Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Malina.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PedoGate2020
Gość


PostWysłany: Wto 11:59, 28 Lip 2020    Temat postu: Malina.

Międzynarodowy Trybunał Demaskuje Problem cośtam: Ofiary Dają Świadectwo O Seksualnej Handlu Dziećmi, Rytualnej Przemocy I Strukturze Władzy.
(ITNJ JUDICUAL COMMISSION OF INQUIRY INTO HUMAN TRAFFICKING AND CHILD SEX ABUSE )
800 000 dzieci rocznie gonie w Stanach Zjednoczonych, 6 mln rocznie na całym świecie. Wiele z nich staje się ofiarami handlu seksem za pośrednictwem sieci cośtam, gdzie dzieci cierpią niewyobrażalne grozy, takie jak rytualna przemoc, gwałt, tortury i śmierć, między innymi dla produkcji adrenochrome.
Liczba ta składa się z udokumentowanych przypadków zaginięcia dzieci i nie obejmuje dzieci, które urodziły się i dorastały w sieciach cośtam i nie mają świadectwa urodzenia, lub dzieci imigrantów bez dokumentów, które przekraczają granice.
Na całym świecie liczba ta zbliża się do 8 milionom dzieci, brakuje i które stały się ofiarami handlu seksem.
Taka jest skala tego problemu, o którym informowaliśmy wcześniej w tym roku (2018) w Westminster, Londyn, Międzynarodowym trybunałem w naturalnej sprawiedliwości (ITNJ), ponieważ sąd zwołane w ciągu 3-dniowego okresu swoją sądowej komisję do zbadania handlu ludźmi i wykorzystywania seksualnego dzieci .
Sądowa komisja składa się z światowych liderów, którzy od wielu lat biorą udział w walce z handlem dziećmi, a także pracowników wywiadu, polityków, naukowców, prawników i wielu innych.
Międzynarodowy trybunał został stworzony dlatego, że większość organów państwowych dzisiaj na świecie są uszkodzone i nie reprezentują interesów narodu, a służą interesom prywatnych korporacji, a więc sprawiedliwość rzadko spotyka się w większości państwowych sądów na całym świecie już dziś, aby powstrzymać to straszne przestępstwo, jak handel dziećmi w celach seksualnych.
Faktycznie, sieć handlu dziećmi w celu wykorzystywania seksualnego dzisiaj faktycznie jest obsługiwany przez bogatych i wpływowych ludzi, którego wpływ rozciąga się na polityczną i sądowniczą gałęzie społeczeństwa.
Z raportu INTJ:
Inicjatywa ITNJ powstała jako odpowiedź na brak szacunku dla rządów prawa, przejawiane (rzekomych) urzędnikami państwowymi, przedsiębiorstwami, dyrektorami i "światowymi liderami", które celowo prywatyzacji i вооружили rządu świata wobec własnego narodu.
To kulminacja wieloletnich wysiłków i badań wielu ludzi z różnych warstw społecznych, poświęconych zapewnić lepszą przyszłość dla ludzkości. Powszechnie przyjmuje się, że my, ludzie, muszą ponosić odpowiedzialność za pozyskiwanie rządu do odpowiedzialności, gdy naruszają podstawowe prawa człowieka i prawo naturalne.
Dziś możemy przekonująco wiemy, że wiele z tych działań łagodzą politycznie i finansowo wpływowych ludzi, rządem i przedsiębiorstwami, organizacjami, które ciągle unikają odpowiedzialności za swoje działania, z powodu swego bogactwa i wpływów.
W postępowania sądowe pierwszej sądowej komisji trybunału zostały zawarte przekonujące świadectwa ofiar, które przeżyły niewyobrażalne okropności, kiedy dzieci były wykorzystywane seksualnie i handlu ludźmi przez tę potężną światową sieć cośtam, która zajmuje się seksualnej handlem dziećmi, sieć handlu ludźmi, która przynosi większy dochód niż handel bronią i narkotykami.
Podczas otwarcia sesji plenarnej radca prawny Robert David Steele, były pracownik CIA, dał chyba najlepsze podsumowanie cele sądowej komisji trybunału, który został przygnieciony w 15-minutowy film: (na końcu tekstu)
objaśnienia:
Jako rodzic i jako patriota jestem już jakiś czas oburzony jawnej i realnym zagrożeniem dla społeczeństwa (cośtam lub cośtam).
Teraz muszę przyznać, że tortury dzieci, morderstwa dzieci i zajęcia dla dzieci organów są "ogólnie przyjętych" praktyką na najwyższych szczeblach administracji publicznej, w organizacjach POZARZĄDOWYCH i kosmopolitycznym sektorze przedsiębiorstw, a także w pracowniach naukowych i społeczeństwie obywatelskim.
To katastrofa jest zachowana, ponieważ pozwalają mu istnieć соучастные władzy.
Jako były szpieg i pionier w dziedzinie wywiadu z open source (OSINT) pracowałem z Interpolem, Europolem, Scotland Yard, FBI i krajowymi wywiadowczych i organów ścigania usług lub ich przedstawicieli z ponad 66 krajów.
Odkryłem, że wszystkie one, bez wyjątku, składają się z dobrych ludzi, tych, którzy znaleźli się w pułapkę złych systemów operacyjnych, które nie mogą prawidłowo walczyć z tą plagą-zbrodnia przeciwko ludzkości, znany jako cośtam.
cośtam - to "miłość do dzieci" - nie do końca dokładny termin. Miłość do dzieci nie przejawia się w żadnym aspekcie dziecięcego niewoli, gwałtu, tortur, zabójstw i napadów.
Z tego powodu na pierwszym posiedzeniu komisji śledczej w sprawie handlu ludźmi i wykorzystywania seksualnego dzieci na wniosek komisarza ITNJ Karin Гуцебо (kryminolog i psychoterapeuta) określenie "pedopredator" został oznaczony jako bardziej odpowiedni termin, wraz z terminem "pedosekta", do tej dużej podgrupy nadużyć dziećmi poza szatańskiego rytualnych sieci.
Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że wiele organizacji, które zaczynały z najlepszych intencji - od harcerzy do ośrodków opieki dziennej, grup pomocy i rozwoju Organizacji Narodów Zjednoczonych, jak najnowszy przykład - wydaje się, że zostały wprowadzone by ułatwić działanie światowej siatki (mafii) cośtam .
Dzięki codziennym kontaktom z najbardziej narażonymi członkami społeczeństwa, naszymi dzieci, wiele z uprawnionych organizacji z czasem przyciąga w swoje szeregi wielu pedopredatorów i zostały narażone na brak odpowiednich procedur kontroli, jak również celowe przymykanie oczu i łamanie procedur i zasad zatrudniania pracowników.
To nie powinno mieć miejsca, gdyby rządom zależało na szczerych i uczciwych działaniach i rekrutacje odbywały się we współpracy z kontrwywiadem. Wydaje się, że to kwestia polityki na najwyższych poziomach globalnego przywództwa-zamykać oczy na cośtamę i peofilii.
Wygląda na to, że pedoprodukcja (hodowla), i tym podobne tortury i morderstwa dzieci, działa aby uzyskać adrenochrome krwi za pomocą rytualnego szatańskiej przemocy - w niektórych przypadkach jest elitarnym "przywilejem", stało się to bezkarnym wynaturzeniem, które stało się całkowicie bezkarne.
Są jeszcze dwa powody do niepokoju.
Po pierwsze, wydaje się, że elity celowo prowadzą kampanię infekcji lokalnej, państwowej (wojewódzkiej) i Narodowej, policji, prokuratorów i sędziów - od Australii po Zimbabwe - "pasja" do pedolubstwa.
Jest on używany jako rytuał przejścia w głęboko państwa i gabinet cieni, jak i jako podstawa do szantażu.
Co gorsza, teraz obserwujemy dwie straszne tendencje: jedna - do znęcania się i zabijania dzieci, zanim nauczą się mówić (nie mogą one świadczyć); i druga, być może, zostanie zwrócony przez amerykańskich żołnierzy z Afganistanu, połączenie wojskowych psów i małych dzieci w destrukcyjnej połączeniu gwałtu dzieci i скотства-pies gwałci dzieci do sprzedaży wideo.
Dodaj do tego rozwijający się rynek płodów, najcenniejsze z nich są te, które są dostarczane na podłogę w ramach szatańskiego rytuału, a otrzymasz wgląd w największym złem na świecie.
Po drugie, z naszych wcześniejszych wniosków z obszerną dokumentacją stało się jasne, że sądy rodzinnego, jak i sądy w sprawach o upadłość są używane do napadów dzieci z rodzin, aby przekształcić je w towar, który można sprzedać za gotówkę, a także są używane do wycofania aktywów u bogatych ludzi, którzy nie są częścią głębokiej państwowej sieci.
Rządy przyczyniają się do pozbawienia dzieci i mienia, czego nie, co by się stało, gdyby do odpowiedzialności najemnych sekretarze, prawnicy (prokuratorzy, adwokaci)) i sędziowie. Fałszywe oświadczenia i dokumenty obfitują w swoim rodzaju "dowody" dzięki istnieniu których rzucają wyzwanie legitymacji rządu.
Dość! Celem komisji jest to, aby zrobić to, co nie zostało zrobione wcześniej: udokumentować rzeczywiste zbiór brak dzieci każdego roku (wstępne szacunki, które jeszcze udokumentować, stanowią osiem milionów w rok lub 22 000 dziennie); a także udokumentować to, co się dzieje z tymi dziećmi, jak tylko znajdą się w lokalną lub globalną sieć mafii cośtam.
Średnia długość życia dziecka, która jest w system cośtam , jest oceniane przez niektórych jako dwa lata - ci, którzy przygotowują się do "rządzenia" ról, które uwieczniają pedokreatorzy na wszystkich poziomach, żyją znacznie dłużej.
Trybunał został poddany cenzurze ze strony firmowe "poważnych" mediów-opinia publiczna w dużej mierze nie są świadomi o problemie seksualnej handlu dziećmi.


ps niestety nie mogę podać wszystkich linków do materiałów, bo z linkami nie mogę zamieścić tekstu. Tak ustawione jest to forum.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A g a f i a
Gość


PostWysłany: Sob 15:02, 19 Wrz 2020    Temat postu:

Przyslij mi Malina 300 dolarow bo potrzebne dla dzieckow na ksiazki i dla papy na papierosy i dla mnie na witamine c z miodem na leczenie raka ktorego nie mam ale moge miec jak chcesz.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MalinaB
Gość


PostWysłany: Nie 16:58, 20 Wrz 2020    Temat postu:

A g a f i a napisał:
Przyslij mi Malina 300 dolarow bo potrzebne dla dzieckow na ksiazki i dla papy na papierosy i dla mnie na witamine c z miodem na leczenie raka ktorego nie mam ale moge miec jak chcesz.


Jak zaczekasz do 7 listopada, o Ci wyślę pocztą polską.

Nie podszywaj się pod Agafię. Takie zabawy uczciwe nie są.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janek grysik
Gość


PostWysłany: Nie 17:55, 20 Wrz 2020    Temat postu:

MalinaB napisał:
A g a f i a napisał:
Przyslij mi Malina 300 dolarow bo potrzebne dla dzieckow na ksiazki i dla papy na papierosy i dla mnie na witamine c z miodem na leczenie raka ktorego nie mam ale moge miec jak chcesz.


Jak zaczekasz do 7 listopada, o Ci wyślę pocztą polską.


Nie wiadomo czy do 7 listopada poczta polska będzie działać.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
A g a f i a
Gość


PostWysłany: Pon 10:53, 05 Paź 2020    Temat postu:

MalinaB napisał:


Jak zaczekasz do 7 listopada, o Ci wyślę pocztą polską.To sie umowimy, dzisiaj to juz tylko 245 dolarow mi brakuje.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PedoGate2020
Gość


PostWysłany: Wto 13:06, 06 Paź 2020    Temat postu:

Komu lek na raka od doktora Burzynskiego? Jestem dystrybutorem na Europe
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin