Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mord na Sprawiedliwym i jego Zmartwychwstanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 948, 949, 950  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ja chory
Gość


PostWysłany: Czw 11:01, 28 Mar 2013    Temat postu:

Adam Barycki napisał:
Wolność człowieka zawsze jest ograniczona koniecznościami na różnych płaszczyznach, co nie czyni człowieka niewolnym (wolność, to uświadomiona konieczność). Adam Barycki


Wolność jest rzeczownikiem nieżywotnym, więc każdy może sobie o rzekomej wolności pisać swoje definicje wzięte z nikąd.
Tak durniu, wzięte z nikąd, gdyż nie można wolności pojąć.
Pojąć można tylko wykonując czynność wobec rzeczownika.
I niech dureń Barycki powie jaką to czynność wykonał wobec tego rzeczownika "wolność"?
Czy pan go widział? Słyszał? Zjadł może?

Tak samo z "koniecznością". Też jest to tylko rzeczownik nieżywotny, czyli nie istniejący w rzeczywistości, abstrakcyjny. To nie jest pojęcie.

Jeśli ja wobec jakiś procedur wykonam czynność, to dopiero wtedy okaże się co ja pojąłem z rzeczywistości.

Ja wiem do czego zmierza akademickie i naukowe definiowanie pojęć nieżywotnych.
Pan dureń Barycki, Dyszyński dureń i WujZbój dureń. Wy durnie zawsze znajdziecie takiego jak ja i uznacie go za chorego i niewyedukowanego, przez co stanowię zagrozenie dla dobra ludzkości.

Poprosze o definicje dobra... może taką, że dobro to jest świadomione zło.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chory na zdrowie
Gość


PostWysłany: Czw 11:19, 28 Mar 2013    Temat postu:

ja chory napisał:
Ja wiem do czego zmierza akademickie i naukowe definiowanie pojęć nieżywotnych.
Pan dureń Barycki, Dyszyński dureń i WujZbój dureń. Wy durnie zawsze znajdziecie takiego jak ja i uznacie go za chorego i niewyedukowanego, przez co stanowię zagrozenie dla dobra ludzkości.

Poprosze o definicje dobra... może taką, że dobro to jest świadomione zło.


Żle napisałem... Tacy jak wy jesteście strażnikami tzw. "uświadomionej konieczności". Dzięki takim wynaturzeńcom, człowiek w ogóle nie ma możliwości wyboru odmiennego niż wyznaczyliście w procedurach.

Ja nie mogę sam sobie wystawić zaświadczenia ze jestem chory. Nie mogę wykonywać żadnego zawodu bez waszej zgody, nie mogę wybudować domu jaki chcę i gdzie chcę. Jestem zmuszony chcę czy nie chcę uczestniczyć w waszych procedurach normowania mnie na członka społeczeństwa. A procedury zmierzają do eliminacji tych co w nich nie uczestniczą, na przykład nie biorą kredytów uczestnictwa w zadłużaniu się wobec "uświadomionej konieczności waszej wolności".

Pańska mentalność panie Barycki jest mi obrzydliwa, to pewne.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myślenie trupiarne
Gość


PostWysłany: Czw 11:35, 28 Mar 2013    Temat postu:

Adam Barycki napisał:
Ograniczanie rozwoju intelektualnego i myślenia analitycznego u dzieci, powoduje trwały ....Adam Barycki


Nawet żeś nie zdefiniował inteligencji... A ja ci mówię że inteligencja to zwykłe przewodnictwo, przyrodzona zdolność komunikacji wewnętrznej organizmów złożonych. Tego nie trzeba rozwijać bo to się po prostu ma na starcie w życiu biologicznym.

A kto udowodnił że tzw. myżlenie analityczne jest sensowne? Ja uważam że o ile uznać że wiemy czym jest myślenie, to o wiele lepiej gdy się myśli syntetycznie, a nie analitycznie. Synteza to twórczość nowego a analiza to rozkład starego.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Czw 11:54, 28 Mar 2013    Temat postu:

Panie Krowa, nigdy bym sobie nie pozwolił ograniczać Pańskich swobodnych działań słowiańskich jakimi podłymi koniecznościami, daleki jestem od zmuszania Pan do korzystania z klatki schodowej, proszę mi wierzyć, że nie mam nic przeciwko temu, aby Pan z mieszkania, nawet z dziesiątego pietra, wychodził sobie przez okno. Myślę, że i Pan Dyszyński nie będzie Panu zabraniał unosić się w powietrzu, jak bańce mydlanej. Natomiast, Pan Wuj Zboj, może być kategorycznie temu przeciwny, bowiem naruszałoby to strukturę solipsystycznej bazy zebranych odczuć, pozwalającej utrzymać w ryzach logicznych konstrukcję owej bazy, a to mogłoby doprowadzić w oka mgnieniu do pęknięcia, jak bańki mydlanej, naszego odczuwania naszego odczucia wszechświata.

Adam Barycki

PS. Panie Krowa, również jestem daleki od tego, aby ograniczać Panu swobodę słowiańskiego definiowania czegokolwiek. Skoro zdefiniował Pan inteligencję jako i drut miedziany, to gdzież mnie germańskiemu Żydowi dotykać tak rozżarzonego przewodnika.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Czw 12:03, 28 Mar 2013    Temat postu:

Zdaje się, że i mój mózg uległ biologicznej degradacji. Powyżej napisałem, że lekarz publicznej służby zdrowia kierujący pacjenta w zgodzie z procedurą na długoterminowe badania, co w dużym procencie przypadków musi skutkować śmiercią, ponosi tylko odpowiedzialność moralną. Jednak, w świetle prawa międzynarodowego jeszcze, póki co, obowiązującego, wykonawca procedury zbrodni ludobójstwa, jest w świetle tego prawa, winnym zbrodni ludobójstwa. Tak samo winnym, jak w świetle tego prawa winnymi byli zbrodni ludobójstwa szeregowi esesmani realizujący rozkazy przełożonych wynikające z procedury holokaustu. Panie Dyszyński, według mojej pobieżnej i zaniżonej oceny, w samej tylko Polsce, w zgodzie z obowiązującym prawem międzynarodowym, za zbrodnie ludobójstwa powinno być skazanych na najwyższy wymiar kary, dziesiątki, jak nie setki tysięcy ludzi.

Adam Barycki

PS. Pani Niepoprawna, czy może Pani teraz oczyma wyobraźni zobaczyć mnie w roli komisarza ludowego odpowiedzialnego za wymiar sprawiedliwości ludowej niezwłocznie domagającej się sprawiedliwego ukarania (doły z wapnem) kilkuset tysięcy ludzi winnych zbrodni ludobójstwa? Proszę napisać, jakim Pani mnie widzi, czy budzącym nienasycone pożądanie seksualne, czy może tylko, jako czcigodnego dobrodzieja ludzkości?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
śmierć ery nowożytnej
Gość


PostWysłany: Czw 12:44, 28 Mar 2013    Temat postu:

Co by nie napisać bez trupów się nie obejdzie. Gdzieś do dołów trzeba zakopać razem z trupami obligacje i akcje, które pożerają trzy razy więcej energii niż można wyprodukować.

Brakuje zachodniej cywilizacji ze 40 bilionów dolarów. Chyba jedyny sposób jest wyniszczyć jeszcze więcej ludzi niż zginęło dotychczas w XX wieku.
Jak zginie 400 milionów ludzi to tak jakby zniknęło 100.000$ długu na osobę co jest w USA lub Japonii bo w Niemczech to przypada na osobę jakieś 60.000$ a w Polsce 30.000$.

Tylko fizyczne wyniszczenie ludzi, zlikwiduje niemożliwe do zrealizowania zobowiązania.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał Dyszyński
Bloger na KretowiskuDołączył: 04 Gru 2005
Posty: 14428
Przeczytał: 93 tematy

Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 12:45, 28 Mar 2013    Temat postu:

krowa napisał:
Sam jesteś wyznawcą "proceduralizmu". To przecież ty lansujesz istnienie w świecie procesów i mechanizmów, bezosobowo napędzających świat. ...
Wiara w procesy i procedury to jest właśnie największa głupota jaśnie osieconych Dyszyńskich i Baryckich.
....
I na koniec napiszę ci głupku Dyszyński, że na szczęście to cwaniacy, chuligani i przestępcy są tymi co rozłożą błędne procedury i systemy, których twórcami są właśnie tacy jak ty moraliści odwołujący się do bogobojnej dobroduszności.


Może i jestem głupkiem i do pewnego stopnia proceduralistą. Ale przynajmniej głupkiem świadomym. Znacznie większy żal i współczucie ogarnia mnie wobec krowiej głupoty, która to jest głupotą ukrytą, niespełnioną.
Bo jak w sztuce Moliera prostaczek nie wiedział, ze mówi prozą, tak Pan, Panie Krowa też jesteś proceduralistą, też Pan ciągniesz za sobą swąd praw i zależności, niczym kometa wielki ogon. Myślisz Pan, że uda się Panu zbuntować wobec reguł?
Pisząc cokolwiek na sfinii, odwołujesz się Pan do reguł języka.
Myśląc cokolwiek - tak samo.
Nawet jak Pan bruździsz tutaj formę, tworząc rozjechane strony, czy pseudodadaistyczne teksty, też Pan liczysz na to, że ktoś to odniesie do jakichś swoich oczekiwań, do reguły wcześniej obecnej w umysłach.
Żebyś się Pan skichał, to nie jesteś Pan w stanie zakomunikować niczego, co z regułą nie ma związku, co do procedury się nie odnosi.
... pisząc, myśląc, kontestując, obrażając, pieprząc bez sensu.
- Zawsze odnosisz się Pan do CZEGOŚ, do owego jakieś CO JUŻ JEST w umysłach ludzi, co stanowi punkt, obszar, poziom odniesienia.

Dlatego żałosne będą wszystkie Pana bunty - każdym buntem potwierdzisz Pan jedynie, że aby się zbuntować, musisz się Pan najpierw ukorzyć - przed jakąś procedurą, przed jakimś prawem.
Może i jestem głupkiem, ale jestem głupkiem świadomym. Zdaję sobie sprawę z tego, że aby na idealnej tafli lodu się przesunąć, trzeba się od czegoś odepchnąć. I aby coś zaistniało na trwale, trzeba jakąś trwałość - jako odniesienie - mieć. Dlatego głoszę inną podstawę dla istnienia, niż jałowe kontestowanie niezaprzeczalnego - głoszę WYBÓR.
Może i to co widzę jest w jakiś sposób zniewolone, jest procedurą, prawem. Ale na tym rzecz się nie kończy - to jest jedynie wstępna materia, początek do dalszych poczynań. Nad tą twardością bezrozumnych praw panuję ja, jak sprawca wyboru. I nie przeszkadza mi ani bezosobowość, ani proceduralne zakotwiczenie tych praw. Bo ja jestem ponad tym. I ja w tym rządzę, bo wybieram.
Proceduralizm ma wiele oblicz. Więcej niż Światowid. Jednym z nich jest to oblicze, w którym mali ludzikowie zapętlają się w odwiecznej wojnie, którą z jednej strony chcieliby zakończyć, a z drugiej nie potrafią, bo brak im wiary. To proceduralizm syzyfowy, choć może dla niektórych jakoś kształcący. Ale jest tez proceduralizm twórczy. On może taki być, jeśli stanie się UŚWIADOMIONY. To proceduralizm praw - mostów między ludźmi. Musimy użyć procedur, aby w komunikacji na coś wskazać. A wskazać da się tylko to, co jest jakoś WSPÓLNE I STAŁE, czyli co nie jest jednorazową kreacją ad hoc. Dzięki takiemu proceduralizmowi powstaje między ludźmi wspólna komunikacyjna tablica, na której coś daje się narysować, co nie znika już po chwili. Mądry głupek, uświadomiony głupek tutaj wybiera, komunikuje się, rozwija. Głupek nieuświadomiony rozkłada ręce i biadoli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
śmierć się zbliża
Gość


PostWysłany: Czw 12:52, 28 Mar 2013    Temat postu:

śmierć ery nowożytnej napisał:
Jak zginie 400 milionów ludzi to tak jakby zniknęło 100.000$ długu na osobę co jest w USA lub Japonii bo w Niemczech to przypada na osobę jakieś 60.000$ a w Polsce 30.000$.


Nie, w Polsce jest znacznie mniej, jakieś 8.000$ długu na osobę.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Będziesz wisiał
Gość


PostWysłany: Czw 12:59, 28 Mar 2013    Temat postu:

Michał Dyszyński napisał:
Głupek nieuświadomiony rozkłada ręce i biadoli.


Tymi ręcami cie zaduszę. Jak umrzesz to wypełni się zemsta która jest prawem przyrodzonym i od wieków naprawdę zmienia oblicze świata.
Ja tego fizycznie nie zrobię, bo tacy jak ty pierwsi mordowanie rozpoczną w imię "dobra".
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pokraki Einsteina
Gość


PostWysłany: Czw 13:14, 28 Mar 2013    Temat postu:

Michał Dyszyński napisał:
Mądry głupek, uświadomiony głupek tutaj wybiera, komunikuje się, rozwija. Głupek nieuświadomiony rozkłada ręce i biadoli.


Aleś się narozwijał, jak twój bóg Einstein. Twój bóg Einstein ci też przepowiedział przyszłość rasy naukowej.
Co twój bóg wojny zdziałał w świecie? Wzbogacił uran a niszczy narody. Doprowadził do ogromnej nierównowagi i oszustwo ubrał w stój jedynie słusznej "prawdy".

Kurwą naukową jesteś i zginiesz.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 10688
Przeczytał: 26 tematów

Skąd: potok Smarkawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 13:22, 28 Mar 2013    Temat postu:

.......................

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Pią 18:44, 29 Mar 2013, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7700
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 13:38, 28 Mar 2013    Temat postu:

No matkozcórką, Krowa sobie za swój wątek Mordu na Sprawiedliwym uważa i przegania zeń tych ktorzy mu do koncepcji jego nie pasują.
Cipciusiu, nie pamiętasz, jak całkiem niedawno wątek ten Twoje uczucia ranił? Nie podoba się to spadaj. Proste?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Czw 15:04, 28 Mar 2013    Temat postu:

Pan Krowa, jak i Pan Dyszyński zostaną tu, inaczej umrę ze zgryzoty, jeżeli nie będę mógł kogo skopać od czasu do czasu. A choć Pani kopać mi za mocno nie przystoi, to na wszelki wypadek, też może Pani tu zostać, te kanalie czasami uciekają i wtedy przyda się Pani obecność, nie wytrzymam, przełamię się i kopnę.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Czw 15:06, 28 Mar 2013    Temat postu:

PS. Pani Niepoprawna, też może ty być, oj, może.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7700
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 15:31, 28 Mar 2013    Temat postu:

Adam Barycki napisał:
Pan Krowa, jak i Pan Dyszyński zostaną tu, inaczej umrę ze zgryzoty, jeżeli nie będę mógł kogo skopać od czasu do czasu. A choć Pani kopać mi za mocno nie przystoi, to na wszelki wypadek, też może Pani tu zostać, te kanalie czasami uciekają i wtedy przyda się Pani obecność, nie wytrzymam, przełamię się i kopnę.

Adam Barycki


Nie zawsze przyjmuję z godnością, czasami zdarza mi się oddac. A nogę mam ciężką ;-P
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niepoprawna
Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 1671
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 15:36, 28 Mar 2013    Temat postu:

Ojej, pamiętał Pan i o mnie. Jak miło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 10688
Przeczytał: 26 tematów

Skąd: potok Smarkawa
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 15:50, 28 Mar 2013    Temat postu:

..........................

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Czw 16:28, 28 Mar 2013, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Czw 16:18, 28 Mar 2013    Temat postu:

Panie Krowa, proszę tego tak głośno nie mówić, przecie jak usłyszą to Niemce, to się zesrają ze strachu, tak samoż i Żydy. Ze strachu zaprzestaną wykupu i cóż wtedy poczną Słowianie, komu będą wyprzedawać? A przecie nie godzi się, aby słowiańska zadruga sama co dla siebie produkowała.

Adam Barycki

PS. Pani Luzik, pierdoły Pani opowiada. Jakby Pani była zdolna do oddania, to już dawno Pan Dyszyński leżałby i kwiczał.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wołanie na puszczy
Gość


PostWysłany: Czw 16:49, 28 Mar 2013    Temat postu: Re: Mord na Sprawiedliwym i jego zmartwychwstanie.

barycki/konto usunięte napisał:
W biały dzień, na oczach wszystkich, bezwstydnicy zabili sprawiedliwego męża. Nie tylko nie ukrywają swojej hańby, ale wręcz odwrotnie, upajają się nią. Roznoszą swoje plugastwo po całym forum jak robactwo. A dlaczego to robią, ano dlatego moi dobrzy ludzie, że czyhają na wasze sprawiedliwe dusze, chcą was sprowadzić na manowce piekielnych otchłani, aby tam wyprawiać z wami obrzydliwe bezeceństwa. Niestety, trafiła kosa na kamień sprawiedliwy. Mord mordem, ale żyć trzeba dalej i ja będę żył dla was moje ukochane owieczki i zorganizuję wam bezpieczne pastwisko, wolne od wilków onych czyhających na waszą niewinność. Od teraz żaden mąż sprawiedliwy nie napisze jednego nawet słowa gdzie indziej jak tylko tu u mnie, na tym bezpiecznie ogrodzonym przeze mnie pastwisku, tu będziecie się paść owieczki moje, a ja już zadbam o wasze bezpieczeństwo, żelazną rózgą i gorącym żelazem przepędzał będę z waszych głów zagnieżdżone w nich diabły.

Tylko w tym wątku każdy sprawiedliwy mąż będzie pisał. Będziecie mogli pieprzyc trzy po trzy, a ja będę segregował owe dyrdymały w różne kategorie tak miłe waszym sercom i poddawał je próbie ognia. Po takiej kąpieli wyjdziecie oczyszczeni z wszelakiej głupoty i już nic nie stanie wam na przeszkodzie do rozpoczęcia nauki.

Śmiało ludkowie moi, przychodźcie do pasterza swego.

Adam Barycki

PS. Do Rafała. Rafale, możesz tu przyjść, ale bez syna, nie będziemy tu przyglądać się bezeceństwom, które z nim wyprawiasz.No więc kim jesteś Adamie Barycki? Prawdziwym Żydem czy podróbką?
Jak się zwie twój bóg?
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7700
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 18:33, 28 Mar 2013    Temat postu:

Adam Barycki napisał:

PS. Pani Luzik, pierdoły Pani opowiada. Jakby Pani była zdolna do oddania, to już dawno Pan Dyszyński leżałby i kwiczał.


Czy pan Dyszyński zaatakowal mnie kiedy, bym musiala się przed nim bronic?


Ostatnio zmieniony przez luzik dnia Czw 18:35, 28 Mar 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Czw 18:45, 28 Mar 2013    Temat postu:

Ludzkość atakuje, ciemna kobieto i jej najwybitniejszego przedstawiciela wyprowadza z równowagi. A Pani co, nie ludzkość, nie fanka najwybitniejszego przedstawiciela ludzkości?

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Czw 19:00, 28 Mar 2013    Temat postu:

Panie Krowa, jakże ja mogę być Żydem, skoro tkwiąca w każdej mojej cząstce pamięć genetyczna przodków moich tryska sumerszczyzną. Musi Pan wiedzieć, że mój pradziadek jeszcze przed potopem był królem Sumeru i panował 60.000 lat. Teraz już Pan wiesz gdzie ja mam Pańską słowiańszczyznę? Ponieważ Pani Niepoprawna może nie wiedzieć, to powiem – w dupie mam, Panie Krowa.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7700
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 19:06, 28 Mar 2013    Temat postu:

Adam Barycki napisał:
Ludzkość atakuje, ciemna kobieto i jej najwybitniejszego przedstawiciela wyprowadza z równowagi. A Pani co, nie ludzkość, nie fanka najwybitniejszego przedstawiciela ludzkości?

Adam Barycki


Najwybitniejszy przedstawiciel z pewnością da sobie radę sam.
Ponadto panie Barycki ja nie bardzo nadaję się na bycie fanką. Księżniczkowatą naturę mam. Sama wymagam okazywania mi uwielbienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niepoprawna
Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 1671
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 19:32, 28 Mar 2013    Temat postu:

Adam Barycki napisał:
Teraz już Pan wiesz gdzie ja mam Pańską słowiańszczyznę? Ponieważ Pani Niepoprawna może nie wiedzieć, to powiem – w dupie mam, Panie Krowa.

Adam Barycki

O, to zdaje się tak jak Krowa. Też ma ją w dupie, tę słowiańszczyznę, tylko że on ją czasem wydobywa na zewnątrz. A Pan?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Pią 8:09, 29 Mar 2013    Temat postu:

Panie Krowa, jak tylko spojrzałem na Pana pisanie, od razu domyśliłem się, że to Pan, że mogę się przy Panu wypłakać. Co za nieszczęście, nieprawdaż, cóż to się na tym świecie wyprawia. Na amen, raz i pęka serce, prawa komora chrust i na pół, lewa, chrust i na pół, oto, do czego doprowadziły te kobiety. Nie mogłem się opanować wstrząsany łkaniem, wparłem nos w ścianę obok lustra i tak się rozszlochałem, że żadne słowo nie chciało wyjść przez gadało, jak tylko – chrust i na pół. Napłakawszy się dowoli, odkleiłem się wreszcie od ściany, nie, nie, nie, nie mogłem już dłużej, spojrzałem w lustro i zobaczyłem kompletnie zalaną łzami twarz, powiedziałem - ach te kobiety - i poszedłem zażyć trzysta kropel waleriany na eterze. Siły mnie już opuszczają, tracę zmysły, jak tylko sobie przypomnę, co do mnie napisała Pani Luzik, a jeszcze do tego, Pani Niepoprawna, to zaraz, chrust i na pół. Pójdę położę się, może sen ześle mi zapomnienie.

Pan Barycki był tak roztrzęsiony, że nic innego nie mógł napisać, jak tylko – chrust i na pół. Musiałem pomóc pozbawionemu zmysłów z rozpaczy i napisać Panu, Panie Krowa, o tej tragedii, Och, te kobiety.

Michaił Afanasjewicz Bułhakow
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 343, 344, 345 ... 948, 949, 950  Następny
Strona 344 z 950

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin