Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moje usprawiedliwienie odejścia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 21:56, 08 Lis 2006    Temat postu:

A temusz, rze wedlóg ciebie tylko jdena religija morze byc prawdziwa czyli Pambukowa.

Jeśli stfierdzisz rze Chrzescijaństwo, Judaizm i Islam nie som Pambukowe to zaczniemy szukać prafdziwej religii wsrud hindusuf albo mózynóf - jestes podobno fanatykię logiki wienc rubmy to zgodnie z zasadmi logiki :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 22:29, 08 Lis 2006    Temat postu:

rafal3006 napisał:
A temusz, rze wedlóg ciebie tylko jdena religija morze byc prawdziwa czyli Pambukowa.


A gdziesz ja cóś takiego napisauem? Kolejny czuowiek o zdolnoździach telepatycznych na tym forómie...?

Dyskótójemy o tfojej kącepcji, isz wszyzdkie religje (i chyba fogule wszyzdko) som od Pambuka.

Ty napisaueś, isz wuaźnie wszyzdko jezd od Pambuka, a ja tylko dodauem, isz jak tak, to ruwniesz nasze posty oraz "idiotyczne dogmaty KK" tesz som od Pambuka i nie rozómię w takim razie tfojego obóżenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 22:42, 08 Lis 2006    Temat postu:

Gość który mówi Ni napisał:
rafal3006 napisał:
A temusz, rze wedlóg ciebie tylko jdena religija morze byc prawdziwa czyli Pambukowa.


A gdziesz ja cóś takiego napisauem? Kolejny czuowiek o zdolnoździach telepatycznych na tym forómie...?

To tyko logiczne myslenie. Jesli wedlóg ciebie jest wiencej jak jedna religia Pambukowa to masz poglondy identyczne jak ja :D

... no i jestesmy w domu, nie mamy o co sie klucić :D

:pidu: :* :brawo:

P.S.

Rachunek zdań cie zgubił, sam widzisz że to logika kosmitów :D
Nie musiałes pisać, wpadłes w zastawione sidła logiki normalnego człowieka :brawo: :gitara: ;P :serce: :pidu: :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 23:29, 08 Lis 2006    Temat postu:

rafal3006 napisał:
Rachunek zdań cie zgubił, sam widzisz że to logika kosmitów :D
Nie musiałes pisać, wpadłes w zastawione sidła logiki normalnego człowieka :brawo:


Muj pszyjacielu, czy ty czazem nie nadórzyłeś mżalnego finka? Albo sfariowaueś albo jezdeś pijany jak prosiontko. Jaki rachónek zdań? jacy kozmici? jakie zidła logiki? Radzem ci, muj pszyjacielu, pszekszcij siem czym prendzej na izlam, bo tam pszynajmniej nie bendziesz mug órzywać napojuf ankocholowych.

Czy ty pszypadkiem nie jezdeś organizdom, kturen podkrada ksiendzu probożdżowi finko a potem pisze na rurznych forómach z parafjalnego kąpótera?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 0:30, 09 Lis 2006    Temat postu:

Zgoda, formalnie w sidła nie wpadłeś, przepraszam .... pomylic sie każdy może, Bogiem nie jestem :D

Bóg stworzył wszystkie religie to oczywiście tylko moja wiara wynikająca z logicznego myślenia - było o tym wyżej i nie będe się powtarzał.

Twoje zaangażowanie w walce ze znienawidzonym Islamem wskazuje że jestes fanatykiem jakiejś religii ... pytanie jakiej ? :shock:
Twoje zaangażowanie w walce ze Zbójem wskazuje na ortodoksyjnego katolika :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 9:14, 09 Lis 2006    Temat postu:

Bóg stworzył wszystkie religie to oczywiście tylko moja wiara wynikająca z logicznego myślenia

Powyższe zdanie jest prawdziwe w swiecie zdeterminowanym czego nie można wykluczyć. Jeśli Bóg zna historię naszego wszechswiata w 100% od jego narodzin do śmierci z wyprzedzeniem to wszechświat jest zdeterminowany. W religiach które tak właśnie twierdzą np. Katolicyzm swiat jest zdeterminowany.

Wszechświat zdeterminowany ma sens bo może umierać i rodzić sie bez końca. Za każdym razem możemy byc wówczas wówczas kim innym przchodząc przez wszystkie możliwe rodzaje życia na ziemi.

Genkaku też pracuje nad koncepcją świeta zdeterminowanego o czym było w dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 11:20, 09 Lis 2006    Temat postu:

rafal3006 napisał:
Twoje zaangażowanie w walce ze znienawidzonym Islamem


Muj pszyjacielu, pszeciesz ten izlam to siem znalas w dyskósji tylko za twojom sprawom. Otusz....

Otóż to ty wszystkim dookoła opowiadasz, że twoja córka przeszła na islam i pytasz każdego, co by w takim wypadku zrobił.

Ja tylko ci napisałem, co TY POWINIENEŚ zrobić WEDŁUG TWOICH WŁASMYCH KRYTERIÓW, jeśli myślisz KONSEKWENTNIE I LOGICZNIE.

Zauważyłem, że w katolicyzmie bardzo ci się nie podoba, że nie ma listy tych wszystkich dogmatów wiary, w których nie można się połapać i że wielu katolików wysyła innowierców do piekła. OK!

Następnie przyłożyłem te TWOJE KRYTERIA do islamu i wyszło mi, że islam powinien nie podobać ci się jeszcze bardziej, bo tam jest jeszcze więcej dogmatów, których listy nie można znaleźć oraz trudniej spotkać muzułmanina, który nie wysyła innowierców do piekła (miałeś mi dać namiar na takiego, ale NIE dałeś). Natomiast katolików, którzy uważają, że dobry innowierca ma jednak szansę NIE trafić do piekła, jest całkiem sporo.

WNIOSEK. Po przyłożeniu TWOICH WŁASNYCH KRYTERIÓW do islamu wyszło, że te wady, które widzisz w katolicyzmie, są też w islamie - tylko że większe. Poiwineneś się więc chyba martwić wyborem córki, bo logiczne jest, że martwi nas, jak bliska osoba wybiera coś, co według naszych osobistych kryteriów jest gorsze.

Jeżeli to wszystko to dla ciebie fanatyzm, to ty jesteś tym fanatykiem, bo ja używałem do islamu WYŁĄCZNIE TWOICH KRYTERIÓW. :gitara: :gitara: :brawo: :pidu:

*********************************************
Jak ci spokojne myślenie o różnych religiach sprawia trudność, to możemy to rozumowanie przećwiczyć na czym innym, choćby na samochodach.

Załóżmy, że twierdzisz tak: "Samochód, który ma silnik o mocy poniżej 70 KM to badziewie. Weźmy na przykład Hopla: ma tylko 60 KM, a w dodatku instrukcja obsługi skomplikowana i nigdzie nie można jej dostać jakby była tajna. Hopel to badziewie!"

A potem mówisz. "Moja córka właśnie sprzedała Hopla i kupiła sobie Haudi. Co o tym myślicie?"

No i ja wtedy zauważam, że Haudi ma tylko 50 KM i w dodatku jeszcze bardziej skomplikowaną instrukcję obsługi, której też nie można nigdzie dostać. No i mówię, że w takim razie WEDŁUG TWOICH WŁASNYCH KRYTERIÓW Haudi to jeszcze większe badziewie.

A ty na to mnie wyzywasz od fanatycznego przeciwnika Haudi, które jest w porządku, bo twojej córce miło się nim jeździ i jest szczęśliwa. Gdzie tu logika?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 11:56, 09 Lis 2006    Temat postu:

Gość który mówi Ni napisał:
rafal3006 napisał:
Twoje zaangażowanie w walce ze znienawidzonym Islamem


Muj pszyjacielu, pszeciesz ten izlam to siem znalas w dyskósji tylko za twojom sprawom. Otusz....

Otóż to ty wszystkim dookoła opowiadasz, że twoja córka przeszła na islam i pytasz każdego, co by w takim wypadku zrobił.

No i znów bezczelnie kłamiesz.

Juz w drugim poście napisałem ci
http://www.sfinia.fora.pl/viewtopic.php?p=25441#25441

że Islam to był tylko przykład, majacy na celu wybadanie czy mam do czynienia z fanatycznym katolikiem nienawidzącym Islamu bo wielu takich spotkałem np. bardzo inteligentnego Gabriela na sąsiednim forum. Fajny i mysłacy logicznie na wysokim poziomie mój przyjaciel który ma dwie obsesje: Islam i Homoseksualizm.

Ty masz obsesję Islamu, test przeszedłes pomyslnie :D

Czepiłeś sie tego Islamu jak rzep psiego ogona i nie chcesz puścić :shock:

Oczywiście że patrząc obiektywnie Islam jest dużo gorszą religią niż katolicyzm bo ma dużo wiecej slepo wierzących fanatyków.

Fanatycy sa w każdej religii ale w każdej sa w zdecydowanej mniejszości tak jak idioci stanowia zdecydowaną mniejszość w kazdym społeczeństwie.

Twój powyzszy post wskazuje że dalej jesteś chory na obsesje Islamu, ja nie widze na to lekarstwa.

Gdyby moja córka przeszła nawet na Islam i była szczęsliwa ja nigdy bym nie odmówił nawet jednej zdrowaśki aby zburzyć jej szczęscie ... a ty z góry zakładasz że Islam to idiotyzm.

Każda religia na świecie ma w sobie piękno i głupotę, przy czym piękna jest nieporównywalnie więcej od głupoty.

Głupota = fanatyczni wyznawcy
Piękno = pozostali

:*
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 12:16, 09 Lis 2006    Temat postu:

rafal3006 napisał:
Oczywiście że patrząc obiektywnie Islam jest dużo gorszą religią niż katolicyzm bo ma dużo wiecej slepo wierzących fanatyków.


Nie rozómiem ciem, muj pszyjacielu. Otusz...

Otóż zgadasz się z wnioskami, jakie wyciągam na podstawie TWOICH WŁASNYCH KRYTERIÓW, a jednocześnie dalej zachowujesz się jak pijane prosiątko. Wierzgasz, kwiczysz i usiłujesz mnie opluć.

To ty wyjechałeś z tym islamem, a że teraz wymyślasz jakieś tajemnicze i podstępne tego powody, to tym gorzej o tobie świadczy. Widocznie to ty masz obsesję islamu, skoro musisz go używać do jakichś podstępnych "testów", czy innych sztuczek.

Ludzie dobrzy i prostolinijni tak nie postępują. Zastanów się nad swoim postępowaniem, bo zgodnie z twoim podpisem tylko dobrzy ludzie idą do nieba i jak będziesz mnie dalej oszukiwał, to ci żadna twoja katolicka czy muzułmańska czy nie-wiadomo-jeszcze-jaka wiara nie pomoże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 12:41, 09 Lis 2006    Temat postu:

Gość który mówi Ni napisał:

To ty wyjechałeś z tym islamem, a że teraz wymyślasz jakieś tajemnicze i podstępne tego powody, to tym gorzej o tobie świadczy. Widocznie to ty masz obsesję islamu, skoro musisz go używać do jakichś podstępnych "testów", czy innych sztuczek.

Ludzie dobrzy i prostolinijni tak nie postępują. Zastanów się nad swoim postępowaniem, bo zgodnie z twoim podpisem tylko dobrzy ludzie idą do nieba i jak będziesz mnie dalej oszukiwał, to ci żadna twoja katolicka czy muzułmańska czy nie-wiadomo-jeszcze-jaka wiara nie pomoże.

Ja nie siedzę w więzieniu a ty siedzisz ... :D To był podstęp ale wyłacznie w pierwszym poście, bo juz w drugim wyjaśniłem ci że Islam to był tylko przykład. A ty obsesyjnie czepiłes sie tego Islamu jak rzep psiego ogona. Sam pisałeś co bys zrobił gdyby to twoja córka przeszła na Islam - "po trupach z powrotem do lepszej religii" :D To i inne twoje posty śwwiadczą o twojej obsesji na punkcie Islamu - tak wyglada fanatyzm.

P.S.
Wynajmij sobie jakieś dziecko z przedszkola i niech to wszystko przeczyta i podpowie ci po cichu kto tu ma obsesje na punkcie Islamu: Ja czy Ty :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptr




Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 1505
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 12:48, 09 Lis 2006    Temat postu:

Rafale odpowiedz mi na 5 pytań.

1. Czy Twoja córka przeszła na islam?
2. Czy to Ty podjąłeś temat, że Twoja córka przeszła na islam?
3. Czy to Ty narzekasz na religię katolicką?
4. Czy jeśli się narzeka na jedną religię, to wolno narzekać na inne religie?
5. Napisz czy ma dla Ciebie istotne znaczenie, należenie do jakiejś religii?
[/list]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 13:23, 09 Lis 2006    Temat postu:

PTRqwerty napisał:

Rafale odpowiedz mi na 5 pytań.
1. Czy Twoja córka przeszła na islam?
2. Czy to Ty podjąłeś temat, że Twoja córka przeszła na islam?
3. Czy to Ty narzekasz na religię katolicką?
4. Czy jeśli się narzeka na jedną religię, to wolno narzekać na inne religie?
5. Napisz czy ma dla Ciebie istotne znaczenie, należenie do jakiejś religii?
[/list]

1.
Nie
2.
Tak ale po pierwszym poście wyjaśniłem że Islam to tylko przykład.
Obsesja Ni na punkcie Islamu jest widoczna prawie w każdym jego poście i tu nie ma znaczenia kto zaczął.
3.
Nie narzekam ale wytykam idiotyzmy. Czy ty jako katolik ślepo wierzysz we wszystkie dogmaty ? Nie masz tu żadnych wątpliwości ? Czemu dostepna jest po Polsku Biblia ze wszystkimi niezbednymi komentarzami a dogmaty wraz z komentarzami to tabu ? ... przeciez dogmaty mają moc Biblii.
4.
Pisałem że idiotyzmy wytykałbym w kazdej religii gdybym ja znał, Islamu nie znam i nie zamierzam studiować, bo to mnie nie interesuje. Nie znam ani Koranu ani dogmatów Islamu więc co mam krytykować , powietrze ? Zresztą kazdy kto przeczyta jakakolwiek swięta księgę i weźmie wszystko dosłownie, dojdzie do wniosku że to głupota - wszystko wymaga interpretacji. Aby dyskutować o Koranie nie wystarczy go przeczytać - trzeba tez znac oficjane interpretacje prawie każdego zdania. Ni tego nie zna a rzuca się na forach Islamskich - nic dziwnego że robili sobie z niego jaja.
Jak pisałem czytałem artykuł o lekarzu muzułmaninie z Afganistanu żyjącym w Polsce który po zamachach 11 września udowadniał wszystkim znajomym na podstawie Koranu że to nie ma nic wspólnego z Koranem - to jest własnie piękno religii, piękno Islamu ! Z fanatycznymi głupcami sie nie dyskutuje.
5.
Nie ma żadnego znaczenia jaką religie wyznaję zgodnie z moim podpisem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 18:01, 09 Lis 2006    Temat postu:

rafal3006 napisał:
.
Tak ale po pierwszym poście wyjaśniłem że Islam to tylko przykład.
Obsesja Ni na punkcie Islamu jest widoczna prawie w każdym jego poście


Wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę forum islam* oraz autor=rafal3006 i wychodzi, że już w 8 wątkach wyjechałeś z tym islamem. Jasno widać, że to tobie, muj pszyjacielu, ten islam ciągle po głowie chodzi.

Cytat:
Islamu nie znam i nie zamierzam studiować


To po jaką cholerę w 8 wątkach z islamem wyjeżdżałeś? Coś mocno kręcisz, muj pszyjacielu...

O swojej córce, która podobno przeszła na islam (albo wyszła za innowierca) pisałeś na tym forum wielokrotnie, do wielu osób i od wielu miesięcy. To wszystko też można łatwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki.

Mam więc tylko taką pociechę, że nie tylko mnie na te swoje krętactwa i "podstępy" nabierałeś. Ale teraz szukaj już sobie kogo innego do rozmowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 20:47, 09 Lis 2006    Temat postu:

Tu już cie kompletnie zaślepiło :D

A sprawdziłeś co ja tam wypisywałem ?

W wileu wątkach atakowałem idiotyczną instytucję "wiecznych męk piekielnych" i były to zdania w stylu:

Dlaczego Żyd Kruger przyjeciel JPII musi do piekła ?
Dlaczego muzułmanin wspaniały i dobry człowiek musi do piekła ?
itp

Było jeszcze o tym w ramach piekła, że do tej idiotycznej instytucji wszystkie konkurencyjne religie się nawzajem posyłają.

Jak znajdziesz choć jedną negatywną opinie o Islamie jako religii dostaniesz buziaka :*

Miłych poszukiwań przyjacielu :D :brawo: :pidu:

Po raz pierwszy w dyskusji z tobą moja córka wyszła za muzułmanina, w wątku z ks. Markiem była Żydówką :D

... a w rzeczywistości wyszła za innowiercę, co za różnica jakiego ? :D

Gość który mówi Ni napisał:

O swojej córce, która podobno przeszła na islam (albo wyszła za innowierca) pisałeś na tym forum wielokrotnie, do wielu osób i od wielu miesięcy. To wszystko też można łatwo znaleźć za pomocą wyszukiwarki.


Jesteś chyba chory bo wypisujesz same idiotyzmy do potęgi nieskończonej. O swojej córce dyskutowałem wyłacznie w jednym wątku chyba z ks. Markiem, Zbójem i Angelusem ... moze ktos jeszcze zabrał głos, ale moja córka była wówczas Żydówką, nie muzułmanką :D

Gość który mówi Ni napisał:

Mam więc tylko taką pociechę, że nie tylko mnie na te swoje krętactwa i "podstępy" nabierałeś. Ale teraz szukaj już sobie kogo innego do rozmowy.


Znowu nieprawda. Przecież juz w drugim poście powiedziałem ci że Islam to tylko przykład, a ty nie chciałeś przyjąć tego do wiadomości i bez przerwy na siłę wciskałeś mi zięcia muzułmanina no i musiałem podjąc dyskusję pt. niech ci będzie muzułmanin.

Masz tu cytat z mojego drugiego i trzeciego postu tyczącego mojej córki:

rafal3006 napisał:

Po drugie zejdź z mojej córki. G....o ci do tego na jaką religię przeszła - Islam to był tylko przyklad. A gdyby nawet na Islam to co - piekło ? :D :shock: :brawo:


rafal3006 napisał:
Gość który mówi Ni napisał:

No to do siebie miej pretensje, że tak ją wychowałeś...

Ty po Polsku nie umiesz czytać - Islam to tylko przykład. Gdyby przeszła np. na ateizm czy jakakolwiek inna religię to dla mnie też nie miałoby zadnego znaczenia. Wychowałem ja wspaniale, jej wolną wolą było zmienic wiarę i ja to szanuje a ty najwyraźniej jesteś fanatykiem jakiejś idiotycznej religii skoro tobie by przeszkadzało gdyby twoja córka przeszła na Islam :shock: :shock: :shock:


W tym momencie powinnismy dyskutować co najwyżej o zmianie wiary z katolicyzmu na innowierstwo. Czy to moja wina że czepiłeś się Islamu jak rzep psiego ogona i nie chciałeś puścić ? :D

Z tym muzułmaninem w twoim przypadku to był strzał w dziesiatkę, odsłoniłeś swoje prawdziwe oblicze ... może właśnie dlatego jesteś w wiezieniu ? :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frog
Gość






PostWysłany: Pią 23:01, 10 Lis 2006    Temat postu:

Gość który mówi Ni napisał:
Ach, cusz za ópierdliwa rzaba i na dopitkem pewnie nieokszczona. Chyba jom walnem krócyfigzem w ep. Ale pszeciesz i tom rzabem Pambuk stwożył, wytómaczem jej wienc po dobroci.
Księżę dobrodzieju, nie bijcie! Już lepiej wodą święconą pokropcie. Woda mnie, żabie, miła, a przecie i tak nie odróżniam: poświęcona ona czy nie.
Co do kazania księdza dobrodzieja, nie śmiem nawet głosu wydać. Nie to, żeby własnego zdania nie mieć albo uzasadnienia na nie, ale iżby księdzu w nawracaniu heretyka straśliwego nie wadzić.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 0:35, 11 Lis 2006    Temat postu:

Ni... Ni to chyba nie ksiunc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 9:22, 11 Lis 2006    Temat postu:

Ni morzna tego wyklóczć, chyb że ni..ni temu zaprzeczy :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość który mówi Ni




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 622
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 10:47, 11 Lis 2006    Temat postu:

frog napisał:
Już lepiej wodą święconą pokropcie. Woda mnie, żabie, miła, a przecie i tak nie odróżniam: poświęcona ona czy nie.


Ja ciem pszytopiem, rzabo ópierdliwa, w kszcielnicy, to zaras odrurznisz! A morze nawet z wuasnej niepszymószonej woli bendziesz prozić Pambuka o ratónek.

Cytat:
Co do kazania księdza dobrodzieja, nie śmiem nawet głosu wydać.


I sósznie! Nie pszyzdoi, by jakież tam kórdóplowate skaczonce zwieże polemizowauo z dóchownom osobom! Pambuk stwożył ten śfjat w pożondku i pożondek mósi być!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 16:13, 11 Lis 2006    Temat postu:

Jednak ksiunc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 18:52, 11 Lis 2006    Temat postu:

Gość który mówi Ni napisał:

Ja ciem pszytopiem, rzabo ópierdliwa, w kszcielnicy, to zaras odrurznisz! A morze nawet z wuasnej niepszymószonej woli bendziesz prozić Pambuka o ratónek.


To nie ksiunc, bo ksiunc to z reguly normalny ludzik ....

To średniowieczny inkwizytor .... a to była słynna próba wody :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 18:54, 11 Lis 2006    Temat postu:

Ksiunc żartowniś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 18:55, 11 Lis 2006    Temat postu:

Albo inkwizytor - tego nie mozna wykluczyć :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 18:56, 11 Lis 2006    Temat postu:

Albo ksiunc-żartowniś-inkwizytor-hmórka
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum Kubusia



Dołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 32680
Przeczytał: 43 tematy

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 19:02, 11 Lis 2006    Temat postu:

:brawo:
ksiunc-żartowniś-inkwizytor-hmórka-pogromca Islamu

coś tu musi pasować
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drizzt
Założyciel, admin



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 2778
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 19:06, 11 Lis 2006    Temat postu:

Hmmm - a może po prostu spytajmy? :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin