Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mord na Sprawiedliwym i jego Zmartwychwstanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 995, 996, 997  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 12:59, 22 Maj 2013    Temat postu:

Decydent – megaloman:
Cytat:
Czyli KTO (?!) ma decydować za ludzi, co ma im się podobać?
Czekam na Pańskie propozycje...


A na jaki huj ja mam wymyślać co nowego, przecież od lat tysięcy zawsze decydowały o tym elity – kulturowe, naukowe, no i oczywiście, polityczne. A dzisiaj decyduje o tym hołota edukowana przez kapitał wszystkimi mediami (wolnymi, oczywiście, bo jakże by być mogło inaczej).

Kłamca, oszust, infantylnie perfidny manipulator i do tego głupek:
Cytat:
Ma Pan rację, że dzięki ZSRR kapitalizm starał się trochę uczłowieczać. Pytanie tylko, czy była zależność odwrotna - tzn. czy socjalizm się jakoś poprawiał dzięki kapitalizmowi. Moim zdaniem słabo z tym było, choć w jednym trzeba mu przyznać, że się jednak poprawił - w tym, że ostatecznie upadł.
Zaś niewolnicza praca była chyba znacznie większym problemem w krajach KRLD, niż w krajach bogatego Zachodu. Jakoś tak o obozach pracy przymusowej mówi się raczej w kontekście bloku socjalistycznego, a nie kapitalistycznego. Więźniowie wydobywający uran w Sudetach pracowali w socjalistycznym PRL, a nie kapitalistycznej Francji.


Panie Dyszyński, już wcześniej uzgodniliśmy, że warunki życia w PRL-u miały tendencję wzrostową. Udając głupka, przemilczał Pan tendencję spadkową warunków życia w najjaśniejszej niepodległej. A dla kapitalistycznej Francji pracowali niewolnicy w koloniach. I powtórzę po raz kolejny, KRLD nie jest krajem socjalistycznym, a azjatycką oligarchią z tysiącletnimi tradycjami feudalnymi. Jak z tego widać, zajebiście idzie Panu argumentacja, śmiało można powiedzieć, że jeszcze lepiej od argumentacji Pana Kotasińskiego w sprawie dylatacji czasu.

Dalej uparcie udający głupka:
Cytat:
Elektryk z wiertarką który przerabiał mi instalację w kuchni był właścicielem swojego środka produkcji (wiertarki). Rozumiem, że ten wielki kapitalista kogoś na pewno wyzyskiwał (tylko kogo? - samego siebie?...). Ale wiertarkę należałoby mu skonfiskować i oddać we władanie urzędnikowi, który ewentualnie będzie ją elektrykowi dzierżawił? Czy tak ma to wyglądać?...
Po co jednak do obsługi systemu dwuskładnikowego - elektryk + wiertarka - dokładać trzeci element: urzędnika?... Czy tak jest bardziej sprawiedliwie?...
A może bardziej pryncypialnie?...
Proszę więc Pana o prostą odpowiedź na proste pytanie: czy uważa Pan, że posiadanie środków produkcji przez prywatne osoby to na pewno, pryncypialnie i nieodwołalnie źródło wyzysku?...
Czy może jednak dostrzega Pan również jakieś zalety tego, że są ludzie, którzy środki produkcji posiadają, odpowiadają za nie, a do tego wszystkiego nie zatrudniają dodatkowo żadnej administracyjnej czapy?...


Panie Dyszyński, w poprzednim poście dostał Pan odpowiedź na to pytanie. Dla przypomnienia zacytuję tu siebie: „Klasy społeczne, to nie Kowalscy, a instytucje, jedną są pracujący, a drugą posiadacze środków produkcji, którzy tylko z powodu przywileju politycznego mogą eksploatować pracę innych. I co najważniejsze w tym, Panie Dyszyński, to to, że nie chodzi tu o korzystanie z pracy innych na zasadzie umowy wzajemnej, a na uwarunkowanej przywilejami politycznymi jednostronnej eksploatacji.”. Tak więc, Panie Dyszyński, z elektrykiem owym wiązała Pana umowa wzajemna, a nie, jednostronna konieczność zmuszająca Pana do korzystania z usług elektryka owego. Jak dalej tu widać, uparł się Pan prześcignąć w argumentacji Pana Kotasińskiego.

Udający ślepego:
Cytat:
I jaki z tego wypływa wniosek?...


Ano taki, że jeżeli kto chce, aby wszystkie dzieci jadły obiady w szkolnych stołówkach i wyjeżdżały latem na kolonie, a staruszkowie kurowali się bezpłatnie w sanatoriach i aby każdy dorosły miał pracę i rzeczywisty dostęp do osiągnięć cywilizacyjnych, to tak już jest na tym świecie, że aby to osiągnąć, trza odrąbywać niektóre głowy.

Adam Barycki

PS. Nawet Pan Kubuś zwrócił Panu uwagę, że i trąbka nawet musi być pod ścisłą kontrolą instytucjonalną. Gdyby nie ustawa o obowiązku alimentacyjnym zawiązująca na supeł trąbkę Pana Krowy, to musiałby Pan, Panie Dyszyński, wykarmić ze trzy setki potomstwa tego dzielnego Słowianina.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Macius P.
Gość


PostWysłany: Śro 13:27, 22 Maj 2013    Temat postu:

Adam Barycki napisał:
Gdyby nie ustawa o obowiązku alimentacyjnym zawiązująca na supeł trąbkę Pana Krowy, to musiałby Pan, Panie Dyszyński, wykarmić ze trzy setki potomstwa tego dzielnego Słowianina.


Och, gdyby nie Parlament Europejski to byśmy nie mieli czego do garnka włożyć.
Barycki, durniu, przecież grono staruchów PE i tacy jak pan Dyszyńscy, Luzik, to oni najchętniej by wysterylizowali Polaków aby sobie żyć wygodnie ze sprzedaży tego, co pokolenia dzieciate wyprodukowały jako dobro narodowe.

Siwe staruchy i stare baby nie myślą o przyszłości. Przyszłość tworzą młodzi w porywie uczuć a nie według wzorów racjonalnych.
Im gorzej tym lepiej, durniu Barycki, czyżbyś nie wiedział?
Im więcej dzieci będzie żyć w trudnych warunkach, tym prędzej racje żywnościowe siwych staruchów i starych babsk przestaną mieć znaczenie.
Kryzys i bieda są jedynym sposobem na ożywienie witalności i dobrobytu narodu.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 13:33, 22 Maj 2013    Temat postu:

Panie Krowa, proszę mi powiedzieć, czy to Pol Pot zmałpował od Pana poryw uczuć młodych, czy odwrotnie, Pan od Pol Pota.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 13:56, 22 Maj 2013    Temat postu:

Panie Kubusiu, fundamentem każdego ustroju jest siła polityczna chroniąca politycznie swoje interesy. Kapitalizm chroni interesy prywatnej własności kapitału, a socjalizm interesy ogólnospołeczne. Są to interesy wobec siebie antagonistyczne i z tej to zależności są w stanie permanentnej wojny. Trzecie drogi, to zawieszenie broni i krótkie okresy pozostawania na zajętych pozycjach, a jak Pan wie, zawieszenie broni nie jest rozwiązaniem stabilnym i któryś interes musi kiedyś tę wojnę wygrać.

Pan Dyszyński jest ślepcem szukającym trzeciej drogi z czarnym gałganem obwiniętym wokół głowy. Stosunki społeczno-gospodarcze warunkuje psychologią, a to, prawo stworzone przez polityczną siłę tworzy te stosunki. Wszystkie patologie, o których pisze Pan Dyszyński, nie mają swojej przyczyny w psychologii, a są skutkiem ustroju prawnego pozwalającego na patologie owe. Albo kapitalizm z istoty swojej degradujący istotę ludzką, albo socjalizm z trudami budowy społeczeństwa socjalistycznego.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum KubusiaDołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 24920
Przeczytał: 34 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 14:13, 22 Maj 2013    Temat postu:

Panie Barycki,

Nie ma socjalizm broni tego, a kapitalizm owego.
Za wszystkim stoją ludzie.
Czy słyszał Pan o negatywnej selekcji w socjaliźmie?
Na pewno tak.

Wzór kapitalizmu, USA, w pierwszej poprawce do konstytucji ma zapisaną wolność słowa - ostatnio prawie głowa Obamy z tego powodu nie poleciała.

Realny kapitalizm np. USA ma druzgocącą przewagę nad realnym socjalizmem, własnie z powodu wolności słowa w środkach masowego przekazu, z powodu DEMOKRATYCZNYCH wyborów, gdzie nawet biedny murzyn może zostać prezydentem.

Guru komunizmu, niejaki Fidelek, tak przez pana wychwalany w niebogłosy po wyborze Obamy skomentował krótko, "zaraz go zastrzelą".

... a gówno, nie zastrzelili, Fidelek myślał tu kategoriami swojego systemu, gdzie blokada informacji jest totalna, wszystko, nawet najmniejsze gówno musi zostać ocenzurowane, a na inaczej myślących czekają gułagi.

Kubuś
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 14:35, 22 Maj 2013    Temat postu:

Problem tylko w tym, że i owszem, może, ale jak dotąd nie został biedny murzyn prezydentem. Ale za to jest w USA 50 milionów bezdomnych i nieubezpieczonych, czyli pozbawionych nawet podstawowej opieki medycznej, którzy mogą bez cenzury mówić sobie o sobie, co prawda nie w wolnych mediach, a pomiędzy sobą tylko. A na Kubie bezdomnych nie ma. No i już od dekady jest w USA jeszcze lepsza od hitlerowskiej ustawa o bezczasowym internowaniu podejrzanych o terroryzm, a takim podejrzanym z mocy nowej ustawy, może być każdy, kto robi zakupy gotówką. Ustawa owa pozwala internować każdego na podstawie przypuszczenia urzędnika i nie pozwala na korespondencję, informację o miejscu i czasie pobytu, ani na prawo do adwokata i procesu sądowego. Hitler, Panie Kubusiu, był bardziej liberalny. Acha, ostatnio wypłynęły informacje o budowie tajnych obozów koncentracyjnych dla kilkuset tysięcy pensjonariuszy. Zapewne będą tam dobrzy amerykanie zamykać przeciwników wolności słowa.

Adam Barycki

PS. Panie Kubusiu, radziłbym Panu z dobroci serca mego być z tym „Fidelkiem” bardziej wstrzemięźliwym, może się zdarzyć, że wymknie się Panu w jakim miejscu realnym, a jaki niedobry człowiek to usłyszy i nakładzie Panu po pysku.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 11749
Przeczytał: 40 tematów

Skąd: Łękawa świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 14:38, 22 Maj 2013    Temat postu:

..................

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Śro 23:40, 19 Cze 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 11749
Przeczytał: 40 tematów

Skąd: Łękawa świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 14:43, 22 Maj 2013    Temat postu:

...................

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Nie 12:02, 23 Cze 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 11749
Przeczytał: 40 tematów

Skąd: Łękawa świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 14:48, 22 Maj 2013    Temat postu:

...............

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Śro 18:18, 19 Cze 2013, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 14:55, 22 Maj 2013    Temat postu:

W pierwszej chwili pomyślałem sobie, że nie ma sensu odnosić się do idiotyzmu, ale jak sobie pomyślałem, że przecie czytają to sami idioci, to i odniosę się do idiotyzmu Pańskiego. Tak, Panie Kubusiu, kapitalizm z socjalizmem niczym się nie różnią, to taki groch z kapustą, a dobrzy ludzie szukają trzeciej drogi, aby do grochu i kapusty dodać dziegciu.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 15:01, 22 Maj 2013    Temat postu:

A nie tylko wezmą, Panie Krowa, ale już sobie wzięli owego niewolnika, Pan nim jest. Tak jak sobie zaplanowali i zrealizowali, Pan zgodnie z ich wolą nie potrzebuje informacji i wiedzy, aby w ten sposób pozostać durniem niezauważającym jak jest eksploatowany wedle potrzeb kapitału.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 11749
Przeczytał: 40 tematów

Skąd: Łękawa świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 15:11, 22 Maj 2013    Temat postu:

....................

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Sob 22:28, 22 Cze 2013, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7704
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 16:10, 22 Maj 2013    Temat postu:

Macius P. napisał:

Barycki, durniu, przecież grono staruchów PE i tacy jak pan Dyszyńscy, Luzik, to oni najchętniej by wysterylizowali Polaków aby sobie żyć wygodnie ze sprzedaży tego, co pokolenia dzieciate wyprodukowały jako dobro narodowe.A owszem. Nigdy nie ukrywałam, że jestem za sterylizacją psychicznie chorych, znęcaczy i alimenciarzy.
Wcale nie dla swojego dobra, ale dla dobra ich dzieci przede wszystkim.
Dzieci nie zasługują na biedę, przemoc i choroby.
W przeciwieństwie do Ciebie życze im wszystkiego najlepszego.


Ostatnio zmieniony przez luzik dnia Śro 16:11, 22 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Macius P.
Gość


PostWysłany: Śro 16:48, 22 Maj 2013    Temat postu:

luzik napisał:
Macius P. napisał:

Barycki, durniu, przecież grono staruchów PE i tacy jak pan Dyszyńscy, Luzik, to oni najchętniej by wysterylizowali Polaków aby sobie żyć wygodnie ze sprzedaży tego, co pokolenia dzieciate wyprodukowały jako dobro narodowe.A owszem. Nigdy nie ukrywałam, że jestem za sterylizacją psychicznie chorych, znęcaczy i alimenciarzy.
Wcale nie dla swojego dobra, ale dla dobra ich dzieci przede wszystkim.
Dzieci nie zasługują na biedę, przemoc i choroby.
W przeciwieństwie do Ciebie życze im wszystkiego najlepszego.


Cały szereg gołosłownych epitetów. Sama nie dajesz żadnych gwarancji, że jesteś zdrowa psychicznie, nie znęcasz się i czy nie byłabyś alimenciarą gdyby los tak chciał.

Twoje życzenia są pustym słowem, a nawet są kłamstwem.
Jakbyś zsumowała swoje wydatki na hodowlę psów, fryzjera, perfumy, ubrania w szafie, to ze 100 dzieci w biednych krajach by wychował za przesrane przez ciebie pieniądze.

Idź się sama lecz ze swoich schizofrenii i dewiacji, a nie pouczaj w kosmosa. Wariatko.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7704
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 17:06, 22 Maj 2013    Temat postu:

Macius P. napisał:


Cały szereg gołosłownych epitetów. Sama nie dajesz żadnych gwarancji, że jesteś zdrowa psychicznie, nie znęcasz się i czy nie byłabyś alimenciarą gdyby los tak chciał.

Twoje życzenia są pustym słowem, a nawet są kłamstwem.
Jakbyś zsumowała swoje wydatki na hodowlę psów, fryzjera, perfumy, ubrania w szafie, to ze 100 dzieci w biednych krajach by wychował za przesrane przez ciebie pieniądze.

Idź się sama lecz ze swoich schizofrenii i dewiacji, a nie pouczaj w kosmosa. Wariatko.


No to konkrety nie abstrakty ( choc Ty stosujesz je wybiórczo, wtedy gdy Ci to pasuje :)
1. Nie posiadam orzeczenia o chorobie psychicznej.
2. Nie mam wyroku za znęcanie
3. Nie mam orzeczonych alimentów.

Moje (zarabiane przeze mnie pieniądze) wydaje tak jak mam na to ochotę. Ty swoje także, prawda?
Ja utrzumuję swoje psy, Ty swoją kase przepijasz i przepalasz, nie myśląc wtedy o głodujących dzieciach gdzieś tam we wszechświecie.
Cituś, jestes coraz gorszym partnetem do rozmów. Cienizna z Ciebie wyłazi.


Ostatnio zmieniony przez luzik dnia Śro 17:07, 22 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 17:33, 22 Maj 2013    Temat postu:

Idzie Grześ
Przez wieś,
Worek piasku niesie,
A przez dziurkę
Piasek ciurkiem
Sypie się za Grzesiem.

"Piasku mniej -
Nosić lżej!"
Cieszy się głuptasek.
Do dom wrócił,
Worek zrzucił,
Ale gdzie ten piasek?

Wraca Grześ
Przez wieś,

Zbiera piasku ziarnka.
Pomaluśku,
Powoluśku,
Zebrała się miarka.

Idzie Grześ
Przez wieś,
Worek piasku niesie,

A przez dziurkę
Piasek ciurkiem
Sypie się za Grzesiem...
I tak dalej... i tak dalej...

O i tu Tuwim popełnił błąd. Nie będzie tak dalej, bo ja tej kurwie słowiańskiej wetknę ten piach do pyska i naszczam, aby lżej bydlakowi się połykało.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 17:36, 22 Maj 2013    Temat postu:

Nie musisz kanalio kupować telefonu na kredyt, wystarczy, że zamazujesz rzeczywistość swoim bełkotem i to czyni ciebie debilu niewolnikiem kapitału, bo robisz durniu to, co kapitał chce, abyś robiła kanalio.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 18:05, 22 Maj 2013    Temat postu:

Pani Luzik, jeżeli uparła się Pani nie sklinać innych kanalii, to proszę skląć mnie, a ja wtedy zwyzywam Panią od faszystek i przedstawię na to ściśle matematyczne dowody.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał Dyszyński
Bloger na KretowiskuDołączył: 04 Gru 2005
Posty: 15983
Przeczytał: 121 tematów

Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 18:31, 22 Maj 2013    Temat postu:

Adam Barycki napisał:
Panie Dyszyński, w poprzednim poście dostał Pan odpowiedź na to pytanie. Dla przypomnienia zacytuję tu siebie: „Klasy społeczne, to nie Kowalscy, a instytucje, jedną są pracujący, a drugą posiadacze środków produkcji, którzy tylko z powodu przywileju politycznego mogą eksploatować pracę innych. I co najważniejsze w tym, Panie Dyszyński, to to, że nie chodzi tu o korzystanie z pracy innych na zasadzie umowy wzajemnej, a na uwarunkowanej przywilejami politycznymi jednostronnej eksploatacji.”. Tak więc, Panie Dyszyński, z elektrykiem owym wiązała Pana umowa wzajemna, a nie, jednostronna konieczność zmuszająca Pana do korzystania z usług elektryka owego.

Panie Barycki
Zapowiadał Pan wióry, które się posypią z mojej argumentacji. A co z tego wyszło?...
Problem był prosty:
odwołałem się do pojęcia "środka produkcji" - wiertarki
pojęcia "posiadacza tego środka" - elektryka
Wypełnia to warunek "elektryk posiada środek produkcji", czyli podpada pod ten pański wredny kapitalizm i wyzysk. Jak by nie kręcił.
Nie odniósł się Pan do owych definicji, tylko piszesz Pan swój komunał o klasach społecznych. To to ma być Pańska odpowiedź?... :cry: :cry: :cry: :cry:

A tak już na marginesie - jak dla mnie to pojęcie klasy społecznej w ogóle to jakiś porąbany marksistowski gniot. Miał on pewną rację bytu w XIX wiecznym systemie, choć nawet i tam to pojęcie było nieostre. W dzisiejszych czasach klasy społeczne w ujęciu marksistowskim praktycznie zanikły. Przywoływanie ich do opisywania czegokolwiek w zakresie życia społecznego, czy ekonomii przypomina wyjaśnianie przyczyn chorób za pomocą złych spojrzeń, morowego powietrza i fluidów napędzanych energią astralną tysiącletnich duchów bagiennych, tworzących się łajna trolli. Jak dla mnie to nic Pan żeś sensownego nie zakomunikował mi tymi wszystkimi zdaniami odnoszącymi się do owej "klasy". Te zdania są po prostu niezrozumiałe, z racji na brak spójnych, poprawnych powiązań z rzeczywistością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7704
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 18:41, 22 Maj 2013    Temat postu:

Adam Barycki napisał:
Pani Luzik, jeżeli uparła się Pani nie sklinać innych kanalii, to proszę skląć mnie, a ja wtedy zwyzywam Panią od faszystek i przedstawię na to ściśle matematyczne dowody.

Adam BaryckiPhiii tam, też mi atrakcja. Niejednokrotnie już żeś mnie Pan wyzywał od faszystek.
A w kwestii formalnej, Panie Barycki no jak mam Pana sklinac skoro ja Pana uwielbiam. No jak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 11749
Przeczytał: 40 tematów

Skąd: Łękawa świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:04, 22 Maj 2013    Temat postu:

.....................

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Nie 12:02, 23 Cze 2013, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum KubusiaDołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 24920
Przeczytał: 34 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:12, 22 Maj 2013    Temat postu:

Panie Barycki,

... a mnie interesuje czy w Pana wzorcowym komuniźmie będą jakieś partie konkurujące z sobą o władzę w wolnych wyborach.

... bo w naszym komuniźmie było obowiązkowe głosowanie bez skreśleń, czyli nie wolno było wejść za kotarę i kogoś tam skreślić, wariaci wchodzili ryzykując wiele wierząc że cokolwiek zmienią, ale końcowy wynik był zawsze teki sam, pierwszych 8 na liście przechodzi z ilością głosów 99,25% a dwóch ostatnich ma tych głosów 0,25%.

Czy jest mozliwa w Pana komuniźmie taka sytuacja jak w naszym sejmie miedzy kaczorkiem a kaczorem?

Przykładowo, czy na takiego Fidelka lub Raulka może ktokolwiek coś złego powiedzieć w środkach masowego przekazu?

Kiedy Fidelek lub Raulek przepadnie w demokratycznych wyborach?

Czy Fidelek zapewnił ciągłość dynastii jak Kimirsenek?

Tego nie wiem a ciekawy jestem.

P.S.
Stan wojenny zaskoczył mnie w czeskiej Pradze w jakimś instytucie, była tam też Kubanka, boże jakie ona debilizmy wygadywała, dla niej Fidelek był bogiem absolutnym, nie mogła pojąć jak może dojść do zagrożenia władzy komunistów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Śro 23:07, 22 Maj 2013    Temat postu:

Gdyby mnie Pani uwielbiała, to jak lwica rozszarpałaby Pani na strzępy infantylną bezklasowość kanalii. A tak muszę z przerażeniem oglądać te ohydne bachanalia warchołów i pochlipywać z bezsiły w ciemnościach obskurantyzmu.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum KubusiaDołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 24920
Przeczytał: 34 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 1:02, 23 Maj 2013    Temat postu:

... nurtuje mnie też pytanie, dlaczego dwóch ostatnich spośród 10 kandydatów godziło się na umieszczenie ich nazwisk na liście z góry wiedząc że otrzyma 0,25% głosów?

Na szczęście to jest banalnie proste dla NTI, bo było tak:

Towarzyszu, partia wymaga poświeceń, w następnych wyborach awansujesz do pierwszej ósemki i dostaniesz się do koryta.

... a co się stało jak PZPR dopuściło do w miarę demokratycznych wyborów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 11749
Przeczytał: 40 tematów

Skąd: Łękawa świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 6:11, 23 Maj 2013    Temat postu:

..................

Ostatnio zmieniony przez krowa dnia Nie 12:01, 23 Cze 2013, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Więzienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 995, 996, 997  Następny
Strona 362 z 997

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin