Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ataki osobiste
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konrado5




Dołączył: 02 Gru 2005
Posty: 4913
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 13:38, 10 Gru 2005    Temat postu: Ataki osobiste

Zastanawiam, się czemu Wuj Zboj na prawie każdym forum jest atakowany osobiście. Myślę, że wynika to z niezrozumienia jego argumentów (na pierwszy rzut oka rzeczywiście wydaje się, że jego teorie są manipulacją słowami). Pozatym chciałem zadać pytanie Wujowi Zbojowi: dlaczego nie dyskutuje na racjonalista.pl i grupie dyskusyjnej pl.soc.religia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:15, 10 Gru 2005    Temat postu:

Na racjonaliscie.pl dyskutowalem dlugo, w sumie ponad rok albo i dluzej. Zaczelo sie to od rozmowy ze svarozycem na temat problemu zla (patrz Czy Bog jest zrodlem zla, http://www.sfinia.fora.pl/viewtopic.php?t=32; linki podane tutaj sa linkami do watkow sfini i w kazdym mozesz podyskutowac na temat danego tekstu). Przy okazji zawarlem znajomosc z Mariuszem Agnosiewiczem i Michalem Przechem, i tak zaczela sie moja przygoda na racjonaliscie.pl :D

Co sie tam dzialo, mozesz znalezc na forum "Religia", na samym dnie. Ale najprosciej zajrzyj do artykulu O wierze w zbytecznosc wiary (http://www.sfinia.fora.pl/viewtopic.php?t=14) bedacego odpowiedzia wymuszona na mnie przez Mariusza Agnosiewicza posrodku tej dyskusji. Oczywiscie, moja odpowiedz pozostala od lat bez odpowiedzi. Zajrzyj tez do felietoniku Neuroteologia (http://www.sfinia.fora.pl/viewtopic.php?t=44) bedacego skutkiem dlugiej dyskusji z Mariuszem na tenze temat. To bylo blisko konca; zostalem zbluzgany przez Mariusza w ordynarny sposob i w koncu rozstalismy sie. Bez jakiejs tam obrazy (wymieniamy sobie od czasu do czasu kartki z okazji swiat) ale i bez wyrazow szacunku.

Potem wracalem ze dwa razy na krotsze wymiany zdan. Zajrzyj do filipiki Dichtung und Wahrheit (http://www.sfinia.fora.pl/viewtopic.php?t=20) bedacego reakcja wuja na powstanie Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistow i zobacz, co z tego wyniklo. Mozesz skomentowac. Po latach sprawa neuroteologii powrocila na wokande; zobacz Cuda scjentyzmu (http://www.sfinia.fora.pl/viewtopic.php?t=16) i Gdy aniol staje sie omamem (http://www.sfinia.fora.pl/viewtopic.php?t=15).

Jeszcze jakis czas temu usilowalem zmusic Romana Zaroffa do udzielenia odpowiedzi na moja krytyke, do ktorej linki podalem w komentarzach do jego artykulow na racjonaliscie.pl. Patrz Czy Bog jest ssakiem? (http://www.sfinia.fora.pl/viewtopic.php?t=17) i Wrozenie z nauki (http://www.sfinia.fora.pl/viewtopic.php?t=19). Nie doczekalem sie zadnej rzeczowej reakcji.

W kazdym z tych tekstow masz linki do oryginalnych dyskusji, ktorych te teksty sa fragmentami. Jak masz cierpliwosc, mozesz wszystko poczytac.

Pytasz o psr? Wlasnie na psr spotkalem Romana Zaroffa (i Michala Dyszynskiego tez) :D Tam tez Roman zniknal mi po kilku postach, obiecujac solennie powrot i odpowiedzi na argumenty. Nie doczekalem sie, choc na psr siedzielem potem jeszcze dlugo. Jak chcesz zobaczyc, to znajdz u mnie na stronie tekst "Rozmowy wuja" (czy cos podobnego) i kliknij na link wyszukujacy googlem wszystkie moje wpisy na psr. Jest tego grubo ponad tysiac.

Na psr zaprowadzila mnie abangel666. Znasz moze abi? Przyjaznimy sie pozaideologicznie. W jednym z dzialow jej legaby, skrajnie antykatolickiej strony, znajdziesz moje tlumaczenia plakatow z wojny domowej w Hiszpanii (podczas pracy nad tymi plakatami abi zorientowala sie, ze swiat nie jest taki czarno-bialy, jak myslala), a w linkowni link do mojej strony domowej (jedyny tam link do strony katolickiej). W realu nie widzielismy sie ani razu, a ideologicznie jestesmy, rzecz jasna, na noze. Abi namowila mnie na czacie Religie.onet.pl zebym poszedl na psr spotkac lucyfera, jej zdaniem genialnego ateiste. Lucek nie odwazyl sie jednak podjac w zadnym temacie dyskusji dluzszej niz wymiana dwoch-trzech listow. Zawdzieczam mu jednak reklame, bo bluzgal na moj temat dlugo i namietnie :D Potem jakos diabli go wzieli i wiecej go nie widzialem.

Na psr siedziaem bardzo dlugo. Dlaczego w koncu zrezygnowalem? Zrobilo sie nudno. Dyskusje zaczely ograniczac sie do pyskowek miedzy katolikami i swiadkami Jehowy, czytelnikow bylo coraz mniej i pomyslalem, ze lepiej rozejrze sie po forach dyskusyjnych.

A co bylo na ateiscie.pl, sam wiesz. Jestem jeszcze winien list pozegnalny :D Zaczalem wlasnie zbierac do kupy rozmowe z Bohohem (te, ktora znasz), ale to idzie powoli. Prawie godzine trwalo zanim przeformatowalem to na html z polskimi ogonkami i usunalem bledy z JS (wszystko problemy biorace sie z lokalnej konfiguracji mojego kompa, ale na to nie ma rady). Nie chce mi sie z tym grzebac, ale trzeba bo obiecalem, hehe. No i wypada powiedziec rozsadnym ateistom z ateisty.pl (takim jak KeyEi), gdzie mnie szukac zeby dokonczyc przerwana rozmowe. Mniej rozsadni lub mniej kulturalni pewno nie odwaza sie przyjsc na sfinie. A jesli sie odwaza, to mam nadzieje ze tu uda sie zmusic ich do prowadzenia dyskusji welug zasad merytorycznych, nie sejmowo-telewizyjnych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 16:45, 10 Gru 2005    Temat postu:

Ataki osobiste to:

1. Sposób na uchronienie czytelników przed świadectwem własnej klęski
2. Sposób na na zgłuszenie niewygodnych pytań.

To chyba wystarczające powody, żeby sobie pojeździć po wuju?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob 12:52, 21 Paź 2006    Temat postu:

No pięknie.... obmawia się mnie za moimi plecami.... by było jasne, to wyjaśnię: "ideologicznie nie jestem na noże" z Wujem.... wiara w Boga Wuja mi w niczym nie przeszkadza, tak samo jak nie przeszkadza mi wiara jehowców, hinduistów, muzułmanów czy innych piewców wiecznych dziewic, Mikołajów, aniołków i miłośników teorii, że 1+1+1=1.

A co mi przeszkadza? Przeszkadza mi krzyż w urzędzie, na poczcie, w szkole, w szpitalu.... przeszkadza mi, ze z moich podatków opłaca się bandę darmozjadów w kieckach w szkołach, szpitalach, komendach, strażach, wojsku.... etc.... przeszkadza mi, że jedyna słuszna religia budzi mnie o 6 rano waląc w dzwony.... przeszkadza mi, że oddaje się czarnym ziemię, budynki, że daje się im ulgi podatkowe, a jak jakiś czarny po pijaku zabije autem kogoś, to się go nawet do aresztu nie zamknie.

Przeszkadza mi to, że sąd polski wydając wyrok na "Fakty i Mity" uzasadnia: "tygodnik nie naruszył dziennikarskiej rzetelności, ale o księdzu nie wolno tak pisać"....

Przeszkadza mi, że stawia się pomniki człowiekowi co popierał zbrodnicze reżimy, ukrywał morderców, dawał schronienie zbrodniarzom z Ruandy....

To mi przeszkadza.

A to, czy Wuj i reszta sobie wierzą czy nie wierzą jest mi zupełnie obojetne. Nie mój cyrk i nie moje małpy....

abi
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anbo




Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 6064
Przeczytał: 14 tematów


PostWysłany: Sob 13:51, 21 Paź 2006    Temat postu:

Aż przerażenie bierze jaki z wuja megaloman :(
I jak się wielu na wuju wciąż nie poznaje :(

Na podstawie obserwacji (a jest duża) tzw. ataki osobiste na wuja podzieliłbym na dwie główne grupy:
- z bezsilności;
- obronne;
- wskazujące faktyczny powód (czegoś tam).
Pierwszy rodzaj spowodowany jest niewątpliwą wprawą wuja w dyskutowaniu, co u niektórych jego dyskutantów spowodowac może własnie taki atak, bo czując, ze wuj nie ma racji, jednocześnie nie umieją mu tego wykazac.
Drugi rodzaj spowodowany jest (ogólnie) zagrywkami wuja.
Trzeci jest mylnie interpretowany jako ad personam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:20, 21 Paź 2006    Temat postu:

Jak rozumiem, drogi anbo, powyzsze to prozaiczna poezja pisana bialym wierszem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 16:21, 21 Paź 2006    Temat postu:

O, dziendobrywieczor abi :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 16:26, 21 Paź 2006    Temat postu:

anbo napisał:
I jak się wielu na wuju wciąż nie poznaje :(


NIEPSZYZWOITA FRAŻKA NA PODSKAKÓJONCYCH (z wyonczeniem chmórek)

Wuj nad poziomy wylatóje
Wienc jakszesz mu podskoczom ...uje
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Podglądacz
Gość






PostWysłany: Sob 16:34, 21 Paź 2006    Temat postu:

Chmórko, to ty wujowi podskoczysz? No rzeczywiście, jak się przyjrzec chmórce, to przeszkód dostrzec nie sposób...

A tak w ogóle to "chmórka" pisze sie "hmórka", przez samo h! Chmórna ortografia jest moze kąsekwentna, ale konsekwentna to oa nie jest.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anbo




Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 6064
Przeczytał: 14 tematów


PostWysłany: Nie 8:28, 22 Paź 2006    Temat postu:

wuj napisał:
Jak rozumiem, drogi anbo, powyzsze to prozaiczna poezja pisana bialym wierszem?

wuj napisał:
Tak sie sklada, ze JA nie prowokuje;
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 9:44, 22 Paź 2006    Temat postu:

wujzboj napisał:
O, dziendobrywieczor abi :*


Słusznie.... przed napisaniem pierwszego listu na Forum wypadało się przywitać.... co niniejszym czynię: Dzieńdobrywieczór Wszystkim!

A w temacie co mi przeszkadza a co nie, ktoś ma coś do powiedzenia?

ab.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 11:57, 22 Paź 2006    Temat postu:

abi napisał:
"ideologicznie nie jestem na noże" z Wujem

Ciesze sie. Fakt, ostatnio o ideologie gryzlismy sie pare lat temu na czacie onetu, potem w ogole ten temat nam znikl. Chowam majcher.

abi napisał:
wiara w Boga Wuja mi w niczym nie przeszkadza, tak samo jak nie przeszkadza mi wiara jehowców, hinduistów, muzułmanów czy innych piewców wiecznych dziewic, Mikołajów, aniołków i miłośników teorii, że 1+1+1=1.

Mnie tez nie przeszkadza wiara abi w jej abogi*, tak jak nie przeszkadza mi wiara scjentystow, materialistow, czy innych wierzacych w to, ze nie w nic nie wierza czy tez ze sa zludzeniem bezmyslnej materii lub innego nieobserwowalnego ramladuplum. Pod tym wzgledem oboje jestesmy tolerancyjni :pidu:

abi napisał:
Przeszkadza mi krzyż w urzędzie, na poczcie, w szkole, w szpitalu....

Krzyz mi nie przeszkadza, podobnie jak nie przeszkadzalby mi jego brak ani obecnosc gwiazdy Dawida, polksiezyca, kielni, orla bialego, czy papy Smerfa.

abi napisał:
przeszkadza mi, ze z moich podatków opłaca się bandę darmozjadów w kieckach w szkołach, szpitalach, komendach, strażach, wojsku....

To tez mi nie przeszkadza, podobnie jak nie przeszkadza mi, ze z moich podatkow oplaca sie "bande darmozjadow" (zeby uzyc tego samego wyrazenia) wychowujacych dzieci w domach lub uczacych je w szkolach spiewu lub fizyki. Bardziej przeszkadza mi, ze nauczyciele, dziennikarze, reporterzy, poslowie, urzednicy oplacani z moich podatkow wykonuja swoja prace nieprofesjonalnie - ale taka jest kolej rzeczy, z proznego i Salomon nie naleje.

abi napisał:
przeszkadza mi, że jedyna słuszna religia budzi mnie o 6 rano waląc w dzwony....

To tez mi nie przeszkadza, podobnie jak nie przeszkadza mi, ze o tej samej godzinie przejezdza mi pod oknem po waziutkiej uliczce samochd dostawczy, bo akurat po przeciwnej stronie raczy byc sklep. Przeszkadza mi natomiast, ze proboszcz pobliskiego kosciola potrafi wystawic na ulice glosniki i ryczec przez nie rano do zebranego na ulicy tlumu; nie przeszkadza mi za to przechodzaca pod oknami procesja, obojetne czy katolicka czy krysznaicka czy wojskowa z trabkami i innym bebnami uzywanymi w stylu watpliwym artystycznie, lecz akustycznie niewatpliwym.

abi napisał:
przeszkadza mi, że oddaje się czarnym ziemię, budynki, że daje się im ulgi podatkowe, a jak jakiś czarny po pijaku zabije autem kogoś, to się go nawet do aresztu nie zamknie.

Przeszkadza mi kazde wynoszenie ponad prawo ze wzgledow politycznych. Przeszkadza mi rowniez, ze posel lub sedzia moze kogos bezkarnie przejechac albo okrasc publicznie, jesli tylko ma odpowiednie poparcie kolezkow, bo prawo daje mu immunitet oparty wlasnie na zasadzie mafijnej.

abi napisał:
Przeszkadza mi to, że sąd polski wydając wyrok na "Fakty i Mity" uzasadnia: "tygodnik nie naruszył dziennikarskiej rzetelności, ale o księdzu nie wolno tak pisać"....

Przeszkadza mi kazda prawnie usankcjonowana kpina z prawa.

abi napisał:
Przeszkadza mi, że stawia się pomniki człowiekowi co popierał zbrodnicze reżimy, ukrywał morderców, dawał schronienie zbrodniarzom z Ruandy....

Przeszkadzaja mi populistyczne samosady na podstawie poglosek.

________
*abóg (l. mn. abogi): ogolna nazwa okreslajaca podstawowe struktury ontologiczne wystepujace w swiatopogladach ateistycznych (np. materia w materialistycznym ateizmie; materia w teizmie nie jest abogiem, gdyz nie stanowi struktury podstawowej, lecz pochodna wobec podstawowej, ktora w teizmie jest Bog).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 12:14, 22 Paź 2006    Temat postu:

Óprasza siem obywatelkem Abi o jaknajczenzdsze prodókowanie siem na tym forómie, gdysz wywołóje to u Wuja zaskakójonco rozsondne odpowiedzi. Krutko muwionc: Wujek pszestaje kąbinować, jakby tu powiedzieć cóś takiego, iszby wszyzdkim kapelósze pospadały ze zdómienia i wraca do pszytomności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crush




Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 312
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: Nie 16:55, 22 Paź 2006    Temat postu:

abi napisał:
.... przeszkadza mi, ze z moich podatków opłaca się bandę darmozjadów w kieckach w szkołach, szpitalach, komendach, strażach, wojsku....

W kieckach to chodzą darmozjadki.
A swoją drogą, skąd się bieże taka nienawiść do osobników tej samej płci?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 20:21, 22 Paź 2006    Temat postu:

crush napisał:
skąd się bieże


I nazdempny chmórkowiec. Witaj w klóbie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crush




Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 312
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: Wto 20:29, 24 Paź 2006    Temat postu:

Gość który mówi Ni napisał:
crush napisał:
skąd się bieże


I nazdempny chmórkowiec. Witaj w klóbie!


Safsze o tem maszyłę, cienkójem !
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw 13:54, 26 Paź 2006    Temat postu:

Gość który mówi Ni napisał:
Óprasza siem obywatelkem Abi o jaknajczenzdsze prodókowanie siem na tym forómie, gdysz wywołóje to u Wuja zaskakójonco rozsondne odpowiedzi.


A bo Wuj wie, że ze mna trza inteligentnie, bo jak nie, to zniszczę.
:evil:

Wuj też wie, że go cenię i szanuję, za rozsądek i za piekne tłumaczenia plakatów Republikańskich; Wuj zrobił kawał dobrej roboty, tłumaczył z hiszpańskiego i katalońskiego:
[link widoczny dla zalogowanych]

Plakaty Wuja były pierwsze, potem dodalismy jeszcze plakaty:
kubańskie:
[link widoczny dla zalogowanych]
radzieckie:
[link widoczny dla zalogowanych]
i koreańskie:
[link widoczny dla zalogowanych]

Jak frog przetłumaczył plakaty koreańskie to tylko Bóg raczy wiedzieć....
(frog, jak ktoś nie wie, to mój serdeczny przyjaciel)

Acha, i nie zapominajmy, że Wuj przetłumaczył piosenki Republikańskie:
Ay, Carmela!, No Pasaran, Viva la FAI y la CNT, Viva la Anarquia

Słucham prawie codziennie....

Miał też przetłumaczyć ostatnie przemówienie towarzysza prezydenta Allende, ale znalazłam tłumaczenie towarzysza Piotra Ikonowicza, więc Wuj nie miał pracy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Wciąż namawiam Wuja do przetłumaczenia filmu "Libertarias" (Anarchistki) - temat jest wujowski, bo główną rolę gra zakonnica; a film wspaniały, zakonnica trafia do oddziału republikańskiego i staje się Republikanką; film kończy się dramatyczną sceną, jak jej towarzyszki zostają gwałcone i zamordowane a ona zgwałcona przez frankistów z marokańskiej legii... po prostu dramat.

Może Wuj sie kiedyś zdecyduje i przetłumaczy....

***

A swoją drogą, to fajne czasy były na Onecie, bywało w pokoju nawet ponad 50 osób, a teraz jak mnie tam nie ma, to jest kilka osób i zero rozmowy.

***

Jeszcze pytanko do Wuja:
Gdzie widziałeś procesje krisznowców?
Bo ja to ich czasem widzę w Warszawie, ale rzadko i na koncercie Owsiaka.... a ty widziałeś ich procesje?

Pozdrawiam Wszystkich
ab.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 23:22, 26 Paź 2006    Temat postu:

Procesje kisznowcow widzialem na Freta. Ale to bylo juy jakis czas temu...

Tlumaczenie filmu to taka robota, ze widze juz oczyma wyobrazni, jak leze przy niej i kficze (jak to na sfinie przystalo)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią 11:09, 27 Paź 2006    Temat postu:

mam do ciebie takie zapytanie bo mam kilku znajomych od krysznowcow w warszawie skad sie bierze plotka taka pocichu krazaca ze dawno temu byles wtyczka policji w krysznowcach to znaczy donosiles na ludzi i w wogule gdy policja komunistow chiala poklocic krysznowcow z kosciolem kat. zaznaxczam ze juz pare razy to slyszalem i chialbym wiedziec kto ci tak robi kolo tylka i dlaczego. thx!
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neko




Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 817
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: PL, D

PostWysłany: Sob 1:19, 28 Paź 2006    Temat postu:

Ten wpis pokazuje, iż udostępnianie kawiarni niezarejestrowanym użytkownikom nie jest jednak dobrym pomysłem. Niezarejestrowany czuje się zupełnie bezkarny.
Postuluję, żeby wprowadzić konieczność rejestrowania się także dla tych, którzy mają chęć wypowiedzieć się tylko w kawiarni.
Postuluję też, żeby tego rodzaju wpisy niezwłocznie usuwać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sob 14:39, 28 Paź 2006    Temat postu:

Wujek! A ja uważam, ze tłumaczenie filmu byłoby dla Ciebie przyjemnościa, bo to przepiekny film.

Neko, ja tu jestem niezarejestrowana, i co? obraziłam kogoś? Napisałam cos niestosownego? Więc bądź uprzejmy sie odstosunkować...

***

Może się zarejestruję, ale muszę pomysleć....
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 16:50, 29 Paź 2006    Temat postu:

Abi, co innego obejrzeć, a co innego tłumaczyć :D

Jeśli o Kawiarnie chodzi, to niewątpliwie milo jest, gdy mogą tu pisać wszyscy, bez potrzeby rejestrowania się. Wielu - z tobą i frogiem włącznie - korzysta z tego normalnie, dokładnie w taki sposób, jaki mieliśmy na myśli otwierając Kawiarnie. Ale gdy pojawiają się prowokatorzy (żeby daleko nie szukać, przeczytaj post poprzedzający post neko), wtedy szybko robi sie znacznie mniej milo i może się z czasem okazać, ze otwarta publicznie Kawiarnia straci racje bytu. Właśnie ze względu na to, ze nasze Forum jest sola w niejednym oku.

Moderatorzy zadecydują o tym, czy status Kawiarni pozostanie niezmieniony, czy tez będą wprowadzone jakieś poprawki (i jakie). Ale jeśli zamierzasz pisać coś od czasu do czasu, to zarejestrować się warto, bo w ten sposób nikt się pod ciebie nie podszyje. A jak widzisz, krążą tu rożne typy. Domyślam się zresztą, ze problemy z prowokatorami znasz z własnego doświadczenia, prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 19:21, 30 Paź 2006    Temat postu:

Wujku, jesli o mnie chodzi, to ja tu bydła nie zrobię....
Zreszta wiesz o tym... niepotrzebnie zapewniam.

A co do prowokatarów, to masz racje, jakie medy się zdarzają - wiesz, że zniszczyli mi forum.

Ale z frogiem odtworzyliśmy.

Ale masz rację, są mędy; co chyba przed snem myśla o tym jak tu komu dokuczyć.
Ale spoko.... ja mam na nich lekarstwo.... wiesz jakie? pięść!

Nie mówiłam Ci, że w ub. roku napadło na mnie 4-ch dresiarzy?
Wysocy, spaśleni anabolikami.... sterydami i innym gównem...
Ale, jak się bijesz, to nie sterydy ale szybkość się liczy.... i bardzo się przeliczyli.... oj, bardzo..... czterech dresów na mnie i sie przeliczyli.... to była moja najlepsza walka. :evil:


Pozdrawiam
abi


PS. A co do tłumaczenia, to wiem, że to robota, odpowiedzialna.... no ale powiedz, czy nie byłoby Ci miło jak Twoje tłumnaczenie zaistniałoby w necie? A Federacja Anarchistyczna miała tłumaczenie i go gdzieś zgubiła.... kop w dupę im się za to należy.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 19:33, 30 Paź 2006    Temat postu:

co do postu poprzedzającego post Neko..... to ja Ci powiem, to katolik....
Tak, to katolik któremu nie podoba się to, że prowadzisz forum na różne poglądy.

Ja to znam doskonale z zycia.... takie chamstwo... wspomnij onet, jak cała banda katoli z [link widoczny dla zalogowanych] pod dowódctwe, księdza Saksona na mnie napadła....

Ja sie obroniłam, bo ja sie zawsze obronię - ale głęboko skrzywdzili chłopaka-jehowca.

To jest dokładnie to samo.... są katolicy tacy jak Ty - rozsądni i sympatyczni.... ale są takie katole..... że na ich widok browning mi się sam odbezpiecza....
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 19:40, 30 Paź 2006    Temat postu:

jeszcze coś, znam Wuja od kilku lat; i jako katolka i antyklerykałka, mogę rzec: Wujek to porządny uczciwy człowiek!
To że gość pisze, że donosił na krysznowców z Warszawy to podłe i ohydne doniesienie.... chodźby dlatego, że Wujek mieszka daleko od Warszawy...

Poza tym Wuj nie donosił na mnie, a jestem satanistką, więc jak donosiłby na krisznowców.
To ohydny zarzut podłego czsłowieka!

Wuj.... ale zarzut katolika.... oczywiscie pewności nie mam, ale na 99% mam.
To są różni psychole z Oazy, albo od lefebvrystów.... Wuj - na 99% zapewniam Cię, że to katol.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin