Forum ŚFiNiA Strona Główna ŚFiNiA
ŚFiNiA - Światopoglądowe, Filozoficzne, Naukowe i Artystyczne forum - bez cenzury, regulamin promuje racjonalną i rzeczową dyskusję i ułatwia ucinanie demagogii. Forum założone przez Wuja Zbója.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Od niegrzecznego do serdecznego.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Pon 16:33, 07 Lis 2011    Temat postu:

Na boga, Panie Kotasiński, to co Pan tu wypisuje jest zupełnie sprzeczne z TW i MK i tym samym z równaniem E=mc2, a nawet z kwantowymi teoriami pola. Jeżeli Pan się uparł opierać swoje prawdy o matematykę i fizykę, to musi Pan zbudować spójną wewnętrznie aksjomatykę matematyczną do takiego podparcia. Obecna aksjomatyka matematyczna wyklucza niesprzeczny wewnętrznie opis matematyczny Pańskiej prawdy. Albo przedstawi Pan równania spójne wewnętrznie z Pana prawdą, albo musi Pan zrezygnować ze stosowania aksjomatyki naukowej do opisywania Pańskiej prawdy, kontynuowanie tego nadużycia czyni Pańskie opisy żenującymi. A sam musi Pan przyznać, że prawdzie bożej nie godzi się być żenującą.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Kotasiński
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 1061
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 16:50, 07 Lis 2011    Temat postu:

Cytat:
Obecna aksjomatyka matematyczna wyklucza niesprzeczny wewnętrznie opis matematyczny 

To jest możliwe, bo widzę w nauce istnienie sprzeczności, które twierdzą, że spójny obraz jest niemożliwy. Niemniej widzę też swój obraz przedstawiony wyżej, który sprzeczności jest pozbawiony. Zatem zwróć na to uwagę albo wskaż jego sprzeczności. To, że nauka jest taka, to jedno, a z drugiej strony przedstawiam ci opis spójny wskazujący, że w obecnej postaci nauki występują błędy, błędne jest założenie niemożliwości istnienia spójnego układu. Jest on błędny choćby na tej już podstawie, że cały Byt jest spójny, istnieje, nie rozpada się. Zatem nauka ma kłopoty z jego odczytaniem, nic więcej.

Cytat:
albo musi Pan zrezygnować ze stosowania aksjomatyki naukowej do opisywania Pańskiej prawdy,

Wystarczy pewne zagadnienia wyjaśnić i wskazać, w których miejscach znajdują się błędy, niedomówienia.

Cytat:
to co Pan tu wypisuje jest zupełnie sprzeczne z TW i MK i tym samym z równaniem E=mc2, a nawet z kwantowymi teoriami pola.

Wyjaśnij zatem gdzie jest sprzeczność, konkretnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum KubusiaDołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 24942
Przeczytał: 30 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 17:05, 07 Lis 2011    Temat postu:

No, Panie Barycki !

... ale Panu Marcin daje popalić :shock:

Założe się że wczesniej czy później zaprzestanie Pan uczciwej, merytorycznej dyskusji, której przedstawicielem w czystej formie jest Marcin ... i wyleci dobrowolnie z twierdzy emceka wracajjąc do obsikiwania jej murów, co zgodnie z regulaminem śfinii będzie oznaczało klęskę Pana Baryckiego - pierwszą w historii ! :shock:

To nie przystoi Panie Barycki, musi Pan walczyc do ostatniej kropli krwi w jaskini lwa - Pana Marcina.

P.S.
Mam ten sam problem z Michałem, nie wiem, troche powalczę, mam nadzieję że przekonam go iz pisze o badziewiu zwanym socjalizm. Nie jestem jednak takim twardzielem jak Pan i do ostatniej kropli krwi nie zamierzam walczyć :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Pon 17:21, 07 Lis 2011    Temat postu:

Otóż to, Panie Kotasiński, bardzo dobrze Pan zauważył, że nauka nie zajmuje się bytem absolutnym i dlatego każda próba naukowego opisu bytu absolutnego musi być żenującą i jednocześnie wskazywać na analfabetyzm opisującego. A z drugiej strony, nauka już empirycznie dowiodła dualizmu rzeczywistości i dlatego upieranie się przy jedności, nie jest już takie jednoznacznie oczywiste.

Powiedz mi Pan, po co ja mam Panu wskazywać sprzeczności, skoro do już przeze mnie wskazanych Pan się nie odniósł. Ale niech Panu będzie.

Przez kwanty nie może przeskakiwać żadna energia, ani nic innego, bo kwant jest, dlatego kwantem, że jest układem zamkniętym. To fotony są kwantami energii, a nie eterycznymi pojemnikami, przez które energia przepływa. Teoria względności wyklucza teorię eteru, jak i samą przestrzeń, w tym modelu jest tylko czasoprzestrzeń. Dodam już tylko dla zasady, że równanie E=mc2 wyklucza istnienie przestrzeni z pojemników kwantowych, że nie wspomnę już o euklidesowej płaszczyźnie „stołu” Pańskie sieci kwantowych pojemników.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Pon 17:32, 07 Lis 2011    Temat postu:

Walcz Pan, Panie Kubusiu, aby niewidzialna ręka rynku wyrównała sprawiedliwość kapitalistyczną i umożliwiła tym samym bycie Panu konkurencyjnym. Tylko, na boga, pamiętaj Pan o butach, nie szargaj ich Pan, będąc konkurencyjnym, już drugich takich Pan sobie nie kupi.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Kotasiński
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 1061
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 21:36, 07 Lis 2011    Temat postu:

Rafał napisał:
co zgodnie z regulaminem śfinii będzie oznaczało klęskę Pana Baryckiego - pierwszą w historii !

Rafale coś przegapiłeś, materializm poległ wcześniej na dwóch pytaniach. :)

Adam napisał:
Otóż to, Panie Kotasiński, bardzo dobrze Pan zauważył, że nauka nie zajmuje się bytem absolutnym i dlatego każda próba naukowego opisu bytu absolutnego musi być żenującą i jednocześnie wskazywać na analfabetyzm opisującego

Napisałem powyższe słowa do Rafała, aby przypomnieć ci, że niedawno doświadczyłeś przewrotki na Absolucie w postaci Jego wzorców idealnych i samoświadomości. Ponadto spoglądasz bardzo wąsko na naukę.

Po pierwsze dziś istnieje moda na to, aby przeczyć metafizyce, właściwie moda już wygasająca wraz z tym jak pozytywizm zaplątał się w suple, który sam sobie zasupłał i upadł pozostawiając po sobie nadmierny formalizm naukowy i nadmiar zbędnych pojęć, ale oczywiście i szereg pozytywnych spojrzeń na rzeczy. Gdybyś łaskawie spojrzał na naukę w znajomy sobie dialektyczny sposób, dostrzegłbyś wiele różnych mód w historii nauki, zatem nie patrz na dzisiaj jakby dzisiaj było absolutne, bo popadasz w sprzeczność. Jutro, czy będzie to za 30 czy 100 lat będą inne mody.

Po drugie jako naukę rozumiesz tu chyba wyłącznie nauki szczegółowe zapominając o reszcie. A nawet jeśli to i tak będzie to nieprawdą, bo wielu/kilku znanych fizyków mówi na głos o Jednej żywej podstawie wszelkiego istnienia, nazywają To Świadomością, czasami.

Po trzecie zagadnieniem Absolutu ludzkość zajmuje się od swojego zarania, ale wystarczy, że wspomnę o tej naszej starożytnej Grecji, pomijając już hindustan, chinastan i inne stany.

Po czwarte wciąż wiele dziedzin nauk humanistycznych zajmuje się zagadnieniem Absolutu prowadząc rozważania logiczne.

Ale myślę, że darujemy sobie roztrząsanie tematów pobocznych.

Cytat:
A z drugiej strony, nauka już empirycznie dowiodła dualizmu rzeczywistości i dlatego upieranie się przy jedności, nie jest już takie jednoznacznie oczywiste.

Bo ta nauka to na razie mały dzieciak. Zapytaj swojej prawej ręki, czy chce pobić twoją lewą rękę skoro jest dualne, czy też nadal będą w Jedni współpracować. A co z twoimi półkulami mózgowymi, też współgrają, prawda? No to pozostało to jedynie wyjaśnić. Ja tam na swojej stronie mam jakieś artykuły w Jedno łączące odmienności, w których wykazuję, że to odmienności, nie przeciwstawności. To ciekawy temat możemy porozmawiać o nim później.

Cytat:
Powiedz mi Pan, po co ja mam Panu wskazywać sprzeczności, skoro do już przeze mnie wskazanych Pan się nie odniósł. Ale niech Panu będzie.

Po to, abyś pokazał, że potrafisz to zrobić, nie tylko pisać, co ci ślina na język przyniesie i abym ja miał szansę wykazać, że się mylisz, a wcześniejszych nierozwiązanych nie widzę, ...może zbyt ogólnie je wskazałeś?

Cytat:
Przez kwanty nie może przeskakiwać żadna energia, ani nic innego, bo kwant jest, dlatego kwantem, że jest układem zamkniętym. To fotony są kwantami energii, a nie eterycznymi pojemnikami, przez które energia przepływa.

Kwant to paczka energii, która przeskakuje pomiędzy pojemnikami na tą energię, są to więc dwie różne acz uzupełniające się „rzeczy.” Właśnie dzięki komórkom na kwanty, te są „układem zamkniętym.” Natomiast fotony są próbkowane przez kwanty energii, właśnie przeskoki mniejszych od fotonów kwantów energii powodują, że widzimy takie zjawisko jak falisty foton energii. Ponadto te komórki to nie eter, ale coś znacznie większego i realniejszego - do tego jeszcze nie doszliśmy.

Cytat:
Teoria względności wyklucza teorię eteru, jak i samą przestrzeń, w tym modelu jest tylko czasoprzestrzeń. 

Je nie piszę o teorii eteru, ale o płaszczyźnie kwantowej, nieruchomej absolutnej płaszczyźnie, której istnienie pozwala istnieć i przemieszczać się energii.

Nie piszę również o samej przestrzeni, ale o miejscu (przestrzeni), w którym następują zmiany (czas), czyli po twojemu i tradycyjnemu o czasoprzestrzeni. Ta nazwa sobie może być, z przymrużeniem oka, bo chodzi o to, aby odebrać jej absolutność, czyli samodzielność bytową, choć i ten czas i sugestia skończoności przestrzeni tam nie gra.

Cytat:
Dodam już tylko dla zasady, że równanie E=mc2 wyklucza istnienie przestrzeni z pojemników kwantowych, że nie wspomnę już o euklidesowej płaszczyźnie „stołu” Pańskie sieci kwantowych pojemników. 

Dlaczego wyklucza komórki kwantowe? To niezwykła zagadka, chętnie poznam na nią odpowiedź, może się bowiem okazać, że wyklucza także mechanikę kwantową, a to nieprawda i świadczy o tym, że nie rozumiesz funkcjonowania lejków, bo lejki łączą MK z TW.

A gdybyś łaskawie uważniej czytał moje odpowiedzi, to dostrzegłbyś, że obok stołu napisałem coś w nawiasie.
MK napisał:
Zatem jest to jak wszechobecny stół (choć nie tylko płaski)[!]

ponadto powtórzyłem to później wyraźniej:
MK napisał:
Przestrzeń kwantowa posiada wymiary czasoprzestrzeni, ale umownie. Ma szerokość, wysokość i dal, umownie, bo nie ma kresu dla szerokości, wysokości i dali. 


Co dalej? Niewiele dobrych argumentów przytaczasz.

Aha nie obrażaj się za to, że przypominam o tym materializmie, bo wiesz, zaczęło się z tobą całkiem przyjemnie rozmawiać. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum KubusiaDołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 24942
Przeczytał: 30 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 21:55, 07 Lis 2011    Temat postu:

Ojojoj !

Panie Barycki, nie wiedziałem nawet że wcześniej Pan Marcin rozprawił się z materializmem :shock:

Czyżby zatem druga kleska Pana Baryckiego w potyczce z Marcinem ?

Straszne to jest, prosze walczyc do ostatniej kropli krwi !

I prosze pamietać że nie ma powrotu do obsikiwania twierdzy emceka, zgodnie z regulaminem będzie to znaczało Pana kleskę ... a Pani Luzik z pewnościa tego nie przeżyje :shock:

... a ja Kubuś bedę plakał :cry:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7704
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 22:01, 07 Lis 2011    Temat postu:

rafal3006 napisał:


I prosze pamietać że nie ma powrotu do obsikiwania twierdzy emceka, zgodnie z regulaminem będzie to znaczało Pana kleskę ... a Pani Luzik z pewnościa tego nie przeżyje :shock:

... a ja Kubuś bedę plakał :cry:


Kubusiu, nie dworuj sobie z Luzik, bo będzie linijką po łapach :rotfl:


Ostatnio zmieniony przez luzik dnia Pon 22:02, 07 Lis 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum KubusiaDołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 24942
Przeczytał: 30 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:09, 07 Lis 2011    Temat postu:

Nie boje się, mam całe łapki w miodzie tak więc nie będzie bolało ! :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7704
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 22:11, 07 Lis 2011    Temat postu:

To po pupie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum KubusiaDołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 24942
Przeczytał: 30 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:16, 07 Lis 2011    Temat postu:

Panie Barycki,

Ratuuunnnku, kolejna nauczycielka-sadystka dzieci bije !

Proszę szybko dzwonic do rzecznika praw dziecka ! :cry:
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żmijka
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 455
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:25, 07 Lis 2011    Temat postu:

luzik napisał:
To po pupie :)


Jesteś perwersyjną suką Moja Droga.
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa?
Gość


PostWysłany: Pon 22:37, 07 Lis 2011    Temat postu:

luzik napisał:
To po pupie :)


Luizo, lej te zniewieściałe egzemplarze batem. Obydwóch Kupusia i Przerażonego.
Ulżyj sobie.
Lej ich, bez plecy i tyłki, niech chichrając się popłakują i czmychają jak psinki.

Ale miałem wspaniały dzień wczoraj.
Dzień nadziei.
Moja największa Muza rozbłysła.
Ona będzie w przyjaźni i ja będę w przyjaźni.
Żródlanej.

(proszę nie komentować)
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7704
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 22:41, 07 Lis 2011    Temat postu:

Ja i perwersyjna, to się zupełnie nie komponuje :).
Tez bym Ci suką pojechała, ale damie przecież nie uchodzi ;)


Krofcia masz

http://www.youtube.com/watch?v=JoIHZyk93Pg
"Czyści jak łza..." wyk. Czerwony Tulipan


Ostatnio zmieniony przez luzik dnia Pon 22:46, 07 Lis 2011, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa?
Gość


PostWysłany: Pon 22:47, 07 Lis 2011    Temat postu:

luzik napisał:
Ja i perwersyjna, to się zupełnie nie komponuje :)


Luizo, musisz tego spróbować. Nabierzesz siły władztwa, przyda ci się w prowadzeniu samochodu, a przede wszystkim wzbogacisz siebie jako człowieka.

Lej ich, nawet jakby się mieli moczyć.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum KubusiaDołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 24942
Przeczytał: 30 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:51, 07 Lis 2011    Temat postu:

Wstrętny podżegacz z jednym cyckiem :->

Panie Barycki, zrób Pan z nim coś bo walnę go beczką miodu ...


Ostatnio zmieniony przez rafal3006 dnia Pon 22:52, 07 Lis 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żmijka
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 455
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:51, 07 Lis 2011    Temat postu:

luzik napisał:
Ja i perwersyjna, to się zupełnie nie komponuje :).
Tez bym Ci suką pojechała, ale damie przecież nie uchodzi ;)Moja Droga, nam to już wszystko uchodzi ..Jeżeli Gandhi całymi dniami siedzi półnagi milcząc i nie jedząc, wszystko jest ok. Gdy robi tak ktoś inny, nazywamy to depresją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7704
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 22:53, 07 Lis 2011    Temat postu:

krowa? napisał:

Luizo, musisz tego spróbować. Nabierzesz siły władztwa, przyda ci się w prowadzeniu samochodu, a przede wszystkim wzbogacisz siebie jako człowieka.

Lej ich, nawet jakby się mieli moczyć.


Jessssu, jak ja cudnie wyglądam w samochodzie.
Jak wjeżdżam na dziedziniec, to pracownicy budowlani przerywają pracę, i wcale nie rozbiegają się po kątach, tylko podziwiają ten kompatybilny team.
Powinnam zmienic nicka z luzika na narcyzę!


Zmijko, czy "przytyty" Ghandi to Budda?


Ostatnio zmieniony przez luzik dnia Pon 22:57, 07 Lis 2011, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krowa
Areszt za spam, do odwołaniaDołączył: 18 Mar 2010
Posty: 11756
Przeczytał: 32 tematy

Skąd: Łękawa świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 22:57, 07 Lis 2011    Temat postu:

http://www.youtube.com/watch?v=7Qhw1Ff90Hc
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żmijka
Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 455
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:05, 07 Lis 2011    Temat postu:

[quote="luzik"]
krowa? napisał:
Zmijko, czy "przytyty" Ghandi to Budda?


No, w zasadzie ..to całkiem niegłupie, bo podobno Elvis też był boski...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luzik
Bloger na KretowiskuDołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 7704
Przeczytał: 3 tematy

Skąd: Polska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 23:09, 07 Lis 2011    Temat postu:

... i Kalisz, choć wolę Leszka Millera, ten jego cyniczny uśmieszek :)

Ostatnio zmieniony przez luzik dnia Pon 23:10, 07 Lis 2011, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Wto 15:13, 08 Lis 2011    Temat postu:

Panie Kotasiński, prawda Pańska jest tak wieka, że poradzić sobie z nią jest ponad moje siły, jednak jako człowiek mały i zawistny, choć wiem, że prawdę bożą Pan reprezentuje, to z zawici będę, jak przewidział Pan Kubuś, sikał na Pana i tę bożą prawdę. Szczanie, to jedyne co mi pozostało, argumentów naukowych nie wydolę przedstawić, bo za wąsko patrzę na naukę, a prawda Pańska takie wąskie argumenty miażdży jak walec, tylko szczaniem mogę jeszcze coś osiągnąć, więc szczał będę.

Adam Barycki - były już materialista, którego materializm został rozbity w pył dwoma pytaniami Pana Kotasińskiego, a teraz trzęsący się ze strachu przed trzecim pytaniem, które w pył rozbije bóg wie co.
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Kotasiński
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 1061
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 17:13, 08 Lis 2011    Temat postu:

Cóż, szkoda, myślałem, że więcej rozrywki dostarczysz, ale miło, że chociąż do Prawdy się przyznajesz, to ważne.
Mogę ci materializm rozwiązaniem stosunku przeciwstawnego dobić, hmmm?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam Barycki
Gość


PostWysłany: Wto 17:45, 08 Lis 2011    Temat postu:

Dobij Pan, Panie Kotasiński, dobij, bo żyć już nie idzie w cieniu takiej świetlistej prawdy.

Adam Barycki
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafal3006
Opiekun Forum KubusiaDołączył: 30 Kwi 2006
Posty: 24942
Przeczytał: 30 tematów

Skąd: z innego Wszechświata
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 18:31, 08 Lis 2011    Temat postu:

Panie Barycki,

To było do przewidzenia, żaden śmiertelnik nie ma prawa wygrac z emcekiem bowiem wiedza Pana Marcina została mu objawiona przez Boga.

Niestety, zgodnie z regulaminem został Pan pokonany.

Na pocieszenie dodam iz Marcin już wczesniej pokonał Wuja i Kubusia.

Smutna prawda:
Wobec wielkości emceka, my, śmiertelnicy, jesteśmy bezradni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ŚFiNiA Strona Główna -> Kawiarnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 10 z 17

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin