Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Opinie wkotwicy o tym, co kulturalne a co nie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 16:57, 29 Gru 2005    Temat postu:

wujzboj napisał:
Jesli komukolwiek, kto jest gotow brac udzial w dyskusji nad omawianym w tym watku artykulem, slowa zaczynajace moja odpowiedz przeszkadzaja w dalszym czytaniu, z checia przeniose je na koniec mojego tekstu.
Mam przeniesc, Wojtku?

Wydawało mi się, że regulamin miał służyć utrzymywaniu poziomu kulturalnej dyskusji, w szczególności eliminowaniu nieuprzejmości na forum. Jeśli sądzisz, że obelga na końcu Twojej odpowiedzi będzie mniej obraźliwa niż umieszczona na początku - proszę bardzo, rób według swojej oceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 17:23, 29 Gru 2005    Temat postu:

W mojej odpowiedzi nie ma obelgi. Jest stwierdzenie faktow i wyciagniecie wnioskow. Sa to albo fakty wykazane w Rozbieralni Irracjonalizmu w watku dotyczacym rozbierania artykulu zatytulowanego "Dlaczego nie potrzebuję religii: Religia i śmierć rozumu", albo wnioski wyciagniete z moich dotyczchasowych kontaktow z serwisem racjonalista.pl. Jak mowilem we wspomnianym watku:

wuj napisał:
[Byc moze,] ktos uwaza, ze Janek Lewandowski wybral tekst nietypowy dla racjonalisty.pl. Jesli takie jest zdanie czytelnikow lub Redaktorow racjonalisty.pl, z checia przyjme na sfinie kilka artykulow typowych dla racjonalisty.pl w celu dokonania analizy merytorycznej ich tresci. I jezeli okaze sie, ze sa one na poziomie, z przyjemnoscia skoryguje opinie wyrazona przeze mnie a ktora powstala nie tylko po lekturze dziela wybranego przez Janka lecz zarowno na skutek dlugich kontaktow z Redakcja racjonalisty.pl jak i lektury tekstow z racjonalisty.pl podsuwanych mi przez Redakcje jako argumenty w dyskusji.


Co wlasciwie uwazasz w mojej wypowiedzi za obelzywe, Wojtku? Czy moglbys zacytowac ow fragment, ktory jest twoim zdaniem obelzywy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:23, 29 Gru 2005    Temat postu:

wkotwico - czy aby z tą obelgą to lekko nie przesadzasz? Ja bym raczej mówił o ironii i to osadzonej w merytorycznym kontekście!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 17:29, 29 Gru 2005    Temat postu:

Proponuje zacytowac inkryminowane wyrazenie i ewentualnie porownac je z tytulem rozbieranego artykulu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:36, 29 Gru 2005    Temat postu:

wujzboj napisał:
W mojej odpowiedzi nie ma obelgi.[...]
Co wlasciwie uwazasz w mojej wypowiedzi za obelzywe, Wojtku? Czy moglbys zacytowac ow fragment, ktory jest twoim zdaniem obelzywy?

całkiem jasno pisałem, że chodzi o sam początek Twojej wypowiedzi. A Ty, dopiero co, kilkadziesiąt minut temu, doskonale rozumiałeś, co jest obelżywe, bo zaproponowałeś przeniesienie tego początku na koniec. Przestałeś dostrzegac obelżywość tam, gdzie ją dostrzegałeś?
Ale skoro prosisz...
wujzboj napisał:

Piękny tekst, typowy dla racjonalisty.pl i przeslicznie ilustrujacy glebie niezrozumienia swoich wlasnych mysli.


Ostatnio zmieniony przez wkotwica dnia Czw 17:42, 29 Gru 2005, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:41, 29 Gru 2005    Temat postu:

(przeniesione)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:43, 29 Gru 2005    Temat postu:

Wkotwico - link odnosi się do tego właśnie wątku, czy aby czegoś nie zamieszałeś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:44, 29 Gru 2005    Temat postu:

Drizzt napisał:
Wkotwico - link odnosi się do tego właśnie wątku, czy aby czegoś nie zamieszałeś?

Jestem przekonany, że umieściłem we właściwym miejscu. Pewnie wuj przesunął razem z innymi z inkryminowanego wątku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:46, 29 Gru 2005    Temat postu:

Ale link odnosił się do tego wątku.
A teraz zniknął.
Może lepiej powtórz co chciałeś przekazać bo ja już się pogubiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:47, 29 Gru 2005    Temat postu:

Drizzt napisał:
wkotwico - czy aby z tą obelgą to lekko nie przesadzasz? Ja bym raczej mówił o ironii i to osadzonej w merytorycznym kontekście!

Nie przesadzam. Dla wuja obelgą jest słowo "unik", więc pozwolisz, że pozostanę przy swoim zdaniu, iż "głębia niezrozumienia własnych myśli" jest obelgą o wiele cięższą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:50, 29 Gru 2005    Temat postu:

Drizzt napisał:
Ale link odnosił się do tego wątku.
A teraz zniknął.
Może lepiej powtórz co chciałeś przekazać bo ja już się pogubiłem.

Link prowadził tutaj tylko po to, żeby nie prowadzić rozmowy o tym samym w dwu miejscach. Można spokojnie wyciąć list z linkiem i nasze na jego temat (nie zawuwązyłem, żebym mógł kasowac swoje, ale admin chyba może, co chce).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:50, 29 Gru 2005    Temat postu:

Czyli jak z tymi wątkami? Odpowiadasz na ten sąsiedni tutaj?
Tylko potwierdź to się dostosujemy...
wkotwica napisał:
Dla wuja

Cytat:
pozwolisz, że pozostanę przy swoim zdaniu

Zdanie możesz mieć dowolne, wystarczy, że ja ani reszta moderatorów nie odbiera tego jako obelgi.
Przy okazji wydaje mi się, że o obelgach na tym forum mowy jeszcze nie było - czyżbyś przenosił tu jakiś osobisty uraz do wuja?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 17:55, 29 Gru 2005    Temat postu:

wujzboj napisał:
Proponuje zacytowac inkryminowane wyrazenie i ewentualnie porownac je z tytulem rozbieranego artykulu.
Porównałem. Mam rozumieć, że sugerowana przez tytuł implikacja "religia=śmierć rozumu" upoważnia do łamania Regulaminu? Prosiłbym w takim razie o jawne wpisanie do niego punktu "obelgi są dozwolone, jeśli są odpowiedzią na obelgi". Bo rozumiem z Twoich słów, że taka właśnie zasada obowiązuje. A to Ty ustalasz tutaj reguły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 17:58, 29 Gru 2005    Temat postu:

Wojtku, prosze wypisac obok siebie:

- tytul artykulu
- moje wyrazenie.

Tu, a nie na kartce na twoim biurku. Dziekuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 18:08, 29 Gru 2005    Temat postu:

Drizzt napisał:
Czyli jak z tymi wątkami? Odpowiadasz na ten sąsiedni tutaj?
Tylko potwierdź to się dostosujemy...

Choćbym i chciał odpowiadać "tam", to wuj już zdążył przenieść listy tutaj, a "tam" zrobić odesłanie do "tutaj".

wkotwica napisał:
Dla wuja
Cytat:
pozwolisz, że pozostanę przy swoim zdaniu

Zdanie możesz mieć dowolne, wystarczy, że ja ani reszta moderatorów nie odbiera tego jako obelgi.
W Regulaminie nie ma mowy o tym, że jako nieuprzejme będzie mogło być traktowane tylko to, co moderatorzy za takie uważają (owszem, przeczytałem p.2.5, przeczytałem bardzo uważnie). Jeśli jednak taka reguła obowiązuje, to wuj powinien przeprosić serwis ateista.pl, gdzie moderatorzy nie reagowali na to, co on uznawał za obrażliwe. Bo wszystko wskazuje na to, że u wuja reguły de facto takie same, tylko szyld inny.

wkotwica napisał:
Przy okazji wydaje mi się, że o obelgach na tym forum mowy jeszcze nie było - czyżbyś przenosił tu jakiś osobisty uraz do wuja?
Mamy wzajemne urazy.
Ponieważ wuj założył to forum po to, żeby można było prowadzić rozmowy w uprzejmy sposób, bez obrażania innych, jestem wyczulony na przypadki łamania regulaminu. Szczególnie, kiedy dotyczy to osób prowadzących forum, bo ryba psuje się od głowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 18:14, 29 Gru 2005    Temat postu:

wujzboj napisał:
Wojtku, prosze wypisac obok siebie:

- tytul artykulu
- moje wyrazenie.

Tu, a nie na kartce na twoim biurku. Dziekuje.

Pierwsze podałem w formie nawet ostrzejszej niż oryginalna. drugie już tutaj cytowałem. Ale skoro prosisz, pewnie nie masz pod ręką:
A. "Dlaczego nie potrzebuję religii: Religia i śmierć rozumu"
B. "Piekny tekst, typowy dla racjonalisty.pl i przeslicznie ilustrujacy glebie niezrozumienia swoich wlasnych mysli."
Nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Mam rozumieć, że obraźliwy dla wuja tytuł artykułu (na inej witrynie) upoważnia wuja do łamania Regulaminu tego forum? Prosiłbym w takim razie o jawne wpisanie do niego punktu "obelgi są dozwolone, jeśli są odpowiedzią na obelgi". Bo rozumiem z Twoich słów, że taka właśnie zasada obowiązuje. A to Ty ustalasz tutaj reguły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 18:18, 29 Gru 2005    Temat postu:

No widzisz - czyli problem dotyczy twojego urazu do wuja. Skoro tak to twoje posty mogą być odebrane jako awanturnictwo i "vendetta" na wuju. Ja w wujowym wpisie widzę conajwyżej ironię i podobnie jak się zdaje ocenili je inni moderatorzy. Nie widzę powodu, żeby ze swoich osobistych konfliktów z wujem robić temat jedynej swojej rozmowy na innym forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 19:19, 29 Gru 2005    Temat postu:

Drizzt napisał:
Ja w wujowym wpisie widzę conajwyżej ironię i podobnie jak się zdaje ocenili je inni moderatorzy.
Rozumiem, że "głębia niezrozumienia własnych myśli" nie jest obraźliwe, bo moderatorzy (przez wuja powołani, mylę się?) nie uważają tego za obraźliwe? Pewnie, że nie jest obrażliwe, bo wuj zastosował je do nazwania niemiłych jemu oraz moderatorom poglądów. Czy byłoby taką samą ironią, gdybym bez ogródek napisał, Drizzt, że najwyraźniej nie rozumiesz własnych myśli?

Trudno. Nadal nie otrzymałem od nikogo odpowiedzi, czy o tym, że ktoś był nieuprzejmy (zob. 2.5 Regulaminu) decydują na tym forum moderatorzy? Z treści Regulaminu nie wynika, żeby ktoś, kto uważa, że zetknął się z obelgą, nie mógł się nań powoływać, jeżeli namaszczeni moderatorzy oznajmią, że oni obelgi nie widzą.

Drizzt napisał:
Nie widzę powodu, żeby ze swoich osobistych konfliktów z wujem robić temat jedynej swojej rozmowy na innym forum.
Nie wolno mi krytykować naruszenia regulaminu, bo mam z wujem na pieńku?
A jeśli nawet wolno, to broń Boże nie tam, gdzie nastąpiło naruszenie, tylko w jakimś ciemym kątku?
Wybacz, ale nie zamierzam się zbytio angażować w poważniejsze dyskusje tutaj, dopóki nie przekonam się, że tak pięknie wyglądający na papierze Regulamin działa. A w szczególności: że jest przestrzegany przez moderatorów i przez samego wuja, który napisał ten regulamin. Bo zbyt wiele razy przekonałem się, że wuj nie stosuje się do reguł, które chciałby, żeby inni przestrzegali w rozmowach z nim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 19:51, 29 Gru 2005    Temat postu:

Masz szanse sie zaangazowac, Wojtku. Aby umozliwic ci przeczytanie moich uwag do artykulu z racjonalisty.pl, przenioslem konfliktowe zdanie na koniec tych uwag. Mozesz teraz smialo zwalczac merytorycznie to, co napisalem; zdanie to niczego juz nie przeslania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 20:38, 29 Gru 2005    Temat postu:

Cytat:
(przez wuja powołani, mylę się?)

I owszem :mrgreen:
Cytat:
Czy byłoby taką samą ironią, gdybym bez ogródek napisał, Drizzt, że najwyraźniej nie rozumiesz własnych myśli?

Niewątpliwie przekaz nie zmieni się jeśli będzie skierowany do innej osoby.
Cytat:
Trudno. Nadal nie otrzymałem od nikogo odpowiedzi, czy o tym, że ktoś był nieuprzejmy (zob. 2.5 Regulaminu) decydują na tym forum moderatorzy?

Decyduje to czy ktoś był uprzejmy czy też nie w rozumieniu moderatorów.
Cytat:
Nie wolno mi krytykować naruszenia regulaminu, bo mam z wujem na pieńku?

Wolno ci jak najbardziej - tyle, że póki co pojawiłeś się na forum tylko po to, żeby "wytknąć" wujowi.
Cytat:
Wybacz, ale nie zamierzam się zbytio angażować w poważniejsze dyskusje tutaj, dopóki nie przekonam się, że tak pięknie wyglądający na papierze Regulamin działa

Więc wybacz jeśli nie będziesz traktowany zbyt poważnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pan Gąsienica
Wizytator



Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1184
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 20:47, 29 Gru 2005    Temat postu:

wkotwica napisał:
Drizzt napisał:
Ja w wujowym wpisie widzę conajwyżej ironię i podobnie jak się zdaje ocenili je inni moderatorzy.
Rozumiem, że "głębia niezrozumienia własnych myśli" nie jest obraźliwe, bo moderatorzy (przez wuja powołani, mylę się?) nie uważają tego za obraźliwe? Pewnie, że nie jest obrażliwe, bo wuj zastosował je do nazwania niemiłych jemu oraz moderatorom poglądów. Czy byłoby taką samą ironią, gdybym bez ogródek napisał, Drizzt, że najwyraźniej nie rozumiesz własnych myśli?


No cóż, ja jako wypowiadający się w tym niefortunnym wątku moderator muszę przyznać, że faktycznie nie sklasyfikowałem tej "głębi niezrozumienia" jako obelgę. Masz oczywiście racje, że fakt mojej osobistej niechęci do wyrażonych w tekście poglądów na pewno mi w tym nie pomógł.

Za zwrócenie uwagi dziękuję, nauczkę przyjmuję i w przyszłości postaram się (naprawdę) być bardziej wyczulony na takie sprawy. Proponuję wyrzucenie całej sprawy razem z innymi pierwszymi kotami za płoty i mimo niemiłego zgrzytu na początku zapraszam na Forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:03, 29 Gru 2005    Temat postu:

Cytat:
Cytat:
Trudno. Nadal nie otrzymałem od nikogo odpowiedzi, czy o tym, że ktoś był nieuprzejmy (zob. 2.5 Regulaminu) decydują na tym forum moderatorzy?

Decyduje to czy ktoś był uprzejmy czy też nie w rozumieniu moderatorów.

To powinno być napisane w regulaminie - o nieuprzejmości rozstrzygają moderatorzy, zdanie osoby protestującej może, ale nie musi być brane pod uwagę.

Cytat:
Cytat:
Nie wolno mi krytykować naruszenia regulaminu, bo mam z wujem na pieńku?

Wolno ci jak najbardziej - tyle, że póki co pojawiłeś się na forum tylko po to, żeby "wytknąć" wujowi.

Pewnie przegapiłeś mój list w innym wątku. Nie wspominając o tym, że przede wszystkim czytam, a w drugiej kolejności dopiero zabieram głos. Dwoje uszu do słuchania, jedne usta do mówienia. Czas też ogranicza, nie mam go aż tyle, żeby brać udział w kilku dyskusjach na raz.


Ostatnio zmieniony przez wkotwica dnia Czw 21:08, 29 Gru 2005, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wkotwica




Dołączył: 28 Gru 2005
Posty: 218
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:05, 29 Gru 2005    Temat postu:

Dziękuję, Panie Gąsienico.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 21:12, 29 Gru 2005    Temat postu:

Cytat:
To powinno być napisane w regulaminie - o nieuprzejmości rozstrzygają moderatorzy, zdanie osoby protestującej może, ale nie musi być brane pod uwagę.

Chwilka - a wyobrażasz sobie, żeby ktoś inny o tym rozstrzygał? Komisja śledcza? Natomiast zdanie osoby protestującej powinno być rozpatrywane i gwarantuje ci, że gdybym uznał, że wuj rzuca obelgami zwrócił bym uwagę. Mamy taki ustalenie między moderatorami i mi się już raz czy dwa dostało :D
Cytat:
Pewnie przegapiłeś mój list w innym wątku.

Nie - nie przegapiłem, cieszę się że zacząłeś dyskusje. Niezależnie od tego zacząłeś od dyskusji o błędach (a właściwie błędzie) wuja.
Cytat:
Czas też ogranicza, nie mam go aż tyle, żeby brać udział w kilku dyskusjach na raz.

Doskonale rozumiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pan Gąsienica
Wizytator



Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1184
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 21:19, 29 Gru 2005    Temat postu:

Drizzt napisał:
Chwilka - a wyobrażasz sobie, żeby ktoś inny o tym rozstrzygał? Komisja śledcza?


Echm, Drizzt, mnie tam uczyli, że fakt zaistnienia obrazy stwierdza zawsze OBRAŻONY :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin