Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mord na Sprawiedliwym i jego Zmartwychwstanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1119, 1120, 1121 ... 1165, 1166, 1167  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 20:50, 14 Sty 2021    Temat postu:

Anonymous napisał:
Lukrecja napisał:
Miłego dnia Państwu życzę.


Miłek zwiększa siłę skurczów serca, równocześnie zmniejszając ich częstotliwość. Pobudza nerw błędny oraz rozszerza naczynia wieńcowe. Działa uspokajająco oraz moczopędne. Przeciwdziała obrzękom. Miłek spowalnia rytm oddechowy i zwiększa rozpiętość oddechową. Największa rozpiętość oddechowa miłka 10 minut.Który miłek? Letni czy wiosenny? Bo to dwie różne odmiany.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 20:58, 14 Sty 2021    Temat postu:

evaj23 napisał:
Anonymous napisał:
Gadający Orzech napisał:
Idę o zakład że pracuje w szkole.


A ja, że kelneruje w jakiejś knajpie.A kto by takiego buca zatrudnił...


Muslimy nie chcą w Holandii (czy tam w jakiej Danii czy innej uniowej chujni) pracować, to przyjmują tam każde barachło.
Ale ten pierdzionek na jej grubych paluchach na fejsboku to wygląda jakbytrochę na nią przymały.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drewniany korniszon
Gość


PostWysłany: Czw 21:04, 14 Sty 2021    Temat postu:

Musiałaby znać jakiś język obcy ale nie nauczyli.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 21:12, 14 Sty 2021    Temat postu:

Anonymous napisał:
Mylisz się Agafii Czarna Mańka jest specjalistą z branży IT.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maniusia
Gość


PostWysłany: Czw 21:21, 14 Sty 2021    Temat postu:

"Na głowie ma kraśny wianek,
W ręku zielony badylek,
A przed nią bieży baranek,
A nad nią leci motylek."

Ja, Maniusia, zawsze wklejam cytata we cudzysłowie.
Nie wszyscy wiedzą co to cudzysłów.
To tego trzeba kwalifikacji.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maniusia
Gość


PostWysłany: Czw 21:40, 14 Sty 2021    Temat postu:

tlenione wykidajło pyta co to za most.
Przecież ja, Maniusia, w momencie wkleję kursywą i w kolorze namiary na niego.
I zamieszczę statystyki rzuconych się z niego w odmęty.
Nie zapomnę uwzględnić przeżytych.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GośćPostWysłany: Czw 21:45, 14 Sty 2021    Temat postu:

W obszernej odpowiedzi z dnia 16.12.2020 r na pierwszy Apel poinformowano, że szybkie uruchomienie szczepień na koronawirusa jest reakcją rządu na pilne społeczne zapotrzebowanie związane z pandemią koronawirusa, a „wszelkie działania podejmowane w celu otrzymania skutecznych szczepionek przeciwko COVID-19, podlegają rygorystycznym procedurom i gwarantują nam wszystkim najwyższe możliwe bezpieczeństwo”.

Na stronie nr 5. autorzy tej odpowiedzi wyjaśniają: „Należy podkreślić , że mRNA podawane w szczepionce replikuje się w cytoplazmie, nie dostając się do jądra komórkowego, a co za tym idzie – nie może integrować się z DNA człowieka”.

W ten sposób dowiedzieliśmy się, że ten preparat, nazywany „szczepionką”, jest produktem inżynierii genetycznej, w postaci konstruktu jakim jest zrekombinowany RNA. Jego zadaniem jest nie tylko pobudzenie naszego układu immunologicznego do wytworzenia przeciwciał na białko S koronawirusa, lecz również replikowanie się w naszym organizmie. Tak więc, obcy element genetyczny, super wirus, jakim jest konstrukt mRNA, będzie angażował aparat translacyjny naszego organizmu w celu wyprodukowania białka S, a także aparat replikacyjny, w celu namnożeniu aktywnych, wirusowych cząstek mRNA.

W ten sposób autorzy tej „nowoczesnej technologii” poszli o krok dalej niż dotychczasowi producenci GMO. Przypomnijmy, że do otrzymywania GMO wykorzystuje się konstrukt DNA z obcym genem, który wprowadza się do komórek roślin lub zwierząt. Od tego momentu konstrukt ten żyje własnym życiem, na co eksperymentator nie ma już wpływu. Konstrukt ten jednak nie namnaża się w cytoplazmie, ani też nie podlega translacji. Konstrukt ten jedynie włącza się w dowolnych miejscach w genom gospodarza, w dowolnej liczbie kopii. Skutkuje to zmianą ekspresji genów oraz ich mutacjami. Ponadto, w odpowiedzi na stres, jakim jest ten obcy konstrukt DNA, w genomie biorcy uruchamiane zostają transpozony, które również mogą zmieniać ekspresję genów i działać mutagennie. Również konstrukt mRNA ze „szczepionki” może zostać włączony do genomu, w tym przypadku ludzkiego i wywołać podobne efekty jakie występują u GMO.

W odniesieniu do „szczepionki” na koronawirusa wprowadzone cząstki mRNA będą dodatkowo podlegać replikacji i translacji. Tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki” niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci.
Niemieccy lekarze, wskazują na fakt, że białko wirusa, które ma być produkowane przez nasz organizm jest podobne do syncytyny – białka, które jest niezbędne w zagnieżdżeniu płodu. Podobieństwo to stwarza ryzyko, że wytworzone przeciwciała mogą również atakować syncytynę i w ten sposób wpływać na płodność. Syncytyna jest wytwarzana w tylko w krótkim okresie czasu podczas zagnieżdżania płodu. Ponieważ nie prowadzono badań w tym kierunku, takiej możliwości nie można ani potwierdzić, ani wykluczyć. Być może dlatego producent nie zaleca podawania konstruktu mRNA kobietom w ciąży, a uczestniczki badań klinicznych instruowano aby przez kolejne dwa miesiące nie zachodziły w ciążę.
Syncytyna podlega silnej ekspresji w plemnikach ludzkich. W tym samym czasie w ludzkich oocytach ekspresji podlegają receptory syncytyny 1. Wskazuje to na istotną rolę syncytyny w fuzji komórek, w tym podczas łączenia się plemnika i komórki jajowej. Tym samym syncytyna 1 jest nie tylko istotna dla zagnieżdżenia zarodka, ale również dla prawidłowego funkcjonowania plemników. Zbadanie wpływu tego konstruktu na płodność kobiet i mężczyzn powinna być obowiązkowa przed jakimkolwiek wprowadzeniem tego produktu na rynek.

Oprócz syncytyny 1 wytwarzana jest również syncytyna 2, której rola polega na osłabianiu reakcji immunologicznej matki przeciwko zagnieżdżonemu zarodkowi w błonie śluzowej macicy. Istnieje homeostaza pomiędzy syncytyną 1 i syncytyną 2, będącymi białkami związanymi z rozrodczością. Wykazano, że podczas infekcji przez wirusa grypy również wydzielana jest syncytyna. Ta delikatna homeostaza może być w znacznej mierze zakłócona. Białka S koronawirusa są homologiczne do białek syncytyny i dlatego istnieje uzasadniona obawa, że przeciwciała wytworzone na białko S wirusa będą również wiązać się z syncytyną, co może zakłócić rozwój zarodka, zahamować rozwój plemników oraz utrudnić efektywne zapłodnienie. Może też powstać reakcja autoimmunologiczna, gdyż przeciwciała mogą zostać również skierowane na białka S, które znajdą się na powierzchni komórek.

Wielu naukowców przypuszcza, że SARS-CoV-2 może być wirusem złożonym komputerowo na bazie wcześniej zsekwencjonowanych wirusów SARS. Należy pamiętać, że do tej chwili nie zsekwencjonowano wirusa SARS-CoV-2, który zostałby uzyskany z hodowli komórkowej. Oznacza to brak wzorca tego wirusa (brak złotego standardu). Wirusa tego nie uzyskano również w formie krystalicznej.
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński
Roman Zieliński jest profesorem biologii o specjalności genetyka z prawie 40-letnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej. Studiował biologię, ze specjalizacją genetyka, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w latach 1971-1976.

Doktorat z genetyki (1980 r.) i habilitację z genetyki (1986 r.) uzyskał na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, tytuł profesora (1998 r.) również na UAM w Poznaniu. W 2007 r. został profesorem zwyczajnym. Tworzył od podstaw Katedrę Genetyki na Uniwersytecie Szczecińskim, która była jedną z pierwszych jednostek wprowadzających analizę PCR do badań genetycznych (1995 r.).

Stworzył Katedrę Genetyki na nowopowstałym Wydziale Biologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie pracował do 2014 r.

W ciągu 16 lat pracy na UWM działania Prof. Romana Zielińskiego doprowadziły do powstania jednostki zajmującej się genetyką molekularną i rozpoznawalnej na poziomie międzynarodowym. Potwierdzeniem wysokiej pozycji jednostki oraz dorobku Prof. Romana Zielińskiego było pozyskanie 9 międzynarodowych projektów badawczych, w tym koordynowanego przez Profesora, prestiżowego projektu w ramach 6 Programu Ramowego UE (Contract MTKD-CT-2004-509834) oraz sieci badawczej COST (FA0603).

Rangę kierowanej przez Prof. Zielińskiego jednostki podkreślały także liczne prośby o odbycie stażu z zakresu metod molekularnych w kierowanej przez niego Katedrze Genetyki. W latach 2004-2007 w Katedrze Genetyki przebywało 14 stażystów z różnych państw europejskich oraz kilkunastu stażystów z ośrodków w Polsce. W sumie Katedra Genetyki kierowana przez Prof. R. Zielińskiego współpracowała z 41 partnerami zagranicznymi uczestniczyła jako koordynator lub partner w 19 międzynarodowych konsorcjach badawczych.

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński ma duże doświadczenie dydaktyczne. Organizował i prowadził zajęcia z genetyki, diagnostyki medycznej, genetyki człowieka, cytogenetyki, biologii komórki, biologii medycznej, cytofizjologii, biologii molekularnej, genetyki molekularnej, ewolucji molekularnej, genetyki populacyjnej, mutagenezy, regulacji prawnych w biotechnologii. W trakcie pracy na UWM w Olsztynie prowadził zajęcia na trzech kierunkach studiów: Biologia, Biotechnologia oraz Pielęgniarstwo. Profesor R. Zieliński był promotorem 36 prac licencjackich, 49 prac magisterskich, 9 prac doktorskich, w tym pracy z zakresu nauk medycznych, obronionej na Akademii Medycznej w Lublinie.

Prof. R. Zieliński opublikował 110 artykułów naukowych w recenzowanych czasopismach międzynarodowych, 45 doniesień konferencyjnych, w tym 30 na konferencjach międzynarodowych, sporządził liczne raporty do Komisji Europejskiej i ekspertyzy dla jednostek prywatnych i państwowych, w tym dla Stoczni Szczecińskiej, jednostek policji, parków narodowych, szpitali. Prace Prof. R. Zielińskiego były cytowane 363 razy, a indeks H = 10.[/b]
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja
Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1252
Przeczytał: 43 tematy


PostWysłany: Czw 22:07, 14 Sty 2021    Temat postu:

No, zaś będzie chryja.
Teraz to już tylko wklejanie zdjęć mojego dupska zostało.
Maniu, tak bardzo się postarałaś, że odpowiem.

1). Herbu Ślepowron,
2). Syberia nie leży na Ukrainie. Do dziś mieszka tam wielu Polaków.
Mniej grzebania w cudzych życiorysach, więcej czasu na zdobywanie elementarnej wiedzy.
3). Dwie śledziony- zrób sobie USG, bardzo możliwe, że masz ich więcej, jak wyżej, mniej płot, mniej wścibstwa, do książek bo braki widzę znaczne!
4). Wejście na Giewont, wcale nie należy do najtrudniejszych, gorzej z zejściem, ale nie ma znowu tragedii. Najlepiej o tym świadczą coroczne kolejki grubasów, inwalidów ze sztuczną zastawką, salowych, zapijaczonych emigrantów, kioskarek z Lublina i resztą gorszego sortu.
5). Każdego dnia, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że bardzo myliłam się w ocenie tego, co prezentuje postać CM. Myślałam, że jesteś niefajna, czułam że próbujesz manipulować, ale nie sądziłam że jesteś zwyczajnie pusta.

Ps. Z wielką dupą wpuszczą cię wszędzie, ale z wielką mordą, już niekoniecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barbarzyńca JWPB
Gość


PostWysłany: Czw 22:10, 14 Sty 2021    Temat postu:

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński, to szur, nie będzie nam taka kanalia ubliżał Mańce Czarnej, Komandorowi i Ice (do ciebie, stara kurwo, już nigdy nie zwrócę się per Ryba, Ryba umarła, zidiociała dewotko).
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maniusia
Gość


PostWysłany: Czw 22:17, 14 Sty 2021    Temat postu:

Lukrecja napisał:
czułam


Czuła, że jest jej z Maniusią po drodze, gdy jej było po drodze.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja
Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1252
Przeczytał: 43 tematy


PostWysłany: Czw 22:20, 14 Sty 2021    Temat postu:

I co w tym dziwnego? :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maniusia
Gość


PostWysłany: Czw 22:24, 14 Sty 2021    Temat postu:

Lukrecja napisał:
I co w tym dziwnego? :)


Zdziwienie wielmożnej pani herbu Ślepowron.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja
Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1252
Przeczytał: 43 tematy


PostWysłany: Czw 22:27, 14 Sty 2021    Temat postu:

Jest jak najbardziej uzasadnione.
Mnie po drodze z każdym, dopóki tego nie spierdoli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja
Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1252
Przeczytał: 43 tematy


PostWysłany: Czw 22:33, 14 Sty 2021    Temat postu:

Ps.
To po krewnych, że strony Babki.
Że strony Dziadka herbu SAS.

Zatkało kakało?

A teraz szlachcianka idzie spać. Jutro trza zapierdalać przez te śniegi.

Puściła bąka, co brzdąka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maniusia
Gość


PostWysłany: Czw 22:33, 14 Sty 2021    Temat postu:

Lukrecja napisał:

Mnie po drodze z każdym, dopóki tego nie spierdoli.Ja tam z plebsu.
Nieznana mi herbowa mentalność.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja
Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1252
Przeczytał: 43 tematy


PostWysłany: Czw 22:36, 14 Sty 2021    Temat postu:

No i nic nie poradzisz. ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maniusia
Gość


PostWysłany: Czw 22:38, 14 Sty 2021    Temat postu:

Lukrecja napisał:

To po krewnych, że strony Babki.
Że strony Dziadka herbu SAS.


Weź się teraz, zwykły szary człowiecze, rozeznaj w tych herbowych koligacjach.
SAS, Ślepowron, Jordania, Syberia, Bawaria, Rzesza, Ukraina, gdzie Polacy podobno żyją...
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evaj23
Bloger na KretowiskuDołączył: 28 Gru 2017
Posty: 2341
Przeczytał: 27 tematów


PostWysłany: Pią 10:52, 15 Sty 2021    Temat postu:

pracownica parabanku z chwilówkami napisał:
Co do reszty...to nie ja,
dostałam gotowca,

to partnerka Baryckiego spisała te wszystkie urocze łgarstwa i fikcyjne życiorysy jakiś czas temu.

Przypomnieć ten wpis?

Z tym, że nie wiem jak to było z mamunią?
Arabką z Jordanii, co została oficerem milicji
i wykładała w Szczytnie?Rynsztok chce upiec trzy pieczenie na jednym ogniu :rotfl:

PS. Najukochańszy Panie Adamie, to ile miałeś tych partnerek i dlaczego olałeś tę alfę i omegę internetu, która kładła się Panu na tacy?Zbierzesz Pan żniwo, ojj zbierzesz, Chwilówka nie zapomina ;-P
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
evaj23
Bloger na KretowiskuDołączył: 28 Gru 2017
Posty: 2341
Przeczytał: 27 tematów


PostWysłany: Pią 11:08, 15 Sty 2021    Temat postu:

PPS. Na pocieszenie Panu powiem, że jakiś czas będziesz Pan miał spokój. A to za sprawą Klakierka Komandora, ale z Komandora pozostał już tylko wypalony Klakierek i Pana spokój wkrótce odejdzie w siną dał. Zobaczysz Pan co znaczy wściekła baba ;-P
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kloss
Gość


PostWysłany: Pią 16:29, 15 Sty 2021    Temat postu:

evaj23 napisał:


PS. Najukochańszy Panie Adamie, to ile


Masz pecha stara pijaczko, posada wdowy po Adamie od dawna zajeta.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EXP
Gość


PostWysłany: Pią 18:04, 15 Sty 2021    Temat postu:

Masz na to taśmy?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lukrecja
Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1252
Przeczytał: 43 tematy


PostWysłany: Pią 18:43, 15 Sty 2021    Temat postu:

Dziś pierwszy dzień zapisow na szczepienia i zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, już dzisiaj część chętnych odprawiono z kwitkiem.

Tak sobie myślę, że był czas na sprawdzenie możliwości logistycznych i organizacyjnych ,dotyczących szczepień i ten czas totalnie zmarnowano. Można było zaplanować masowe szczepienia na grypę i w ten sposób je przetestować .Tylko trzeba to było zrobić we wrześniu i październiku, teraz to jest eksperyment na żywym organiźmie.
MON co roku wydaje mnóstwo pieniędzy na ćwiczenia mobilizacyjne, za promil kwoty przepieprzonej przez Sasina, można było z zorganizować ćwiczenia OC w tej kwestii. Zrobić cokolwiek...
Teraz rzeczywiście, tylko czekać na szmugiel i kolejną falę oszustw, w tym momencie metodą "na szczepionkę".
Jest coś jeszcze w tym kraju, czego ten rząd nie spierdolił?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NJPB
Gość


PostWysłany: Pią 18:47, 15 Sty 2021    Temat postu:

evaj23 napisał:

PS. Najukochańszy Panie Adamie, to ile miałeś tych partnerek
?

Dwie. Prawa i lewa. Na zmianę.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
najukochańszy tow. JPB
Gość


PostWysłany: Pią 19:12, 15 Sty 2021    Temat postu:

evaj23 napisał:
ile miałeś tych partnerek i dlaczego olałeś tę alfę i omegę internetu, która kładła się Panu na tacy?

Nie przeliczę ile, a tym bardziej nie przeliczę kładących się na tacy, a akurat tej chętnej nie chciało mi się skonsumować, bo podejrzewałem, że choć na rankę przyleci w podskokach, to przyjdzie w majtkach i rajstopach, a moje przychodzące na tacy zawsze były bez majtek i w pończochach. Ja strasznie nie lubię, kiedy na randce wkładam rękę pod sukienkę, a tam są majtki, a dodatkowo, kiedy pod sukienką są rajstopy, to nagły szlag nie trafia. Jest to dla mnie przykrość nie do zniesienia, której tolerować nie może moja wrażliwość estetyczna. Mówiąc krótko, plwam na stare kurwy wyzute z poczucia estetyki.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
najukochańszy tow. JPB
Gość


PostWysłany: Pią 19:40, 15 Sty 2021    Temat postu:

Lukrecja napisał:
Jest coś jeszcze w tym kraju, czego ten rząd nie spierdolił?

Ślepa kaleko, nie ma niczego, co ten i każdy poprzedni rząd od trzech dekad by spierdolił, wszystko co robią i robiły „nasze” rządy od trzech dekad, robione było i jest z największym profesjonalizmem, tu nie ma i nie było żadnego błędu, to są perfekcyjnie realizowane zaplanowane działania. No, ale niestety, moja droga Agafio, ta prawda jest poza twoją percepcją, jak i poza percepcją 99-ciu % współczesnej, a jakże, cudownej populacji.

PS. Wiesz, Agafio, ja bardzo żałuję, że nie urodziłem się 10 lat wcześniej, gdyby tak się stało, to zamiast przeżyć tylko 35 lat w cudownym świecie, przeżyłbym 45.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1119, 1120, 1121 ... 1165, 1166, 1167  Następny
Strona 1120 z 1167

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin