzie? Co pan będzie robił, jak się pożegnamy?
Jesteście jednymi z wielu ludzi, których spotykam na swojej drodze. Pani ma może jeden procent świadomości siebie. Gdyby miała pani więcej, nie musiałaby pani zadawać pytań. Ale spokojnie, na tym jednym procencie można siebie zbudować. Nie wiem, co teraz zrobię. Może przekopię ogródek.

Agata Jop
[link widoczny dla zalogowanych]
077 44 32 600


Ostatnio zmieniony przez bol999 dnia Nie 15:41, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bellum




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ta pewność?

PostWysłany: Sob 22:29, 03 Maj 2008    Temat postu: Pan B.

Użytkowników bądź Administratorów uprzejmie proszę o zapoznanie się z artykułem: mesjasz.pun.pl/viewtopic.php?id=486

Pan: bol999, bolek, egzorcysta; czyli ta sama osoba, został zablokowany/ban na; Cheops i naszym forum.
Jego tematy zostały pozamykane, użytkownik ten jest uważany za trolla internetowego.

Na odrębnych forach jego tematy zostały zamknięte.

Pozdrawiam Serdecznie.


Ostatnio zmieniony przez Bellum dnia Nie 9:11, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 22827
Przeczytał: 14 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 23:09, 03 Maj 2008    Temat postu:

<moderacja> Drodzy Panowie, witam na Forum.

Bol999, twój tekst jest dosłowną kopią artykułu [link widoczny dla zalogowanych] z Nowej Trybuny Opolskiej. Czy jesteś autorem tego tekstu? Jeśli nie, proszę zmień swój wpis: napisz, co sądzisz o tej sprawie, podaj link do artykułu i ewentualnie fragmenty, KAŻDY z twoim komentarzem .

Bellum, proszę usuń twojego postu uwagi, które mogą zostać odebrane jako atak na osobę bol999. Czyli drugi i trzeci akapit. Takie komentarze są sprzeczne z Regulaminem naszego Forum.

Z góry dziękuję obu Panom za dostosowanie się do mojej prośby. </moderacja>
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 6:37, 04 Maj 2008    Temat postu:

Proszę wpierw rozpatrzyć decyzję Admina Ariel ze strony paranormalne. pl o zamknięciu tematu nielegalnej sekty grypp144/k1234g których naganiaczami są; Bellum, Asef itd wyżej wymienieni.
Ja bol999- jestem właśnie w opozycji rozpowszechniania i agitowania nowych fanatyków tej sekty.
Prawie wszyskie fora zamknęły już tematy tym psychicznie poszkodowanym.
[link widoczny dla zalogowanych]
Cytat:
Temat Mesjasz żyje w czasach obecnych został zamknięty przez moderatora Przemo już po raz czwarty.

Ariel
Postów: 223
Grupa: @Super Moderatorzy
27.04.2008, 09:47

To nie ma być przekomarzanie się na zasadzie udowodnij coś nam, a my wówczas udowodnimy tobie. Ogólnym wyznacznikiem ideologicznym tego forum jest trzymanie się na odległość od promowania i propagowania treści patologicznych /w tym przekazów sekt i podobnych im ugrupowań/ dlatego tez, nie zamieniajcie tego tematu w prywatny spor z moderatorem, wasze zażalenie zostało przeczytane i przyjęte pod dyskusje, a jeżeli zostaną wprowadzone jakieś zmiany, co do podjętej decyzji, wówczas na pewno będziecie wiedzieli to jako pierwsi. Poki co proszę o nie zaśmiecanie tematu skarg zbędnymi polemikami na temat udowadniania tego, czy wspomniana w temacie organizacja to jest już sekta, czy jeszcze stara się o takowy statut.

Co do tematu sprawdzania IP to jak chcesz osiągnąć listing IP jeżeli użytkownik dosiadzie się do dynamicznie przyznawanego IP? Taka lista będzie bezwartościowym spisem i nic więcej.

temat zamykam

Moim zdaniem skutecznym moze być tylko natychmiastowa kasacja wszelkich tekstów tej sekty w zarodku, wraz z ich nick'ami.
Warto też zapoznać się pod tym względem ze stroną [link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez bol999 dnia Nie 6:40, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bellum




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ta pewność?

PostWysłany: Nie 9:51, 04 Maj 2008    Temat postu: odpowiedź

bol999 napisał:
Proszę wpierw rozpatrzyć decyzję Admina Ariel ze strony paranormalne. pl o zamknięciu tematu nielegalnej sekty grypp144/k1234g których naganiaczami są; Bellum, Asef itd wyżej wymienieni.
Ja bol999- jestem właśnie w opozycji rozpowszechniania i agitowania nowych fanatyków tej sekty.


Zacznijmy panie bol999/bolek/egzorcysta od fundamentów.
Pan bol999 na żadnym z "Forum", nie przedstawił dowodu poparcia swoich pseudo manipulacji. Został o to upominany wielokrotnie, mimo tego odbiegał od meritum pytań, powielając tą samą pseudo obsesją kolejne tematy. Konto użytkownika "egzorcysta" zostało zablokowane na forum Cheopsa, natomiast konto użytkownika "bolek" zostało zablokowane na mesjasz. Obecnie jak można zauważyć, występuję pod nickiem bol999. Użytkownik nie robi absolutnie nic; co odbiegało by od wypowiedzi na Forach, gdzie został zablokowany jak i również jego tematy zostały pozamykane. Użytkownik jest odbierany jako troll internetowy bądź osoba niezrównoważona (przychylam się do drugiego). Podsumowując posty pana bol999, bolek, egzorcysta nie mają żadnego poparcia, nie odnosi się wtórnie gdy zostaną przedstawione rzeczywiste fakty, które są sprzeczne z jego prymitywnymi "pseudo wywodami". Jego dalece zawężony horyzont ogranicza się do stanu człowieka jaki możemy zaobserwować/odczuć po alkoholowym przyjęciu.
Niema faktów, nie ma jakichkolwiek dowodów, brak wtórnych odpowiedzi, jest /onanizm internetowy/ - tylko taki stan wyjaśnia działanie pana bol999 który musi sprawiać mu przyjemność.

bol999 napisał:
Prawie wszyskie fora zamknęły już tematy tym psychicznie poszkodowanym. paranormalne.pl/index.php?showtopic=16053


A jakie to były Fora? :wink:


bol999 napisał:
Temat Mesjasz żyje w czasach obecnych został zamknięty przez moderatora Przemo już po raz czwarty.


Trzeba wiedzieć kim jest Przemo i znać jego działania od fundamentów. Pan widocznie takiej wiedzy nie posiada. Jeżeli ktoś sobie życzy z czytających mogą przedstawić to w jasny i konstruktywny sposób.

bol999 napisał:
Moim zdaniem skutecznym moze być tylko natychmiastowa kasacja wszelkich tekstów tej sekty w zarodku, wraz z ich nick'ami.


To ty masz własne zdanie?

bol999 napisał:
Warto też zapoznać się pod tym względem ze stroną niewyjasnione.pl


No to zapraszam wszystkich zainteresowanych, przedstawię wam w szybki sposób poziom niewyjaśnione oraz moderatorów. "Nie daleko pada jabłko od jabłoni"

Do moderatorów, użyłem określeń czy też sformułowań przytoczonych z serwisów. Gdzie takie miana otrzymał pan bolek, "osoby niezrównoważonej, manipulatora, kłamcę, oszczercę, troll internetowy, spam".


Ostatnio zmieniony przez Bellum dnia Nie 11:25, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:37, 04 Maj 2008    Temat postu:

wujzboj

Witam
Ponieważ wychodzi pyskówka prowadząca do nikąd, proponuję wystukać na google.pl; Bellum, grypp144. k1234g, old spiryt lub Asef, gdyż to ta sama nielegalna sekta i znajdzie Pan sam prawdę, lub spojrzeć na ich stronę; mesjasz.pun. pl , Temat "Mesjasz" na stronie paranormalne.pl lub
[link widoczny dla zalogowanych] także
[link widoczny dla zalogowanych]
kopia;

Cytat:
Przemo
23.04.2008, 20:59 Post #210
Nie otrzymałem jednak odpowiedzi na pytania:
CYTAT
Macie swoje forum na którym jest wam dane błogosławieństwo rozmów z samym mesjaszem. Banujecie ludzi, którzy go nie popierają. Czego tu szukacie jeśli nie kolejnych zwolenników? Wyznawców sekty? Żołnierzy?

Pisałem już kilkakrotnie, że ciągłe zakładanie nowych tematów o mesjaszu jak dla mnie jest kryptoreklamą forum i osoby mesjasza. Jest poszukiwaniem kolejnych jego wyznawców.
Myślę ze sam Pan znajdzie odpowiedź kto jest kim. :wink:

Czyj temat został zamkniety czwarty raz i które osoby zostały zbanowane.

Jestem tam jako "bolek" :grin: i zawsze byłem :wink: :grin:
P.S.
Zarówno Przemo jak zamykający Temat tej sekty są Super Moderatorami na stronie paranormalne.Oni też zbanowali członków tej sekty z Bellum włącznie.


Ostatnio zmieniony przez bol999 dnia Nie 12:06, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bellum




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ta pewność?

PostWysłany: Nie 12:18, 04 Maj 2008    Temat postu: odp

bol999 napisał:
wujzboj
Witam
Ponieważ wychodzi pyskówka prowadząca do nikąd,


Przytocz mi którykolwiek fragment mojej wypowiedzi, który nadmieniał by pyskówkę. Moja wypowiedź zawiera ocenę twoich uprzednich i obecnych poczynań. Nie sprawi mi najmniejszego problemu konstruktywne wykazanie, określeń czy też sformułowań, które były i są kierowane pod twoim adresem. Do tej pory nie wykazałaś niczego co potwierdzało by twoje prymitywne uprzedzenia, nadmienię że byłeś o to proszony wielokrotnie. Dochodzimy więc do konsensusu twojego działania, które jest nie tylko prymitywne, ty wręcz tworzysz pseudo zabobony. Znasz restrykcje jakie mogą zostać podjęte wobec twojej osoby, jeżeli zostanie ci wytoczone postępowanie z powództwa cywilnego? Wszystko ma początek i wszystko ma koniec. Pytanie tylko dokąd pójdziesz?

bol999 napisał:
proponuję wystukać na google.pl; Bellum, grypp144. k1234g, old spiryt lub Asef, gdyż to ta sama nielegalna sekta


Od kiedy wystukanie w internecie pseudonimu/ów nadaje wartość czy tez potwierdzenie z terminologii wyrazu "Sekta" (...)? Bodajże od pół roku, czekam na potwierdzenia z jakiejkolwiek strony o udowodnienie takich uprzedzeń. Do tej pory nie wykazała tego żadna osoba. Również pan panie bolek.

bol999 napisał:
i znajdzie Pan sam prawdę, lub spojrzeć na ich stronę; mesjasz.pun. pl ,


Co to jest "Prawda" (...)?

bol999 napisał:
Temat "Mesjasz" na stronie paranormalne.pl lub
paranormalne.pl/index.php?showtopic=16053 także
paranormalne.pl/index.php?showtopic=15911&st=195
kopia;


Powiadasz o Przemo który za każdym razem podwija ogon, gdzie reszta moderacji mu przytakuję (...)? Działania moderacji paranormalne, jak już uprzednio nadmieniłem mogę bez najmniejszego problemu wyjaśnić w konstruktywny i dokładny sposób.

bol999 napisał:
Myślę ze sam Pan znajdzie odpowiedź kto jest kim. :wink:


Uprzedni cytat pana Przemo, został wielokrotnie rozbity, nadmieńmy ze pan Przemo jest katolikiem. Ani razu pan Przemo nie był rad podjąć się konstruktywnej polemiki. Jak również uprzednio wspomniałem, mogę opisać działania pana Przemo, względem innych użytkowników forum.


Ad do Edycji: bol999

bol999 napisał:
P.S.
Zarówno Przemo jak zamykający Temat tej sekty są Super Moderatorami na stronie paranormalne.


Czekam na wyjaśnienia: odnośnie "tej sekty", chyba zdążysz (...)?

bol999 napisał:
Oni też zbanowali członków tej sekty z Bellum włącznie.


Ja nie dostałem bana to musi być chyba coś nie tak? Co ciekawe żaden inny użytkownik nie otrzymał bana (...) Sufit zaczyna się panu walić na głowię.

Cytuje również odpowiedź od k1234g:

k1234g napisał:
Sprostowanie i prośba o usunięcie "szalonego"spamera- trola internetowego niejakiego bolka999 wystepującego jako bol, egzorcysta.


cyt.

Wszędzie gdzie możliwe się wcisnąć - jest Jezus z Opola ROMUALD STATKIEWICZ patrzgoogle
występuje pod poniżej wymienionymi nick'ami

................

Jezus z opola nie ma NIC wspólnego Z grypp144.
Pozostałe wymienione osoby są indywidualnymi jednostkami.



cyt.

tworzą następne klony w celu agitacji na maiwnych członków tej nielegalnej SEKTY - uciekiniera ze szpitala psychiatrycznego, byłego Świadka Jehowy, potem jako "Napoleon" a teraz WYBAWCA NARODÓW od Jaszczurów z Orinona i Kasjopean chanelingowych i za opłatą "co łaska" gwarantują zaufanym Niebo przy boku Boga Ojca - Ojca Mesjasza grypp144.


Oszczerstwa:
szpital, uciekinier, swiadek j, napoleon,kasjopeanie,opłata,


A ty linki do for gdzie wywalili bolka-egzorcyste lub gdzie spamował pisząc byle gdzie ten sam post

apokalipsy.fora.pl/wasze-poglady,4/jak-przygotowac-sie-do-wielkich-zmian,1681-15.html

apokalipsy.fora.pl/wasze-poglady,4/apocalypse-2012-forum,2240.html

apokalipsy.fora.pl/wasze-poglady,4/dwoch-swiadkow-z-apokalipsy,144-1155.html

sfinia.fora.pl/katolicyzm,7/jezus-i-jego-brat-w-polsce,3100.html#53577

niewyjasnione.pl/Tajemniczy_Mesjasz_gryf144_%2FAsef_%2F_K12G.........-t10631.html

niewyjasnione.pl/Czym_jest_tajemniczy_obiekt_-t9391-s6699.html
cheops.fora.pl/ogloszenia-porzadkowe,6/do-forumowiczow-pch,1428.html#44441


W związku z oszczerstwami, podawaniem nieoprawdziwych danych i myleniem kilkunastu osób w 1; jeżeli wasze forum pozwoli na taki rodzaj manipulacji w postach i nie ostrzeże lub zbanuje bolek999 sprawę załatwie innym torem.



bolek jest osobnikiem niezrównoważonym psychiczne i szleńcem, na forach uwazany za b. niebezpiecznego umysłowo człowieka vide- linki powyżej.


Z wielu for zrobił śmieciarnie spamujac po wątkach za co został z nich usuniety.



Wykorzystał fotkę obiektu asefa jako obiekt gryfa-to nie jest człowiek z małym odchyleniem umysłowym to szaleniec i paranoik.

k1234g pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez Bellum dnia Nie 13:58, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 13:21, 04 Maj 2008    Temat postu: do wujazbuja

Panie Bolek robi pan reklame dla tego forum, jak mówi DODA nie wazne co sie pisze wazne, że sie pisze -to równiez motto odemnie dla pana.

Sledzę tego uzytkownika od jakiegoś czasu co on wyprawia na forach.
Bolek, egzorcysta a tu Bol999


tutaj cytaty z róznych for min. pch- zaznaczyłam pch bo tam w ciagu 1 tygodnia zasmiecił ponad 160 wątków bzdurami, głupotami, oskarżeniemi.połowe usunieto i zbanowano uzytkownika bolek egzorcysta.
W jego postach mozna zauważyc prócz manipulacji doskonałej zawiść, nienawiść, wulgaryzm, oszołomstwo, i co njsmutniejsze postepujaca chorobe umysłową- proszę poczytac posty na innych forach nikt przy zdrowych zmysłach takich rzeczy nie pisze.


cyt.joel


Egzorcysta, prosze przestan sie wydurniac Co cie ugryzlo ? Piszesz w postach jakies dziwne wierszyki, ciagle o tym Gryfie, a teksty typu " Kółko Różańcowe ku czci grypp144, Imion bedzie dużo, ludzi mało" jest troche gowniarskie. Jesli Ci sie cos nie podoba to zostaw to w spokoju, przecierz masz wolna wole i nikt Ci niczego nie karze.

cyt.hatszepsut


Muszę cie zmartwić poniważ jakmi wiadomo z postów tych ludzi nie wynika ŻADNA AGITACJA, jeżeli się mylę to przytocz mi tu te posty albo odnośniki do nich.

Poza tym Romuald Statkiewicz I grypp144 to są 2{słownie DWIE} różne osoby.
I co ty na to?


cyt. bolek999, egzorcysta wykład na temat naroktyków

NIEWAŻNE, że miliony alkoholików i palaczy tytoniu umiera na raka,
WAŻNE, że palacze "Maryśki" nie kupują alkoholu, przez co rząd państwowy traci majątki.


Największy problem w tym, że wiele psychodelików nie dość, że nigdy nie uzależnia (jak marihuana) i syntetyki, to jeszcze podnosi inteligencję, poprawia pracę mózgu, poszerza świadomość itp pozytywności, co ukrywa się przed ludźmi, bo państwo potrzebuje uległe i tępe społeczeństwo, łatwe do manipulacji.
...

Panie bolek zamiast tracic czas na pierdoły, które pan obecnie pisze proszę niech pan się zajmie pracą lub odpoczynkiem jesli pan jest juz na emeryturze i ma dość wolnego czasu, a pan zasmieca internet, powszechnie wiadomo, że na śmieci jest k-o-s-z;słownie KOSZ.]

Pozdrówko dla wszystkich i wujazbuja :szacunek:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:20, 04 Maj 2008    Temat postu:

Bellum prawi niczym sam Syn Boga grypp144/k1234g, jakby jego Boski klon.
Za nim zaraz "olo" spieniony niczym Bellum.
Widać klon klona czy nick nick'a- jak kto woli.
Widać psycho-sekta rośnie niczym grzyby po deszczu :wink: :fuj: :evil: :shock: :grin: :mrgreen:
A gdzie reszta tej zgrai?- już w Niebie na rekolekcjach u Boga Tatusia? :rotfl: -old spiryt, Asef, xara, malisa........... :cry:

Cytat:
zostanie ci wytoczone postępowanie z powództwa cywilnego

To kiedy rozprawa sądowa na Sądzie Ostatecznym - Armagedon Boga grypp144 / k1234g vel Jezus w Opolu? z udziałem Prokuratora Bezebuba- "Napoleona" z Wariatkówka?


Ostatnio zmieniony przez bol999 dnia Nie 15:51, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bellum




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ta pewność?

PostWysłany: Nie 18:06, 04 Maj 2008    Temat postu: Daj przykład: nie bierz, bierz przykład: nie dawaj

bol999 napisał:
Bellum prawi niczym sam Syn Boga grypp144/k1234g, jakby jego Boski klon.
Za nim zaraz "olo" spieniony niczym Bellum.
Widać klon klona czy nick nick'a- jak kto woli.
Widać psycho-sekta rośnie niczym grzyby po deszczu :wink: :fuj: :evil: :shock: :grin: :mrgreen:
A gdzie reszta tej zgrai?- już w Niebie na rekolekcjach u Boga Tatusia? :rotfl: -old spiryt, Asef, xara, malisa........... :cry:


Można było się spodziewać bezsensownej wypowiedzi; po alkoholowej libacji :pidu:

bol999 napisał:
Cytat:
zostanie ci wytoczone postępowanie z powództwa cywilnego

To kiedy rozprawa sądowa na Sądzie Ostatecznym - Armagedon Boga grypp144 / k1234g vel Jezus w Opolu? z udziałem Prokuratora Bezebuba- "Napoleona" z Wariatkówka?


No to przytoczmy pełny kontekst:

Bellum napisał:
Znasz restrykcje jakie mogą zostać podjęte wobec twojej osoby, jeżeli zostanie ci wytoczone postępowanie z powództwa cywilnego? Wszystko ma początek i wszystko ma koniec. Pytanie tylko dokąd pójdziesz?


Aż kłania się:

bolek999/egzorcysta/bolek napisał:
NIEWAŻNE, że miliony alkoholików i palaczy tytoniu umiera na raka,
WAŻNE, że palacze "Maryśki" nie kupują alkoholu, przez co rząd państwowy traci majątki.


Największy problem w tym, że wiele psychodelików nie dość, że nigdy nie uzależnia (jak marihuana) i syntetyki, to jeszcze podnosi inteligencję, poprawia pracę mózgu, poszerza świadomość itp pozytywności, co ukrywa się przed ludźmi, bo państwo potrzebuje uległe i tępe społeczeństwo, łatwe do manipulacji.


Przypuszczam że jesteś szerokim konsumentem oraz przykładem :wink:

"Daj przykład: nie bierz, bierz przykład: nie dawaj"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 19:11, 04 Maj 2008    Temat postu: Re: Daj przykład: nie bierz, bierz przykład: nie dawaj

Powództwo cywilne wszem i wobec ogłoszone,
termin ARMAGEDONU przez Bellum nie zatwierdzone.
egzorcysta z Exorcysta mu się poplatało,
na lekcjach u "boga" Gryfa trochę mu się spało,
no i jakieś ziele często też się ćpało,
przez to w łepku mu się też mieszało,
na innych winę zazwyczaj zwalało,
majaki i zwidzenia, też mu się trafiało.

Jak tu za Misjonarza grypp144 teraz tu występować,
skoro swojej wsciekłości nie umie pochamować ? :shock:
Schamieć to mu się już dawno doskonale raczej udało,
za to agitacji dla Gryfa będzie tu mizernie mało. :cry:
Nie weźmie cię "Mesjasz" Gryf do swego "BOGA"-Taty, Nieba -
pieniaczy, nieudaczników w Niebie mu więcej nie trzeba :oops: :grin:
:grin: :rotfl:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eremita




Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1352
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 19:14, 04 Maj 2008    Temat postu:

Gdyby wuj miał problemy z rozstrzygnięciem :think:
Bardzo dobrze znam forum "Faktów i Mitów" Swego czasu udzielał(a) się tam k1234g - próbowałem prowadzić merytoryczną dyskusję ale się nie dało. Tylko o jakimś kościółku we francji i św. Gralu nawijał(a) - raz facet raz kobieta :shock:
Old spirit się później objawił - krótko powiem - świr :wink:
Był gryf 144, a najciekawsze indywiduum Bellum

[link widoczny dla zalogowanych]

Wuju, nie próbuj tego czytać!

Na szczęście wykończył ich nasz rodzimy mesjasz :rotfl: Michał vel Anioł vel koń trojański.

Kończąc, chciałem potwierdzić słowa bol999 :grin:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 19:29, 04 Maj 2008    Temat postu: Re: Daj przykład: nie bierz, bierz przykład: nie dawaj

Bellum musiał być dobrze zaćpany
skoro pomieszały mu się dwa Pany
jeden jako Bolek kiedys występował,
bodek dragami się gdzieś zajmował.
Link jest tu niżej przytoczony,
dla Bolka -egzorcysty obrony.
[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez bol999 dnia Nie 19:30, 04 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bellum




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ta pewność?

PostWysłany: Nie 23:50, 04 Maj 2008    Temat postu: (...)

bol999 napisał:
Powództwo cywilne wszem i wobec ogłoszone,
termin ARMAGEDONU przez Bellum nie zatwierdzone.
egzorcysta z Exorcysta mu się poplatało,
na lekcjach u "boga" Gryfa trochę mu się spało,
no i jakieś ziele często też się ćpało,
przez to w łepku mu się też mieszało,
na innych winę zazwyczaj zwalało,
majaki i zwidzenia, też mu się trafiało.

Jak tu za Misjonarza grypp144 teraz tu występować,
skoro swojej wsciekłości nie umie pochamować ? :shock:
Schamieć to mu się już dawno doskonale raczej udało,
za to agitacji dla Gryfa będzie tu mizernie mało. :cry:
Nie weźmie cię "Mesjasz" Gryf do swego "BOGA"-Taty, Nieba -
pieniaczy, nieudaczników w Niebie mu więcej nie trzeba :oops: :grin:
:grin: :rotfl:


:pidu: powiedz kiedy skończysz.

Klegum napisał:
Gdyby wuj miał problemy z rozstrzygnięciem :think:
Bardzo dobrze znam forum "Faktów i Mitów" Swego czasu udzielał(a) się tam k1234g - próbowałem prowadzić merytoryczną dyskusję ale się nie dało. Tylko o jakimś kościółku we francji i św. Gralu nawijał(a) - raz facet raz kobieta :shock:


Znajomość forum nie oznacza zjadania wiedzy. Przytocz mi odnośnik do tych że konstruktywnych wypowiedzi.

Klegum napisał:
Old spirit się później objawił - krótko powiem - świr :wink:
Był gryf 144, a najciekawsze indywiduum Bellum


Ach ta konstruktywność (...)

Klegum napisał:
http://www.faktyimity.pl/fakty_forum/index.php?t=msg&goto=112237&rid=2261#page_top

Wuju, nie próbuj tego czytać!


Odnoszę dziwne wrażenie że wydajesz/nakazujesz polecenie.

Klegum napisał:
Na szczęście wykończył ich nasz rodzimy mesjasz :rotfl: Michał vel Anioł vel koń trojański.


Mógłbyś przybliżyć?

Klegum napisał:
Kończąc, chciałem potwierdzić słowa bol999 :grin:


A mógłbyś odnieść się konkretnie, które z wypowiedzi potwierdzasz (...)?

bol999 napisał:
Bellum musiał być dobrze zaćpany
skoro pomieszały mu się dwa Pany
jeden jako Bolek kiedys występował,
bodek dragami się gdzieś zajmował.


[[link widoczny dla zalogowanych]]



bol999 napisał:
Link jest tu niżej przytoczony,
dla Bolka -egzorcysty obrony.
[link widoczny dla zalogowanych]


Vide powyżej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 3:07, 05 Maj 2008    Temat postu:

I tak jest MISIONARZU, o czym ćpuny nie wiedzą,
choć u Gryfa zaćpane zielem na wykładach siedzą.

Od tematu odbiegać jak Ty chcesz, nie będziemy,
Powództwem cywilnym się tutaj zajmiemy,
do 100 trudnych pytań- jak zazwyczaj przejdziemy,
o niepokalanym poczęciu Gryfa w stajni gadamy,
czy na Sąd Ostateczny "Boga" Gryfa czekamy?

Wasz "Kabaret Boski" cienko się tu zapowiada,
Czyżby w Niebie Gryfa korupcja i zdrada ? :shock:
Z Nieba "Anioły" w popłochu wszystkie pouciekały,
ostatniego Bellum i Gryfa z k1234g dawno już olały ? :cry:

Kto teraz będzie Misjonarzem Gryfa - boga zbója?
SFINIA WUJA ??????:nie: :grin: :grin: :rotfl:

Cytat:
powiedz kiedy skończysz.

Ja tu dopiero nieśmiało początkuję
na występ Kabaretu Gryfa oczekuje :pidu: :grin: :grin:


Ostatnio zmieniony przez bol999 dnia Pon 3:14, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
levis




Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 1066
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 9:28, 05 Maj 2008    Temat postu:

Jesli nie skoncza sie w tym momencie ataki osobiste, caly watek leci do wiezienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anael




Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 11:35, 05 Maj 2008    Temat postu:

Ja również potwierdzam to, co pisze bol999 :grin:

Fałszywych Mesjaszy podających się za braci Jezusa i głoszących swoje wątpliwe kazania trzeba tępić.

JAK W OGÓLE KTOŚ MOŻE WIERZYĆ W TE DYRDYMAŁY, KTÓRE TEN CAŁY GRYF GŁOSI I JEGO ŻONIE, KTÓRA TWIERDZI, ZE JEST JAKĄŚ KRÓLOWĄ 12 GWIAZD (k1234g)??? :rotfl:


Szkoda słów. Przecież już nawet organizowane są jakieś konferencje głosowe z jego udziałem, spotkania, na których ten chory człowiek mami swoich wyznawców. Toć to początek istnej SEKTY jest, bo inaczej tego nazwać nie można.

I jeśli ktoś miałby mi teraz zarzucić, że nie wiem, co znaczy słowo sekta, to oświadczam, że wiem to doskonale.

Rozumiem też, że można nie zgadzać się ze wszystkim, co głosi KK i czego naucza, ale to co opowiada GRYF to już delikatnie mówiąc jest lekka przesada. Jaki człowiek, przy zdrowych zmysłach powie, że jest świetlistą istotą z Nieba, prawie że samym Bogiem i zszedł sobie na Ziemię i niedawno uzmysłowił sobie kim jest??? Ten człowiek jest chyba lekko niedowartościowany.

To w takim razie ja też bym komuś mogła taki kit wcisnąć, powymyślać parę historyjek, jak to jest w Niebie, jaka tam jest hierarchia, powiedzieć, czyją jestem siostrą albo w ogóle od razu powiedzieć, że jestem Matką Jezusa we własnej osobię, która zstąpiła na Ziemię, pogadać sobie coś o 2012 roku i o tym że moją misją jest ocalenie wybranych i też bym pewnie miała swoich wyznawców, którzy by za mną w ogień poszli. Przecież to śmieszne!!! :mrgreen:



A tak w ogóle bol999 te wierszyki nieźle Ci wychodzą :rotfl:


Pozdrawiam :mrgreen:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
levis




Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 1066
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 12:00, 05 Maj 2008    Temat postu:

Ostrzegalem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bellum




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ta pewność?

PostWysłany: Pon 12:43, 05 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedź

bol999 napisał:
Bellum musiał być dobrze zaćpany
skoro pomieszały mu się dwa Pany
jeden jako Bolek kiedys występował,
bodek dragami się gdzieś zajmował.




Kolejna powyższa kwestia, której jak mniemam pan bol999 nie wyjaśni, jak dotychczasowego pseudo łgarstwa.

levis napisał:
Jesli nie skoncza sie w tym momencie ataki osobiste, caly watek leci do wiezienia.


Przypuszczam że pan bol999 nie odniesie się do ani jednego swojego łgarstwa, kontynuacja tematu z osobą że tak kolokwialnie powiem "niezrównoważoną"(*), jest karmieniem trolli. Może by by tak odtworzyć dział Zoo i klatki?

Anael napisał:
Ja również potwierdzam to, co pisze bol999 :grin:


No to zobaczmy jak ci to idzie.

Anael napisał:
Fałszywych Mesjaszy podających się za braci Jezusa i głoszących swoje wątpliwe kazania trzeba tępić.


Słyszałem że papież uważa się z namiestnika Boga :wink:

Anael napisał:
JAK W OGÓLE KTOŚ MOŻE WIERZYĆ W TE DYRDYMAŁY, KTÓRE TEN CAŁY GRYF GŁOSI I JEGO ŻONIE, KTÓRA TWIERDZI, ZE JEST JAKĄŚ KRÓLOWĄ 12 GWIAZD (k1234g)??? :rotfl:


Wolna wola, kwestionujesz ją?

Anael napisał:
Szkoda słów. Przecież już nawet organizowane są jakieś konferencje głosowe z jego udziałem, spotkania, na których ten chory człowiek mami swoich wyznawców. Toć to początek istnej SEKTY jest, bo inaczej tego nazwać nie można.


Ach tak, widzę że populistyczna doktryna ukształtowała również pana rozum, czekam na dowody odnośnie "Sekty". Jeżeli takowe się nie pojawią mam pełne prawo, nazywać pana: oszczercą, kłamcą, mataczem i manipulatorem.
Odnośnie konferencji oczywiście że są, pojawiają się również osoby pańskiego pokroju, jak i osoby w pełni konstruktywnie prowadzący polemikę. Czy ma pan na tyle odwagi by udowodnić grypp144 w czym się myli(...)?

Anael napisał:
I jeśli ktoś miałby mi teraz zarzucić, że nie wiem, co znaczy słowo sekta, to oświadczam, że wiem to doskonale.


Doskonale to oddaje powyższy przykład.

Anael napisał:
Rozumiem też, że można nie zgadzać się ze wszystkim, co głosi KK i czego naucza, ale to co opowiada GRYF to już delikatnie mówiąc jest lekka przesada.


:rotfl: czy ty czasem siebie czytasz człowieku? Nie znasz terminu "Sekta", nie masz dowodów odnośnie swoich uprzedzeń, w jaki sposób oświadczasz w tym momencie "Rozumienie"?

Anael napisał:
Jaki człowiek, przy zdrowych zmysłach powie, że jest świetlistą istotą z Nieba, prawie że samym Bogiem i zszedł sobie na Ziemię i niedawno uzmysłowił sobie kim jest???


a) Przytocz wypowiedź odnośnie: jakoby grypp144 nazwał siebie świetlistą istotą.
b) Przytocz wypowiedź odnośnie: jakoby grypp144 był "prawie że samym bogiem".
c) Określ terminologię słowa "nie dawno".

Anael napisał:
To w takim razie ja też bym komuś mogła taki kit wcisnąć,


Już na wstępie znajduje się różnica, ty głosiła byś kit, natomiast grypp144 przedstawia informacje spójne i logiczne. Różnica polega również na Głoszeniu, grypp144 nie głosi grypp144 przedstawia informację.

Anael napisał:
powymyślać parę historyjek,


Kolejne pseudo założenie, że byś kłamała. Pseudo wymysł to nie wiedza, nie przedstawiała byś informacji spójnych a przede wszystkim logicznych. Głosiła byś w tym momencie efekt, lecz bez możliwości poznania przyczyny i skutków. Typowa manipulacja.

Anael napisał:
jak to jest w Niebie, jaka tam jest hierarchia,


Względem wyżej nadmienionych błędów, cała wartość obecnych przez ciebie wyjaśnień, była by bezwartościowa.

Anael napisał:
powiedzieć, czyją jestem siostrą albo w ogóle od razu powiedzieć, że jestem Matką Jezusa we własnej osobię,


Takie założenie nie było by nic warte, z powodu vide powyżej, popełnionych błędów. Być może historyjka zaciekawiła by ortodoksów.

Anael napisał:
która zstąpiła na Ziemię,


Zstąpić nie znaczy wcielić. Przytocz mi fragment z biblii kto zstępuję.

Anael napisał:
pogadać sobie coś o 2012 roku i o tym że moją misją jest ocalenie wybranych


Kolejna różnica, grypp144 nie gada o 2012, przedstawia informacje związane z rokiem 2012 w sposób logiczny. Gadanie o roku 2012 to gadanie - nie zawiera odpowiedzi a domysły, tak jak plotkowanie to plotkowanie. W którym miejscu grypp144 wypowiada słowa, że jego misją jest ocalenie wybranych(...)?

Anael napisał:
i też bym pewnie miała swoich wyznawców, którzy by za mną w ogień poszli. Przecież to śmieszne!!! :mrgreen:


Kolejna różnica, ogłaszasz że miała byś wyznawców - czyli zniewoliła byś osoby te na poziomie świadomości. grypp144 niema wyznawców, jeżeli jest inaczej udowodnij to. Całe twoje pseudo założone działanie wykazało jedno, była byś osobą taką jak widzisz tylko przez swój czubek nosa osobę grypp144. cyt: Przecież to śmieszne!!!

Anael napisał:
Ten człowiek jest chyba lekko niedowartościowany.


Nie zauważyłaś że to idealnie pasuję do ciebie?

Pozdrawiam serdecznie, liczę że doczekam się wyjaśnień.


Ostatnio zmieniony przez Bellum dnia Pon 12:49, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eremita




Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 1352
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:04, 05 Maj 2008    Temat postu:

Cytat:
Pozdrawiam serdecznie, liczę że doczekam się wyjaśnień.


Ode mnie się nie doczekasz :nie: skończyłem z tobą na innym forum :fight: i nie zamierzam dalej karmić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bellum




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ta pewność?

PostWysłany: Pon 15:31, 05 Maj 2008    Temat postu: hmmm

Klegum napisał:

Ode mnie się nie doczekasz :nie: skończyłem z tobą na innym forum :fight: i nie zamierzam dalej karmić.


Odnoszę wrażenie że nawet nie zacząłeś :think:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 16:33, 05 Maj 2008    Temat postu:

HAHAHAHA O RANYYYY BEZ KOMENTARZA :rotfl:

Jak oni się zaciekle bronią, nie wiedzą już sami, co od siebie napisać, więc łapią za każde słówko :rotfl:

Panie Bellum, oświadczam uroczyście, że nie mam zamiaru Panu niczego udowadniać, ponieważ to i tak jest bez sensu, gdyż zarówno Pan jak i reszta Panu podobnych gryfowych owieczek, jest zaślepiony naukami swojego nowego ,,boga",a z takimi ludźmi się nie dyskutuje!!!

Wiem, co widziałam, wiem, co czytałam i naprawdę mało mnie to obchodzi, czy Pan mi wierzy czy też nie :mrgreen:

Mówiąc krótko - wisi mi pańskie zdanie na mój temat i na temat moich wypowiedzi :mrgreen:

Pan ma swoją prawdę, ja mam swoją i niech tak zostanie. Mam nadzieję, że zostanie Pan przez GRYFA i jego żonę Królową 12 Gwiazd zbawiony i dostanie się Pan kiedyś do gryfowego królestwa w gryfowym niebie i będzie mu Pan wiernie służył :rotfl:

Pozdrawiam GRYFA i całą jego SEKTĘ!!! :rotfl:
Życzę ZBAWIENIA GRYFOWI WYBRAŃCY :mrgreen:
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 16:49, 05 Maj 2008    Temat postu:

Bellum pozostało Gryfowi nogi myć i wodę pić. :pidu:

Pójdzie za to wnet do Nieba z braku chleba. :cry:

Smacznego Bellum;ie , każdy robi to co umie.
:rotfl:

Asef, malisa, wyłaźcie z tej nory,
pokażcie 100 pytań Gryfa całe wory.
Pokażcie jego umysłowe upośledzenia
co wkuwał wam we łby do znudzenia.
Przecież jesteście grypp144 Misjonarzami
czy na posyłki głupimi chłystkami, dupkami?

Bellum ratunku już nie ma,
choć brzytwy uczepić sie trzeba.
Łapie Anael za słówka jak za spudnicę,
ja za gardło demona kleszczami uchwycę.
Na wszystkich forach same jego podłości,
tudzież Gryfa umysłowe upadłości.
Zginiesz tu w więzieniu- Piekielnej czeluści
Misjonarzu szatańskiego Demona- a juści !


Ostatnio zmieniony przez bol999 dnia Pon 17:36, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:14, 05 Maj 2008    Temat postu:

levis
Cytat:
Jesli nie skoncza sie w tym momencie ataki osobiste, caly watek leci do wiezienia

No i właśnie o to chodziło, żeby to całe "boskie" tałatajstwo w Piekle- Więżieniu skończyło!

To już trzecie forum, na którym tą zarazę sekciarstwa wykończyłem,
Ileż ludzi przed podłościa rynsztokowych kryminalistów uchroniłem.

Niestety chłopiec Asef, old spiryt, xara przez podłego zboczeńca uwiedzeni
ich umysły skołatane, zagubione, fanatyczne- po prostu ZAGUBIENI.

Przed sądem rzeczywistym Gryf/k1234g/Bellum za to odpowiedzą
ile lat pierdla dostaną wówczs prawdy się dowiedzą.


Ostatnio zmieniony przez bol999 dnia Pon 17:47, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bellum




Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: ta pewność?

PostWysłany: Pon 18:42, 05 Maj 2008    Temat postu: odpowiedź

Anonymous napisał:
HAHAHAHA O RANYYYY BEZ KOMENTARZA :rotfl:


Jednak "z"; pani Anael.

Anonymous napisał:
Jak oni się zaciekle bronią, nie wiedzą już sami, co od siebie napisać, więc łapią za każde słówko :rotfl:


Podobno diabeł tkwi w szczegółach.

Anonymous napisał:
Panie Bellum, oświadczam uroczyście, że nie mam zamiaru Panu niczego udowadniać,


Przyzwyczaiłem się, w końcu czego mogłem się spodziewać (...)

Anonymous napisał:
ponieważ to i tak jest bez sensu,


Oczywiście dyskusja z panią nie ma żadnego sensu; pustosłowie, prymitywizm, populizm, łgarstwo, uprzedzenie, manipulacja przypuszczam ze to pani stałe cechy :wink:

Anonymous napisał:
gdyż zarówno Pan jak i reszta Panu podobnych gryfowych owieczek, jest zaślepiony naukami swojego nowego ,,boga",


Wykaż to (...) Ach tak, pani nie musi niczego przecież udowadniać. Vide powyżej.

Anonymous napisał:
a z takimi ludźmi się nie dyskutuje!!!


Pierdzenie pod siebie że tak kolokwialnie powiem to nie dyskusja.

Anonymous napisał:
Wiem, co widziałam, wiem, co czytałam i naprawdę mało mnie to obchodzi, czy Pan mi wierzy czy też nie :mrgreen:


A przepraszam w co? bo pani konstrukcja z zapałek spłonęła, waląc się pani na łeb.

Anonymous napisał:
Mówiąc krótko - wisi mi pańskie zdanie na mój temat i na temat moich wypowiedzi :mrgreen:


A w którym miejscu się pani wypowiedziała? Zauważyłem chlapanie kaszką z miski jak u dziecka.

Anonymous napisał:
Pan ma swoją prawdę, ja mam swoją i niech tak zostanie.


A było inaczej? :shock:

Anonymous napisał:
Mam nadzieję, że zostanie Pan przez GRYFA i jego żonę Królową 12 Gwiazd zbawiony i dostanie się Pan kiedyś do gryfowego królestwa w gryfowym niebie i będzie mu Pan wiernie służył :rotfl:


Jak to dobrze że to tylko pani nadzieja :wink:

Anonymous napisał:
Pozdrawiam GRYFA i całą jego SEKTĘ!!! :rotfl:
Życzę ZBAWIENIA GRYFOWI WYBRAŃCY :mrgreen:


Gdy skończysz już kaszkę, wytrzyj buzię łgarstwo bardziej widoczne jest na ustach :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin