Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mord na Sprawiedliwym i jego Zmartwychwstanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 650, 651, 652 ... 1985, 1986, 1987  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IruŚ
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 04 Cze 2017
Posty: 344
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Mokolodi - Okavango
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:11, 02 Gru 2018    Temat postu:

Lukrecja napisał:
Vide Stanik, który miesiącami ignorował wstawki na temat jego domu, klimy, rodziny itp...
Te wstawki były objawami zawiedzionej miłości. Z rok wcześniej, po kolejnym PW (nie pamiętam, ale w sumie było ich chyba ze trzy) z wyznaniami lekko się zesrałem ze strachu.
Pomyślałem, że kiedyś przez przypadek żona je przeczyta i jak się wtedy będę tłumaczył. Chwile potem skasowałem je i zablokowałem wariatce dostęp do mojego PW.


Ostatnio zmieniony przez IruŚ dnia Nie 14:12, 02 Gru 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adriatyk
Proszę oczyść posty w DR



Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 3005
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:30, 02 Gru 2018    Temat postu:

Dobrze cię rozumiem brachu, ja mam to samo tylko zwielokrotnione, codziennie na PW przychodzą do mnie listy miłosne od Dyskurs, Czarnej Mańki, MMM i Agafii, że już wytrzymać nie idzie, a do tego jeszcze od Dyszyńskiego, z tym, że o ile nasze cudowne panie upojone winem pragną romantycznej miłości, oprócz Dyskurs, bo ona bez przerwy pisze do mnie o warunkach intercyzy, to Dyszyński bez ogródek proponuje mi hardsex w lateksowych kombinezonach z wyciętymi otworami na odbyt.

Ostatnio zmieniony przez Adriatyk dnia Nie 14:31, 02 Gru 2018, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz
Gość






PostWysłany: Nie 14:36, 02 Gru 2018    Temat postu:

Adriatyk napisał:
... założy droższe.
A Krowa powita całkiem bez..., rozważ to dogłębnie, Adamie! :think:

PS
Agafia ma nierozstrzygnięty problem egzystencjalny:
- zwalczać,
- olać,
- ...
:(
______________________
"Być albo nie być – ty jesteś jak zdrowie.
Ile cię cenić trzeba, ten tylko się dowie,
Gdy Hamlet, książę duński, przyjedzie na krowie."
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adriatyk
Proszę oczyść posty w DR



Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 3005
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:36, 02 Gru 2018    Temat postu:

rafal3006 napisał:
Adriatyk, zamknie je w obraz i powiesi na ścianie, tak jak wszystkie inne zdobyte majtki.

Może tak być, kiedyś, a dlaczego, zabijce, a nie powiem, nie powiem, bo nie wiem, znalazłem u siebie w kiszeni marynarki damskie majtki i zupełnie nie maiłem pojęcia, do której zakochanej we mnie do szaleństwa cudownej pani upojnej winem, należały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adriatyk
Proszę oczyść posty w DR



Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 3005
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 14:40, 02 Gru 2018    Temat postu:

Tomasz napisał:
A Krowa powita całkiem bez..., rozważ to dogłębnie, Adamie!

Nie mam co rozważać, ja wolę w majtkach, bo nic na świecie nie sprawia mi większej radości, jak ściąganie majtek zakochanym we mnie do szaleństwa cudownym pniom upojonym winem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz
Gość






PostWysłany: Nie 15:28, 02 Gru 2018    Temat postu:

Chłoporobotnik! :fuj:
Wolę sauté - po cóż się nadwyrężać?! :think:
Perwersja się nudzi, a upojenie winem pozbawia wrażliwości na bodźce rustykalne... :(
________________________________
"Ciągła przyjemność przestaje być przyjemnością."
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32590
Przeczytał: 41 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:43, 02 Gru 2018    Temat postu:

Adriatyk napisał:
rafal3006 napisał:
Adriatyk, zamknie je w obraz i powiesi na ścianie, tak jak wszystkie inne zdobyte majtki.

Może tak być, kiedyś, a dlaczego, zabijce, a nie powiem, nie powiem, bo nie wiem, znalazłem u siebie w kiszeni marynarki damskie majtki i zupełnie nie maiłem pojęcia, do której zakochanej we mnie do szaleństwa cudownej pani upojnej winem, należały.


To byłoby ciekawe zwiedzać kiedyś muzeum Komandora gdzie wszystkie majtki są podarte i pomieszane z zerową wartością, oraz muzeum Adriatyka gdzie na ścianie jako bezcenne po nim pamiątki wiszą:
1. Majtki MMM - wartość kolekcjonerska: 50 000,00zł
2. Majtki CM - wartość kolekcjonerska 75 425,25 zł
etc
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adriatyk
Proszę oczyść posty w DR



Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 3005
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:51, 02 Gru 2018    Temat postu:

To to ty masz wielkie szczęście, Tomaszu, żyjąc w dzisiejszej współczesności, w stu procentach zaspokaja twoje potrzeby, ta współczesność. Dzisiaj każda dwudziestolatka sama zdejmuje majtki, kładzie się i rozkłada nogi w oczekiwaniu na rustykalny bodziec.

PS. Przyszło mi do głowy, aby współczesną dwudziestolatkę porównać z arbuzem. Jutro kupię arbuza, wykroję w nim dziurę i popróbuję, czy czym się różni arbuz od współczesnej dwudziestolatki.

PPS. Błąd. Arbuza nie ma po co porównywać, bo arbuz jest mokry, a współczesna dwudziestolatka, sucha. Trza do porównań poszukać czego suchszego.


Ostatnio zmieniony przez Adriatyk dnia Nie 16:03, 02 Gru 2018, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32590
Przeczytał: 41 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 15:55, 02 Gru 2018    Temat postu:

Adriatyk napisał:
To to ty masz wielkie szczęście, Tomaszu, żyjąc w dzisiejszej współczesności, w stu procentach zaspokaja twoje potrzeby, ta współczesność. Dzisiaj każda dwudziestolatka sama zdejmuje majtki, kładzie się i rozkłada nogi w oczekiwaniu na rustykalny bodziec.

Tomasz nie ma problemów z zaliczaniem, bo żyje w świecie dmuchanych 20-latek, gdzie każda ma z definicji wszystko co trzeba na wierzchu i żadnych oporów nie stawia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 16:14, 02 Gru 2018    Temat postu:

Komandor napisał:
Mnie na przykład nie interesuje nic a nic ile kosztowała bielizna Lukrecji. Jak ją dorwę to nie ma zlituj, że majtki od Victorias Secret za 100 PLN :mrgreen:


Możesz sie zdziwić. Bawełna i groszki. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladaco




Dołączył: 28 Sty 2017
Posty: 1016
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Z Bogdańca
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 16:14, 02 Gru 2018    Temat postu:

taka dmuchana 20-latka to musi być dobrze serwisowana przez wulkanizatora.., chyba..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz
Gość






PostWysłany: Nie 16:20, 02 Gru 2018    Temat postu:

A skąd ta konstatacja, Adamie?! :shock:
JA preferuję kobiecość pulchną, rozlazłą i leniwą! :)
______________________________________
"Przyjemność dojrzewa tylko wtedy, gdy się ją pamięta." C. S. Lewis
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 16:23, 02 Gru 2018    Temat postu:

Co jednak nie przeszkadza panom płci obojga, korzystać z ekhm walorów.
Dziewczę w warkoczach i spódniczce w kratkę, bywa niewidzialne albo traktowane jak dziwadło.
Popyt, podaż i te sprawy..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz
Gość






PostWysłany: Nie 16:41, 02 Gru 2018    Temat postu:

Oczywiście, że nie przeszkadza, bo dlaczego miałoby...?! :think:
___________________________________
"Żadna przyjemność nie jest zakazana, jeśli nie powoduje jakiejś szkody." T. Morus
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 18:54, 02 Gru 2018    Temat postu:

Nie wiem, przecież ja nie korzystam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 18:59, 02 Gru 2018    Temat postu:

rafal3006 napisał:
Adriatyk napisał:
rafal3006 napisał:
Adriatyk, zamknie je w obraz i powiesi na ścianie, tak jak wszystkie inne zdobyte majtki.

Może tak być, kiedyś, a dlaczego, zabijce, a nie powiem, nie powiem, bo nie wiem, znalazłem u siebie w kiszeni marynarki damskie majtki i zupełnie nie maiłem pojęcia, do której zakochanej we mnie do szaleństwa cudownej pani upojnej winem, należały.


To byłoby ciekawe zwiedzać kiedyś muzeum Komandora gdzie wszystkie majtki są podarte i pomieszane z zerową wartością, oraz muzeum Adriatyka gdzie na ścianie jako bezcenne po nim pamiątki wiszą:
1. Majtki MMM - wartość kolekcjonerska: 50 000,00zł
2. Majtki CM - wartość kolekcjonerska 75 425,25 zł
etc


Po Adam to wielki intelektualista, humanista i filozof. Zagaić gawędę potrafi w pięknej polszczyźnie jowialny a czasami rubaszny jak pan hrabia jaki. To i trofea nad kominkiem pięknie oprawne wieszać może.
A to prosty pirat i cham bez hamulców moralnych żadnych ani oglądy.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Komandor
Gość






PostWysłany: Nie 19:00, 02 Gru 2018    Temat postu:

*A ja to prosty pirat i cham bez hamulców moralnych żadnych ani oglądy
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 19:05, 02 Gru 2018    Temat postu:

Ale irytuje mnie takie traktowanie kobiet, jak powyżej. Bo wulkanizator, dobra odpuśćmy sobie ladaco, bo on za mądry nie jest, ale taki Adam co napisał, że młode babki rozkładają nogi na za 20 trzecia.. Ma rację, rozkładają ale chwila, rozkładają, bo są na to chętni.
Czym się różni kobieta od męzczyny, że akurat ma być cnotliwa, szanować się itd? Niczym... facet, który traktuje seks kompulsywnie jest playbojem, a kobieta która robi to samo, kim jest? Puszczalską, głupią kurwą? Nie... kobiety lubią seks tak samo jak faceci i tak samo korzystają z okazji. Nie wszystkie, ale wiele już z nas, kobiet korzysta, żyje się raz. Przyjemność płynąca z doznań nie jest przecież zarezerwowana dla samców. Jak ktoś tak myśli, ma pecha. Kobiety uwielbiają seks i nie ma w tym niczego złego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 19:18, 02 Gru 2018    Temat postu:

IruŚ napisał:
Lukrecja napisał:
Vide Stanik, który miesiącami ignorował wstawki na temat jego domu, klimy, rodziny itp...
Te wstawki były objawami zawiedzionej miłości. Z rok wcześniej, po kolejnym PW (nie pamiętam, ale w sumie było ich chyba ze trzy) z wyznaniami lekko się zesrałem ze strachu.
Pomyślałem, że kiedyś przez przypadek żona je przeczyta i jak się wtedy będę tłumaczył. Chwile potem skasowałem je i zablokowałem wariatce dostęp do mojego PW.


Odrzucona kobieta, potrafi piekło facetowi z życia zrobić. Może kiedyś źle odczytała Twoje intencje..Pamiętam, że z nią normalnie rozmawiłeś, podczas gdy inni po niej jechali.. Może wzięła to za sympatię, daleko idącą..
W pewnym wieku kobiety zaczynają szaleć, nie wszystkie, ale sporo, kiedy nie pójdą do doktorka, nie zażyją hormonów czy tam tonizujących środków, to im odjebuje.. Ciotkę mam w tym wieku, zawsze normalna, a postawiła w stan gotowości wszystkie służby, bo stwierdziła, że ktoś jej tam bombkę w domu podłożył. Serio, kobieta wykształona, mądra, zadbana, żaden lump
i wyskoczyła z czymś takim. Policja po mnie podjechała, bo synowie w Anglii, usiłowałam rozmawiać, ale nic z tego. Pogotowie dopiero jakąś szprycę dało, pognało do doktorka i po temacie. Ale pół bloku mieli ewakuować, bo baba ze stopniem oficerskim,
znała się na rzeczy i była bardzo realna.
Natura panie i panowie.. w pewnym wieku nam odpierdala i na to rady nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 19:23, 02 Gru 2018    Temat postu:

Komandor napisał:
*A ja to prosty pirat i cham bez hamulców moralnych żadnych ani oglądy
To też moje bawełniane gacie w groszki, całkiem pasują.. :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 19:31, 02 Gru 2018    Temat postu:

I co, cisza..zatkało kakało. Nie ma Rafała, Tomka, Adama..są stereotypy, z którymi niepewni faceci nie potrafią się pogodzić.
Tak- lubimy seks, wyzuzdany, zwyczajny taki, pełen perwersji. Tak, my kobiety go uwielbiamy..jeszcze kiedy daje nam orgazmy, no czego chcieć więcej? I to nie jest tak, że wy nas wykorzystujecie, że rozkładamy nogi, to my wykorzystujemy was. Chcemy się bzyknąć, to się bzykamy..proste..


Szach mat szowiniści.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladaco




Dołączył: 28 Sty 2017
Posty: 1016
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Z Bogdańca
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 19:50, 02 Gru 2018    Temat postu:

ten świat szlag trafi szybciej przez ludzi za mądrych..
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Komandor
Gość






PostWysłany: Nie 19:53, 02 Gru 2018    Temat postu:

Lukrecja napisał:
Nie wiem, przecież ja nie korzystam.


No i proszę jaka mało nowoczesna... no to sobie będzie trzeba współpracę z żoną odpuścić. Sam będę zrywał te grochy :mrgreen:
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja




Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1646
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 20:31, 02 Gru 2018    Temat postu:

Cytat:
Sam będę zrywał te grochy :mrgreen:
Mój boże, a rwij..
Rwij jak swoje :) :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sfinia
Założyciel, admin



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Hlefik

PostWysłany: Nie 21:10, 02 Gru 2018    Temat postu:

Przykro mi, moi drodzy mordowicze sprawiedliwi, ale właśnie musiałem dokonać tutaj pewnej amputacji. A mianowicie usunąłem w niebyt brudy po orgii urządzonej w waszym zacnym klubie przez wiadomy triumwirat CDM. Ponieważ nie mam czasu ani ochoty bawić się w czyszczenie pola wpis po wpisie, ani nie mam możliwości karnego odebrania tutejszego długopisu wspomnianym paniom, wyniosłem stąd jak leci wszystkie strony, na których były zgłoszone posty. Następnym razem będę pewno ciął od zgłoszonego postu do końca wątku. Życie jest to nie je bajka, życie to je bitwa.

Rozumiem, że niektórych z was może to wkurzyć.

Dbajcie więc proszę w przyszłości sami o to, by takie rzeczy tutaj się nie wyprawiały. Reagujcie własnosłownie, a może wam się uda tłumić to w zarodku.

Dla pomocy w przypadkach beznadziejnych ześlę wam tutaj leczniczego Bociana z uprawnieniami do dziobania wedle życzenia:

Jakby coś się działo zbyt groźnie, proście o pomoc medyczną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 650, 651, 652 ... 1985, 1986, 1987  Następny
Strona 651 z 1987

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin