Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bol999 domaga się powrotu bluzgów z Więzienia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 19:29, 09 Lut 2009    Temat postu: Bol999 domaga się powrotu bluzgów z Więzienia

wujzboj w http://www.sfinia.fora.pl/nauka-a-swiatopoglad,8/rzeczywistosc-kontra-sciema,3834.html#77839 napisał:
Myślę, że komentarz malachiego w zupełności wystarczy. Doświadczenie uczy, że jedyny tutejszy wyznawca Sitchina odpowiada tylko bluzgami, więc po co strzępić sobie klawiaturę?

______________________
PS. Bolku, OSTRZEGAM, że utrudnianie pracy moderatorom przez ponowne wysyłanie postów o treści analogicznej do tej, która spowodowała usunięcie ich do Więzienia, może skończyć się NATYCHMIASTOWYM odebraniem praw pisania w regularnych działach do czasu oficjalnego rozpatrzenia sprawy w twojej obecności w Pokoju Konferencyjnym. A to dlatego, że nikt nie będzie się z tobą bawią w wyścigi w rodzaju "czy szybciej się pisze, czy szybciej się przenosi".

Jak przywrócisz moje posty, które wykasowałeś, to moze i bym pogadał choćby i w piekle i w hlefiku, kurtuazyjnie nazwanym Pokojem Konferencyjnymale bez nich to mogę ci do korytka tylko dosrać jak to w sfinskim zwyczaju.
Możesz mnie wogóle wyrzucić i żadna dla mnie strata a dla ciebie, bo beze mnie to tu cisza jak w rodzinnym grobowcu. Ani nawet teściowej na miotle nie uświadczysz.
Tak więc OSRZEŻENIE to, powieś sobie w ramce w hlefiku i podziwiaj swoje dzieło a co zrobisz to mam to gdzie słońce nie dochodzi.
:rotfl:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sfinia
Założyciel, admin



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Hlefik

PostWysłany: Pon 21:22, 09 Lut 2009    Temat postu:

Bolku, Pokój Konferencyjny otwarty. Zapraszamy na rozmowę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptr




Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 1505
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:38, 09 Lut 2009    Temat postu:

bol999 napisał:
Jak przywrócisz moje posty, które wykasowałeś, to moze i bym pogadał

No ja bym sugerował pogadać.
I to nie chodzi o pogadanie przy piwie dla przyjemności obu stron lecz o edukację Szanownego Pana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 4:10, 10 Lut 2009    Temat postu:

sfinia napisał:
Bolku, Pokój Konferencyjny otwarty. Zapraszamy na rozmowę.

A co ja knur, żebym ze sfiniami umawiał się w hlefiku na randki? :( :grin:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 4:22, 10 Lut 2009    Temat postu:

PTRqwerty napisał:
bol999 napisał:
Jak przywrócisz moje posty, które wykasowałeś, to moze i bym pogadał

No ja bym sugerował pogadać.
I to nie chodzi o pogadanie przy piwie dla przyjemności obu stron lecz o edukację Szanownego Pana.

Po pierwsze wiadomo, że nie Pokój Konferencyjny a zasrany hlewik.
Po drugie nie przy piwie a przy okrągłym korycie.
Po trzecie z edukacji katechizmowych wyrosłem wcześniej niż nosiliście koszule w zębach.
Po czwarte jaki nagle Szanowny i jeszcze Pan jak traktowany tu byłem po śfinsku na poziomie śfiń, przez wszyskie śfinie?
Po piąte, widział kto aby normalny człowiek ze śfiniami przy jednym korycie w hlefiku śfińskim?
Przecież nie zaproszę was na moje salony, parkiety i kobierce, bo jak to w śfińskim zwyczaju zasracie mi wszystko i zasmodzicie.
Na te sałony, przyjdzie na was czas, na pólmiskach i stołach z jabłkami w ryjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:58, 10 Lut 2009    Temat postu:

Niech powyższa wypowiedź pozostanie jako łatwo dostępna ilustracja poziomu wypowiedzi użytkownika bol999. Ja tymczasem ponawiam zaproszenie. Pokój jest otwarty. Można się w nim wypowiadać. Znajdziesz tam, Bolku, kilka istotnych wyjaśnień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:08, 10 Lut 2009    Temat postu:

wujzboj napisał:
Niech powyższa wypowiedź pozostanie jako łatwo dostępna ilustracja poziomu wypowiedzi użytkownika bol999. Ja tymczasem ponawiam zaproszenie. Pokój jest otwarty. Można się w nim wypowiadać. Znajdziesz tam, Bolku, kilka istotnych wyjaśnień.

Jak nadejdzie pora karmienia sfiń, to może tam będę.

Wypowiadać się, zwykłem na ambonach, jeśli taka w hlefiku będzie a istotne wasze wyjaśnienia wysłucham w konfesjonale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:29, 10 Lut 2009    Temat postu:

Poczekamy. Cierpliwość moderatorów może się jednak skończyć w każdej chwili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:46, 10 Lut 2009    Temat postu:

wujzboj napisał:
Poczekamy. Cierpliwość moderatorów może się jednak skończyć w każdej chwili.

Czy to mój problem mordyratorów? :grin:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 12:55, 10 Lut 2009    Temat postu:

Na razie to problem moderatorów. Ale jeśli stracą cierpliwość, to będzie twój problem.

Ostatnio zmieniony przez wujzboj dnia Wto 12:56, 10 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 13:01, 10 Lut 2009    Temat postu:

wujzboj napisał:
Na razie to problem moderatorów. Ale jeśli stracą cierpliwość, to będzie twój problem.

Jeszcze raz powtarzam; nie mam problemów z mordami ratorów a jak będą mnie prześladować czy dyskryminować to popłacze ta laleczka :cry: ale nie ja :grin: :rotfl: i zostanie więcej miejsca do pisania dla innych. :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 13:11, 10 Lut 2009    Temat postu:

Skoro nie chcesz brać udziału w podejmowaniu decyzji w twojej sprawie, trudno. Dostałeś taką możliwość. Reszta zależy od ciebie, a konkretnie od twojego zachowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 14:28, 10 Lut 2009    Temat postu:

wujzboj napisał:
Skoro nie chcesz brać udziału w podejmowaniu decyzji w twojej sprawie, trudno. Dostałeś taką możliwość. Reszta zależy od ciebie, a konkretnie od twojego zachowania.

Dlaczego drążysz tą sprawę i jaki w tym Twój interes? Mam chęc, to będę pisał nie na tym, to innym forum.
Jak mi przejdzie z jakichś powodów a częściowo to chyba już przechodzi- nie będę pisał nigdzie, zajmując się czymś innym.
Nic nie muszę i nikt mi nie będzie niczego dyktował, jak tu się niektórym smarkaczom wydawało.
No i to na tyle :grin:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 15:03, 10 Lut 2009    Temat postu:

To proste, Bolku: aktywnie zaśmiecasz forum bluzgami, a co gorsza, w miejsce postów usuwanych do Więzienia umieszczasz nowe, tak samo zawierające tylko obelgi. To forum jest miejscem do prowadzenia kulturalnych i rzeczowych dyskusji; frustrację możesz wyładowywać gdzie indziej, a jeśli tu, to w Więzieniu (gdzie zaglądają tylko ci, których to bawi, i gdzie takimi wyskokami nikomu nie przeszkadzasz). Jeśli uważasz, że przekazałeś już na tym forum całą swoją wiedzę, jaką zamierzasz się z innymi dzielić, a teraz pozostało ci tylko rzucanie obelgami i przekleństwami, to dziękujemy za dotychczasowy wkład i pożegnajmy się. Natomiast jeśli chciałbyś skonfrontować swoje przekonania i swoją wiedzę z przekonaniami innych uczestników tego forum, to proszę rób to.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptr




Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 1505
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 17:17, 10 Lut 2009    Temat postu:

bol999 napisał:
Po piąte, widział kto aby normalny człowiek ze śfiniami przy jednym korycie w hlefiku śfińskim?

ale przecież nikt Cię tu nie trzyma :D
co więcej nikt Ciebie tu nie zapraszał ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 0:37, 11 Lut 2009    Temat postu:

wujzboj
Cytat:
To proste, Bolku: aktywnie zaśmiecasz forum bluzgami, a co gorsza, w miejsce postów usuwanych do Więzienia umieszczasz nowe, tak samo zawierające tylko obelgi.

Jasne, że proste jeśli wiesz , że nie ma skutku bez przyczyny.
Pisałem o tekstach kronik sprzed tysięcy lat Przetłumaczonych przez Sitchina i innych językoznawców
Wyśmiewałeś i ośmieszałeś Go jako idiotę, oszusta, fantastę, zmyślającego bajki, gdyż nie odróżniasz tłumacza od autora fantazji. Tego NIGDY nie sprostowałeś.
Jako że jesteś jakimś autorytetem przynajmniej dla kilku smarkaczy, małpują po Tobie i razem z tobą staracie się i mnie ośmieszać i prowokować a to jest PRZYCZYNĄ, a skutki wychodzą z tego same.
Teraz prowokacyjnie czepiają się ezoteryki, choć o niej mają tyle pojęcia co świnia o gwiazdach, więc nawet nie komentuję wypocin jakichś szczeniaków popisujących się przed Tobą.
Szczeniackie gierki w Twoim stylu -nie ze mną.
Chcesz byc poważnie traktowany, trakuj innych też z należnym szacunkiem albo będziesz nadal miał efekty swojego postępowania jakie masz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 0:51, 11 Lut 2009    Temat postu:

Bolek. Po pierwsze, nie rozmawiamy tutaj o Sitchinie, lecz o twoim zachowaniu. Po drugie, rozmowy prowadzone z tobą o Sitchinie (i inne podobne) utknęły na twojej odmowie podania jakichkolwiek materiałów dotyczących rewelacji w rodzaju "afrykańska kopalnia złota sprzed stu tysięcy lat" lub "sumeryjska tabliczka z dokładnym rysunkiem układu słonecznego". Zamiast danych dostajemy od ciebie bluzgi - i to jest problem. Możesz odmówić podawania dalszych informacji, to twoja prywatna sprawa. Ale obraźliwe czy wulgarne odzywki nie wchodzą w rachubę. Raz na jakiś czas może się zdarzyć to każdemu, ale u ciebie stało się to ostatnio regułą. Tak dalej być nie może.

Jeśli zamierzasz kontynuować w tym stylu, to najlepiej pożegnajmy się od razu. Bo takie postępowanie jest tutaj niedopuszczalne i jeśli się nie zmieni, skończy się czasowym ograniczeniem twojego prawa do pisania postów: będzie ci wolno robić to tylko w Więzieniu. Nikt nie będzie szarpał sobie nerwów czytając - cytuję z twojego dzisiejszego postu, który jeszcze zostawiłem na miejscu - "Imponujecie głupotą i bezczelnością podobnym sobie-NIC PONADTO". I nikt nie będzie dzień w dzień zużywał swojego czasu na czyszczenie poważnych działów forum z takich kwiatuszków.

Najlepiej by było, gdybyś po prostu unikał niecenzuralnych zwrotów i nie obrażał rozmówców. Przedstawiaj treść poglądów, przedstawiaj dowody, przedstawiaj kontrargumenty, ale nie oceniaj niczyjego stanu umysłowego. Nie mów "idiota", nie mów "oszust", nie bluzgaj. Jeśli akurat nie masz pod ręką odpowiednich materiałów, powiedz to albo nic nie mów - nikt cię za to nie wyśmieje, po prostu dyskusja się skończy albo zmieni temat, a czytelnicy ocenią ją według swojego rozeznania.


Ostatnio zmieniony przez wujzboj dnia Śro 1:04, 11 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bol999




Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 3306
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PIEKŁO z klimatyzacja
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 1:04, 11 Lut 2009    Temat postu:

Znowu się wiercisz jak piskorz na patelni, byle tylko zachować twarz a przy tym znów prowokujesz, co jest przyczyną reakcji powodującej skutek;
Odjebaj się ze swoimi podłymi metodami prowokacji rynsztokowego chamstwa i podłości.
Przekraczasz wszelkie granice przezwoitości i wytrzymałości i tarzaj się sam w korycie pełnym własnych gówien z resztą świń podobnych tobie co świnie właśnie uwielbiają i właśnie tak sam siebie nazwałeś komunistyczny pomiocie przyklejony gównem do krzyża.
ZEGNAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 1:06, 11 Lut 2009    Temat postu:

Ciao, facet.

Ostatnio zmieniony przez wujzboj dnia Śro 1:06, 11 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sfinia
Założyciel, admin



Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 1688
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Hlefik

PostWysłany: Śro 19:09, 11 Lut 2009    Temat postu:

<moedracja> Ponieważ użytkownik bol999, pomimo wielokrotnych ostrzeżeń, zaśmieca forum postami zawierającymi wyłącznie obelżywe sformułowania, co zmusza moderatorów do nieustannego usuwania tego spamu do Więzienia, jego prawo do pisania postów w regulaminowych działach (tj. poza działem Więzienie) zostało zawieszone do czasu podjęcia decyzji w jego sprawie przez grono moderatorów. Użytkownik bol999 zachowuje prawo do wypowiadania się swojej sprawie i przedstawiania swoich racji moderatorom w Pokoju Konferencyjnym. <moderacja>
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
idiota




Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 3604
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: stolnica

PostWysłany: Pon 19:43, 24 Sie 2009    Temat postu:

żałośni jesteście.

żegnaj Bol.

nudno tu bez Ciebie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 19:55, 24 Sie 2009    Temat postu:

Coś ci się chyba pomerdało, idioto drogi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin