Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uśmiechnięta Matrix

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Filozofia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kori
Bloger na KretowiskuDołączył: 08 Lip 2009
Posty: 529
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 19:41, 16 Kwi 2011    Temat postu: Uśmiechnięta Matrix

"Matrix jest pojęciem, które do świata naukowego wprowadził w 1944 roku Max Planck, uznawany przez wielu za ojca teorii kwantowej. Opisywana przez niego macierz jest stanem energetycznym rzeczywistości, na której rozpięty jest wymiar naszego istnienia.
Ta nowatorska wiedza nie jest powszechnie znana, choć symbolem macierzy jest Wielka Matka, obraz obecny we wszystkich kulturach świata.

Matrix jest stanem wnętrza i jego projekcją. Wgląd w macierz, którą obserwować można w
poszerzonym stanie umysłu, przedstawia obraz neutralnej w swojej istocie matrycy, której kształt i inteligencję określa świadomość każdego istnienia. Macierz sama w sobie nie jest nastawiona negatywnie. Jest holograficznym, fraktalnym ekranem, żyjącą strukturą para-neuronowych relacji, która odbija nasze wewnętrzne stany duszy.

Matrix odbija nasze potrzeby, które powstają z naszych przekonań na temat świata. Dzień po dniu, w przestrzeni naszego światopoglądu i pod jego dyrektywy, budujemy obraz rzeczywistości i taką ona się staje. W ten sposób tworzymy nasz los otulony Macierzą, w której wnętrzu dzieje się nasz świat.

Poszerzone widzenie Wielkiej Matrix i jej lustrzanej-matrycowej roli w istnieniu, wyjaśnia m.in.:
1) prawo przyciągania, którego zasadę określa konsekwencja zasiewu i zbioru,
2) interakcję świadomości obserwatora i obiektu obserwowanego, czyli kwantowe rozważania nad naturą procesów, w których wynik działań determinowany jest przez nastawienie prowadzącego eksperyment,
3) wzajemne połączenie, telepatię, widzenie poza czasem oraz wszystkie fenomeny, które są pochodną życia w Macierzy - wspaniałej, fraktalnej, holograficznej, nieskończonej i wiecznej przestrzeni.

Jej piękno sprawia, że ślemy w nią żarliwe modlitwy, malujemy ją podobiznami pełnymi uroku, w świętych i oświeconych dostrzegamy jej ciepły blask. Matrix jest wszystkim, czego potrzebujemy, by nieustannie i od nowa przejawiać się w kolejnych światach. Rodzimy się w niej i odchodzimy w niej w następne przestrzenie jej nieskończonej miłości. Od nas zależy
czym siebie i ją wypełniamy, jakie marzenia wysyłamy w jej stronę - takim staje się nasze życie.

Istnienie jest wielkim doświadczeniem, podczas którego możemy poznać naturę Matrix, zacząć się z nią komunikować. W oparciu o ten cybernetyczny mechanizm rzeczywistości oraz jej nieskończone zasoby, możemy świadomie projektować swój świat, wg jasnych myśli i marzeń. Pogłębione zrozumienie życia - to docenienie kreującej siły umysłu, który napędzany filmami wewnętrznych przekonań, pragnień i marzeń, stwarza świat i jego ciągłą przemianę.

Uśmiechnięta Matrix jest stanem świata człowieka, który zrozumiał plastyczną rzeczywistość Macierzy. Zaczął kształtować ją wg zasad współodczuwania, komunikacji na falach wysokich wibracji serca, zrozumienia, radości oraz miłości dla życia. Tak wygląda świadoma droga łagodnej zmiany swojego świata, poprzez cierpliwą i uważną wymianę własnych przekonań, obserwację życia, jako plastycznej Macierzy, w której uwidaczniają się wszystkie świadomie zaprojektowane zmiany.

Świadomość neutralnej Matrix jest uwalniająca. Żyjemy wewnątrz Światła Świateł, w Macierzy, nazywanej Źródłem.

Przed nami rzeczywistość rozpięta na algorytmach, które tkają subtelną materię
życia. Od nas zależy w jakim kolorze, zapachu, emocji i świadomości siebie
będziemy żyć w Tu i Teraz, poza przemijaniem. Matrix jest dziełem wielkiego
Architekta, który udostępnił nam zasady fraktalnego życia. Ono rozwija się
samoistnie, holograficznie powtarza się uniwersalny układ relacji. W tej
przestrzeni możemy realizować swoje doświadczenie, sięgać po nieskończone
możliwości talentów, uważnie dobierać słowa, oczyszczać myśli, by Matrix mogła
odpowiadać nam harmonicznym obrazem życia w dostatnim pokoju - w Jedności,
ponad iluzjami wojen o przetrwanie.

Wyznawcy wojny.
Na przełomie wieków XX / XXI Matrix została naznaczona piętnem skojarzeń w klimacie psychotycznego braku wyborów. Negatywnie uwarunkowany sens rzeczywistości Matrix został wprowadzony do szerokiej świadomości społecznej przez twórców filmu o takim tytule. A ten obraz jest tylko jednym z elementów presji, jaką poddaje się ludzi, by tworzyć z nich otępiałe, nierozumne i zalęknione maszyny - niewolników obsługujących wyspy szczęścia, na których wiodą swe życie "panowie tego świata". Idee destrukcji, wojny i niepokoju, doktryny braku zaufania, wojny i śmierci - takie filmy emitują się w Matrix i kręcą w umysłach ludzi. Tworzą spójną rzeczywistość zagrożenia. Matrix nie rozróżnia i nie zatrzymuje, a tylko my tworzymy kategorie dobra i zła, zmieniające się wg trendów pokoju lub wojny. Macierz odbija te obrazy, a rzeczywistość kreuje się wg nadawanego z nas scenariusza.

Zwycięstwem i Przebudzeniem jest zobaczenie poplątania, w którym egzystujemy na co dzień, matni norm i nakazów, sterujących naszym postępowaniem. Nie ma na zewnątrz odpowiedzialnych za dzisiejszy obraz świata. To ty ponosisz odpowiedzialność za świat, który tworzysz i tylko od ciebie zależy, w którą stronę popłynie twój okręt, na jakie wody wyniesie cię twoja sprawcza moc. Jakim będziesz człowiekiem dla siebie i innych ludzi, kogo uratujesz, by pozwolić mu odejść wolnym.

Matrix jest Wszechświatem Światów, sferycznym polem, które otacza nas i przenika do samego Centrum.

Wgląd w to, co toczy się w głębi każdego z nas nie jest rzeczą prostą, bo jest równoznaczne z początkiem upadku wszystkich iluzji na temat siebie, świata i wzajemnych relacji. Matrix człowieka żyjącego w poplątaniu odbija jego jedyną prawdę, którą stworzono w nas z półprawd i niejasnych dogmatów. W ten sposób sferyczne pole percepcji wykrzywia każdy obiektywny fakt, zdarzenie, informację. Zakłóca się komunikacja, a porozumienie często przestaje być możliwym. Spotykasz takich ludzi - pogrążonych w ideach nienawiści, żyjących w ideach uprzedzeń religijnych, kulturowych i rasowych. Zachowują się zawsze tak samo, nie słyszą nikogo, nie widzą niczego poza własnym osądem i interpretacją. Ich Matrix skrystalizował się wg ich życzeń - norm, narzuconych w procesie wychowania i indoktrynacji.

Światowy system władzy, od setek lat koduje ludzi lękiem, a ich świętą Macierz - Wielką Matkę, zastępuje Bogiem Wojny i odwetu na człowieku przebudzonym, Matrixem Łaskawym wyłącznie dla niewolników wiernych idei wojen i przemocy.
W takim świecie przekonań, na przełomie wieków żyjemy wśród cieni urojeń i nieustannego zagrożenia, walczymy ze sobą.

Matrix stała się Matnią, w której często pytamy: skąd taki świat, kto temu winien, jaki to diabeł pokłócił ludzi i odebrał im moc jedności serc? Karmieni kłamstwami, uczeni szukania odpowiedzi na zewnątrz, oślepieni, nie dostrzegamy prostej zasady, że Wielka Matrix odpowiada nam tym, czym wypełnione są nasze wnętrza.

Dbaj o swoją mistyczną duszę, której piękno przejawia się życiem w radości życia.

(...)


MERHLIN

P.S.

* Religijna operacja zmiany płci Boga zaciemniła obraz i sens istnienia, zniekształciła tożsamość człowieka. Żyjemy w łonie Wielkiej Matki, w bezpiecznej, ciepłej i jasnej przestrzeni doświadczania życia. Ta pierwotna i fundamentalna prawda ma daleko idące skutki dla całej percepcji życia - w zakresie jego celu ponadczasowego, jak i dla każdego dnia we współistnieniu.

Zobacz TERAZ Wszechświat w takim świetle i poczuj moc pewności opieki. Jesteś bezpieczny, reszta to iluzje. Nie ma oddzielenia, nie ma potrzeby poszukiwań Źródła, nie ma mistrzów, nie ma innej drogi, bo Ty nią jesteś. Przez cały czas żyjemy WEWNĄTRZ, w Wielkiej Macierzy, miłującej każde istnienie, stworzonej dla nas, na fali Źródła, którą jest Miłość.


Filozofie są nieistotne,
obecna wiedza jest poplątaniem,
TERAZ odczuwaj bycie WEWNĄTRZ "


Autor : Merhlin , źródło: duchowarewolucja.com , albo merhlin.com , do wyboru.


Ostatnio zmieniony przez Kori dnia Nie 10:33, 17 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barah/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbęDołączył: 25 Maj 2008
Posty: 1654
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW

PostWysłany: Nie 10:25, 17 Kwi 2011    Temat postu:

Cytat:
Ta nowatorska wiedza nie jest powszechnie znana, choć symbolem macierzy jest Wielka Matka, obraz obecny we wszystkich kulturach świata.

Niech wymieni.
Cytat:
Jest holograficznym, fraktalnym ekranem, żyjącą strukturą para-neuronowych relacji, która odbija nasze wewnętrzne stany duszy.

I mi już starczy tego geniuszu...

P.S. SEKTA !


Ostatnio zmieniony przez Barah/konto usunięte dnia Nie 10:28, 17 Kwi 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krystkon
Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 472
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lądek Zdrój
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 10:28, 17 Kwi 2011    Temat postu:

Wystarczy, abyśmy wzięli bliźniaków jednojajowych. Jedno dziecko wziąłbyś na wychowanie a drugie ja zamknąłbym w komórce tak aby nie zobaczyło nigdy żadnego człowieka z wyjątkiem mnie, przez 5 lat tłukłbym solidnie i karmił. Po 5 latach życia tych dzieli moglibyśmy porozmawiać o ich Matrixie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:01, 17 Kwi 2011    Temat postu:

wykasowano

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Pią 10:18, 22 Kwi 2011, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krystkon
Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 472
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Lądek Zdrój
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:19, 17 Kwi 2011    Temat postu:

Ja tylko oddzielam rzeczywistość od wyobraźni. Możesz sobie wyobrazić, że jesteś na tyle inteligentny, że akurat Tobie udałoby się uśmiercić prezydenta USA. Rzeczywistość jest taka, że chociaż zrobiłbyś wszystko co w twojej i tak nie udałoby Ci się to. Mówisz mi, żebym nie brał rzeczywistości pod uwagę w rozważaniach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16705
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:28, 17 Kwi 2011    Temat postu:

wykasowano

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Pią 10:17, 22 Kwi 2011, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barah/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbęDołączył: 25 Maj 2008
Posty: 1654
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW

PostWysłany: Nie 12:31, 17 Kwi 2011    Temat postu:

To jest tak oczywiste, czy masz tak wielką wiedzę ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Filozofia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin