Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MaPysk 01 od 2010-10-06 12:13 do 2010-11-20 01:55
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Johnny99




Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 592
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 8:16, 08 Lis 2010    Temat postu:

zbigniewmiller napisał:
ciekawadefinicję dajesz nam johnny99 -WOLNOŚCI- im większy chaos tym większa wolność?


Ja takiej definicji nie podałem - mówiłem tylko o większej liczbie możliwości. A jaka jest twoja definicja wolności?

zbigniewmiller napisał:
JEST OZNAKą ROZPADU WSPÓLNOTY,DEGRADACJI WARTOŚCI NACZELNYCH


Z całą pewnością.

barycki napisał:
to pozwoli Johnnemu porzucić posiadane obecnie pałace


Chętnie to zrobię, tylko tych aktów własności nie mogę znaleźć. Może ma pan Barycki jakieś sugestie, gdzież to ja je mogłem posiać? :think:

mat napisał:
Ludzie nie sa racjonalni (miedzy innymi dlatego istnieje religia), republika weimarska im sie nie podobala, a III Rzesza wcale lepsza nie byla.


Tu wcale nie chodzi o racjonalność. Nie trzeba wcale racjonalnej refleksji, by zorientować się, że brakuje jedzenia, brakuje pieniędzy, ceny rosną, Zachód buduje biurowce i domy handlowe, rodzina z Ameryki przesyła pieniądze, a tego wszystkiego nie można skrytykować. Hitler nie odniósłby sukcesu, gdyby ludzie nie czuli, że jest im źle. A PRL nie upadłaby, gdyby nie zbankrutowała. To samo zresztą tyczy się III RP, która już jest na skraju bankructwa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 14:03, 08 Lis 2010    Temat postu:

W związku z tak poważnym zagrożeniem, proponuję już teraz usunąć III RP i powołać IV, ale byłoby zapobiegliwej powołać od razu V RP, a wtedy będzie już na pewno dobrze.

Adam Barycki

PS. Skoro ty, Johnny99, nie jesteś współwłaścicielem majątku Kk, to nie jesteś członkiem tej wspólnoty, a jak nie jesteś, to nie jesteś też Polakiem, bo każdy Polak, to katolik, szubrawcu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Johnny99




Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 592
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 14:14, 08 Lis 2010    Temat postu:

barycki napisał:
Skoro ty, Johnny99, nie jesteś współwłaścicielem majątku Kk, to nie jesteś członkiem tej wspólnoty


Cóż, skoro pan Barycki tak uważa..

Barcyki napisał:
a jak nie jesteś, to nie jesteś też Polakiem, bo każdy Polak, to katolik, szubrawcu.


Cóż, skoro pan Barycki tak uważa.. gdzieżbym śmiał się z panem Baryckim spierać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbigniewmiller




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 3210
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: urodzony w szklarskiej porebie ,aktualnie we wrocławiu nad fosa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 15:42, 08 Lis 2010    Temat postu:

johhny99 ma przeczucie i to jest dobra tzrcz,a że nie jest we wspólnocie majątkowej KK ,to nie jego wina,za szybko zbankrutowałaPRL,jeszcze kilka małych latek i zostałby współwłascicielem PAŁACU KULTURY I NAUKI!
abangel!!!nie denerwuj się na religijność żle ulokowana,jak sama zauważyłas w Hiszpani ...jeszcze 20%....,a krzywa maleje i będzie maleć;religijnośći sie nie tępi,ją sie wyjaśnia i chce się zrozumiec-wiesz nie wiem co mam na myśli?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 18:30, 08 Lis 2010    Temat postu:

Ja byłem sobie kiedyś spokojnym ateistą, aż mnie coś podkusiło i przeczytałem, co sam napisałem na forach, no i zaczął się kult. Teraz jestem głęboko wierzącym w siebie, codziennie zmawiam pacierz przed swoim portretem w ładnej gipsowej ramce pomalowanej złotolem, na ołtarzyku codziennie stawiam świeże kwiaty, no i oczywiście zawsze pali się gromnica. Odkąd stałem się teistą, odzyskałem spokój ducha, teraz wiem, że nie jestem sam w tym strasznym świecie, wiem, że czuwa nade mną Barycki.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 18:52, 08 Lis 2010    Temat postu:

Gdyby kto czuł się zagubiony w tym okrutnym świecie i chciał oddać się ciałem i duszą mojemu kultowi, to zapraszam wszystkich chętnych do zakupów. Można już dokonywać przedpłat na ołtarzyki z moim portrecikiem w wersji maxi, midi i mini, jestem dostępny na każdą kieszeń. Są też relikwie, te jednak są bardzo drogie, już tylko dostępne bardzo bogatym. Zapewniam, że jednak warto się pokusić o zakup szczebelka od drabinki, która mi się śniła. Naprawdę warto mieć taki szczebelek, on uzdrawia z każdej choroby i zapewnia szczęście w grach losowych.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbigniewmiller




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 3210
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: urodzony w szklarskiej porebie ,aktualnie we wrocławiu nad fosa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:55, 08 Lis 2010    Temat postu:

ja mam pytanie ! czy chciałby sie barytzky dać wyrzezbić jakiemuś nowemu Michałowi Aniołowi? a i pomalować byłoby co! znam kilku artystów exhibicjonistów ,którzy zrobią to za darmo,pod warunkiem,że rzeżba stanie przed siedzibą RM w Toruniu,będzie całkiem fajnie blisko Mikołaja Kopernika ,a i jaki KULT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 0:20, 09 Lis 2010    Temat postu:

A ja się nie zgadzam za darmo, muszą mi zapłacić.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 0:23, 09 Lis 2010    Temat postu:

Co prawda jestem bogiem współczesnym, ale w sprawach finansowych jestem tradycjonalistą, łasy jestem na hojne ofiary jak wszyscy bogowie.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbigniewmiller




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 3210
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: urodzony w szklarskiej porebie ,aktualnie we wrocławiu nad fosa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 5:20, 09 Lis 2010    Temat postu:

własnie z t5ym jest problem do ustalenia, a gdy śię to zrobi ,okaże się,religijnośc jest niezbywalnym tłęm na którym odgrywa się dramat ludzkiej egzystencji;religijnośc jest pojęciem podstawowym,jeśli już poważnie się do tego zabrac;wiara-cóż? mam wątpliwości czo to aby dobra kategoria?!

Ostatnio zmieniony przez zbigniewmiller dnia Wto 5:21, 09 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbigniewmiller




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 3210
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: urodzony w szklarskiej porebie ,aktualnie we wrocławiu nad fosa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 20:44, 10 Lis 2010    Temat postu:


ab-angel666 ma racje ,że to populistyczna gadka szmatka,ponieważ już Polski NIE MA i nie ma do kogo strzelać,sami sie rozpierdola,ja mówił niegdyś von BISMARK,A W LITERATURZE ZOSTAŁ ŚLAD OPINI O NAS -JAKO SPOŁECZNoŚCI u Tomasza Manna w Czarodziejskiej Górze,poszukajcie a znajdziecie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7765
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 21:08, 10 Lis 2010    Temat postu:

" Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą " ten cytat przypisywany jest Bismarkowi
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbigniewmiller




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 3210
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: urodzony w szklarskiej porebie ,aktualnie we wrocławiu nad fosa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:23, 10 Lis 2010    Temat postu:

moj przekład jest artystyczny,a twój dosłowny zaledwie,cokolwiek miałoby to znaczyc na NIWIE językowej; che,che,parafrazy mówią nam,że nie myslimy jezykiem i tu masz wrzute do IE wuja zbuja;
lepiej zabierz sie do CZARODZIEJSKIEJ GÓRY i jak skończysz to Cie odpytam ,czy znalazłaś ten fragmęnt o POlakach,wcale jednak sympatyczny na tle problemów ówczesnej EUROPY ,możem nie społeczęństwem jesteśmy ,ale za to o BABY potrafimy się między soba tłuc(napisałbym tłóc ...bo tłoczek...co tez nasi kochani rodacy nie wymyślą..!)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
f. (niezarejestrowany)
Gość






PostWysłany: Sob 7:10, 13 Lis 2010    Temat postu:


abangel666 napisał:

a P. Ikonowicz został trafiony kamieniem, był zakrwawiony.... nie tak dawno obrońcy krzyża trafili ciężkim zniczem w strażniczkę, znicz wprost rozpieprzył się przy zderzeniu z jej głową....


i po co kłamiesz?
po 10.04.2010 zachowujesz się jak najgorsza szmata.
f.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abangel666
Opiekun Kawiarni



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3123
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Piekła

PostWysłany: Sob 10:03, 13 Lis 2010    Temat postu:

f. napisał:

po 10.04.2010 zachowujesz się jak najgorsza szmata.
f.


To po kiego wała za mną łazisz? Najpierw na appa, teraz tu?
A katastrofę smoleńską mam w dupie; na pokładzie nie było nikogo, kogo bym szanowała; jasne?
Szkoda mi tylko pilotów i stewardes.... a że tych wszystkich polityków szlag trafił, to i dobrze, jest mniej hołoty w kraju. Mogę tylko żałować, że szlag nie trafił całego sejmu, bo obecnie z sejmu szanuję tylko Palikota.


PS. Wuj? To dostanę tego operatora w tym wątku? Wystarczy mi w tym wątku. W inne wątki i tak się w zasadzie nie wtrącam....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbigniewmiller




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 3210
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: urodzony w szklarskiej porebie ,aktualnie we wrocławiu nad fosa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 10:13, 13 Lis 2010    Temat postu:

ab-angel 666 chyba nie kłamie! sam widziałem Ikonowicza z plama na głowie w TV ,a ze rzadko ogladam polska tv , to zdziwiłem sie tylko,że taki madry człowiek jak Ikonowicz dał sie wciągnac w tą prowokacje;
kiedys uważałem Ikonowicza za nadzieje lewicy,ale jeśli on się tak daje nabierać ...,no cóz może lubi byc w tłumie..?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
f.
Gość






PostWysłany: Sob 20:30, 13 Lis 2010    Temat postu:

WZ, nie mogę normalnie odpowiedzieć ab. dostaję komunikat:

"Błąd Ogólny

Aby zabezpieczyć to forum przed spamującymi robotami pozwalamy na publikację adresów stron www tylko zarejestrowanym użytkownikom i tylko tym, którzy opublikowali do tej pory co najmniej 3 wypowiedzi i są zarejestrowani na tym forum od co najmniej 24 godzin.

Liczba Twoich postów: 3529, od rejestracji minęło: 43437g 26m

Dziękujemy za zrozumienie i wspólną walkę z internetowymi śmieciarzami. Jeśli uważasz, że otrzymałeś ten komunikat przez pomyłkę powiadom administację forum."

Zrób coś z tym, bez linku moja odpowiedź traci sens.
f.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 0:28, 14 Lis 2010    Temat postu:

f., jeśli chcesz podać link, musisz się zalogować.

Nie wiem, co to za kretyńskie liczby, pewno Szanowny Właściciel Serwisu fora.pl znów coś udoskonala i udoskonalane nie bardzo umie się doliczyć do zera.

PS: Abi, przez pewien czas siedziałem cicho i widzę, że (1) już zdążyłaś zapomnieć o obietnicy, że nie będziesz bluzgać na oślep na katolików, oraz (2) zaczęłaś stosować odpowiedzialność zbiorową. (Dla pełnej jasności: uważam zacytowaną przez ciebie wypowiedź urzędnika za głupią.)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
f.
Gość






PostWysłany: Nie 1:47, 14 Lis 2010    Temat postu:

dobrze, zarejestruję się, choć pewnie niewiele to da, bo trzeba spełnić jeszcze dwa warunki: "co najmniej 3 wypowiedzi i są zarejestrowani na tym forum od co najmniej 24 godzin", ...a chciałem napisać tylko jedną odpowiedź...
f.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abangel666
Opiekun Kawiarni



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3123
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Piekła

PostWysłany: Nie 4:07, 14 Lis 2010    Temat postu:

wujzboj napisał:
zapomnieć o obietnicy, że nie będziesz bluzgać na oślep na katolików,



Ja tylko cytuję arcybiskupa... a taki arcybiskup, to arcypasterz, święty prawie....


Cytat:

oraz (2) zaczęłaś stosować odpowiedzialność zbiorową.


"Katolicki" to zdaje się znaczy "powszechny"; nieprawdaz?
-------------------------------

Mam nowy kwiatek:


"Atak obcych wojsk z Kaliningradu i Białorusi jest realny. A rząd chowa głowę w piasek i wystawia tyłek" (studio!!!!!!!!!! sprzed godziny)

Ja myślę, że nie tylko atak Ruskich i Białorusinów jest mozliwy; Polska Najjaśniejsza Katolicka powinna się też zabezpieczyć przed atakiem Korei, Chin, Wenezueli i UFO-ków....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 7:00, 14 Lis 2010    Temat postu:

Abi to święta osoba i chroni jej osobiście palec boży, który właśnie pokazuje ci fuju ostrzeżenie. Jednak nie licz dłużej łobuzie wszeteczny na delikatność, palec się zegnie i zaciśnie wespół z pozostałymi palcyma w bożą pięść i już bez ostrzegawczych komunikatów o twoich błędach, pizgnie w twój komputer, aż drzazgi z niego polecą.

Adam Barycki

PS. To samo dotyczy ciebie wujuzboju, uważaj, bo palec boży straci cierpliwość, dłużej nie będzie spokojnie znosił twoich durnych uwag.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
abangel666
Opiekun Kawiarni



Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 3123
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z Piekła

PostWysłany: Nie 9:01, 14 Lis 2010    Temat postu:

Barycki, myślę, że najgroźniejsza jest Wenezuela; bo tam rządzi straszny dyktator Chavez....
Co prawda wybrany demokratycznie, ale to straszny dyktator....
Jak był pucz, to naród wyszedł na ulicę w jego obronie, ale to straszny dyktator....
W imię porozumienia i pokoju Chavez nikogo z puczystów nawet pod sąd nie dał, ale to straszny dyktator...
Ubogim Polakom chciał sprzedawać ropę za 40% cen rynkowych, ale Polska się nie zgodziła bo to straszny dyktator.
Zrobił darmową służbę zdrowia i darmową oświatę, ale to straszny dyktator...
A teraz kupił broń u Ruskich - na pewno po to, żeby napaść na Polskę, bo to straszny dyktator....

Polskie media tak mówią to musi to być prawda....

No to: alleluja i do przodu.... i numer konta!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zbigniewmiller




Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 3210
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: urodzony w szklarskiej porebie ,aktualnie we wrocławiu nad fosa
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 10:34, 14 Lis 2010    Temat postu:

ab-angel666 on mówił to bardzo dawno i dał sie bandzie z sld zmarginalizować i dlatego pisze ,że byl nadzieja ,ale nadal wierze w jego inteligencje!,zskoda tylko ,ze jest takich jak on bardzo mało!
niektórzy,minnmi urban twierdza,że leszek miller aktywnie przyczynił sie do rozbicia siły politucznej lewicy w polsce ! co Ty o tym sądzisz?


Ostatnio zmieniony przez zbigniewmiller dnia Nie 10:38, 14 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujzboj
Bloger na Kretowisku



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 23951
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: znad Odry
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:05, 14 Lis 2010    Temat postu:

abi napisał:
Ja tylko cytuję arcybiskupa...

Nie, skarbie. Poza cytowaniem arcybiskupa, bluzgasz ogólnie na katolików - czyli także na mnie.

wuj napisał:
oraz (2) zaczęłaś stosować odpowiedzialność zbiorową.
abi napisał:
"Katolicki" to zdaje się znaczy "powszechny"; nieprawdaz?

Rozumiem. Czyli jak jakiś ateista okradnie jakiegoś agnostyka, to znaczy, że trzeba lać w mordę katolików.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barycki/konto usunięte
Usunięcie na własną prośbę



Dołączył: 18 Paź 2009
Posty: 4203
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Konto usunięte na prośbę użytkownika. Patrz: przycisk WWW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 12:14, 14 Lis 2010    Temat postu:

Zapobiegliwości nigdy za wiele, nic strasznego się nie stanie jak katolik dostanie w mordę za ateistę, troszeczkę poświecenia, tylko na dobre wyjdzie katolikowi.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 8 z 19

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin